|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo julija 2015
7.7.2015 11:58:27   
MauMow
Janchek mi imamo na tej strani evrope samo 15 stopinj... Poletje se je skrilo.

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo julija 2015
7.7.2015 12:01:40   
Janchek81
MauMaw no 15 jih ne bi mela, ker mi tud ne bi blo toplo, ampak nekje do 30 je čist ok, ... sej mormo zdržat še dons pa jutr pa bo .. oz. jutr popoldne baje, da bo že boljš ...
user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo julija 2015
9.7.2015 22:01:24   
PupaOdA
Punce a mi pomagate mal?user posted image Kdaj naj bi se začele slabosti v nosečnosti?
Namreč danes sem imela eno tako čudno slabost čez cel dan, pa zagabil (ampak res dobesedno) se mi je piškot, ko je vsako jutro obvezen pri kafetu user posted image
A drži tista, da če imaš že take težave tudi test pokaže?

< Sporočilo je popravil PupaOdA -- 9.7.2015 22:17:44 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo julija 2015
10.7.2015 7:01:28   
MauMow
Lahko je samo zaradi hormonov.... Jaz sem imela teh slabostni predno sem zanosila celo morje. Ko pa sem pa nic.... No prave nosecniske slabosti se obicajno zacnejo okoli 6 tedna ko je hormon dovolj visok. Iz izkusenj povem da so prav ubitacne in moje kile gredo samo dol......

Ce pa si prepricana da je to to pa naredi test. user posted image drzim pesti

< Sporočilo je popravil MauMow -- 10.7.2015 7:02:09 >

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo julija 2015
10.7.2015 7:33:17   
Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: PupaOdA

Punce a mi pomagate mal?user posted image Kdaj naj bi se začele slabosti v nosečnosti?
Namreč danes sem imela eno tako čudno slabost čez cel dan, pa zagabil (ampak res dobesedno) se mi je piškot, ko je vsako jutro obvezen pri kafetu user posted image
A drži tista, da če imaš že take težave tudi test pokaže?



Živjo, tako kot pri MauMow - tudi meni je bilo večkrat salbo v pms, pa nisem bila noseča. Slabo zaradi nosečnosti mi je bilo šele nekje po šestem tednu, torej dva tedna po plusku. Sicer pa po Pušenjaku: če je slabost zaradi nosečnosti, mora biti že toliko hormona, da je test +. Srečno user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo julija 2015
10.7.2015 7:38:49   
Janchek81
Kar se tiče samih slabodsti jih nism mela nikol tok zgodj .. ampak sem pa vsakič občutila občutljivost, ampak pretirano, ker drugače nism ... se spomnem takrat ko smo bili v Čatežu in me je tamala tok ob živce spravla, da sm jokala, pa nikol ne jokam ... čez 14 dni pa test user posted image

No, drugače pa ... mi že ta mesec delamo na user posted image user posted image Tako, da je NE pričakujem 28.7. - če bo ciklus isti kot ta mesec ( 24. dan ) user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo julija 2015
10.7.2015 7:58:19   
MauMow
Janchek super. Drzimo pesti da rata

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo julija 2015
10.7.2015 8:03:14   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Janchek super. Drzimo pesti da rata



Ja, da rata tko k treba user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo julija 2015
10.7.2015 9:07:46   
PupaOdA
Kako super Janchek, držim pesti da bo kot mora :)

Pri meni je pa tako, da sem še celih 5 dni od tečke in si skoraj ne upam še delat testa, ker si hitro lahko razočaran.
Namreč slabosti sem imela tudi prej kdaj med ovulacijo sicer in ne celodnevnih, ampak nič se ne ve.. Bom pomoje raje počakala še kak dan. Mogoče da bo tudi predčasno gospa T. prišla (imam tudi krce).


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo julija 2015
10.7.2015 15:33:13   
niinii
Pri meni je bil test pozitiven že en teden pred pričakovano M. Tako da so se mi slabosti začele nekje v četrtem tednu. Pa še kar se nadaljujejo. Tudi meni gredo kg dol, kar ni nič narobe :D

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo julija 2015
10.7.2015 15:51:05   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: niinii

Pri meni je bil test pozitiven že en teden pred pričakovano M. Tako da so se mi slabosti začele nekje v četrtem tednu. Pa še kar se nadaljujejo. Tudi meni gredo kg dol, kar ni nič narobe :D


Lahko da si mela prej obulacijo. Jaz sem test vedno delala cca 12 dni po O. Vem kako je s slabosti. Tudi moje kile se kr padajo.... In slabosti vedno hujse namesto da bise malo umirilo..... Sem 8t1d in me je kar groza koliko casa bo se trajalo....

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
10.7.2015 16:05:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo julija 2015
10.7.2015 16:26:53   
PupaOdA
No bomo videli kako bo čez vikend. Mogoče da pa le ne bom zdržala še teh par dni in bom probala test user posted image
Krči me se še kar nadaljujejo, ostalo je pa boljše danes. Zato tudi malo sumim, da bo user posted image prišla.


P.S.: se opravičujem za prejšnji post z napakami, ampak s telefonom mi kar ne gre pisanje od rok user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo julija 2015
13.7.2015 7:32:19   
Janchek81
LadyJen mene lahko od navijačic daš kar stran zdaj user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
13.7.2015 8:18:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo julija 2015
13.7.2015 8:25:35   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

LadyJen mene lahko od navijačic daš kar stran zdaj user posted image


Bom te izbrisala, če tako želiš, ni problema, čeprav navijačica si lahko še vedno! user posted image

Sedaj sem pa kmalu že jaz na vrsti za poročanje, kako se bo situacija razpletla.. No, to rundo pač nisem nek hud optimist, v času O mi nič ni klapalo, niti nisva bila pridna (prej ja, potem pa ne).. Sem nekako prepricana v to, da se bo user posted image pojavila, tako da nisem niti 'živčna' niti 'neučakana' niti nič.. Pač, več sreče prihodnjič kaj čem.. user posted image


Ok, potem me pa kar pusti ... nej bom še navijačica .. no sej to sem tko al tko VEDNO user posted image

Sej ni nujno, da si na O dan aktivna, sej si lahko prej 3 dni pred O ... tko, da .. upanje umre zadnje ... šele ko se ulije upanje mine za en mesec user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
13.7.2015 9:24:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo julija 2015
13.7.2015 9:27:02   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Hehe, sej vem, dokler se ne ulije, je še upanje... user posted image Samo jaz ga ne gojim, je tako lažje, sem že v mislih v avgustu, pa da bom rodila pač 1. maja, kar mi je tudi zelo všeč.. user posted image user posted image


1.maja - dan dela user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo julija 2015
14.7.2015 9:30:34   
PupaOdA
Evo punce, pocahnajte me z rdečo. Je prišla user posted image točna kot urca, matrala me je pa ves teden prej. Čeprav sem vedla da mogoče ne bo nič, sem vseeno še upala na nek čudež :P ampak sledilo še eno razočaranje...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo julija 2015
14.7.2015 9:32:55   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: PupaOdA

Evo punce, pocahnajte me z rdečo. Je prišla user posted image točna kot urca, matrala me je pa ves teden prej. Čeprav sem vedla da mogoče ne bo nič, sem vseeno še upala na nek čudež :P ampak sledilo še eno razočaranje...



Boš mela pa majskega bejbija user posted image Glavo gor in v nove boje ...

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo julija 2015
14.7.2015 13:34:24   
Janchek81
Eno vprašanje ... za tiste, ki veste kdaj ovulirate, a tud veste npr na kater jajčnik?
A vas na primer en mesec boli levi jajčnik, drug mesec desni, ... pa ni nujno da v tem vrstnem redu no .. sam zanima me RESNO!

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   [Brisano sporočilo]
14.7.2015 16:29:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo julija 2015
14.7.2015 18:24:44   
PupaOdA
Hvala punce za objemčke, jih res potrebujem tokrat. Sem čisto žalostna in malo obupana :/

janchek jaz občutim enkrat levo, drugič desno špikanje, zraven pa še ostale tegobe (včasih slabost, zgago, pogosti obiski wc pa itak do konca M). Ne vem če pa to pomeni da kjer te špika da tam ovuliraš.. Čutim pa jo odkar pomnim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo julija 2015
14.7.2015 18:56:19   
MauMow
Pupa pa naslednji mesec več sreče.user posted image

Janchek glede O. Ja jaz čutim jajčnik. In pri meni je tako 3x do 4x zapored levi šele potem enkrat vmes desni.... Pač desni je len... In vedno kadar sem mela UZ pred O sem točno vedela na katerem jajčniku bo vodilen folikel. S tem da ta moj jajčnik ko dela kr naprej je tisti revež ki je mel tumor in ciste 10 let nazaj.... Zdej pa očitno hoče dokazat da je glavniuser posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo julija 2015
14.7.2015 21:14:32   
Sofie

Janchek81 jaz ponavadi čutim levi jajčnik, me ko je ovulacija precej zbada. Skratka vedno vem kdaj je O. Občasno sicer čutim bolečino tudi v desnem jajčniku, ampak ni tako da bi en mesec bolel levi, drugi pa desni.

PupaOdA user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?