|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke II
2.9.2015 16:24:29   
foxy_cat
Vrjamem da je vse skupaj, sedaj še bolj stresno, ker ves čas čakaš "bo uspelo...nebo uspelo" user posted image

Glavo pokonci user posted image in optimističen pogled na vse, vem da je težko, ampak kaj nam pa drugega preostane?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Bodoče nosečke II
2.9.2015 16:26:06   
MauMow
Ja midva sva vzela vse kar bo bo. Spremeniti tako ne morema. user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Bodoče nosečke II
2.9.2015 16:28:40   
foxy_cat
Res je..kakor je usojeno, bo že moralo bit prav user posted image

Jaz sem si vedno rekla, ko se bom odločila imet otroke jih bom imela. Na.. nikoli si pa nisem mislila, da to zna trajat. Jaz sem vedno "mislila" da, ko si želiš pač rata user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Bodoče nosečke II
2.9.2015 17:18:24   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Sofie jaz sem 2 leti čakala. Tako da sem šla dol dokler ni bil +. Moja je rekla da ni panike če takrat začneš. Itak jem dosti zelenjave in ni panike. Pa jaz sem zvedla za N okoli 3-4 tedna. Včasih pa folne itak niso jedli pa je blo glih tako ok. Pa nekateri G pravijo jest do konca nosečnosti nekateri pa samo 3 mesece... Ni pravila. Važno je da ješ če ne prej ko je +.

foxy_cat vrjemi ko je M je M, ko je pa ni je pa samo rahla kak dan krvavitev (pa še to nimajo vse). Če traja že kake 2-3 dni je velika možnost da je kr M. Jaz sem mela ene 3x v 2 letih tako blago samo 2-3 dnevno M. Aja pa jaz sem mela velikokrat tudi O krvavitev. Tako da počakaj na datume ko mora priti M, če je ne bo naredi test user posted image


Ja itak. Jaz jo jem sedaj že 8m..ker sem se navadila. Sedaj po SS bova spet poskusila zagledat plusek in jo že zaradi tega jem naprej. Upam da bo šlo tokrat hitreje.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Bodoče nosečke II
2.9.2015 18:20:10   
mana12
Sofie držim pesti, da bo hitro user posted image

MauMow čestitke za N, držimo pesti da bo vse ok. user posted image


Jaz sem se odločla, da počakam na eno O, potem pa začneva delati user posted image Že kar pričakujem kakšne lažne znake, ker vidim, da je to kar pogosto, ko je prisotna želja. Bomo videli kako bo pri meni user posted image



(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Bodoče nosečke II
2.9.2015 18:27:09   
Mayche
[/quote]

Hvala.

Ja jaz sem tudi na začetku bila že čisto neučakana kdaj bo in kdaj bo.... No pa ni bilo... Ampak potem počasi začneš drugače gledati na vse. Odnos se poglobi, ker sva se o vsem veliko pogovarjala... Privoščila sva si kake stvari... No potem pa sva rekla da sedaj pa je čas da nekaj ukrenemo in zgleda da je že samo progesteron naredil dovolj. Sedaj pa sem že celo nosečnost bolj zadržana, ker sem mela slabo izkušnjo... Ampak bom najbolj vesela ko bomo enkrat rodili in dočakali malčka user posted image
[/quote]

MauMow, mi lahko poveš malo več o tem progesteronu? Praviš, da ti je to pomagalo zanositi. Kaj je funkcija tega? Da odebeli sluznico ali kaj drugega? Zakaj pomaga?


Drugače pa ja, se strinjam glede znakov... tudi jaz sem, ko sva se odločila, da bova pričela delati na otročku, imela miljon znakov... ni da ni... in se je vedno izkazalo, da nisem noseča, pa sem bila prepričana, da imam čuden okus, slabosti, da se mi vrti, itd user posted image . No, v obeh primerih, ko sem dejansko zanosila (sicer se je pol končalo s SS), pa do 5. tedna nisem imela nobenih posebnih znakov. Mogoče edino malo občutljive prsi, ampak nič bolj kot ob menstruaciji pa morda sem bila malce bolj utrujena, ampak nič hujšega. Sem pa obakrat imela vgnezditveno krvavitev (zelo rahlo, en dan čisto blagi, rožnat izcedek), kar mi je vlilo upanje, da sem zanosila. No, res sem, ampak obakrat okoli 5. tedna spontano splavila.

Tudi sama sem pričela jemati folno kislino (G mi je priporočal Elevit), takoj, ko sva se odločila delat na otročku, potem sem vmes prekinila, sedaj pa imam prakso, da jo vedno pričnem jesti nekako od O dalje. Sedaj, ko sem splavila, pa sem spet prekinila z jemanjem. Pričela pa bom spet, ko bo naslednja O. Ne vem, če je tako ok, samo se mi zdi da neprekinjeno nonstop je tudi ni dobro jesti, če nisi noseč... ali pač?

To je lepo slišati, da te partner podpira in gresta skupaj skozi to. Tudi moj mož je zlat in je v vsem z mano, me bodri, stoji ob strani in vliva pozitivne misli. Pravi sonček je user posted image

Ampak vseeno tako sovražim, ko mi ljudje iz okolice govorijo naj odmisliva, se sprostiva in pol se bo prijelo, ko sploh ne bova prilčakovala... Ko ne razumejo, da če si želiš in že nekaj časa delaš na otročku in po dveh SS, je res težko celo zadevo odmislit in se prepustit toku user posted image

foxy_cat, hehehe, tudi jaz sem tako mislila... pač, ko se bova odločila, pa se bo prijelo. In pol vidiš, kak je to vse lahko zakomplicirano in težavno. In če že uspeš dočakat tisti plusek, še spet nimaš garancije, da se bo obdržalo. Pa tak so nas že v šoli opozarjali, da se je treba zaščitit in to... če bi vedla, da se tak težko prime, me nebi blo tak strah takrat user posted image Samo kaj, ko pa si ne želiš, pa se lih takoj prime... user posted image to je vedno tak... Prav občudujem pare (in jim seveda privoščim), ki jim to res v prvo uspe. user posted image



(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Bodoče nosečke II
2.9.2015 19:08:14   
MauMow
Mayche jaz sem rekla da zelim zaceti pocasi z pomocjo da bi zanosila. No in ker sem imela tako zelo problematicno sluzbico od O dalje, se pravi vcasih mogoce mal zakrvavela, mogla pazit da odnosi niso bili pregrobi ker sem lahko izcedek za kak dan fasala.... in tudi pri prejsnem splavu je bilo tako da sem imela cel cajt krvave izcedke.... no in je tekla moja G dajma za 3 mesece probat DabrostoN (ga predpisujejo kadar imajo zenske rizicno nosecnost in moznost da splavijo). Jest sem ga mogla zaceti dva dni po ovulaciji in ga jest 12 dni potem pa test N narediti in ce sem noseca nadaljevati ce ne nehati in pride M potem. Progesteron je pac hormon ki pomaga vzdrzevati nosecnost zato med drugsim tudi M ne pride. In pri meni pomagal prvi mesec. Sicer sem bla v soku ker nisem mela nobenega znaka in mi je samo test dopoldan + pokazal. Sicer glih komaj da ga jem ker sem kljib vsemu vmes dobila nekaj krvavih izcedkov v nosecnosti ker je pri meni baje tk obcutljivo vse. Tako da mam prepoved spolnih odnosov da nebo prevec zakrvavela.

Trenutno smo v 16 tednu in upam da pridemo do konca. Sva se pa zjokala na prvem UZ ker sva srcek vidla ki ga prej se nikoli nisva...

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Bodoče nosečke II
2.9.2015 19:40:54   
Mayche
MauMow
, hvala za pojasnilo. Sem zelo vesela zate, da je uspelo user posted image . Zdaj, ko malo tuhtam, pa je meni tudi G rekel, da bova 15. dan po M pogledala preko UZ sluznico in bova vidla kak izgleda. Mogoče tudi on razmišlja v tej smeri, da mi predpiše Dabroston? Bom ga pri pregledu vprašala za mnenje. Rada bi nekako poizkusila vse možnosti, preden greva na kliniko za neplodnost. Jaz mam tako neredne menstruacije in tudi O navadno šele vedno po 18. dnevu ciklusa... tak da se bom še kar malo načakala. Komaj čakam pregled.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Bodoče nosečke II
2.9.2015 19:54:06   
MauMow
Mayche mogoce ga direktno vprasaj. Ti bo sam povedal ali misli da bi blo ok ali ne. Drugace pa da sem tocno vedela kdaj zacet jest sem se O teste delala (te sem tudi ze prej delala pa ni blo +). Je moja G rekla ker nimam vsak mesec redne M (enkrat 30 dni d4ugic 35 pol 28, in ker sem tudi vedela kak mam O vedno druge dni) je rekla da ce se mi da mi priporoca O teste. Pa sem rekla jih imam in bom se naprej uporabljala. Reci mu da bi pocasi zacela. Predno te naprej poslje. Moja G je bila tako vesela ko sem prisla pa povedala da je prvi mesec ze pomagal Dabraston. Prav orng se je veselila z mano. Sploh glede na to kaj vse sem ze dala skozi (pri 17 sem mela tudi operacijo ker so mi odkrili tumor na jajcniku in endometriozo) in ker me ze ves cas ona vodi me je tut operirala in vse je bla res vesela ker je bila ziva in ok nosecnost.

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Bodoče nosečke II
2.9.2015 20:34:20   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Mayche jaz sem rekla da zelim zaceti pocasi z pomocjo da bi zanosila. No in ker sem imela tako zelo problematicno sluzbico od O dalje, se pravi vcasih mogoce mal zakrvavela, mogla pazit da odnosi niso bili pregrobi ker sem lahko izcedek za kak dan fasala.... in tudi pri prejsnem splavu je bilo tako da sem imela cel cajt krvave izcedke.... no in je tekla moja G dajma za 3 mesece probat DabrostoN (ga predpisujejo kadar imajo zenske rizicno nosecnost in moznost da splavijo). Jest sem ga mogla zaceti dva dni po ovulaciji in ga jest 12 dni potem pa test N narediti in ce sem noseca nadaljevati ce ne nehati in pride M potem. Progesteron je pac hormon ki pomaga vzdrzevati nosecnost zato med drugsim tudi M ne pride. In pri meni pomagal prvi mesec. Sicer sem bla v soku ker nisem mela nobenega znaka in mi je samo test dopoldan + pokazal. Sicer glih komaj da ga jem ker sem kljib vsemu vmes dobila nekaj krvavih izcedkov v nosecnosti ker je pri meni baje tk obcutljivo vse. Tako da mam prepoved spolnih odnosov da nebo prevec zakrvavela.

Trenutno smo v 16 tednu in upam da pridemo do konca. Sva se pa zjokala na prvem UZ ker sva srcek vidla ki ga prej se nikoli nisva...


Itak da bosta prišla do konca. Držim pestiuser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Bodoče nosečke II
2.9.2015 20:53:26   
Mayche
MauMow, veš da sem se spomnila, da je meni tudi že pred kakim letom predpisal Dabroston, ampak zgolj zaradi ureditve ciklusa, ker imam nerednega. Bom ga pa vprašala sedaj res, kaj misli o tem.

Ne veš, kako vama privoščim, da vame je uspelo in itak da bo vse OK user posted image Ma, tudi vsem nam ostalim privoščim, da nam enkrat uspe user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Bodoče nosečke II
2.9.2015 21:40:57   
mana12
Tudi jaz sem vesela, da vama je uspelo in se že veselim za vse nas, ki nam bo tudi enkrat sigurno uspelo user posted image Pozitivne misli pa tudi nekaj štejejo.

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Bodoče nosečke II
2.9.2015 21:46:41   
foxy_cat
Smo vse tukaj z istim razlogom z čakanjem na najlepši rezultat user posted image

Moramo držat skupaj, kako pa user posted image

(odgovor članu mana12)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 8:50:03   
Janchek81
Upam, da bo september tist mesec ponovno, ko bo veliko user posted image

Jaz držim pestke za vsako posebej ... user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 9:27:16   
foxy_cat
ooo.. A potem je september mesec upanja? user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 9:36:29   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

ooo.. A potem je september mesec upanja? user posted image



vsak mesec je mesec upanja ... sam sm se odločila, da bo mesec september za nas uspešen ... če že na splošno pravjo, da je mesec najbolj 'kritičen' mesec v letu ...

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 9:49:00   
foxy_cat
user posted image noo, upam da moje tečke nebo ta teden na obisk potem user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 9:54:22   
MauMow
Vsak mesec je mesec upanja user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 10:03:30   
Mayche
Hihihi, toliko nas skupaj upa, da upam, da bo ta mesec uspešen za vse nas user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 10:27:53   
foxy_cat
Ja nič če nam pa vsem uspe se dobimo pa na "nosečniškem" srečanju user posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 11:15:36   
Anonimen
Punce vse po vrsti bomo nalulale plusek...dost je blo cakanjauser posted image

(odgovor članu foxy_cat)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 14:05:16   
mana12
Joj, sem kar nekako vznemirjena pa še niti začela nisva delati na tem. Samo se mi zdi, da gre za res user posted image Kako ste pa ve vedele, kdaj je tisti pravi trenutek za ta korak?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 14:09:44   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mana12

Joj, sem kar nekako vznemirjena pa še niti začela nisva delati na tem. Samo se mi zdi, da gre za res user posted image Kako ste pa ve vedele, kdaj je tisti pravi trenutek za ta korak?



Enostavno začutiš, da je pravi trenutek .... sj pol k si noseč maš že spet lahko pomisleke, ampak mine ... in ko se bejbi rodi si presrečen in veš, da si si ravno to želel!!!
samo pridt do tega je pa mal težje kot je prebrat user posted image user posted image

(odgovor članu mana12)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 14:48:27   
foxy_cat
Jaz sem si že nekaj časa nekako v sebi želela, ampak nikoli nisem začela z mojim teme o tem prej je bilo tisto "ahh..kakšni otroci" user posted image on pa ves čas "ko bo čas za to se bova že skupaj odločila pa takrat začela aktivno delat"... no potem pa kot strela z jasnega.. dobesedno čez noč. Puf.. Dajva imet dojenčka. In sem že prebirala vse možne zadeve user posted image

P.s. Kolegice so pa vse vedele, da samo čakam, da on "pove" user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Bodoče nosečke II
3.9.2015 14:58:37   
mana12
Tudi jaz sem si že kar nekaj časa želela in sem se večkrat tudi z mojim o tem pogovarjala, samo vedno je bil govor o "enkrat". Kdaj bo ta enkrat pa nisva nikoli dorekla user posted image
Potem pa sva šla mimo lekarne in mi reče, daj zdaj si kupi (folno kislino je mel v mislih). In tako sva iz enkrat prešla na zdaj user posted image Me bodo pa verjetno še nekajkrat obhajali dvomi, sploh zaradi tega ker se spuščava v nekaj neznanega.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?