|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
2.11.2015 22:21:14   
Amour
Joj, punce, hvala za vaše navijanje, res. In vračam vse objemčke. Vam vsem privoščim en velik plusek ali dve debeli črtici še ta mesec user posted image

Saj še ne dojemam. Čakam en reality check, upam, da ne bo prekrut.

(odgovor članu važin)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 8:02:36   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: važin

Čestitke Amour user posted image user posted image user posted image

Kje si pa nabavla ta čaj? Kakšna lekarna mogoče?


Sanolabor ...
Jaz jo pijem že kar nekaj časa ....

(odgovor članu važin)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 8:03:03   
Janchek81
Amour čestitkeeeee user posted image

(odgovor članu važin)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 12:14:26   
Marčevka2010
Amour čestitke! Da bi bilo vse vredu do konca.
Je pa prav, da ne poveš takoj vsem, bolje vsaj do 1. pregleda počakat ali nuhalne.
Boš junijka ali julijka?

Jaz samo čakam, da me kdo pogrunta. Sem tako napihnjena, nekatere hlače že komaj zapnem. Ene so fajn elastične, upam, da zdržijo še malo. Če ne bo treba pa v nabavo. Pa sem šele 8. teden, kaj še bo. Sem samo čakala zadnjič mamo, da bo kaj komentirala, ko je bila pri nas, pa jo je naša očitno preveč okupirala, da bi moj trebuh opazila. Apetit imam pa tak, da je groza. Ma vse bi zmazala, prav prikazuje se mi kakšna hrana. Ampak mi ni panike, pri prejšnji n je šlo vse dol, pa še malo zaloge od prej. Ni vraga, da ne bi šlo tudi tokrat.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 12:21:10   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Amour čestitke! Da bi bilo vse vredu do konca.
Je pa prav, da ne poveš takoj vsem, bolje vsaj do 1. pregleda počakat ali nuhalne.
Boš junijka ali julijka?

Jaz samo čakam, da me kdo pogrunta. Sem tako napihnjena, nekatere hlače že komaj zapnem. Ene so fajn elastične, upam, da zdržijo še malo. Če ne bo treba pa v nabavo. Pa sem šele 8. teden, kaj še bo. Sem samo čakala zadnjič mamo, da bo kaj komentirala, ko je bila pri nas, pa jo je naša očitno preveč okupirala, da bi moj trebuh opazila. Apetit imam pa tak, da je groza. Ma vse bi zmazala, prav prikazuje se mi kakšna hrana. Ampak mi ni panike, pri prejšnji n je šlo vse dol, pa še malo zaloge od prej. Ni vraga, da ne bi šlo tudi tokrat.


Mame ponavadi hitr začnejo slutit....men se še poznal ni k me je vprašala, če sm maybe noseča user posted image Je pa res, da smo se vsak dan videvali, ker smo bili še skupaj doma...

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 12:24:43   
Marčevka2010
Če se vidiš vsak dan je drugače. Mi se na ene 14 dni. Saj bi ji povedala, ampak naši punci pa še ne tako hitro, ker je tak čvek, da bodo naslednji dan vsi vedeli.
Dokler ni ziher vse OK je za počakat.
Je enkrat mi pravila, da je ena prijateljica iz vrtca pravila, da je mami imela dojenčka v trebuščku, potem pa ne več. Pa mi ni, da bi kaj takega razlagala, če bi do tega prišlo.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 12:28:02   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Če se vidiš vsak dan je drugače. Mi se na ene 14 dni. Saj bi ji povedala, ampak naši punci pa še ne tako hitro, ker je tak čvek, da bodo naslednji dan vsi vedeli.
Dokler ni ziher vse OK je za počakat.
Je enkrat mi pravila, da je ena prijateljica iz vrtca pravila, da je mami imela dojenčka v trebuščku, potem pa ne več. Pa mi ni, da bi kaj takega razlagala, če bi do tega prišlo.


Jaz sem tudi mnenja da se počaka ... sploh po mojih izkušnjah je bilo težko ljudem, ki se nismo lih vsak dan videvali povedati kaj se je zgodilo user posted image
Sploh pa kakšen mi je prbil 'a nisi rekla, da imaš rok januarja' ... halooo? Dej ugasn se pa mir mi dej .... user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 12:39:22   
MauMow
Amour čestitke!!!!

Tudi midva sva počakala do nuhalne da sva kolegom povedala za nosečnost. Staršem pa sva po prvem pregledu.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 12:48:17   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Amour čestitke!!!!

Tudi midva sva počakala do nuhalne da sva kolegom povedala za nosečnost. Staršem pa sva po prvem pregledu.


Uf, jaz bom ponovno čakala do morfologije user posted image ( to štejem une k se vidmo pač na vsake kvatre ) Staršem bom itak povedala takoj .... pa unim petim najbljižjim ...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 12:52:51   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Amour čestitke!!!!

Tudi midva sva počakala do nuhalne da sva kolegom povedala za nosečnost. Staršem pa sva po prvem pregledu.


Uf, jaz bom ponovno čakala do morfologije user posted image ( to štejem une k se vidmo pač na vsake kvatre ) Staršem bom itak povedala takoj .... pa unim petim najbljižjim ...


Ja vem zaradi slabe izkušnje... No midva sva staršem povedala po prvem pregledu, ker prvič pač nismo mel srčka. Pol pa je prišla nuhalna pa sva nekak kr obstala v tem da nisva povedala, ampak pol sva mela pa piknik za RD od dragega in so prišli kolegi pa smo se mal pohvalili, ker sta dva tut bla noseča. Drugače pa ne razlagama ravno na okoli da sva noseča. Nekak ne vidim v tem efekta da bi se hvalila. Ker nikoli ne veš kako in kaj.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 15:12:31   
Adelle
Punce a si jst domisljam al ne vem kaj... ce sm recimo user posted image a je normalno da mi je ze zdej slabo?? Rok za menstro je nekak vceri/danes, v cetrtek mam krvni test 15 dan po ET, ampak vceri popoldne me je neka slabost mal dajala, dons pa ful... zadnjo uro sm trikrat laufala na skoljko, sicer bruhala nism ne vem zakaj, ampak mi gre na bruhanje,sili me,slabo mi je... zdej upam da ni kaksna trebusna viroza pa da si jst to napacno razlagam... torej a je prezgodi za user posted image slabosti al ne?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 15:20:49   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle

Punce a si jst domisljam al ne vem kaj... ce sm recimo user posted image a je normalno da mi je ze zdej slabo?? Rok za menstro je nekak vceri/danes, v cetrtek mam krvni test 15 dan po ET, ampak vceri popoldne me je neka slabost mal dajala, dons pa ful... zadnjo uro sm trikrat laufala na skoljko, sicer bruhala nism ne vem zakaj, ampak mi gre na bruhanje,sili me,slabo mi je... zdej upam da ni kaksna trebusna viroza pa da si jst to napacno razlagam... torej a je prezgodi za user posted image slabosti al ne?


Upam da je od nosečnosti. Meni so se začele 5 teden.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 15:31:41   
Marčevka2010
Čisto možno, da je od nosečnosti. Držim pesti!

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 16:33:14   
važin
Amour že pijem user posted image

Janchek 81 sem kupila v sanolaborju, niso mel v lekarni, pa sem bla v dveh.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 18:19:09   
Adelle
Sej ne morem verjet da sm spet ugodila mojmu, da nardim test....prisel je iz sluzbe in mi povedal da je kupil test, ce bi ga nardila... rekla sm da ga bom jutr zjutri, pa me je vseen preprical da naj ga zdele... in je seveda negativen! Aaaa zmesal se mi bo nouser posted image

(odgovor članu važin)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 18:25:20   
Marčevka2010
Lahko je preveč razredčen urin, zato se test raje dela z jutranjim urinom. Kateri test si delala nazadnje?

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.11.2015 18:27:25   
Adelle
Sam je vseen dons 13dan po ET, mogl bi bit realen rezultat... delala sm viola iz mullerja... pocasi zacenjam mislit da ocitno ne bo nic od tega...k bu vsaj bla rahla crtica...user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
4.11.2015 10:55:25   
Amour
Jaz tudi nisem za, da se vsem pove takoj.
Doma me bodo zgruntali, vsaj sestra, ki dela med drugim z dojencki, tako da, ce drugega ne, bi ji povedala, dai lahko tudi kaj svetuje. Mama je ze v nedeljo vedela, se preden sem sama vedela.
V sluzbi bom pa povedala po prvem pregledu, ki ga imam konec novembra, ker zaradi narave dela ne bom mogla cakati na nuhalno. V katerem koli drugem letnem casu bi lahko cakala, v tem casu pa zal ne, ce hocem opravljati delo tako, da bo v prid nosecnosti.

Adelle, meni ze v petek ni bilo ok, ampak tega nisem povezovala z nosecnostjo, ker sem mislila, da nic ne bo. No, danes se vedno ni ok, ampak zdaj imam vsaj razlog :)

Marcevka, julijka bom :)

Aja, naredila sem po dveh sumljivih First Sign (rahla crtica) tudi CB in roza Duchesse iz Müllerja, oba sta pokazala izrazit plusek oz. crtico ...

< Sporočilo je popravil Amour -- 4.11.2015 10:57:31 >

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
4.11.2015 15:40:38   
Adelle
Punce jst danes cel dan sam laufam na wc in pricakujem sam kdaj se bo ulilauser posted image dol me pritiska, vsake toliko zaspika k da bom glihkar dobila jo... tko da ta estima mi prav nc ne pomaga, ker mi skoz neki tece pa se bojim da je user posted image pa laufam na wc preverit...zaenkrat je se ni, upam pa resnico upam da je sploh ne bo.. komi cakam jutr da izvem.... me je kr strahuser posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
4.11.2015 15:55:57   
Beat
Adelle, držim pesti.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
4.11.2015 21:58:23   
Amour
Adelle, tudi jaz držim pesti user posted image user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
4.11.2015 22:04:55   
Adelle
Hvala punce... mam tako mesane obcutke, dons sm cist zmesana... tako mocno si zelim da bi se jutri zgodil cudez, ne znam vam opisat.. mislim da bom slabo spala danes... se beremo jutri...

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
4.11.2015 22:06:37   
Beat
Adelle, tudi jaz tako upam. Res ti želim, da ti bo jutri test pozitiven.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
4.11.2015 22:11:06   
Amour
Itak boš slabo spala :)
Jaz sem slabo spala obe noči po prvem testu, ko nisem vedela, pri čem sem ...

Ampak ne obupaj do konca! user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 7:31:53   
Anonimen
Amour cestitkeuser posted image user posted image
Lepo nosecnost do konca

Adelle zate pa mocno stiskam danes pesti....

Aninimna user posted image

(odgovor članu Amour)
  Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?