|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.7.2015 13:06:01   
PupaOdA
Sofie mislim da če se ne že prej to zgodi, da bo z vami s potovanja sigurno kakšen slepi potnik prišel user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.7.2015 15:51:24   
Lunca133
Meni je zan Junijcek sel naprej in sedaj sem spet v pricakovanju user posted image . Me pa zanima ce ima katera izkusnje z ovulacijskimi testi, ki se dajo kupit.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.7.2015 15:52:11   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Lunca133

Meni je zan Junijcek sel naprej in sedaj sem spet v pricakovanju user posted image . Me pa zanima ce ima katera izkusnje z ovulacijskimi testi, ki se dajo kupit.



O teste lahko kupš že skor da ne povsod user posted image

(odgovor članu Lunca133)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.7.2015 15:55:32   
Lunca133
To vem...samo koliko so zanesljivi, ce je ze katera preizkusila :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.7.2015 15:58:17   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Lunca133

To vem...samo koliko so zanesljivi, ce je ze katera preizkusila :)


Sama zase ne vem .. ampak kolegica jih je redno delala in ji je pokazalo kakor da ovulira in tisti dan je šla tudi k svoji G ki ji je zagotovila, da nikakor ne ovulira in tudi v nadaljnih 48 ur ne bo ovulirala... tko, da lahko, da niso zanesljivi, lahko da so ...

(odgovor članu Lunca133)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.7.2015 16:01:34   
MauMow
O testi po mojih izkušnjah super. Meni vedno točno pokazali. Imela sem one najbolj poceni lističe. Delala vsako jutro z 2 urinom in to je to. Najprej črtice skoraj ni blo videti, na to pa na enkrat močnejša in tako smo vedeli da je pozitiven. Meni je vedno prav pokazal ker sem ga tudi vestno delala z 2 urinom, po jutranjem sprehodu z kužkom, ko še nisem veliko pila.

No samo da se javim, Pregled za mano in ja videli smo bebija velikega že več kot 1cm in srček mu veselo bije. Kako se mi je oddahnilo.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.7.2015 16:10:19   
Lunca133

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

O testi po mojih izkušnjah super. Meni vedno točno pokazali. Imela sem one najbolj poceni lističe. Delala vsako jutro z 2 urinom in to je to. Najprej črtice skoraj ni blo videti, na to pa na enkrat močnejša in tako smo vedeli da je pozitiven. Meni je vedno prav pokazal ker sem ga tudi vestno delala z 2 urinom, po jutranjem sprehodu z kužkom, ko še nisem veliko pila.

No samo da se javim, Pregled za mano in ja videli smo bebija velikega že več kot 1cm in srček mu veselo bije. Kako se mi je oddahnilo.



Hvala za info in cestitke za user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
2.7.2015 22:00:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lunca133)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
2.7.2015 22:07:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
2.7.2015 22:12:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.7.2015 22:51:48   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Ta mesec nas je pa zelo malo na seznamu!

Minikimi! Kakšno je stanje, so črtice močnejše?
Sofie, ko se ti vlije, sporoči, ker včasih izcedki še ne napovedujejo user posted image .. upam in držim pesti, da to tudi zate velja! user posted image
Lunca133 user posted image user posted image user posted image


Žal se je vlila m. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo julija 2015
3.7.2015 7:17:35   
MauMow
LadyJen delaj se teste kake dva tri dni. Pri meni je parkrat vmes bila O sele po tem ko so bile te hude bolecine.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo julija 2015
3.7.2015 12:15:07   
PupaOdA
Res je LadyJen, tudi pri meni se zgodi, da so bolečine prej ali pa mogoče kar več dni prisotne. Ta mesec se mi je celo zgodilo, da sem čutila že 5 dni prej, potem na danO skoraj nič...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo julija 2015
3.7.2015 14:42:16   
MladaMamiMojca
Pozdravček vsem punce,

da se vam malo potožim, ... včeraj sem delala test s CB in je bil -, a meni je že drugi dan po malem slabo (čeprav danes mi je že zelo slabo), rahlo boleče prsi, spodaj špikanje in bolečine kot pred M, skratka ne vem no, a sem jaz nora al pa test laže, skratka ... razočarana

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo julija 2015
3.7.2015 16:47:09   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: MladaMamiMojca

Pozdravček vsem punce,

da se vam malo potožim, ... včeraj sem delala test s CB in je bil -, a meni je že drugi dan po malem slabo (čeprav danes mi je že zelo slabo), rahlo boleče prsi, spodaj špikanje in bolečine kot pred M, skratka ne vem no, a sem jaz nora al pa test laže, skratka ... razočarana


Včasih naše telo naredi vse znake N ker si tako želimo.... Počakaj še kake 4 dni če je še vedno ne bo naredi test če bo negativen potem nažalost ni nosečnost.

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo julija 2015
3.7.2015 20:26:54   
Lunca133
No v tem mesecu jo jaz ponovno ne pricakujem 26.7., sprobala pa bom tudi te ovulacijske teste user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
3.7.2015 21:36:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lunca133)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo julija 2015
4.7.2015 8:14:32   
MauMow
LadyJen vse je mozno. Pri tem ni napisanega pravila kako in kaj. Drzim pesti. Zdej je pa ze cas za plusek.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo julija 2015
4.7.2015 12:18:43   
Beat
Živjo punce user posted image

Tudi nama ni uspelo junija, tako da se selim v to temo user posted image in sem spet ful opitmistična ta mesec, da bo uspelo user posted image

Ne pričakujem je 23.7 in ful upam, da ta mesec pa bo.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo julija 2015
6.7.2015 7:34:07   
Janchek81
Helow punce...
no, mi lahko začnemo delat na user posted image .. sicer ne vem, če bova že ta mesec začela, pomoje naslednji mesec ... se morava še usesti pa malo pogovoriti ... po moje, da bom še en mesec navijačica, pol pa akcija user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo julija 2015
6.7.2015 13:38:48   
PupaOdA
Oh punce meni se zdi, da tudi tokrat ne bo nič. Nič ne špika ali boli, samo krčne žile bolijo in čepet ne smem, ker mi je preveč tesno tam spodaj user posted image , ampak bi lahko bilo zaradi M.... hmm

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
6.7.2015 20:43:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo julija 2015
6.7.2015 21:05:15   
MauMow
Janchek super da je vse bp in da lahko ponovno zacneta. Drzim pesti da hitro rata in predvsem da bo vse na pravem mestu in vse bp.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo julija 2015
7.7.2015 7:32:13   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Janchek super da je vse bp in da lahko ponovno zacneta. Drzim pesti da hitro rata in predvsem da bo vse na pravem mestu in vse bp.



Sicer je rekla, da lahko pride ponovno do IMN, ampak, da me bojo mel takoj na opazovanju ... jaz upam, da bo vse BP in da bo vse tko kot treba .... nisva pa se še pogovorila a bova začela ta mesc delat na user posted image al naslednji mesec ....

Drgač pa ... sm dons ko zombi user posted image tko je blo vroče ponoč, da za znort ... nč se ni shladilo user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo julija 2015
7.7.2015 9:03:14   
MladaMamiMojca
Pozdravljene punce,
... včeraj se je ulila user posted image tako, da ... ne pričakujem je avgusta user posted image ??

držim pesti za vse vas, pa ne pozabite na senco in osvežujočo pijačko

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Zimske počitnice
lola85 RR

Kje se boste potepali med zimskimi počitnicami?

Nikjer, bomo doma (73%)

Gremo smučat/se sankat (14%)

V termah (3%)

Se bomo pustili razvajati pri babicah (5%)

Na morju (5%)


Število vseh glasov: 37

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!