|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
3.8.2015 12:43:41   
Beat
Sofie user posted image , morda bo pa avgusta user posted image

Janchek81, tudi jaz upam, da bo na tem seznamu prevladovala zelena user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
3.8.2015 13:26:10   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Sofie user posted image , morda bo pa avgusta user posted image

Janchek81, tudi jaz upam, da bo na tem seznamu prevladovala zelena user posted image


Avgust spustim...tako da september. M pa itak še niuser posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
3.8.2015 19:45:46   
tia12
Pozdravljene...tudi jaz se vam pridruzujem :) M ne pricakujem 12.8., test bom delala 15ga...

Drzim pesti, da nas bo cim vec sreck noseck ;)

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
3.8.2015 20:33:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
4.8.2015 12:31:17   
mojamiška
Pozdravljene punce,
se vam pridružim tudi jaz. Čas je, da naša 4-letnica dobi družbo. Kdaj naj user posted image  ne pričakujem nimam pojma, ker imam vse zmešano. Po porodu sem ovulacijo čutila, m je bila točna kot urca, zdaj je pa obup. Ko sem bila pred letom in pol pri g na rednem pregledu sva se pogovarjala okoli zanositve, naredil mi je ultrazvok, ker me je takrat že začela user posted image  hecat in rekel "aha jajčniki vam nagajajo" in mi dal napotnico za neplodnostno, gor napisal pcouser posted image . No potem sva zaradi določenih stvari delanje na user posted image  opustila in se s tem nisem ukvarjala, zdaj pa je res čas, tamala hoče družbouser posted image  Tako, da bo očitno treba stopit do g, ker je zdaj ni bilo 2,5 muser posted image


Veselim se čvekanja in čimvečuser posted image

Pozdravček

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
4.8.2015 12:42:09   
Nija2014
Nija2014

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
4.8.2015 14:10:43   
dejkaa
Hej hej punce.. sporočam, da je moja tetka prišla točna kot urca...user posted image Po eni strani vesela, da je vsaj točna user posted image držim pesti, da vam ostalim vsem uspe!! user posted image
Lep dan

(odgovor članu Nija2014)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
4.8.2015 17:52:15   
mava1975
Tudi jaz se pridružujem, sicer M nisem pričakovala že julija, vendar je prišla, tako da je zdaj ne pričakujem 15.8....

(odgovor članu dejkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
4.8.2015 18:28:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
4.8.2015 19:11:04   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Evo .... glede na jutranji test s slabo drugo črtico, se mi je zdel ulila kolikor se je mogla ...
Tko, da rečmo, da je ne pričakujem zadnjega v mesecu user posted image
Pa je šel dopust s plavanjem po vodi, bom na dopustu lepo posedala in gledala kako se drugi kopajo ...
user posted image user posted image


Pri meni je bila prej rahla druga črtica, komaj opazna. Upam, da se mi jutri ne ulije. Bom zjutri test ponovila.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
4.8.2015 23:18:31   
Anonimen
Čisto sem že nestrpna- je uspelo ali ne?! Pokoristili smo vse plodne dneve, tako da upam na pozitiven rezultat.

Menstruacije ne pričakujem od danes do nedelje, pred soboto vrjetno ne bom delala testa.

Znaki? Lakota in velikeee prsi. Mogoče pa bo kaj.

Se javim.

Anonimna JJ

(odgovor članu Beat)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
4.8.2015 23:20:38   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie
Pri meni je bila prej rahla druga črtica, komaj opazna. Upam, da se mi jutri ne ulije. Bom zjutri test ponovila.


Tako sem imela jaz julija- dva rahlo pozitivna testa BC mini in dobila sem menstruacijo. Upam, da pri tebi ne bo isto.


(odgovor članu Sofie)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
5.8.2015 6:07:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
5.8.2015 7:15:29   
Sofie

Danes se je na testu zopet pojavila druga črtica. M mi zamuja že 6 dni. Počakam do naslednjega tedna in grem v primeru, da M še vedno ne bo na krvn test.

Sploh se ne upam veselit...me skrbi, če je to sploh res.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
5.8.2015 7:16:09   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Držim pesti za obe, Anonimna JJ in Sofie!!!


Hvalaaaa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
5.8.2015 8:44:43   
Tara9
Tudi jaz sem lani avgusta končnoooo zagledala težko pričakovani magični plusek, ki je danes moja najdražja princeska, ki me osrečuje vsak dan. Tako da od srca navijam in stiskam pestke na rokah in nogah za čim več pluskov user posted image user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
5.8.2015 9:46:23   
Anonimen
Jaz imam pa super novičke.user posted image

Nosečaaaaaaaaaaaaaaaaa sem.user posted image

Danes naredila dva testa in smo pridelali user posted image na BC mini in velik debel plus na CB. Oboje se je pokazalo v trenutku, še pred kontrolno črtico, tako da sem prepričana, da kaže prav.

Se selim med aprilčice.user posted image

Za vse močno držim pesti.user posted image
Upam, da vam bo moja dobra karma pomagala do močno željenih plusov. To so nepopisni občutki.

Anonimna JJ

(odgovor članu Tara9)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
5.8.2015 9:47:52   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Držim pesti za obe, Anonimna JJ in Sofie!!!


Hvala!:)
So pestke pomagale.

Anonimna JJ

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
5.8.2015 10:58:30   
mava1975
Čestitam, upam, da bo čim več sledilcev user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
5.8.2015 12:01:34   
Radenska_
Sem se premislila :) mene od navijacic kar na zadnji avgustovski dan prosim :) ce bo tako kot prvic se bosta itak 2 leti obrnili preden bo kaj.
Cestitke vsem ki vam je ze uspelo.

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 5.8.2015 12:03:29 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
5.8.2015 12:06:04   
Beat
dejka user posted image

Anonimna JJ user posted image super, da vama je uspelo user posted image Srečno do konca user posted image

Sofie, držim pesti zate, da je to to in se boš lahko začela veseliti user posted image

mojamiška, pisala si, da imaš pco. PCO se da super porihtati s prehrano, ampak je kar težko se naenkrat odpovedati belemu sladkorju, beli moki itd. Ampak se da in rezultati so super user posted image če boš morda poskusila user posted image

Mislim, da so moji plodni dnevi tudi že mimo, vsaj če računam, da so od 12 do 16 dneva ciklusa user posted image Smo bili zelo pridni, tako da upam, da bosta tokrat user posted image
Za vse punce, ki je ne pričakujete v naslednjih dneh, držim pesti user posted image


(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
5.8.2015 12:29:36   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

dejka user posted image

Anonimna JJ user posted image super, da vama je uspelo user posted image Srečno do konca user posted image

Sofie, držim pesti zate, da je to to in se boš lahko začela veseliti user posted image

mojamiška, pisala si, da imaš pco. PCO se da super porihtati s prehrano, ampak je kar težko se naenkrat odpovedati belemu sladkorju, beli moki itd. Ampak se da in rezultati so super user posted image če boš morda poskusila user posted image

Mislim, da so moji plodni dnevi tudi že mimo, vsaj če računam, da so od 12 do 16 dneva ciklusa user posted image Smo bili zelo pridni, tako da upam, da bosta tokrat user posted image
Za vse punce, ki je ne pričakujete v naslednjih dneh, držim pesti user posted image




Držim pesti, da se vidmo pri aprilčicah.

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
5.8.2015 14:05:19   
mojamiška
Anonimna JJ čestitkeuser posted image

Sofie, ker test si pa delala? Upam, da je to to.

Beat, sem malo brala tole o prehrani, ja nekaj bo treba narest v to smer. Počakam kako bo ta mesec potem se bom pa kar naročila na pregled.
Sem pa spet zmedena,  me je cca 10 dni nazaj par dni bolelo v jajčnikih, sem bla  sigurna, da je o, sem pa 2 dni nazaj imela vlečljiv izcedek, ki naj bi tudi bil znak za o, nimam pojma. No važno, da sva bila pridna, čez 2 tedna bomo vidli ali bo user posted image  aliuser posted image  ali pa spet nič.Če bo za spremembo tako kot mora biti, potem naj bi bila okoli 10.8., upam, da pride, ker gremo 15. na dopust in si je res ne želim takrat.

Danes je tak smotan dan, čisto sem brez energijeuser posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
5.8.2015 14:17:17   
mava1975
Sluz se lahko pojavi ko je že konec O, tako da možnosti so... midva sva bila tudi pridna ta mesec in upam na user posted image user posted image me pa mal mori ker sem stara 39... imam že sicer dva otroka iz prejšnjega zakona 17 in 14, takrat sem v prvo zanosila, zdaj pa gremo v drugi mesec, je pa res, da sem prej imela M na 28 dni, zdaj pa na 24 dni. G je rekla, ko sem bila na pregledu, da naj bi bilo vse o.k... že od maja jemljem folno...

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
5.8.2015 14:21:06   
Sofie

Naredila sem Baby Check Mini. Bom vidla kaj bo pokazal čez nekaj dni. Mojima prijateljicama je namreč pokazal dve črtici šele po 10 dnevih oz. eni po 14.

Mi je pa zadnje tri dni popoldne slabo, hrana ima čuden okus itd. Sej vem, lahko bi se mi tako tudi samo dozdevalo.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?