|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo julija 2015
29.6.2015 18:22:44   
Minikimi
se je prikazala v roku 10 minut, sem brala navodila in je pisalo da ce pogledas po 10 minutah ni vec veljaven rezultat ker se takrat pokaze bleda druga crtica, tako da vseeno pa nevem bo treba pocakat ker je bilo zelo zgodaj, no danes pa se malo povisana temperatura 37,5 skoraj, ne vem a bom se zbolela al kajuser posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo julija 2015
29.6.2015 19:49:09   
Tikie
Potem pa verjetno siuser posted image tudi povišana (bazalna) temperatura je dober znak,da se v telesu dogaja neka sprememba,sicer ne vem,če si merila takoj zjutraj ali že potem,ko si vstala.Ponavadi bazalna temperatura pade 1-3dni pred menstruacijo,ob nosečnosti pa ostaja visoka,ampak to velja samo za bazalno.Jaz s tem testom BC mini sicer nimam preveč dobrih izkušenj,ker je zelo občutljiv(10ul) v primerjavi s Clear blue (50ul) in zna zaznat tudi kakšno drugo vrsto hormonov (npr.LH) oz. zazna tako malo količino hormona,da je še vse pod vprašanjem(kar je pod 40enot je itak še siva cona) in gre lahko tudi naprej.Svetujem ti,da počakaš vsaj do dneva zamujanja menstruacije,meni je 4 dni po zamudi pokazalo zelo konkretno črtico,tudi Clear blue digital je bil pozitiven in to z večernim urinom,pa še pila sem dosti.Koliko ti pa še manjka do dneva d?Če si res zelo neučakana pa pojdi v Muller po ultra zgodnji test(pokaže že okoli 8dni po ovulaciji),je full zanesljiv,vendar tudi drag (okoli 12€) ali pa še bolje-pojdi na krvni test in boš 100%.Držim pesti.

(odgovor članu Minikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo julija 2015
30.6.2015 21:50:45   
m_dzaba
No, pri meni hudič ni počakal niti do 1. julija, tako da je bil iui z gonalom zelo neuspešen. Malo besna in razočarana, vendar se ne bom sekirala, ker itak vem, da pri meni inseminacija pač ni uspešen postopek. Bo vsaj morje bolj sproščeno. Kva čmo...
Moje soborke, držim pesti, da se vsaj vam drugače končajo ti ne najbolj prijetni postopki! Vas berem, čeprav se bolj malo vključujem v razpravo user posted image
Po mojem bom user posted image pričakovala nekje konec mesca, mislim da nekje 26.7. Če mi ta cikel ostane. S tabletami in gonalom mi je lepo uspeval user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo julija 2015
30.6.2015 23:09:08   
PupaOdA
No punce, jst pa mam dneve + in dneve - user posted image sem na momente ful optimistka, drugič pa spet sami dvomi. A vas kdaj prešine kakšno tako vprašanje kot je: A bom dobra mama? A sem sploh pripravljena? A sva sploh za skupaj?

Bohpomagej, ja mogoče sem pa le imela preveč časauser posted image ampak res se kdaj to "sprašujem".

(odgovor članu m_dzaba)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
1.7.2015 6:34:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PupaOdA)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo julija 2015
1.7.2015 12:15:04   
PupaOdA
Midva sva skupaj že 6 let, nič nama ne gre narobe - ravno obratno mislim da sva komaj zdaj začela zares uživat skupaj. Jaz sem od nekdaj imela željo postati mlada mami (od 22 do 25 let prvi otrok), se mi pa zdi da bolj kot se "staram" več vprašanj imam user posted image - no sej zdej se spomnim, mi je ena gospa enkrat rekla: najboljše je met mlad otroka, ker potem se začneš sekirat za nepomembne stvari... mogoče pa res drži to user posted image

Mogoče pa samo preveč razmišljam user posted image

No upam da prideta tisti user posted image čimprej, ker mislim da je zdaj pravi moment user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo julija 2015
1.7.2015 15:44:19   
Tikie
PupaOdA jaz te popolnoma razumem.Sem bila sama čist ista.Pa nama je sicer z mojim super skupaj.Enkrat mi je sodelavka rekla (ker sva se z mojim tako dolgo trudila zanosit),da je nekje prebrala,da eni pari pač ne morjo zanosit,ker njihov dedni material pač ni mišljen,da bi se mešal skupaj,pa čeprav je z vsakim posebej vse ok.Verjetno se sama ni zavedala kako zelo me je s temi besedami 'ranila' in mi dala misliti...velikokrat sem se po tem spraševala,kaj pa če ima ona prav,da je res tako.Da ne bi bila dovolj sposobna starša,kaj če nama narava s tem,ko se tako matrava za otročka,govori,da nisva za skupaj itd.No pa sem prejšnji teden uspela končno zagledatiuser posted image in v trenutku spoznala kako butasta sem bila,da sem tako mislila.A dedni material,ki se zmeša od npr.ene pijanke in npr.narkomana je pa 'kao'full kvaliteten in za mešat skup za bodočega otroka-pa se tudi takim staršem otroci vseeno rodijo.
Zdaj vem,da v zvezi,kjer je prisotna želja po otročku in kjer je med dvema prisotna ljubezen ni nikoli prezgodaj oz.prepozno za otroka.V takem odnosu nikoli ne moreš biti slab starš,ker boš otroku ponudil največ kar lahko-ljubezen.In so vse skrbi odveč.
Pa srečno na tvoji poti do pluska,upam,da vama rata čimprejuser posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo julija 2015
1.7.2015 19:06:15   
MauMow
To da dedni materia ne gre skupaj recejo samo za to ker ni nic narobe pa vseeno ne gre (ceprav je to kr nekaj).... pri nama ce nebi ratalo nikakor bi posvojila ker sva taka da zelima druzino pa tudi ce po dnk ni najin. Sicer pa se je cas ne vrzt puske v koruzo.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo julija 2015
1.7.2015 19:25:18   
mava1975
Mene pa zanima če je kakšna starejša nosečnica ali pričakovanja nosečnica tu gor...

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo julija 2015
1.7.2015 19:56:26   
Tikie
MauMow sej glih to sem hotla povedat...kako je to brezvezna izjava,sam mene se je takrat pač full dotaknila.Obupala oz.vrgla puške v koruzo pa itak nisem nikol in sem vesela,da je tako,ker kot vidiš se mi je obrestovalo,da sem prejšnji teden končno zagledalauser posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo julija 2015
1.7.2015 20:01:32   
MauMow
O vrjamem da se te je dotaknilo. Mene je po splavu ful matralo ko sem videla kolegice vse sveze nosece in se takoj je ratal... jaz samo upam da bo.sedaj vse ok in da se tale dvoletna saga zakljuci z dojenckom.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo julija 2015
1.7.2015 21:22:12   
Tikie
Vem kaj vse si dala čez,sem te ves čas spremljala...in ti iskreno želim,da bo tokrat vse ok.Bi nama obema že pripadalouser posted image Meni tema Bodoče nosečke sicer full šteka-mi je občasno kar ne odpira,sem pa uspela vseeno prebrat,da se ti je izcedek umiril,kar je odlično.Samo pozitivno.Spomni se na Čokoladko,ki je imela tudi probleme z izcedki-pa je vse ok.Tudi pri tebi bo.Mora bituser posted image kdaj pa imaš sicer pregled?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo julija 2015
1.7.2015 22:14:16   
PupaOdA
Tikie sem vesela, da nisem edina... se pravi da je še upanje zame user posted image

Točno take zadeve kot si napisala se mi občasno začnejo vrtet, kaj pa če usoda..... čeprav čez nekaj časa ko si še enkrat "prevrtim" mi je jasno kako štorasto to zveni user posted image

MauMowsem tudi jaz malo pogledala za nazaj in sem videla kakšne čase si preživljala, ampak jaz sem prepričana, da zdej bo samo še lepo in bo krepak user posted image

In ja, tudi jaz sem v tem letu izgubila prijateljico, samo zato ker si želim otroka in se baje čisto preveč sekiram zaradi tega - kot da sama tega še ne vem user posted image

AMPAK vse pride/odide z namenom user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo julija 2015
1.7.2015 22:15:27   
Sofie
IZVIRNO SPOROČILO: PupaOdA

Midva sva skupaj že 6 let, nič nama ne gre narobe - ravno obratno mislim da sva komaj zdaj začela zares uživat skupaj. Jaz sem od nekdaj imela željo postati mlada mami (od 22 do 25 let prvi otrok), se mi pa zdi da bolj kot se "staram" več vprašanj imam user posted image - no sej zdej se spomnim, mi je ena gospa enkrat rekla: najboljše je met mlad otroka, ker potem se začneš sekirat za nepomembne stvari... mogoče pa res drži to user posted image

Mogoče pa samo preveč razmišljam user posted image

No upam da prideta tisti user posted image čimprej, ker mislim da je zdaj pravi moment user posted image



Jaz te čisto razumem. Tudi jaz preveč razmišljam. No ta mesec ne, ker nisem skoraj nič doma. Midva sva skupaj več kot 10 let, imava super službe, svoje stanovanje, avto, živalco...skratka vse je super :) Pa me še vedno občasno malo skrbi. Predvsem kako bom jaz zmogla svojo službo in majhnega otroka. Imam namreč
precej zahtevno in odgovorno službo. Zadnji mesec npr. prihajam domov po 19h, saj zaključujemo en projekt. Otročka si že nekaj časa zelo želim, a pomisleki pri meni vedno bodo. Pač pridejo kdaj tudi slabi dnevi in mogoče posledično več skrbi. Ampak vem, da če ostale zmorejo bom tudi jaz user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo julija 2015
1.7.2015 22:19:48   
Sofie

Hojla.

Jaz se bolj malo oglašam, ker preprosto ni časa. Domov prihajam zvečer, naredim še kaj za službo potem pa se mi več ne da na računalniku viset user posted image

V juniju sva bila kljub pomanjkanju časa zelo pridna. Upam, da je tokrat uspelo. Čez 4 dni se bo že vedelo pri čem sva.

Lep večer.


(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo julija 2015
1.7.2015 22:21:18   
PupaOdA
Točno to Sofie tudi jaz vem, da bom zmogla, ampak vseeno kdaj maš kakšen šibek dan in te takoj iztiri.

Ma vse bomo zmogle, sej smo ženske in tu na forumu je veliko takih, ki so nam lahko za zgled user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo julija 2015
1.7.2015 22:22:25   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

PupaOdA, jaz osebno nimam teh vprašanj in dvomov, prvič ker sva z mojim že 10 let skupaj in druge obcije enostavno ni.. user posted image drugič pa, ker sem že 'prestara' in več kot pripravljena na materinstvo. Vprašanj v smislu 'bom dobra mati' si ne postavljam, ker po moje je vsaka mati 'dobra' (milo rečeno), če se vsaj malo posveča otroku..
Drugače te pa razumem. Kako dolgo sta skupaj? Jaz pred dvema letoma in več definitivno nisem bila še ready za kaj takega (predvsem v glavi), sedaj pa mislim, da je cas za 'naslednji korak'.. user posted image verjamem v to, da se stvari na koncu enostavno poklapajo, tko da tudi če zanosiš nepričakovano in si čist ne pri volji bit mama, te mala štručka hitro obrne sebi v prid... ;)


Jaz še eno leto nazaj nisem bila čisto pripravljena. Samo če sedaj pomislim, ne vem če sploh kdaj si res pripravljen na vse kar prinese otroček. Itak se ti potem življenje čisto spremeni.

Držim pesti, da počasi zapustimo ta forum in se srečamo pri marčevkahuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo julija 2015
1.7.2015 22:25:17   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: PupaOdA

Točno to Sofie tudi jaz vem, da bom zmogla, ampak vseeno kdaj maš kakšen šibek dan in te takoj iztiri.

Ma vse bomo zmogle, sej smo ženske in tu na forumu je veliko takih, ki so nam lahko za zgled user posted image


Ja jaz sem se zadnji mesec velikokrat vprašala kako bo. Ampak jaz sem itak takšna, da me včasih zadeve preveč skrbijo in se obremenjujem vnaprej kako bom zmogla vse skupaj.

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.7.2015 6:20:18   
MauMow
Tikie danes ga imam tako da me je kar prijetno strah. Ce je vse ok sem 7t0d danes.....

O ja je ze cas da nama gre vse ok. Mislim da si zasluziva.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.7.2015 7:10:54   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Tikie danes ga imam tako da me je kar prijetno strah. Ce je vse ok sem 7t0d danes.....

O ja je ze cas da nama gre vse ok. Mislim da si zasluziva.


Držim pesti da pregleduser posted image Vse bo ok.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.7.2015 8:11:54   
Marčevka2010
MauMow vse bo super, boš videla! Držim pesti! Kdaj imaš pregled? Bom cel dan gledala kdaj boš javila. Da se bi le tokrat vse vredu izšlo, držim pesti zate že dolgo.user posted image

Se vam pridružujem, čeprav mi ga cikel nekaj sračka zadnje 3 mesece, prej pa točno kot urca. Ne pričakujem okoli 21.7. Čeprav mi ni neke sile, da bi sedaj prav delala na tem. So trenutno druge prioritete in skrbi, če pa bo, bo pa super.

Držim pesti za vse sotrpinke v tej temi.user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.7.2015 8:17:09   
MauMow
Hvala punce upam da bo res vse ok. Pregled imam sredi dneva, tako da pride dragi prej iz službe da greva skupaj.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.7.2015 9:09:10   
Sofie

Pri meni spet ne bo nič. Se mi je pojavila že manjša krvavitev user posted image

Z mojim sva se odločila da narediva premor, greva jeseni še na eno potovanje, potem pa v nov boj.

Vas bom še vseeno spremljala in navijala, da čim prej zagledate user posted image

Danes preprosto ni moj danuser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.7.2015 9:12:22   
Janchek81
SEj k bosta premor nardila bo pa uspel ... verjem user posted image
Glavo pokonci, saj bo uspelo, .... user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.7.2015 9:13:28   
MauMow
Sofie glavo pokonci.... In ja do jeseni bosta noseča user posted image

< Sporočilo je popravil MauMow -- 2.7.2015 9:14:17 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?