|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
2.10.2015 15:17:41   
mojamiška
Živjo punce,
ker sem september preskočila, jo ne pričakujem v oktobru. Če bi bilo vse normalno moram user posted image  zagledat okoli 4.10.user posted image
Me pa že 2 dni boli spodaj, bolečina se prenaša iz ene na drugo stran, prsa me bolijo, da je jooooj, dobila sem na čelu tak podkožni mazolj, kot že dolgo ne, sem zjutraj prvo pomislila, kam sem se pa usekala.user posted image  Nimam pa nekega občutka, da smo kaj pridelali.Kdaj bom delala test nimam pojma, ker imam tako zmešane cikluse, da bi bil že čudež, če bi prišla normalno. Testa zaenkrat še nimam doma.

Pajama...vse bo ok, mora bituser posted image user posted image user posted image

Končno vikend, uživajteuser posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.10.2015 21:18:08   
Ashaya
Itak, vem da nobena ne bo obupala ampak malce spodbude tu in tam ne škodi a ne? user posted image No, midva pa sva že precej pridna, user posted image na 2 dni, ampak občasno tudi na 3, ker moj dobesedno pade v posteljo po službi (3-izmensko delo). Ne vem, ali je to samo pri nama tako ali imate tudi druge kdaj takšne "težavice", da ne gre tako pogosto, kot bi si želele (jaz bi lahko vsak dan..tudi večkrat)? user posted image ..mi je pa neumno, da ga nekaj naskakujem, če mi revež že skoraj zaspi (on spodaj mu ne) user posted image ..samo zato, ker so pač O dnevi pa se mi tudi ne zdi fer, da bi potem nujno "morala"user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
3.10.2015 23:44:30   
Beat
Ne, midva nimava teh problemov. Imava urejeno spolno življenje user posted image

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
4.10.2015 0:36:20   
Beat

user posted image O K T O B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

4.10.2015
mojamiška

7.10.2015
Beat

11.10.2015
Marčevka2010

14.10.2015
dejkaa

15.10.2015
Anonimna user posted image

16.10.2015
Anonimna user posted image

21.10.2015
Anonimna user posted image

22.10.2015
Ashaya


x. oktober 2015
Sofie


user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Beat, Tara9, telly, niinii, Pajama, Maumow, PupaOdA, mava1975, Pajama

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
4.10.2015 13:23:22   
Anonimen
mojamiška, držim pesti da je to to in da zagledaš user posted image user posted image

Midva tudi zaenkrat nimava težav s tem, kdaj bi in kdaj ne, vsaj zaenkrat user posted image

Sicer pa za vse nas močnoo držim pesti da bo oktober super mesec in da bo naslednje leto polno mini junijčkov user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Beat)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.10.2015 7:42:37   
Janchek81
Midva mava tud urejeno spolno življenje, razen, če je kdo od naju kj prehlajen al pa bovn, tko k je blo prejšn mesc k je mel moj visoko vročino pa kašelj - pljučnica ... takrat pač nisva ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.10.2015 11:07:46   
Pajama
Punce ne obupavat!!!

Jaz sem živi dokaz, da dokler se ne vlije - obstaja možnost za II

Držim pestke!!!

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.10.2015 11:17:47   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Pajama

Punce ne obupavat!!!

Jaz sem živi dokaz, da dokler se ne vlije - obstaja možnost za II

Držim pestke!!!


Kako pa si zdej ti ... a si šla kej na pregled ali ne?

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.10.2015 11:54:44   
Beat
Pajama, ti si merila BT?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.10.2015 12:08:07   
Radenska_
No da poročam...
v soboto bolele joške na fertik, nardim test. rahla črtica.
v nedeljo zjutraj isto.
Nikoli je še nisem videla, niti rahle - vsaj ne naravno....pač takrat še ko sem pol z malim zanosila.
no včeraj zvečer se je pa ulila, po 2 dneh zamude.
Ful sem žalostna. Če ne bi delala testa do danes, sploh vedela ne bi. tako je pa zgleda nekaj bilo in šlo naprej....user posted image
Še en ciklus, potem pa IUI.
ena pozitivna stvar iz vsega tega: Očitno lahko zanosiva tudi naravno?

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.10.2015 12:09:32   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

No da poročam...
v soboto bolele joške na fertik, nardim test. rahla črtica.
v nedeljo zjutraj isto.
Nikoli je še nisem videla, niti rahle - vsaj ne naravno....pač takrat še ko sem pol z malim zanosila.
no včeraj zvečer se je pa ulila, po 2 dneh zamude.
Ful sem žalostna. Če ne bi delala testa do danes, sploh vedela ne bi. tako je pa zgleda nekaj bilo in šlo naprej....user posted image
Še en ciklus, potem pa IUI.
ena pozitivna stvar iz vsega tega: Očitno lahko zanosiva tudi naravno?


Kaj si pa delala za en test? Če si delala kakšen BC al pa FS je tko, da ti lahko zazna un hormon pred prihajajočo M user posted image Tko se je men avgusta zgodil user posted image user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.10.2015 13:48:21   
SRCE
Živjo!

Mene pa samo zanima zakaj me takoj po ovulacijji bolijo prsa?? Menstruacijo ne pričakujem 14.10.2015 user posted image

Hvala in lp

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.10.2015 13:49:55   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: SRCE

Živjo!

Mene pa samo zanima zakaj me takoj po ovulacijji bolijo prsa?? Menstruacijo ne pričakujem 14.10.2015 user posted image

Hvala in lp


Sej je še marskej nerazumljivega user posted image tok enih hormon se takrat pretaka, da je najjbrž zaradi tega ... ko pa dobite M pa najbrž bolečina pojenja ... in potem izgine ... user posted image

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
5.10.2015 20:40:31   
Radenska_
Delala sem BC in clear blue. Na obeh je bila črtica...

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 7:33:33   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Delala sem BC in clear blue. Na obeh je bila črtica...


Za BC ok, .... sam CB bi pa lahko pokazal prav, čeprav sem že skeptična glede vseh teh testov user posted image lahko, da ti je zaznal ta hormon pred prihajajočo M, ker je men enkrat clear blue pokazu + pa nism bla noseča user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 8:13:22   
Radenska_
Si že slišala za kemično nosečnost - chemical pregnancy? To je to. Če ti pokaže plus nosečnost je (bila) a vse skupaj propade v času, ko mora priti M ali par dni zatem. Če ne delaš testa sploh ne veš da si noseča. To se dogaja več ali manj takrat, ko gre za genetsko (kromosomsko) slab sestav celic. Torej pride do vgnezditve, potem vse skupaj začne oddajati hormon, a tudi takoj propade.
Preberi si na Googlu o tem. To je ful pogosto, cca 30% nosečnosti se konča na ta način in ženske večinoma sploh ne vedo, da so bile noseče, razen če ob dnevu ali dveh zamude naredijo test.
Tak da, jaz sem prepričana da sem bila noseča. Ti pa avgusta najbrž tudi!


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 8:17:28   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Si že slišala za kemično nosečnost - chemical pregnancy? To je to. Če ti pokaže plus nosečnost je (bila) a vse skupaj propade v času, ko mora priti M ali par dni zatem. Če ne delaš testa sploh ne veš da si noseča. To se dogaja več ali manj takrat, ko gre za genetsko (kromosomsko) slab sestav celic. Torej pride do vgnezditve, potem vse skupaj začne oddajati hormon, a tudi takoj propade.
Preberi si na Googlu o tem. To je ful pogosto, cca 30% nosečnosti se konča na ta način in ženske večinoma sploh ne vedo, da so bile noseče, razen če ob dnevu ali dveh zamude naredijo test.
Tak da, jaz sem prepričana da sem bila noseča. Ti pa avgusta najbrž tudi!



Ja, sam a ni tko, da, če bi bila noseča, bi bil prisoten tudi hormon beta? Pa k so mi vzel kri je bilo negativno .. se pravi manj kot 5 enot na ml.... zato so mi rekli, da nisem bila noseča... to se mi je dogajal pred prvo nosečnostjo, ne zdaj .. zdaj sploh CB nism kupovala ... sem naredila v avgustu test baby check mini, ampak men je tud zdj kazal drugo rahlo črtico pa sem jo potem dobila ...
No ja, možno je vse ... če zdej razmišljam, da ko sem delala test pred izostankom M mi je kazalo drugo rahlo črtico, ko sem naredila v soboto test, ko je bila M pri koncu in ker so me jajčniki močno bolel pa ni pokazal niti rahle črtice ...
Saj rpavim, lahko je ... lahko pa kot pišejo ene strani, da si vse tako zelo želimo, da nam pokaže en drug hormon in zato na testu druga črtica user posted image
Itak je žensko telo tko čudno, da ga niti same ne prepoznamo user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 8:24:18   
mojamiška
Radenska user posted image  žal mi je, da se tole ni izšlo, nekaj se je očitno dogajalo, držim pesti za naslednji mesec.

Pri meni še vse belo, skos me nekaj zvija, včeraj sem imela občutek, da se je vlila, grem na wc pa nič razen malo močnejšaga izcedka, prsa me bolijo za znort, tok me še niso, koža huje kot v puberteti. Me pa že od včeraj malo glava boli, to ponavadi napoveduje user posted image . Mah nevem, testa še nisem delala, ker itak nikoli ne priteče takrat kot treba, pa mi pol tisti minus čist voljo zbije.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 8:26:40   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Radenska user posted image  žal mi je, da se tole ni izšlo, nekaj se je očitno dogajalo, držim pesti za naslednji mesec.

Pri meni še vse belo, skos me nekaj zvija, včeraj sem imela občutek, da se je vlila, grem na wc pa nič razen malo močnejšaga izcedka, prsa me bolijo za znort, tok me še niso, koža huje kot v puberteti. Me pa že od včeraj malo glava boli, to ponavadi napoveduje user posted image . Mah nevem, testa še nisem delala, ker itak nikoli ne priteče takrat kot treba, pa mi pol tisti minus čist voljo zbije.


Sam .. sej teb že dva dni zamuja user posted image zakaj si pa ne upaš testa delat? ali maš tko zbrklane cikluse, da ne veš točno kdaj jo pričakovati?

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 8:36:24   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Radenska user posted image  žal mi je, da se tole ni izšlo, nekaj se je očitno dogajalo, držim pesti za naslednji mesec.

Pri meni še vse belo, skos me nekaj zvija, včeraj sem imela občutek, da se je vlila, grem na wc pa nič razen malo močnejšaga izcedka, prsa me bolijo za znort, tok me še niso, koža huje kot v puberteti. Me pa že od včeraj malo glava boli, to ponavadi napoveduje user posted image . Mah nevem, testa še nisem delala, ker itak nikoli ne priteče takrat kot treba, pa mi pol tisti minus čist voljo zbije.


Sam .. sej teb že dva dni zamuja user posted image zakaj si pa ne upaš testa delat? ali maš tko zbrklane cikluse, da ne veš točno kdaj jo pričakovati?


Jap tok mam zmešane, od 28-72 dniuser posted image  me pa tudi danes neki zvija ampak ne v jajčnikih, tko mal višje gor, zvečer sem vsa naihnjena, nimam pojma. Al pa psiha dela, čeprav mam itak filing, da ni nič ratalo. Sej če je bla o takrat k sem mislila, da je potem bi ga loh že delala ampak me je po tisti "o" čez 4 dni neki čudno špikal tko, da nisem ziher, da je bla takrat kot sem mislila. Ma se mi zdi,da me v dm pa lekarni že prou čudn gledajo, včas kar mojga pošljem pa se mu isto zdiuser posted image  

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 12:15:24   
Beat
Radenska_ user posted image
Jaz bi rekla, da pozitiven test pomeni nosečnost, ki se ni obdržala. Dobra stran pa je, da vama je naravno uspelo priti do zanositve, čeprav je potem šlo naprej.

Jaz čakam na jutri, da pride M in potem v nov krog.
mojamiška, lahko si noseča, lahko je psiha, tega ne moreš vedeti user posted image

Vse nove dobrodošle user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 12:16:27   
Beat
user posted image O K T O B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

4.10.2015
mojamiška

7.10.2015
Beat

11.10.2015
Marčevka2010

14.10.2015
dejkaa
SRCE

15.10.2015
Anonimna user posted image

16.10.2015
Anonimna user posted image

21.10.2015
Anonimna user posted image

22.10.2015
Ashaya


x. oktober 2015
Sofie


user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Beat, Tara9, telly, niinii, Pajama, Maumow, PupaOdA, mava1975, Pajama

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 13:15:03   
mojamiška
Evo, moja user posted image  je pritekla, po dolgem času normalno, tko, da je zgleda tudi o bila takrat ko sem mislila, da je. čeprav sem malo žalostna sem po drugi strani vesela, da gremo lahko v nove boje. Sem pa ta krog pila maco do ovulacije, če ma kej veze nevem ampak po dolgem času sem jo čiutila tako kot pred časom in po dolgem času je user posted image  prišla normalnouser posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 14:49:17   
Sofie

Hojla punce.

Sem prišla malo pokukat kaj se pri vas dogaja.

Moja M je trajala z izcedki kar 10 dni. Me je že malo skrbelo kaj se dogaja. Kdaj bo O nimam pojma, niti nimam časa razmišljat o tem. Se preveč dogajauser posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 14:51:31   
Sofie

Malo mi net nagaja user posted image

Beat držim pesti, da jutri tvoje M ne bo. Res je čas da se spravimo na kakšen lepši seznamček.

Lp iz enega čudovitega otočkauser posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?