|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
18.8.2015 7:27:36   
Janchek81
Ja, res smo 'boge' tkole k mamo pol polno enih vprašanj, ko nas kej špika, al pa če nas nič ne špika, al bo pršla tečka al je ne bo ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
18.8.2015 9:19:28   
Neli_31
Ok trenutek resnice, user posted image danes še ni bilo, upam da je tudi ne bo. Ker imam še kar povišano BT bom jutri če prej ne pride naredila test da smo si na jasnemuser posted image .

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
18.8.2015 9:23:18   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Neli_31

Ok trenutek resnice, user posted image danes še ni bilo, upam da je tudi ne bo. Ker imam še kar povišano BT bom jutri če prej ne pride naredila test da smo si na jasnemuser posted image .


No, upam, da je ne bo ...
A če maš povišano BT si lahko noseč? Jaz mam vedno povišano, ko jo pričakujem ... sam user posted image user posted image vsakič znova sem začudena nad telesom žensk user posted image

(odgovor članu Neli_31)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
18.8.2015 12:05:11   
Neli_31
Ja menda je velika verjetnost da siuser posted image ,če ostane še pri pričakovani user posted image . Bomo videli kako in kaj, prejšnji cikel mi je padla že 3 dni prej.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
18.8.2015 12:20:07   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Neli_31

Ja menda je velika verjetnost da siuser posted image ,če ostane še pri pričakovani user posted image . Bomo videli kako in kaj, prejšnji cikel mi je padla že 3 dni prej.



Upam, da bo user posted image
sam res je zanimivo, k jst mam povišano BT še ko jo dobim ...

(odgovor članu Neli_31)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
18.8.2015 13:15:34   
PupaOdA
Jaz si tudi merim btt, zdaj 3 ciklus, pomaga pri določitvi ovulacije, ampak bolj da veš kdaj pričakovati user posted image , torej potem. Ne pove ti pa kdaj bo O.
Torej, ja če je temperatura povišana več dni kot je ponavadi tvoja doba od O do M je velika verjetnost da si user posted image user posted image
Meni mi ponavadi dan prej za 0,3 stopinje pade, naslednji dan pa jo dobim.

Aja baje pa ne deluje pri vseh, ker mislim da tudi določene hormonske terapije in podobno vplivajo na temperaturo user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
18.8.2015 13:19:30   
Janchek81
Jaz npr nimam nbenih hormonskih terapij ... dvomim, da bi bla izjema zarad znatne količine folne kisline .. ampak zadnej 2 ciklusa točno to spremljam, da imam povišano temperaturo ko dobim M in še ko jo dobim, naslednji dan pade user posted image je pa tud res, da mi je tokrat pokazal test rahlo črtico, potem sem jo pa še isti dan dobila ... vse skupej res ... ČUDNOOO user posted image user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
18.8.2015 14:00:44   
PupaOdA
No saj hormonske terapije sem dala samo kot primer, kar sem brala. Je možno tudi to da pri nekaterih sploh ne dela ta temperatura, pač brez razloga user posted image
Sicer pa pomojem ni nujno, da ti prav dan pred user posted image pade, ker tudi pri O recimo, pri nekaterih pade temperatura točno na O, pri drugih dan prej, ali dan kasneje. BTT je torej bolj potrditev, kot "diagnoza" user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
19.8.2015 7:42:30   
Janchek81
Pismo .. jaz sem pa včeraj imela zelo boleče bradavice .... user posted image O nej bi bla pa v nedelo al pa soboto ... a je možno, da po O bolijo prsa?

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
19.8.2015 7:54:54   
Neli_31
Heiiiii bejbe!
No danes je že en dan čez pričakovano user posted image . Zvečer sem si rekla če bo zutraj BT še povišana grem naredit test. Zbudila sem se že eno ur pred budilko ker me je tako tiščalo na WC, sem se trudila zaspat nazaj pa sem kar pograbila termometer in še vedno je kazal povišano vrednost. Potem sem šla v kopalnico in naredila test in vse čas buljila a bo kaj ali ne user posted image . In uganete kaj? Test mi je pokazal user posted image user posted image , ena je manj izrazita, ampak upam da bo to to, nameravam test ponoviti še v soboto, da vidim če bo kaj bolj močna črtica (Malo me pa skrbi, pa še tiste bolečine na levi). Druagače pa sem tako veselaaaaaaaa...joj še moža sem zbudila nisem mogla bit tiho user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   [Brisano sporočilo]
19.8.2015 8:01:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Neli_31)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
19.8.2015 8:05:58   
Janchek81
Neli_31 wiiiii, wiiii ... supercaaaaaa .... happy 4 u user posted image user posted image Ne se obremenjevat zdj z bolečinami ... test ponovi kot si napisala v soboto ...

Je pa res ( pa to si morm izbit v glavi ), da vedno ko kakšna napiše o rahli črtici in o bolečinah v jajčnikih, da pomislim, da gre za IMN ... samo po drugi strani pa tud, tok žensk je tud v nosečnosti krvavela in lepo donosila, jaz sem pa npr v prvo krvavela in potem nehala, pa ni bilo z otročkom vse ok ... Prav tisto psihično se mi v glavi odvijajo 'moje' stvari user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
19.8.2015 9:23:27   
MladaMamiMojca
Neli_31 : user posted image user posted image iskrene čestitke, zelo vesela zate, srečno do konca.


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
19.8.2015 10:29:03   
Neli_31
Hvalllllllllllaaaaa vsem! Upam, da je to res to in da bo vse ok user posted image Držim pesti za vse ki še čakate user posted image v tem mesecu.

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
19.8.2015 11:23:26   
Že 1x mami

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Pismo .. jaz sem pa včeraj imela zelo boleče bradavice .... user posted image O nej bi bla pa v nedelo al pa soboto ... a je možno, da po O bolijo prsa?



Mene so ponavadi bradavice bolele v obdobju od ovulacije do menstruacije... no sedaj me pa že 15 tednov skupaj :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
19.8.2015 11:24:42   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Že 1x mami


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Pismo .. jaz sem pa včeraj imela zelo boleče bradavice .... user posted image O nej bi bla pa v nedelo al pa soboto ... a je možno, da po O bolijo prsa?



Mene so ponavadi bradavice bolele v obdobju od ovulacije do menstruacije... no sedaj me pa že 15 tednov skupaj :)



Omg? Še to user posted image user posted image mene so ponavad bolele pred user posted image , ampak to sam kakšen dan ali dva ...

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
19.8.2015 17:14:43   
mava1975
user posted image bravo, super, čestitam

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
19.8.2015 18:49:08   
Sofie

Neli_31 user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
20.8.2015 19:18:35   
Neli_31
Joj, no včeraj zvečer nisem zdržala in sem naredila še opk ovulacijski test (user posted image ), sem si naredila zalogo z ebaya ker nisem mislila da bo tako hitro user posted image . Naročila sem pa tudi termometer za BT na 2 decimalki, ki še sploh prišel ni user posted image . Tako da sem do sedaj uporabljala kar običajnega na eno in je bil čisto ok.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
21.8.2015 0:16:06   
Beat
Neli_31 user posted image user posted image Super user posted image Srečno do konca user posted image

(odgovor članu Neli_31)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
21.8.2015 8:30:59   
Radenska_
Čestitke, neli!

Jaz sem tudi po O zdaj, moram pa priznat da ne vem kater dan sploh :D Nekako nisem nič živčna glede tega zdaj, niti nimam časa razmišljat veliko, ker me moj mali smrkec zaposli user posted image
Mislim pa da bom test delala v nedeljo ali ponedeljek naslednji teden, v kolikor ne bo M, torej 30/31.8.



_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
21.8.2015 8:33:26   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Čestitke, neli!

Jaz sem tudi po O zdaj, moram pa priznat da ne vem kater dan sploh :D Nekako nisem nič živčna glede tega zdaj, niti nimam časa razmišljat veliko, ker me moj mali smrkec zaposli user posted image
Mislim pa da bom test delala v nedeljo ali ponedeljek naslednji teden, v kolikor ne bo M, torej 30/31.8.




Na kok dni pa maš cikel? Jaz bom delala test šele enx v septembru user posted image prej mi je brezveze ... itak pa po emnstruacija.si mi je kazal O da mam 18. in 19. te dva dneva pa nisva bla nč pridna user posted image user posted image
Tko, da mam občutek, da se bom selila pol v oktoberski seznamček user posted image Sicer je dons prezgodi govort ampak bomo vidli user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
21.8.2015 8:41:35   
Radenska_
Ma jaz točno vem kdaj je bla, bl je v torek, se pravi sem pol 3 dan po O :)
Mam vse znake, se pravi od bolečin v jajčnikih, ki so take da en dan komi hodim (so takrat ko je ovulacijski test pozitiven) pa potem sluz, rast bazalne po O....Običajno imam med 30-33 dolge cikluse zdaj po porodu, kar je Amerika proti prej (45+,največkrat tudi 60....) tako da imam obulcijo nekje okrog 20 dan ciklusa.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
21.8.2015 8:44:04   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Ma jaz točno vem kdaj je bla, bl je v torek, se pravi sem pol 3 dan po O :)
Mam vse znake, se pravi od bolečin v jajčnikih, ki so take da en dan komi hodim (so takrat ko je ovulacijski test pozitiven) pa potem sluz, rast bazalne po O....Običajno imam med 30-33 dolge cikluse zdaj po porodu, kar je Amerika proti prej (45+,največkrat tudi 60....) tako da imam obulcijo nekje okrog 20 dan ciklusa.



No, jaz sem se pa kr odločila, da kupm O teste na plodnost.si, ker majo znižane, so 10 kom 5,90€ in 7 nosečniških testov pride 4,70€....tko, da vidm naslednji emsec kako je z mojo O user posted image Pa upam, da si ne bom belila glave pol preveč s temi testi in če mi nau nč pokazal, da maybe sploh ne ovuliram..

Kdaj je pa najboljš O etst narest, zjutri? Zvečer?

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
21.8.2015 9:00:09   
Radenska_
Jaz kupim O in N teste na ebayu, ma po 100 komadov za smešen denar.

Jaz jih delam dvakrat na dan, zjutri in zvečer. Ker v pol dneva se marsikaj spremeni (npr zjutri je pozitiven, popoldne pa črtice druge ploh ni več).

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?