|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
5.8.2015 17:56:21   
sitka mala
Radenska ja, Veronika bo zej stara eno leto. Pa sva raje malo počakala z resnimi aktivnostmi zaradi CR. Zej pa v nove boje, upam da po naravni poti. Srčno upam.

Itak bom spet celo premoženje za te teste porabila, ker sem tako neučakana, huh.user posted image Zaenkrat še negativno. In ne, ne delam več do dneva M!! Grrrrrr




(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
6.8.2015 9:03:32   
Radenska_
moj bo septembra eno leto :)
Imam pa tudi zdaj razgovor v ambulanti MB za drugega...sem se že januarja prijavila. Takrat me je misel na drugega plašila, zdaj sem pa vesela, da sem se in da je do tja še manj kot en mesec.
Če do dcembra ne rata greva spet v IUI. Ti si imela IVF prvič, ane?
Ma jaz sem se pa odločila da ne bom testkala, itak vem kdaj imam O, to nikoli ni bil problem pri nama....
Kakšnih velikih upov pa nimam, za naravno,no :) Bomo videli.
Kaj ti kaj razmišljaš da bi šla še enkrat na kliniko?

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
6.8.2015 11:53:48   
Sofie

Spremljam če je še kakšen nov user posted image . Občutek imam da bo avgust en super mesec...polno pluskov

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
6.8.2015 12:45:19   
tia12
Joooj punce moje...jaz sem taaako neucakana...:)

Se 5 dni do predvidene m., ....mene pa tam spodi vse tisci...

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
6.8.2015 14:22:06   
mojamiška
Ojla punce,
vam je kaj vroče? Me je tole čist preveč.

Sofie, jaz iz Baby Check Mini nimam dobrih izkušenj, vedno se mi pojavi rahla črtica, Clearblue pa minus, potem se mi pa ulijeuser posted image  Upam, da bo črtica močnejša, znaki so že sumljiviuser posted image

Sem včeraj pisala, da se neki slabo počutim, no pridem domov, si izmerim vročino in mi kaže 37.4 C, ni čudno, da ni bilo nič z mano. Je bilo pa potem zvečer kar naenkrat dobro. Pa zavrtelo sem mi je danes, da sem se prav ustrašila, to se mi tudi ne dogaja. Itak me pa skos neki spodaj špika. Verjetno se mi itak samo dozdeva spetuser posted image
Tia12, tudi mene, mam občutek, da bo kar pritekla, da mi skos nekaj tečeuser posted image



(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
6.8.2015 14:34:53   
Sofie
mojamiška sej zato se tut ne veselim preveč. Mi pa M. že en teden zamuja, znaki so prisotni, ampak bom vidla kako bo nasledn teden. Moj je pa itak prepričan da je tokrat uspelo :)

Držim pesti za obe da ne priteče.

Drugače je pa tudi meni čist prevroče. Ampak saj je poletje, tako da se ne bom preveč pritoževala.

< Sporočilo je popravil Sofie -- 6.8.2015 14:36:58 >

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
6.8.2015 15:54:26   
sitka mala
Ne zaenkrat še nič ne premišljujem o kliniki, Radenska. Mi je bil ves postopek kar mučen, pa raje probavam naravno. Upam, da bo. Če pa slučajno v enem letu ne bo nič, se bova pa za naprej pogovorila. Ja no, sej je tako moja odločitev, fantu kaj preveč ni treba trpet. user posted image

Ma taka čudna sem, grozno občutljiva, nonstop mi gre na jok. Še sama sebi sem grozna. Včasih mi je še tamala malo odveč. Ja, GROZNA sem, vem. user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
6.8.2015 16:53:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
6.8.2015 16:59:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
6.8.2015 17:03:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
6.8.2015 18:14:47   
Neli_31
Ojla! Še ena, ki bo z vami nepričakovala user posted image . Sem še bolj na začetku in je to šele najin 3 mesec poizkušanja, a vendar je lažje če si kaj zaupamo in potožimo user posted image . Jaz je ne pričakujem 18.8. oz. po vrnitvi z dopusta user posted image Srečno vsem in upam, da nas avgusta čimveč zagleda user posted image ali user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
6.8.2015 18:54:36   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Blagor tistim, ki že čakate, a bo al ne bo, jaz šele vstopam v plodno obdobje! user posted image Dooooolga je še do 25.8., ampak ok, bomo že dočakali. user posted image
Vroče pa je ja, ampak to poletje smo itak skos nad 30 stopinjami, tko da mi je to že čist normalno, da zunaj žge.. user posted image Lani pa je bil skoooos dež, pa mraz.. Nikoli nam ni prav, a ne? user posted image

Držim pesti za vse čakajoče na plusek, sploh Sofie, od tebe čakam uradno potrditev!!!


hehehe...tudi jaz čakam na uradno potrditev 😃 Ma počutim se kot da bi bila noseča, znaki so vsi. Do sedaj še nikoli nisem imela takih občutkov, preprosto drugače je. Če ne bi brala forumov bi bila glede na dva BC mini testa prepričana da je to to. Sploh ker sem imela prej M na 28- 30 dni, danes je pa že 36.dan od zadnje M.

Vidva samo bodita pridna in bo avgusta plusek. More bit...je bil julij tako slab, da bodo avgustka sami pluski. Potem pa se končno selimo na drug forum.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
6.8.2015 19:16:27   
Beat
Sofie, po moje si tudi user posted image , vsekakor si zelo sumljiva user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
7.8.2015 13:00:59   
mava1975
Vseeno je lažje če imaš še nekoga, ki se trudi ... jaz sem zelo nestrpna, zato mi je ful lažje, ko vas berem.
Držim pesti za vse

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
8.8.2015 11:31:05   
tia12
Pri meni so se ze zaceli krci....in rahla krvavitev. :(

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
8.8.2015 14:32:08   
PupaOdA
Punce, en peklensko vroč pozdrav s primorske. Sem bila malenkost odsotna, ampak sem vas vseeno vsake toliko brala.
tia morda pa ni nujno mesecna krvavitev? ;)
No mi pa nismo bili kaj preveč pridni med tistim časom... Ampak...upanje še vedno umre zadnje
:)
Tokrat O nisem čutila in do predvčerajšnjem sem bila odlično, no potem me je pa v križu tako začelo bolet, da sem bila en dan samo na kavču in kar ne odneha (no je pa veliko boljše). Tudi meni so se začeli že krči...

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
8.8.2015 17:11:02   
sitka mala
Pri vas krči, pri meni pa jutranja slabost. user posted image Pri prvi je bilo tri mesece grozno, ampak nisem bruhala. In ja, sitna sem tudi dovolj, kot pove že moj vzdevek.user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
8.8.2015 21:47:57   
PupaOdA
Kako lepo, da bo seznamček mal bolj zelen ta mesec user posted image

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
9.8.2015 11:19:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PupaOdA)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
9.8.2015 11:53:27   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

sitka mala, nisem čist zaštekala, si ti nosečka? Si naredila test? Ker nikjer nisi napisala, da si nosečka, a hkrati pišeš o jutranji slabosti.. user posted image
Neli_31, dobrodošla! Pa srečno, držim pesti! user posted image
Sofie, Tia12, PupaOdA... čakam na uradne potrditve, preden vas pobarvam na seznamčku!

Jaz pa mislim, da imam danes-jutri O user posted image Test je (se mi zdi) pozitiven bil zjutraj - ful mi je težko odčitat, ali je črtica enako močna ali šibkejša.. user posted image Včeraj sva user posted image in danes ali jutri bova tudi.. Upam, da se bo prijelo...


Meni so štirje testi pokazali rahlo črtico. M mi zamuja že 10 dni. Razmišljam da bi šla v torek še na krvni test.

LadyJen držim pesti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
9.8.2015 13:27:13   
MladaMamiMojca
punce pozdravljene, malo pozno se oglašam, zaradi dopusta, sporočam pa, da je žal user posted image prišla že 5.8. tako da spet spet ne bo nič, to ni bil moj mesec, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

iskrene čestitke pa vsem, ki ste že dočakale magični user posted image , zdaj pa grem prebrat, kaj je bilo novega pri vas, pozdravček vsem

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
10.8.2015 12:04:27   
sitka mala
LadyJen, nisem nosečka, vsaj ne da bi vedela. Pravim samo, da mi je že par dni zjutraj slabo. Pripravim si fruštek, in potem vse vržem stran. M pa tudi še ni.user posted image

< Sporočilo je popravil sitka mala -- 10.8.2015 12:05:03 >

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
10.8.2015 14:16:37   
MladaMamiMojca
Uf je tečno prvi dan v službi po dopustu - kako bi šla nazaj v morje v tej vročini user posted image
torej, da se vam malo potožim: M sem dobila že 5.8. po spolnem odnosu, prišla je brez črvičenja, brez bolečih prsi, malo me je potem čez dan črvičlo tam spodaj to pa je bilo tudi vse, naslednji dan je bila zelo blaga in to je to. V soboto popoldan (iz previdnosti) na FS testu nisem zagledala kar bi si želela. Po spolnem odnosu pa imam blage izcedke roza barve. Nimam pojma kaj se ta user posted image v avgustu heca z mano.

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
10.8.2015 15:20:08   
Sofie

Punce, pri meni je prišlo do SSuser posted image Danes se mi je pojavil roza izcedek in sem šla na pregled, ki je pokazal da je prišlo do SS. Čez 1 teden imam spet UZ, da vidimo če je šlo vse ven.

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
10.8.2015 15:36:36   
MladaMamiMojca
oo, Sofie, user posted image user posted image user posted image , žalostna novica, poberi se, pojdi naprej in poskusi misliti pozitivno,
pošiljam ti velik user posted image user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?