|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 15:09:56   
Janchek81
Beat in če M ne bo user posted image kdaj delaš test? user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 15:59:28   
Beat
Sofie, hvala za lepe želje user posted image

Torej, da poročam, moja M je prišla ravnokar, dobro pa je, da se bom selila kar na konec seznama , ne še v november user posted image

mojamiška user posted image pogumno naprej

Midva greva zdaj v 8. krog, minilo pa je tako hitro, kot da bi šla v tretjega ali kaj takega.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 16:03:32   
Beat
user posted image O K T O B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

4.10.2015
user posted image mojamiškauser posted image

7.10.2015
user posted image Beatuser posted image

11.10.2015
Marčevka2010

14.10.2015
dejkaa
SRCE

15.10.2015
Anonimna user posted image

16.10.2015
Anonimna user posted image

21.10.2015
Anonimna user posted image

22.10.2015
Ashaya

31.10.2015
Beat

x. oktober 2015
Sofie


user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Beat, Tara9, telly, niinii, Pajama, Maumow, PupaOdA, mava1975, Pajama

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 16:13:07   
Marčevka2010
Mojamiška in Beat mi je žal, da ni uspelo. Držim pesti za naprej.user posted image

Vidim, da sem naslednja. user posted image Sedaj je pa že skrajni čas. user posted image

Sem pa gledala izračun ovulacije in, če zanosim pri naslednji ovulaciji bi rodila takrat kot ima moj rojstni dan. user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
6.10.2015 17:34:11   
Radenska_
Objemček moja miška in beat.

Janchek81 ja sj brezveze razmišljat, blo ni blo...kaj so razlogi :) Gremo naprej v nove boje.
Jaz imam doma zdaj toliko Femare, da sem se odločila da jo vzamem kar že tale ciklus, pred IUI, pa da vidimo.
Tako da jo bom 5. dan to je četrtek, začela jest.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
7.10.2015 1:36:59   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Si že slišala za kemično nosečnost - chemical pregnancy? To je to. Če ti pokaže plus nosečnost je (bila) a vse skupaj propade v času, ko mora priti M ali par dni zatem. Če ne delaš testa sploh ne veš da si noseča. To se dogaja več ali manj takrat, ko gre za genetsko (kromosomsko) slab sestav celic. Torej pride do vgnezditve, potem vse skupaj začne oddajati hormon, a tudi takoj propade.
Preberi si na Googlu o tem. To je ful pogosto, cca 30% nosečnosti se konča na ta način in ženske večinoma sploh ne vedo, da so bile noseče, razen če ob dnevu ali dveh zamude naredijo test.
Tak da, jaz sem prepričana da sem bila noseča. Ti pa avgusta najbrž tudi!



Ja, sam a ni tko, da, če bi bila noseča, bi bil prisoten tudi hormon beta? Pa k so mi vzel kri je bilo negativno .. se pravi manj kot 5 enot na ml.... zato so mi rekli, da nisem bila noseča... to se mi je dogajal pred prvo nosečnostjo, ne zdaj .. zdaj sploh CB nism kupovala ... sem naredila v avgustu test baby check mini, ampak men je tud zdj kazal drugo rahlo črtico pa sem jo potem dobila ...
No ja, možno je vse ... če zdej razmišljam, da ko sem delala test pred izostankom M mi je kazalo drugo rahlo črtico, ko sem naredila v soboto test, ko je bila M pri koncu in ker so me jajčniki močno bolel pa ni pokazal niti rahle črtice ...
Saj rpavim, lahko je ... lahko pa kot pišejo ene strani, da si vse tako zelo želimo, da nam pokaže en drug hormon in zato na testu druga črtica user posted image
Itak je žensko telo tko čudno, da ga niti same ne prepoznamo user posted image

Najprej se beta pojavi v krvi. Potem šele v urinu. Če nosečnost zgodaj propade, se tudi v krvi nivo hormona zniža prej kot v urinu, ker pač tam nekoliko zaostaja. Tako je lahko urinski test rahlo pozitiven še nekoliko po tem, ko je v krvi že negativno.

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
7.10.2015 7:45:09   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Si že slišala za kemično nosečnost - chemical pregnancy? To je to. Če ti pokaže plus nosečnost je (bila) a vse skupaj propade v času, ko mora priti M ali par dni zatem. Če ne delaš testa sploh ne veš da si noseča. To se dogaja več ali manj takrat, ko gre za genetsko (kromosomsko) slab sestav celic. Torej pride do vgnezditve, potem vse skupaj začne oddajati hormon, a tudi takoj propade.
Preberi si na Googlu o tem. To je ful pogosto, cca 30% nosečnosti se konča na ta način in ženske večinoma sploh ne vedo, da so bile noseče, razen če ob dnevu ali dveh zamude naredijo test.
Tak da, jaz sem prepričana da sem bila noseča. Ti pa avgusta najbrž tudi!



Ja, sam a ni tko, da, če bi bila noseča, bi bil prisoten tudi hormon beta? Pa k so mi vzel kri je bilo negativno .. se pravi manj kot 5 enot na ml.... zato so mi rekli, da nisem bila noseča... to se mi je dogajal pred prvo nosečnostjo, ne zdaj .. zdaj sploh CB nism kupovala ... sem naredila v avgustu test baby check mini, ampak men je tud zdj kazal drugo rahlo črtico pa sem jo potem dobila ...
No ja, možno je vse ... če zdej razmišljam, da ko sem delala test pred izostankom M mi je kazalo drugo rahlo črtico, ko sem naredila v soboto test, ko je bila M pri koncu in ker so me jajčniki močno bolel pa ni pokazal niti rahle črtice ...
Saj rpavim, lahko je ... lahko pa kot pišejo ene strani, da si vse tako zelo želimo, da nam pokaže en drug hormon in zato na testu druga črtica user posted image
Itak je žensko telo tko čudno, da ga niti same ne prepoznamo user posted image

Najprej se beta pojavi v krvi. Potem šele v urinu. Če nosečnost zgodaj propade, se tudi v krvi nivo hormona zniža prej kot v urinu, ker pač tam nekoliko zaostaja. Tako je lahko urinski test rahlo pozitiven še nekoliko po tem, ko je v krvi že negativno.



Da se hormon v krvi zniža prej kot v urinu je bullshit, sory, ampak, sem sama videla, ko sem zdaj zanosila, da tudi ko so me zdravili z metatreksatom, da se hormon v krvi kar ni in ni nižal .. znižal se je šele v roku treh dni, ko sem pa delala urinski test je bil pa že negativen, se pravi ni pokazal druge NIČ vidne črtice, tko da ... sem sama na lastni koži izkusila kako hormon počasi pada, tuki, ko nosečnost umira user posted image da smo hormon spravili na <5 enot na ml, je trajalo 1 teden ... iz kvote 80 enot na ml user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
7.10.2015 7:45:37   
Janchek81
Beat mene lahko zapišeš v seznam 29.10. user posted image Čeprav sem se odločila, da test delam šele v novembru ... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
7.10.2015 9:59:07   
Beat
user posted image O K T O B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

4.10.2015
user posted image mojamiškauser posted image

7.10.2015
user posted image Beatuser posted image

11.10.2015
Marčevka2010

14.10.2015
dejkaa
SRCE

15.10.2015
Anonimna user posted image

16.10.2015
Anonimna user posted image

21.10.2015
Anonimna user posted image

22.10.2015
Ashaya

29.10.2015
Janchek81

31.10.2015
Beat

x. oktober 2015
Sofie


user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Beat, Tara9, telly, niinii, Pajama, Maumow, PupaOdA, mava1975, Pajama

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
7.10.2015 9:59:56   
Beat
Marčevka2010, hvala.

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
7.10.2015 11:49:55   
Ashaya

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Ne, midva nimava teh problemov. Imava urejeno spolno življenje user posted image


Dobro no, sej midva imava tudi na splošno urejeno spolno življenje, ni zdej tko, da ko se lotiva, da nobenemu ne bi pasalo, vedno oba uživava in nikoli ni problemov z njegovo trdoto ali mojo vlažnostjouser posted image . V bistvu vas samo občudujem tiste, ki lahko vsak dan, ker nama enostavno ne znese zaradi narave dela in tega, koliko se ob določenih dnevih sploh lahko vidiva, sploh kadar moj dela do polnoči ali še dlje (pogosto dolgo v noč delam tudi sama priprave za naslednji dan), zjutraj pa je spet potrebno zgodaj vstatuser posted image . Takrat enostavno samo še padeva v posteljo, se crkljava in tako tudi zaspiva (potem pač občasno zjutraj nadoknadiva, če ni "preveč zjutraj" user posted image (sama sem namreč bolj večerno kot jutranje bitje).

No torej,dovolj o tem, upam da se nisem preveč razpisala user posted image .

Radenska, Beat in mojamiska, vam pa en velik user posted image user posted image user posted image Ampak držimo pesti, da bo naslednji mesec lepši, pa tudi upam, da bolj sončen in manj naporen! Baje da ta rdeča luna, ki je bila zadnjič, bi naj še vsaj pol leta vplivala, tako da se sploh ne čudim vsesplošnemu slabemu počutju ljudiuser posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
7.10.2015 14:30:13   
Beat
Radenska_ in Ashaya, hvala tudi vama user posted image Ashaya, zate držim pestke user posted image Radenska_ midve pa pogumno dalje user posted image

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
7.10.2015 14:41:02   
Ashaya
Hvala, bomo vidli kaj se bo izcimilo iz tega. Ampak glede na to, da sem bolna, moj imunski sistem verjetno ni pripravljen na nekaj novega v telesu..ali pač?user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
8.10.2015 12:29:06   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya

Hvala, bomo vidli kaj se bo izcimilo iz tega. Ampak glede na to, da sem bolna, moj imunski sistem verjetno ni pripravljen na nekaj novega v telesu..ali pač?user posted image


Nikoli ne veš ... žensko telo je 'čudno' sestavljeno ... vse je pa odvisno od imunskega sistema...

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
8.10.2015 14:07:33   
Ashaya

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya

Hvala, bomo vidli kaj se bo izcimilo iz tega. Ampak glede na to, da sem bolna, moj imunski sistem verjetno ni pripravljen na nekaj novega v telesu..ali pač?user posted image


Nikoli ne veš ... žensko telo je 'čudno' sestavljeno ... vse je pa odvisno od imunskega sistema...



Hja, to pa je tudi res. Samo je pa tudi vprašanje, kakšen vpliv imajo vse tele tablete za zbijanje temp.na samo vgnezditev (ČE nama je slučajno uspelo kaj pridelat med O, bi te dni moralo biti kaj takega) user posted image no in tukaj je še en "če": če sem sploh pravilno določila, kdaj bi ta naj bila user posted image torej tudi M ne pričakujem 19.10.ampak me rajši pustite na seznamu kar tako kot je, da me testi prehitro ne premamijouser posted image poleg tega sem imela precej dolge cikluse pred laparo in histero, upam vsaj, da se bodo zdaj kaj bolj naštelali, tudi če ne bo user posted image .

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
8.10.2015 14:09:29   
Janchek81
Ashaya zakaj so ti pa delal laparo?

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
8.10.2015 14:40:48   
Marčevka2010
Ashaya nič bat, če se ima namen vgnezdit, se bo. Jaz sem v drugi nosečnosti imela ravno med ovulacijo hudo vnetje mehurja, dobila sicer AB, ki je varen za nosečnicce, ker sem rekla, da delava na otroku. Prav fajn se mi je imunski sistem takrat porušil, pa še potem ene dva meseca sem bila ves čas bolna. pa je bilo načeloma vse vredu z nosečnostjo. Kasneje sem nekaj krvavela, niso našli vzroka. Tako, da kakšen Lekadol ni panike za vzet, nima smisla trpet. Tudi v kasnejših mesecih nosečnosit. Baje narediš več škode otroku, če trpiš bolečine kot s tabletami (ala Lekadol). Ker se neke snovi ob tem v njegovo kri spuščajo ob bolečini, in je več škode s tem. Mi je povedala ena sedaj že zdravnica (takrat pa še študentka).

Mene pa tako zvija spodaj danes, da bom komaj dočakala konec službe. Se bojim, da se mi napoveduje user posted image . Pa ravno to rundo sva bila res pridna. user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
8.10.2015 14:59:54   
Janchek81
Marčevka2010 kaj to pomeni, da sta bila res pridna???? user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
8.10.2015 16:16:53   
Marčevka2010
Od ene 4 dni pred in ene 5 dni po o na dva dni. Kdaj tudi vsak dan. Pa so bili krči, torej okvirno vem kdaj je bila.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
8.10.2015 16:17:57   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Od ene 4 dni pred in ene 5 dni po o na dva dni. Kdaj tudi vsak dan. Pa so bili krči, torej okvirno vem kdaj je bila.


A prej pa nista bila nikol tok pridna???

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
8.10.2015 17:03:29   
Ashaya

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Ashaya zakaj so ti pa delal laparo?



Vse je šlo kar hitro..preden sva začela konkretno delati na user posted image sem šla na UZ, da je preverila, če je vse ok (imam namreč večletne težave z raznimi vnetji), nato pa mi je naročila naj pridem po pol leta nazaj, če ne bova ta čas ničesar pridelala. Zaradi čudnih občasnih bolečin v enem "jajčniku" mi je 3x delala UZ in julija ugotovila pregrado ter sum na PCO (ker so se mi med drugim tudi podaljšali ciklusi in sva mogli sprožat user posted image ). Začetek septembra sem že bila operirana, odstranili so 1cm septum in ovrgli sum na PCO. So pa našli zametke endometrioze in jih požgali. Začela sva lahko že po prvi user posted image (ki je bila itak še posledica tabletk), zdaj pa čakam ali na urejenost ciklov ali pa na to, da M sploh ne pride..upam samo da iz pravih razlogovuser posted image nočem spet kakšnih 50dnevnih ciklov user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
8.10.2015 17:07:24   
Ashaya

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Ashaya nič bat, če se ima namen vgnezdit, se bo. Jaz sem v drugi nosečnosti imela ravno med ovulacijo hudo vnetje mehurja, dobila sicer AB, ki je varen za nosečnicce, ker sem rekla, da delava na otroku. Prav fajn se mi je imunski sistem takrat porušil, pa še potem ene dva meseca sem bila ves čas bolna. pa je bilo načeloma vse vredu z nosečnostjo. Kasneje sem nekaj krvavela, niso našli vzroka. Tako, da kakšen Lekadol ni panike za vzet, nima smisla trpet. Tudi v kasnejših mesecih nosečnosit. Baje narediš več škode otroku, če trpiš bolečine kot s tabletami (ala Lekadol). Ker se neke snovi ob tem v njegovo kri spuščajo ob bolečini, in je več škode s tem. Mi je povedala ena sedaj že zdravnica (takrat pa še študentka).

Mene pa tako zvija spodaj danes, da bom komaj dočakala konec službe. Se bojim, da se mi napoveduje user posted image . Pa ravno to rundo sva bila res pridna. user posted image


Hvala za tolažbo..saj baje gre v začetku tako na vse ali nič, pa bomo videli če je res user posted image za tebe pa tudi držim pesti da to NI pms!! ;) janchek, saj baje je tko, da je bolje vsake 2 dni kot pa vsak dan, boljša je kvaliteta pa še manj si "zjahan"user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
8.10.2015 20:52:28   
Radenska_
No jaz mogoče ta mesec še enkrat ne pričakujem, ne vem. Zdaj jemlje Femaro, pa ne vem a mi bo kaj skrajšala ciklus. V kolikor mi ga bo, mogoče. če ne pa v začetku novembra....


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
8.10.2015 21:28:55   
Beat
Radenska_ tudi jaz se še držim tega meseca user posted image
Sem pa začela razmišljati o obisku ginekologa.
Preden sva začela delati na drugem otročku sem imela nekaj težav, ciklusi so bili dolgi itd. Potem pa sem začela z dieto in se res trudim z zdravo prehrano. Stanje se je zelo hitro izboljšalo. Ciklusi so spet postali normalni. Vendar zdaj že nekaj časa ne uspe. Saj vem, da še ni razloga za kakršnekoli slabe napovedi, vendar me vseeno malo skrbi, da je kaj narobe.
Ampak me verjetno ne bi resno jemali, če rečem, da delava na otroču 7. mesecev in bi rada pregled, da vidim kakšno je stanje, če je kaj narobe ali je vredu ali kako?

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
8.10.2015 22:17:13   
PupaOdA
Se oglašam po dolgem času :)
Beat pomojem če imaš fajn G te vzame, drugače jaz sem šla po letu dni in ker je bil ravno junij (začetek dopustov) mi je naredila UZ in ker ni bilo nič vidnega rekla naj na jesen, če nič ne bo še, še enkrat pridem... K sreči bom šla na drugačen pregled sedaj na jesen, ampak mudi se jim pa tudi nič ne :/ žal

P.s.: kje pa je zabeleženo da šele 7 krogov delate na tem user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?