|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 8:54:03   
Janchek81
No včeraj me je pol dneva bolel desni jajčnik ( veste, da ni jajcevod prehoden ) in sem se zbala, da maybe dela ta mesec 'napačni' jajčnik ane ... in pol zvečer me je mal še lev pa oba, pa že spet desn pa lev .. pa sem hotla mojmu rečt, da bi počakala z user posted image , ker mam občutek, da deluje ta mesec napačni jajčnik ane ... sam sm pol bla že tok zmedena da joj .... dons npr nobene bolečine nikjer user posted image
In sm mislla pač, da če bi tkole čutila desn jajčnik, da tist mesec ne bi delala na user posted image , sam pol je blo k zaklet, da me je še mal lev zvečer bolel ... dons pa tko kot sem napisala NIČ... nej povem, da prej nikol nism mela nobenih bolečin, nikol nism čutila O .... zdj pa po tej terapiji s metatreksatom me pa vedno mal desn zbada ... prejšn mesc k sm bla pr njej se spomnem, da me je desn bolel in k sm bla pr moji G na kontroli je rekla, da maybe ovuliram, pa sm jo pol le čez 2 dni dobila user posted image
Ooooh to moje telo čudno ...user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 11:27:59   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

No včeraj me je pol dneva bolel desni jajčnik ( veste, da ni jajcevod prehoden ) in sem se zbala, da maybe dela ta mesec 'napačni' jajčnik ane ... in pol zvečer me je mal še lev pa oba, pa že spet desn pa lev .. pa sem hotla mojmu rečt, da bi počakala z user posted image , ker mam občutek, da deluje ta mesec napačni jajčnik ane ... sam sm pol bla že tok zmedena da joj .... dons npr nobene bolečine nikjer user posted image
In sm mislla pač, da če bi tkole čutila desn jajčnik, da tist mesec ne bi delala na user posted image , sam pol je blo k zaklet, da me je še mal lev zvečer bolel ... dons pa tko kot sem napisala NIČ... nej povem, da prej nikol nism mela nobenih bolečin, nikol nism čutila O .... zdj pa po tej terapiji s metatreksatom me pa vedno mal desn zbada ... prejšn mesc k sm bla pr njej se spomnem, da me je desn bolel in k sm bla pr moji G na kontroli je rekla, da maybe ovuliram, pa sm jo pol le čez 2 dni dobila user posted image
Ooooh to moje telo čudno ...user posted image


Ja pri meni je tudi ponavadi čudno. Danes me boli levi jajčnik, kar nekako sovpada s tem, da naj bi nekje 29.7 dobila m. Torej 14 dni pred m. naj bi bila ovulacija.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 11:34:58   
Janchek81
Mene bolj to skrbi, da ne bi delala na bejbiju, če bi deloval desni jajčnik ta mesec ... samo, dons nobenega sluha ( občutka ) ne duha o bolečem desnem jajčniku user posted image
Tko, da ... bomo vidli kasneje kaj se bo dogajal ... sem upala po eni strani na to, da če bi zdj čutila ovulacijo in če bi bla na desnem jajčniku, da ne bi delala tisti mesec na otroku, ampak bi delala takrt ko bi me bolel levi jajčnikl, pa zgleda, da ne bom mela te sreče, da bi tko čutila ... k prej NIKOL nism čutila ovulacije in tud zdej ne vem a bi naj to lahko bila O al ne .... al me je pač čist tko bolel desni jajčnik, ker se še kj 'celi' od IMN...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 11:35:53   
Janchek81
Aja, še eno vprašanje ... jaz sploh ne morm pridt na 'Bodoče nosečke' ... a je kakšna varianta, da bi se odprla nova tema npr Bodoče nosečke I, da bi to kej hitrej delovalo, ker pomoje, da je že una tema preveč obremenjena, glede na to, da ima že 278 strani?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 13:10:01   
MauMow
Janchek lahko da bos sedaj zaradi posega cutila O. Jaz jih do operacije na jajcnikih nisem. Od takrat pa ogromno. Ce se ta mesec ne bo pluseka bos videla kako bo z bolecinami drug mesec. Vcasi potrebujemo nekaj ciklov da ugotovimo kateri jajcnik ovulira. Lahko pa da te bosta oba bolela....

Ja ta tema zadnje casa fajn zafrkava. Upam da uredijo. Ali pa da se nova odpre.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 13:14:11   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Janchek lahko da bos sedaj zaradi posega cutila O. Jaz jih do operacije na jajcnikih nisem. Od takrat pa ogromno. Ce se ta mesec ne bo pluseka bos videla kako bo z bolecinami drug mesec. Vcasi potrebujemo nekaj ciklov da ugotovimo kateri jajcnik ovulira. Lahko pa da te bosta oba bolela....

Ja ta tema zadnje casa fajn zafrkava. Upam da uredijo. Ali pa da se nova odpre.



A zarad metatreksata, da bi zdj čutila? Sam, sej to je samo zdravilo ... ne vem kaj bi lahko tok vplival? Posega nism mela nbenga ... bom vidla kako bo naslednji mesec, ker dons npr ne čutim nbenga jajčnika user posted image
Upam sam, da če dela desn jajčnik ta mesec, da se NIČ ne prime in jo raje dobim kakor pa da bi mela ponovno IMN user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 13:27:50   
MauMow
Sam a ni to kot taka pena? V vsakem primeru je bil poseg za notranje organe. In kaksna sprememba lahko povzroci da bos cutila O. Lahko da bos cutila samo en dan. Jaz cutim vec dni ampak ni pri vseh enako. Vcasih me boli med O. Vcasih pred O. Drzi. Pesti da se zagnezdi tam ko je treba.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 13:33:40   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Sam a ni to kot taka pena? V vsakem primeru je bil poseg za notranje organe. In kaksna sprememba lahko povzroci da bos cutila O. Lahko da bos cutila samo en dan. Jaz cutim vec dni ampak ni pri vseh enako. Vcasih me boli med O. Vcasih pred O. Drzi. Pesti da se zagnezdi tam ko je treba.


Niso mi delal pol s peno, ampak z navadnim kontrastom, ti eno modro tekočino vlijejo notr...že to me je čudl, ker je ena pred mano govorila kako jo je bolel k ma en jajcevod zabasan, mene pa npr NIČ ane...
No sej bom vidla kako bo nasledn mesc, .... upam samop na to, da bi vsaj tko čutila, da bi pol v bodoče vedla kdaj lahko delava na otročku ... sm sj pravm, včerj me je prvo desn jajčnik, pol zvečer je šlo še na levga ( pa desn nič ), dons pa nič od nič ... čudn vse skupej no user posted image sm kr mal žalostna, ker več ne vem kako in kaj ... bi mi blo boljš, da nč ne bi čutila ,... tko se pa pol sam sprašujem kater jajčnik deluje oz. kater ovulira ... upam, da ne napačn user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 13:37:58   
MauMow
Da bi sigurno vedla kateri jajcnik bo O bi morala vsak mesec na UZ sredi cikla da bi nasli vodlni folikel.

Drzim pesti

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 13:39:02   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Da bi sigurno vedla kateri jajcnik bo O bi morala vsak mesec na UZ sredi cikla da bi nasli vodlni folikel.

Drzim pesti


Ja ... user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 14:19:33   
PupaOdA
Zelo različno se čuti O, še pri eni sami ženski je en cikel tako, drugi drugače. Mene je tokrat že par dni prej špikalo - samo nekaj ur, pa potem spet ko naj bi po matematiki bila O (samo en dan). Prejšnjič je pa bilo tako da sem samo na tisti dan vedela. Čisto različno. Žal kot je rekla MawMow ne moremo točno vedet brez "tehnologije".
Ampak verjamem da bo naslednjič kot mora bit user posted image


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 14:27:11   
PupaOdA
Pa še.. a bi mi katera, ki je imela težave z zanositvijo zaupala, katere postopke ti najprej dajo delat?
Jaz sem prejšnji mesec bila pri G, naredila mi je UZ in pravi da ni kakšnih fizičnih preprek videti in glede na to, da imam redne user posted image naj bi imela tudi O. In predlagala da se vidiva v jeseni, če nič do takrat ne bo.
Se pravi kaj potem v jeseni nekako sledi?

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 14:47:07   
Janchek81
No sej se ne bom več obremenjevala s to bolečino v jajčniku, vsak dan bova pač delala na user posted image in ko bo izostala upala na to, da ne bo IMN in da se vsidra tko kot treba ...
Edin spomnem se takrt marca, da me je že en tedn pred user posted image ornk bolel v predelu jajčnikou ... tega se edin bojim, da se ne bo to ponovilo, ker bom takoj vedla, da je IMN user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 15:12:26   
PupaOdA
Ja verjamem, da je hočeš nočeš negotovost vedno prisotna. Mogoče pa da se ti je res tisti jajčnik po posegu nekako osvobodil in držim pesti močno da gre vse po planu user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 15:14:31   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: PupaOdA

Ja verjamem, da je hočeš nočeš negotovost vedno prisotna. Mogoče pa da se ti je res tisti jajčnik po posegu nekako osvobodil in držim pesti močno da gre vse po planu user posted image



Kako to mislš 'osvobodil'....a da bi bil prehoden? NE, to nikakor ne ... je v celoti deformiran ( če lahko tko napišem ) in ga je terapija z metatreksatom dokončno 'ubil'...

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 15:18:27   
PupaOdA
Aja user posted image pardon, nisem vedela da to tako ostane potem. Ker sem že večkrat zasledila, da ko so punce ble na pregledu prehodnosti je potem nekako steklo.
Nisem pa mela pojma, da je to zdravilo tako hudobno user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 15:20:10   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: PupaOdA

Aja user posted image pardon, nisem vedela da to tako ostane potem. Ker sem že večkrat zasledila, da ko so punce ble na pregledu prehodnosti je potem nekako steklo.
Nisem pa mela pojma, da je to zdravilo tako hudobno user posted image



Jaz sem bla na prehodnosti po terapiji in mi je že una tm rekla, da je nemogoče, da se jajcevod odpre oz. da bi biu prehoden ... potem je pa še moja G rekla, da se ne bo odmašil kr tko, ker ga je ta terapija dokončno 'ubila' oz. zamašila ...
Na žalost je tko ja ...

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 18:52:16   
MauMow
Pupa midva sva rabila skoraj 2 leti s tem da sem imela en zamujeni splav(plod brez utripa). Midve z G sva zacele z Dabrostonom, da vidimo ce mam mogoce premalo hormona da bi ratalo se zagnezdit... Delala sem O teste in dva dni po O zacela Dabroston in v prvem ciklu docakala +. Jaz sem rekla da bom zacela pocasi, ker ne zelim takoj na kake operacije pa to. Sploh ce je naceloma vse ok. Ce pa to nebi pomagalo bi pa zaceli naprej raziskovati.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo julija 2015
15.7.2015 19:36:48   
biba85
Sem slucajno naletela na tvoj post...midva sva imela tezave z zanositvijo, obiskvala sva tudi neplodnostno. Tudi pri meni na uz ni bilo nic videti narobe, imela sem vsak mesec menstruacije in vseeno ni slo.Kasneje so mi naredili laparoskopijo in thl, kjer so ugotovili blazjo obliko endometrioze. Cez dobra dva meseca sem pa postala nosecka(iui), sem ze v 17.tednu. Tudi moj je parkrat oddal seme in je bilo prvic porazno, potem pa zmeraj cist ok. Verjetno se nisi v neplodnostni ambulanti? Moja osebna g mi je najprej, predlagala jemanje clomida, ki pa ni obrodilo sadov, potem pa naju je kar poslala naprej. Ce te se kaj zanima lahko vprasas.
IZVIRNO SPOROČILO: PupaOdA

Pa še.. a bi mi katera, ki je imela težave z zanositvijo zaupala, katere postopke ti najprej dajo delat?
Jaz sem prejšnji mesec bila pri G, naredila mi je UZ in pravi da ni kakšnih fizičnih preprek videti in glede na to, da imam redne user posted image naj bi imela tudi O. In predlagala da se vidiva v jeseni, če nič do takrat ne bo.
Se pravi kaj potem v jeseni nekako sledi?


(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   [Brisano sporočilo]
15.7.2015 22:39:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu biba85)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo julija 2015
16.7.2015 7:26:38   
MauMow
LadyJen ravno ti bi bila kandidat za Dabroston. Kot prvo pomaga pri vmesnih krvavitvah, pa se cikle ti uredi. Mogoce pa ti omeni G da bi probala za kake 3 mesece.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo julija 2015
16.7.2015 7:28:16   
MauMow
Ocitno se tvojemu G ne da ukvarjati..... Ker drugace jih vecina pogleda zenske in mogoce da kako terapijo. In ce ta ne zaleze potem pa dalje k strokovnjakom.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo julija 2015
16.7.2015 7:43:48   
Janchek81
LadyJen mojo kolegico so tud dal kr na neplodnostno, sploh se njeni G ni dal z ničemer ukvarjati ... vidla je, da 8 mesecev delata na user posted image , da ne rata in jo poslala naprej, zdej 28. mata v Dravlah .... tko, da to naše zdravstvo je res polom ... lahko bi jo vsaj dala prvo na kakšpne preiskave, probala ugotoviti ona težavo, pa je ni želela, sam naprej poslala in finito ... res žalostno user posted image
Za moje opjme neplodnostna ni en bav bav, sploh pri tebi, k niso nardil nbenih preiskav in te bojo vsaj tam strokovno obravnavali...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo julija 2015
16.7.2015 9:08:49   
PupaOdA
MawMow ravno to me je zanimalo, če je potrebno takoj "pod nož", namreč se izredno bojim takih reči. Ampak če bo potrebno itak da grem, ker si otrok res želimo. Ali ti pred hormonsko terapijo naredijo mogoče kakšne krvne teste ali ti kar predpišejo?


biba A se endometriozo kako prepozna, po kakšnih simptomih?
Ne nisem še v neplodnostni, sem bila prejšnji mesec komaj pri moji G in mi je rekla naj pridem v jeseni, če nič ne bo, ker so zdaj dopusti in se rado zgodi... Sem pa upala, da mi bo sedaj vsaj priporočila in dala navodila za spermiogram partnerja, ker je že rekel da bi najraje šel samoplačniško. A mu napotnico lahko da njegova osebna dr. ali mora nujno G?


LadyJen vem kako je to čakanje, ampak si ne morem predstavljat 40 dni tega, hvalabogu mam ccikel na 30. Je bilo pa pri meni isto, se mi je zdelo že par dni prej da so znaki M, ampak sem vseeno upala da bo to to, ker sva bla zelo pridna okrog O.
Ampak upanje umre zadnje, mogoče pa bo ravno ta mesec, če drži ta, da se zgodi ko najmanj pričakuješ user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo julija 2015
16.7.2015 9:17:15   
PupaOdA
ah ja prehitro potrdila post:
LadyJen po eni strani je žalostno, da se tvoj G ni potrudil. Po drugi pa verjamem, da boš tam deležna boljše, bolj strokovne obravnave in ti bo tako mogoče prihranjeno kakšen mesec nesmiselnih terapij. Sicer nisem še bila na neplodnostni, ampak sem si jih vedno predstavljala, kot strokovnjake, ki vedo kaj delajo. Pomojem so tam še najboljše možnosti, ker G velikokrat ne poznajo odgovora na številna vprašanja, ki jih imamo...

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?