|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 8:12:22   
mojamiška
Adelle....držim pesti za danesuser posted image  srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 12:15:35   
Adelle
Punce krvni test je pokazal da je bhcg 52,4.. pozitivno sicer ampak se nic zihr...zakaj se mora to meni zmer dogajat jaooouser posted image v glavnem v ponedeljek imam spet kontrolo, ce se ne bo user posted image ulila... mocno upam da se bo pikica obdrzala...

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 13:19:27   
Amour
Adelle, odlicno ... Bolje to kot nic ;)
Drzimo pesti, da bo hcg narascal ;)

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 13:34:47   
Beat
Adelle, upam, da bo hcg narasel, kakor mora. Držim pesti.

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 14:16:27   
Adelle
Uh kolk bo se dolga do pondeljkaaauser posted image Se zmeri ne upam prevec upat, z rezervo jemljem vse ampak sm vesela da je vsaj neki pokazal... mal je cudn glede na to da sm mela ET 5 dan ampak itak to nc ne pomeni... vem da se bo pikica obdrzala, vem!! Najvecji simptom po katerem sem zaupala sama sebi so bile bolece joske...dokler me ponoci joske bolijo vem da bo vse v redu! user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 15:20:31   
mojamiška
Adelleuser posted image super, zdaj naj pa bhcg samo še narašča in pikica lepo rasteuser posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 18:51:55   
Adelle
A ma mogoce kera od vas izkusnje z Buscopanom?

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 19:02:48   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle

A ma mogoce kera od vas izkusnje z Buscopanom?


Ponavadi ga predpisejo proti krcem, ponavadi v kombinaciji s progesteronom da bi se nosecnost obdrzi.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 19:10:59   
Adelle
Progesteron jemljem itak ze od punkcije naprej, danes so mi ga se predpisal pa zravn se dal bruscopan. Rekla mi je v lekarni da naj ga obcasno ce bom mela krce jemljem, sestro itak nism nc slisala k sm bla vsa zmedena... zdej berem po netu da je dobr 3x na dan jemat tud ce ni krcev, za podporo... ne vem kaj naj?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 21:27:30   
Adelle
Prve mini rjave kaplice so se ze pojavile... probam ne obupat in razmisljat pozitivno ampak kako? user posted image ni krvavo, ni veliko izcedka, so res samo obrisi in majhne kaplijice ampak ni cista belina... zaskrbljena sm, ne vem kaj nardit.. ne smem dobit menstre, tokrat ne smem!!! Ne bo mi odvzela pikico!user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 21:37:19   
Beat
O, Adelle user posted image Vseeno upam, da se pikica obdrži in so to samo kakšni nepomembni izcedki. Drži se user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 21:44:25   
važin
Adelle držim pesti! user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 22:04:25   
važin
Amour kolikokrat na dan si ti pila krvomočnico?

(odgovor članu važin)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 22:06:57   
Adelle
Punce (tiste ki ste hodile na postopke) a je treba kej javit sestram te izcedke? Ce jih bo jutr vec, ker predvidevam da jih bo ker sem zdejle ob 22h si dala Estimo in sm mela kr rjav prst..user posted image

(odgovor članu važin)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.11.2015 22:39:18   
Amour
Važin, pila sem eno skodelico na dan. Mi sploh ni bila slaba za piti, vendar pozno hodim iz sluzbe in mi je zneslo samo eno spiti.

Adelle, drzi seuser posted image

< Sporočilo je popravil Amour -- 5.11.2015 22:40:57 >

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.11.2015 8:29:12   
mojamiška
Adelle....močno stiskam pesti, da  izcedki ne pomenijo nič slabega, drži se user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.11.2015 13:20:29   
Adelle
Hvala punce, rabila bom sreco te dneve do ponedeljka.. stanje je pa cudno... imam rjav izcedek, sicer ne prevec, vsake toliko ga mal stece ns vlozku pol neha par urc,pol spet mal... veseli me to da je res samo rjave barve pa ga ni veliko... dokler ni rdec je se veliko upanja... jaz zaupam svoji pikici, bozam jo, govorim ji da naj ostane z mano... vem da bo ostala user posted image rjav izcedek pa probam odmislit oziroma mislit da ni nevaren.... dokler me joske bolijo ponoci vem da je vse v reduuser posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.11.2015 13:46:18   
Beat
Adelle, to je super slišati user posted image Verjamem, da vama bo uspelo in se bo vse dobro končalo.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.11.2015 13:54:58   
Marčevka2010
Adelle držim pesti, da bo vse vredu. Jaz sem v prejšnji n krvavela od 2-ene 5 meseca občasno, kdaj tudi sveža kri. Pa je bilo vse vredu. Enkrat, ko sem morala dat vodo se mi je samo vlilo na wc-ju pred laboratorijem, pa je bilo vse vredu.
Meni je ravno včeraj rekel, da splav nakazuje sveža kri, krvni strdki in močni krči. Če je rjav izcedek pomeni, da je kri že bolj stara in ni nujno, da je iz maternice. Meni je ob naporih očitno kakšna žilica v nožnici počila in sem zato imela izcedke.
Če bo hormon naraščal bo vse vredu. Kdaj imaš spet krvnega?

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.11.2015 13:57:43   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle

Hvala punce, rabila bom sreco te dneve do ponedeljka.. stanje je pa cudno... imam rjav izcedek, sicer ne prevec, vsake toliko ga mal stece ns vlozku pol neha par urc,pol spet mal... veseli me to da je res samo rjave barve pa ga ni veliko... dokler ni rdec je se veliko upanja... jaz zaupam svoji pikici, bozam jo, govorim ji da naj ostane z mano... vem da bo ostala user posted image rjav izcedek pa probam odmislit oziroma mislit da ni nevaren.... dokler me joske bolijo ponoci vem da je vse v reduuser posted image


Adelle jaz sem en dan pred prvim pregledom fasala krvav izcedek - itak sem bla čist iz sebe da spet nič ne bo,.... Pa me je moj miril. No in na pregledu vidimo srčka in malega bebija. Potem pa je G ugotovila da je pač sluznica tako slaba in boga da krvavim čim se me dotakne. Tako da glavo pokonci, držimo pesti!

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.11.2015 14:14:09   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Adelle držim pesti, da bo vse vredu. Jaz sem v prejšnji n krvavela od 2-ene 5 meseca občasno, kdaj tudi sveža kri. Pa je bilo vse vredu. Enkrat, ko sem morala dat vodo se mi je samo vlilo na wc-ju pred laboratorijem, pa je bilo vse vredu.
Meni je ravno včeraj rekel, da splav nakazuje sveža kri, krvni strdki in močni krči. Če je rjav izcedek pomeni, da je kri že bolj stara in ni nujno, da je iz maternice. Meni je ob naporih očitno kakšna žilica v nožnici počila in sem zato imela izcedke.
Če bo hormon naraščal bo vse vredu. Kdaj imaš spet krvnega?


Ja če gre samo naprej potem so bolečine in kri. če pa gre za prenehanje bitja srčka pa ni nujno. Sem imela v prvi n, rjav izcedel samo enkrat in še to samo ko sem se obrisala, nobene krvi pa se žal ni izšlo. Ni pa to pri vsaki tako, nekaterim se dobesedno ulije pa je vse ok. Je pa to živčna vojna. Pa ne želim strašit, da nebo pomote.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.11.2015 14:27:19   
Marčevka2010
Saj jaz sem imela v 1. n prazno vrečko in nič krvavitve. So morali abrazijo delat.
Jaz splav pojmujem kot to, da gre samo naprej. Če se ne razvija naprej in morajo čistit je drugače. Čeprav je posledica tudi splav, ampak ga delajo drugi.

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.11.2015 15:00:23   
Adelle
Zlate ste punce, resuser posted image Jaz sm se najvec bala tega kar se mi je zadnjic zgodilo... pozitiven test je bil 1 teden brez kakrsnih koli izcedkov in ta prvi dan k sm mela rjav izcedek, se je potem ulila sveza kri, menstro. Itak je slo naprej samo ker je bilo cist prezgodi... zato sm se zdej ustrasila da se bo isto zgodilo ampak zaenkrat je dobro... takrat se spomnim da dva dni preden se je ulila me niso joske vec bolele, sm vedla da je neki narobe.. no sej zdej itak nic ne vem se tocno ampak lahko samo upam da se bo pikica obdrzala in da bo v ponedeljek ko imam spet krvnega pokazala vecja vrednost...

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
7.11.2015 12:00:01   
Anonimen
Adelle kr glavo pokonci...rjav izcedek ne pomeni nič.

V moji prvi nosečnosti sem imela samo krvavo nitko v mini izcedku. Na pregledu sem izvedela, da je šlo naprej. Morala it na čiščenje, ker se ni samo povsem sčistilo. Nobenega krča ali krvavitve.
V drugi nosečnosti sem precej krvavela, vsak dan rjav izcedek,...In imamo doma 2 letnega nagajivčka.
V tretji nosečnosti sem bila noseča z dvema. Mala krvavitev in poslovili smo se od enega. Mi G reče, da lahko še veliko krvavim in da ni panike, ker se bo to sčistilo. Potem niti ene kapljice krvi in na pregledu srček bije pri drugem. Še en pregled in vse uredu. Čez 14 dni na nuhalni izvem, da tudi drugemu ne bije več srček...potrebna abrazija. Spet brez krčev in kaplice krvi.

Do pregleda ne moreš vedeti pri čem si. Na tvojem mestu bi šla kar do G na ultrazvok in ti bo povedal kako je. Če bi kej težil, bi pa plačala tistih 35€ za ultrazvok in vsaj vedela na čem sem.

Anonimna user posted image


(odgovor članu Adelle)
  Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
7.11.2015 12:11:25   
Adelle
Anonimna hvala za spodbudne besede.. na UZ je brezveze da hodim ker je absolutno prezgodi, vidl se ne bo nic. Bom itak pocakala do ponedeljka da vidim ce beta narasca...

Drugace pa stanje isto, izcedek je bil cel dan vceri pa danes tudi, je pa ni pa je pa ni... vazn da joske se bolijouser posted image

Komi cakam ponedeljek...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?