|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 13:57:01   
Janchek81
Danes je mlaj .. opažam sama, da sm ful občutljiva, zaspana .. pa tud folk okol mene je kr neki tečn dons ... sam sm kr lepo v večini v svoji sobi pa da jih ne poslušam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 14:23:34   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

user posted image Krvni test negativen, rezultat 0,5, user posted image user posted image ,


user posted image

Mislim, da je pri teh testih najbolj počakat da vsaj nekaj dni m zamuja. Ker meni je Baby Check mini kazal rahlo črtico še po 11 dneh. In nosečnost je bila s strani ginekologa potrjena. Žal je prišlo do SS.

Meni so rekli, da hormon različno narašča in da če m dlje časa zamuja pomeni rahla črtica ravno tako nosečnost.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 14:26:41   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

user posted image Krvni test negativen, rezultat 0,5, user posted image user posted image ,


user posted image

Mislim, da je pri teh testih najbolj počakat da vsaj nekaj dni m zamuja. Ker meni je Baby Check mini kazal rahlo črtico še po 11 dneh. In nosečnost je bila s strani ginekologa potrjena. Žal je prišlo do SS.

Meni so rekli, da hormon različno narašča in da če m dlje časa zamuja pomeni rahla črtica ravno tako nosečnost.



Men je zamujala 4 dni .... tko, da ja, sej nekje sm brala, da rahla črtica tud pomeni prihod M ... sam, eč smo pa tok neučakane, po vrh vsega so pa nosečniški al pa pred M skor isti simptomi ...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 14:27:03   
mava1975
Hvala Sofie. Se strinjam s teboj, da je potrebno počakat.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 14:30:16   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

user posted image Krvni test negativen, rezultat 0,5, user posted image user posted image ,


user posted image

Mislim, da je pri teh testih najbolj počakat da vsaj nekaj dni m zamuja. Ker meni je Baby Check mini kazal rahlo črtico še po 11 dneh. In nosečnost je bila s strani ginekologa potrjena. Žal je prišlo do SS.

Meni so rekli, da hormon različno narašča in da če m dlje časa zamuja pomeni rahla črtica ravno tako nosečnost.



Men je zamujala 4 dni .... tko, da ja, sej nekje sm brala, da rahla črtica tud pomeni prihod M ... sam, eč smo pa tok neučakane, po vrh vsega so pa nosečniški al pa pred M skor isti simptomi ...



Ja sej 4 dni je ok. Samo berem da ene delajo test še pred pričakovano m. Ker Baby Check Mini naj bi že takrat kao zaznal.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 14:31:32   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Hvala Sofie. Se strinjam s teboj, da je potrebno počakat.


Bo treba septembra v nov boj in bomo imele poletne dojenčke.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 14:33:45   
mava1975
Hvala za spodbudo in lepe besede... ne vem kaj bi brez vas. Ja upam, da si v septembru za rojstni dan podarim user posted image . Hvala punce.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 14:34:05   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Hvala Sofie. Se strinjam s teboj, da je potrebno počakat.


Bo treba septembra v nov boj in bomo imele poletne dojenčke.


Jaz sem si vedno želela enega zimskega in enega poletnega ... no, zimskega že mamo, zdj je čas za poletnega user posted image user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 14:42:11   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Hvala za spodbudo in lepe besede... ne vem kaj bi brez vas. Ja upam, da si v septembru za rojstni dan podarim user posted image . Hvala punce.


Tudi jaz imam takšen plan. Sicer bo malo zamujal, ker imam rd v začetku septembra, ampak vseenouser posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 14:43:00   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Hvala Sofie. Se strinjam s teboj, da je potrebno počakat.


Bo treba septembra v nov boj in bomo imele poletne dojenčke.


Jaz sem si vedno želela enega zimskega in enega poletnega ... no, zimskega že mamo, zdj je čas za poletnega user posted image user posted image


Bomo uživale celo poletje na morjuuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 14:53:17   
mava1975
Sofie kdaj pa imaš RD, jaz imam 3.9.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 14:54:28   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Sofie kdaj pa imaš RD, jaz imam 3.9.


6.9 😃

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
14.8.2015 14:56:08   
mava1975
Super user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   [Brisano sporočilo]
15.8.2015 7:17:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marčevka2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   [Brisano sporočilo]
15.8.2015 7:19:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
15.8.2015 8:00:26   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Marčevka2010, kako kaže zaenkrat? Držim pesti!!!
mava1975, user posted image user posted image user posted image upam, da si se že vsaj malo potolažila.. user posted image
Sofie, kako si kaj ti? user posted image Upam, da ne boli več.

Jaz sem itak še vedno v stanju čakanja, tako da, do pluska je še doooolga. user posted image Se mi je pa dopust včeraj začel, tako da juhuhuhuhuhuhej! user posted image
Aja, praznik je danes, vsem, ki ga praznujete želim lep prekrasen dan! No, tudi ostalim želim lep prekrasen dan! user posted image


Jaz sem ok. Boli k sreči ne več, je tudi krvavitev minila. Samo žalost pa ostaja...ko pomislim kako lepo bi bilouser posted image Nikoli si nisem mislila, da lahko ena takšna zadeva tako boli. Še dobro, da sem bila še čisto na začetku.

Zdaj navijam zate, da bo še kakšen plusek v avgustu user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
15.8.2015 10:13:01   
Beat
mava1975 user posted image

Punce, tudi jaz sem danes M dobila, saj sem jo pričakovala, malo me je sicer prehitela, ampak bolje to kot da zamuja user posted image
Tako da se bom selila v september user posted image

Za vse ki še čakate, držim pesti user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
15.8.2015 12:28:24   
Radenska_


user posted image A V G U S Tuser posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image



4.8.2015

user posted image user posted image dejkaauser posted image user posted image

6.8.2015

user posted image user posted image Anonimna JJ user posted image user posted image

8.8.2015

user posted image user posted image MladaMamiMojcauser posted image user posted image

10.8.2015

user posted image user posted image Sofieuser posted image user posted image

11.8.2015

user posted image user posted image MEGi20 user posted image user posted image

12.8.2015

user posted image user posted image PupaOdAuser posted image user posted image
user posted image user posted image sitka malauser posted image user posted image
Tia12

15.8.2015

user posted image user posted image mava1975user posted image user posted image

17.8.2015

user posted image user posted image Beatuser posted image user posted image

18.8.2015

Neli_31

25.8.2015

LadyJen

26.8.2015

Minikimi

31.8.2015

Janchek81
Radenska_

Avgust

mojamiška
Nija2014
Marčevka2010


user posted image NAVIJAČICEuser posted image
MauMow, niinii, Sofie, Katte, tara.8, Tara9




_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
16.8.2015 7:12:58   
mava1975

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Marčevka2010, kako kaže zaenkrat? Držim pesti!!!
mava1975, user posted image user posted image user posted image upam, da si se že vsaj malo potolažila.. user posted image
Sofie, kako si kaj ti? user posted image Upam, da ne boli več.

Jaz sem itak še vedno v stanju čakanja, tako da, do pluska je še doooolga. user posted image Se mi je pa dopust včeraj začel, tako da juhuhuhuhuhuhej! user posted image
Aja, praznik je danes, vsem, ki ga praznujete želim lep prekrasen dan! No, tudi ostalim želim lep prekrasen dan! user posted image


Včeraj sem bila res čist otožna, sam itak nimamo kaj, upam na naslednji mesec. Lep dopust ti želim.
Sophie, jaz sem imela pred leti SS oz. odmrtje ploda v 13 tednu in vem kako te to boli v duši, takrat sem bila pa res čisto na tleh, vendar sčasoma je bolje, tako da boš videla, da vama bo uspelo in boš imela čudovito user posted image .
Vse, ki še pričakujete držim pesti...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
16.8.2015 7:58:28   
Radenska_
No tak, moja O je mimo (včeraj) če bo kaj bomo pa vidli konec meseca. Itak nimam kaj dosti časa razmišljat o tem :)

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
16.8.2015 14:12:07   
Neli_31
Življo vsem, čestitam obema do sedaj pridelanima user posted image . Jaz sem se včeraj vrnila z dopusta in še 2 dni pa bomo videli kako je na stvari. Me pa malo skrbi ker me že od ovulacije naprej špika na levi strani user posted image Brala sem tudi da si nekatere merite BT, tudi jaz si jo že drugi mesec in mislim da je moja O kar točna glede na 28d cikel (na srečo, že trkam). Še malo za nas ki, ne pričakujemo v drugi polovici meseca user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
17.8.2015 10:39:11   
Marčevka2010
Pri meni je bil test negativen, kasneje zvečer se je m začela. Tako, da na žalost se selim v naslednji mesec.
Še vedno držim pesti za vse ostale, da se vam pokaže plus.user posted image

(odgovor članu Neli_31)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
17.8.2015 19:18:13   
Sofie

Hojla.

Jaz sem imela danes UZ, ki je pokazal da je vse ok. Sem dobila zeleno luč, da lahko takoj zanosim. Cel pregled in pogovor je bil super. Res imam odličnega ginekologa. Sem dogovorjena, da pridem še na en UZ, ker imam majhno pregrado.

Si je vzel pol ure časa in odgovoril na vsa moja vprašanja. Sem sedaj lepo pomirjena. In vem, da bo vse ok. Je rekel, da se vidiva jeseni, ko bo CB spet pokazal plusek :)

Lp,
Sofie

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
17.8.2015 19:59:14   
Neli_31
Joj, dan pred napovedano user posted image ne duha ne sluha o njej. Jaz sem že cela živčna ker sem imela zadnji dve leti vedno vsaj dan ali več rjavkast izcedek zdaj pa ni nič, razen še kar obilen beli tok. Razen teka da me špika na levi strani (kar me že kar rahlo skrbi)nimam nobenih drugih znakov tudi PMSja ne. Joj, kako tole čakanje ubijauser posted image .

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   [Brisano sporočilo]
17.8.2015 21:16:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Neli_31)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?