|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
12.8.2015 10:48:18   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


Komaj čakam da bo krvavitev za mano. Nisem si mislila, da bo tako bolelouser posted image


Bejbi, kje natančno te pa boli in kakšne so bolečine?


Danes je k sreči bolje. So se bolečine več al manj umirile. Včeraj sem se s težavo premikala. Veliko hujše bolečine kot pri m. Prav čutila sem kako se maternica krči. Trebuh je bil pa itak čisto trd. Bolelo me je pa vse.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
12.8.2015 10:54:12   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


Komaj čakam da bo krvavitev za mano. Nisem si mislila, da bo tako bolelouser posted image


Bejbi, kje natančno te pa boli in kakšne so bolečine?


Danes je k sreči bolje. So se bolečine več al manj umirile. Včeraj sem se s težavo premikala. Veliko hujše bolečine kot pri m. Prav čutila sem kako se maternica krči. Trebuh je bil pa itak čisto trd. Bolelo me je pa vse.



Maternica se je kvečjemu čistila, krčila po tko nizki nosečnosti se nima kej user posted image
Ma, pomembno je, da je danes boljše .... in upam, da bo z vsakim dnem bolje in da se potem sama krvavitev umiri in se začne ponovno delat na user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
12.8.2015 13:41:43   
Nija2014
Sofie, točno vem o čem govoriš. Ko pride do SS, so bolečine res močne, močnejše kot pri menstruaciji, tako da ne moreš zgrešit kaj se dogaja. Jaz sem si pomagala s tabletami, sem vzela zvečer pol pa še ponoči, ko so me bolečine zbudile. Sem pa kar delala in šla v službo, da sem se zamotla.

In zelo podobne bolečine so bile kasneje, ko sem rodila in so se začeli popadki. Tako da lepo zdrži in pozitivno naprej

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
12.8.2015 14:53:37   
Nija2014
Janchek in mojamiska, tudi meni ni jasno kako je s temi testi. Meni je zdravnica razložila,, da se nosečnost kot nosečnost smatra ko vrednost betahcg preseže 40 in ne prej. Tisti testi, ki so bolj občutljivi nakažejo le morebitno nosečnost.

Zato je tudi cb najnatančnejši, saj pokaže ko je vrednost 50 in več. Vsaj tisti stari je bil tako, naj me katera popravi če nimam prav.

Ta novi digitalni pa ne vem, sem iskala vrednost pa je nisem našla.

Zato se jaz poslužujem le cb in po nepričakovani user posted image , se mi zdi najbolj ziher..

Me pa čudi Janchek, da si imela ti težave s cb.

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
12.8.2015 15:21:51   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Nija2014

Janchek in mojamiska, tudi meni ni jasno kako je s temi testi. Meni je zdravnica razložila,, da se nosečnost kot nosečnost smatra ko vrednost betahcg preseže 40 in ne prej. Tisti testi, ki so bolj občutljivi nakažejo le morebitno nosečnost.

Zato je tudi cb najnatančnejši, saj pokaže ko je vrednost 50 in več. Vsaj tisti stari je bil tako, naj me katera popravi če nimam prav.

Ta novi digitalni pa ne vem, sem iskala vrednost pa je nisem našla.

Zato se jaz poslužujem le cb in po nepričakovani user posted image , se mi zdi najbolj ziher..

Me pa čudi Janchek, da si imela ti težave s cb.



Ja mela sm 3 leta nazaj probleme ja ... k mi je pokazu + - bil je digitalni, ampak ni bil še un k pokaže kok si kao noseč ... tko, da jaz odstopam tud od CB, mi ni zanesljiv, ... je tud moji kolegici 2x narobe pokazu, tko, da ... morš met tud že mal sreče pri samem testu nosečnosti .. zaenkrat sm bla vedno zadovoljna z unim predčasnim iz Mullerja ...

(odgovor članu Nija2014)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
12.8.2015 23:44:02   
PupaOdA
Evola, kar rdečo čez mene. Točna ko urcauser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
13.8.2015 7:56:03   
Beat
PupaOdA user posted image

Janchek81, iz prve nosečnosti se spomnim, da sem par dni pred M dobila krče, ampak to so bili nekako drugačni krči kot pred M (to seveda potem veš, ko nazaj gledaš, ker takrat sem mislila, da so samo malo drugačni krči pred M in da bo gotovo prišlauser posted image ), pa seveda nobene tečnobe in nobenega mozolja, kar se mi vedno zgodi pred M user posted image

Moji ciklusi so se pa zdaj lepo uredili user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
13.8.2015 7:58:32   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

PupaOdA user posted image

Janchek81, iz prve nosečnosti se spomnim, da sem par dni pred M dobila krče, ampak to so bili nekako drugačni krči kot pred M (to seveda potem veš, ko nazaj gledaš, ker takrat sem mislila, da so samo malo drugačni krči pred M in da bo gotovo prišlauser posted image ), pa seveda nobene tečnobe in nobenega mozolja, kar se mi vedno zgodi pred M user posted image

Moji ciklusi so se pa zdaj lepo uredili user posted image


Ja, sam vsaka zanositev je lahko tudi drugačna .. jaz se spomnem, ko sem prvič zanosila me je kr ornk grabl spodej, ko da jo bom dobila, drugič pa samo en dan al pa največ dva ... zdej v tretje pa itak že 1 teden rpedn sm jo mogla dobit me je spodej kr bolel - valda, ker je šlo za IMN - zdej sm lahko pametna glede tega, takrt pa nism vedla, da je lahko to kej narobe .... tko, da lahko, da nimaš nobenih krčev, lahko da jih maš user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
14.8.2015 6:11:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 7:53:12   
Marčevka2010
Pozdravljene!

Jaz se vam pridružujem šele sedaj. Nisem imela kakšnega upanja sicer, da bo kaj ta mesec. Do pred 3-4 meseci sem imela m kot ura natančno, potem enkrat 14 dni zamujala, potem na manj kot 28 dni. Kar nekaj vglavnem. Sem že dobila Cyclo-Progynova tablete, pa jih nisem začela jemat.
Sedaj mi m zamuja en dan, včeraj bi jo morala dobit. Nočem preveč mislit na to, da ne bom razočarana, če se mi vlije. In močno upam, da ni ne zamuja spet čisto za brezveze kot že enkrat. Razmišljam, da bi šla po en test danes, pa da naredim čez dan ali dva, če še ne bo nič.
Sem pa sedaj začela vitex spet jemat, ki naj bi pomagal pri urejanju cikla, tudi pri obdržanju nosečnosti,...upam, da je že kaj pomagal.

Vglavnem držite pesti, jaz pa držim za vas, da se nam pokaže čim več plusov ta mesec. user posted image Čeprav zaenkrat je bolj žalosten.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 7:56:23   
Janchek81
Marčevka2010 Ooooo I feel u user posted image Jaz sem mela tud prej vedno točne cikluse, pol pa enkrat na 25 dni, enkrat na 28 dni, enkrat na 30, tud na 39 se je povzpel, ubistvu kr neki, ker še sama nisem vedela kako in kaj user posted image
Upam, da je izostajanje user posted image pri tebi kej druzga kokr že spet drug ciklus user posted image Držim pestke in upam, da ko narediš test, da pokaže user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 8:38:14   
Marčevka2010
Hvala Janchek. user posted image Zate še vedno držim pesti, da bo enkrat le vse tako kot mora biti. Si zaslužiš. user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 9:09:09   
mava1975
Žal sem bila malo odsotna, brala sem vas lahko, pisati pa nisem mogla. Prvo čestitam vsem nosečkam... Dva dni sem zjutraj naredila BC mini in mi je nakazal res rahlo skoraj nevidno črtico, sem pa že čist zmešana od tega ker ne vem ali res vidim ali si le domišljam... tako, da ko sem se včeraj zvečer vrnila domov sem se odločila, da grem na krvni test danes. Izvide dobim po 12 uri... kar se tiče znakov imam zelo boleče prsi in boleče jajčnike in zelo boleče krče v maternici že dober teden... ponavadi nimam krčev ko pričakujem user posted image . Glede na to da user posted image (ne) pričakujem jutri upam, da nama je morda pa le uspelo... se sama prepričujem, da verjetno itak ne bo nič, ker se bojim da bom potem zelo razočarana. Še tri ure, potem pa bo vse jasno, no vsaj upam...
Držim pesti za vse...

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 9:17:01   
Janchek81
mava1975 držim pestke, da bo nosečnost ... user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 9:30:33   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Žal sem bila malo odsotna, brala sem vas lahko, pisati pa nisem mogla. Prvo čestitam vsem nosečkam... Dva dni sem zjutraj naredila BC mini in mi je nakazal res rahlo skoraj nevidno črtico, sem pa že čist zmešana od tega ker ne vem ali res vidim ali si le domišljam... tako, da ko sem se včeraj zvečer vrnila domov sem se odločila, da grem na krvni test danes. Izvide dobim po 12 uri... kar se tiče znakov imam zelo boleče prsi in boleče jajčnike in zelo boleče krče v maternici že dober teden... ponavadi nimam krčev ko pričakujem user posted image . Glede na to da user posted image (ne) pričakujem jutri upam, da nama je morda pa le uspelo... se sama prepričujem, da verjetno itak ne bo nič, ker se bojim da bom potem zelo razočarana. Še tri ure, potem pa bo vse jasno, no vsaj upam...
Držim pesti za vse...



Moja rahla črtica je bila nosečnost. Držim pesti zate.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 9:32:33   
mava1975
Drage moje soborke, hvala za vso podporo ne veste koliko mi to pomeni...ko izvem rezultat vam sporočim... carice ste

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 10:10:39   
Marčevka2010
Mava tudi jaz držim pesti, da krvni pokaže nosečnost.

No, jaz sem kupila Clearblue digitalni test, BTW v DM je znižan na 7 €. user posted image Upam, da mi bo uspelo potrpet še par dni, če se prej seveda ne vlije.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 10:55:37   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Mava tudi jaz držim pesti, da krvni pokaže nosečnost.

No, jaz sem kupila Clearblue digitalni test, BTW v DM je znižan na 7 €. user posted image Upam, da mi bo uspelo potrpet še par dni, če se prej seveda ne vlije.



ne, ne, ne bo se vlila .. držim pestke .. ubistvu pa: a nismo rekle, da bo ta mesec poln user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 11:15:32   
Marčevka2010
Iz tvojih ust v saj veš čigava ušesa. user posted image
Upam, da se res ne vlije, niti nimam občutka kot ko jo dobim. Sicer sem bila ene dva dni sedaj obupno napihnjena, pa nekam zaprta sem, drugo pa ne. Ne vem, me prav matra tisti test v torbici sedaj. Moram pa doma pogledat še za lističe, če imam še kaj, ampak zaradi selitve nimam pojma kje so. Da najprej enega tistega uporabim. Če bo negativno, da ne vržem 7 € stran. O, problemi, problemi. user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 11:18:15   
mava1975
Jaz sem zadnjič pokupila vse teste kar je možnih od Dm do lekarne... se mi zdi da proizvajalci testov živijo na moj račun, sam kaj ko sem tako neučakana...

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 12:20:59   
mava1975
user posted image Krvni test negativen, rezultat 0,5, user posted image user posted image ,

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 12:24:07   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

user posted image Krvni test negativen, rezultat 0,5, user posted image user posted image ,



user posted image user posted image
Sam ... lih razmišljam, kaj je zadnje čase s temi testi ( ala baby check, CB... ), da pokažejo prisotnost enga od drugih hormonov ... k men je tud rahlo črtico pokazal baby check mini, pol sm jo pa tekom dneva dobila user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 12:40:40   
mava1975
Bo potrebno biti manj nestrpen in počakati... Očitno so mi mini BC prikazovali neki drugi hormon... hvala bogu, da sem danes še na dopustu, ker me je tole kar mal povozilo... držim pesti za vse, ki še čakate, me ostale pa user posted image ne pričakujemo v septembru...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 12:41:46   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Bo potrebno biti manj nestrpen in počakati... Očitno so mi mini BC prikazovali neki drugi hormon... hvala bogu, da sem danes še na dopustu, ker me je tole kar mal povozilo... držim pesti za vse, ki še čakate, me ostale pa user posted image ne pričakujemo v septembru...


Aja, ti si delala baby check? Jaz sem mislila, da si delala Clear Blue ... my mistake ... men je baby ckeck tud pokazu rahlo drugo črtico user posted image pol je možno, da jo boš dons al pa jutr dobila ...

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 13:55:48   
mava1975
Ja baby check sem delala. Ma sploh ne bom več testov delala, sem prav jeza sama nase... saj bo bolje, sam danes sem res sitna...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?