|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 8:35:02   
mojamiška
user posted image user posted image user posted image  Joj poraz, sej nemorem verjet. Včasih se mi zdi, da se prou norca iz nas delajouser posted image  Zato sem pa jaz mnenja, da če ne rata ob rednih so, da je najbolje it na pregled in pač rečt, da se matrata že eno leto. Žal drugače ne gre, bolje ena preiskava prej kot kasneje. Jasno mi je da ni prijetno, samo kaj če se izkaže, da ni vse ok, vržeš stran že tko tisto leto in še kakšno več potem.

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 8:37:34   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

user posted image user posted image user posted image  Joj poraz, sej nemorem verjet. Včasih se mi zdi, da se prou norca iz nas delajouser posted image  Zato sem pa jaz mnenja, da če ne rata ob rednih so, da je najbolje it na pregled in pač rečt, da se matrata že eno leto. Žal drugače ne gre, bolje ena preiskava prej kot kasneje. Jasno mi je da ni prijetno, samo kaj če se izkaže, da ni vse ok, vržeš stran že tko tisto leto in še kakšno več potem.


Ja, če lahko rečeš, da se trudš en let, potem lahko rečeš to ... jaz npr ne morm it k svoji in rečt, da se trudva 1 leto, ker valda, bo vidla, da sem imela aprila IMN ... tko, da jaz sem zvisela na celi črti ... sam vseen pa da nama do marca ne uspe bova šla tja oz. bom šla jaz in ji povedala kako in kaj in nej pol ona kj nardi ane .... bom kr ostra, ne bom popuščala .... ne grem se teh igric .. sej vseeno MOČNO upam, da ne pride do tega, sam ... NIKOL se ne ve user posted image
Kok časa se pa vidva zdj trudita? In po kolkem času vama je uspelo prvič?

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 8:38:16   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Katriss

Saj pravim, ni dolgo, sedaj je 4 mesec, ceprav prvi mesec sva malo zamudila plodne dni... vem, da nekatere na plusek cakate ze leta in ni teh mojih par mesecev se nic... no, vseeno pa upam, da bo kmalu. Imam nekaj prijateljic, ki so zanosile takoj, ko niso imele zascite, po drugi strani pa poznam tudi kar nekaj zensk, ki se trudijo ze leta. Pa saj se nisem tako stara, da bi se zelo mudilo, ampak neka mocna notranja zelja mi ne da miru :)



O teee popolnoma razumem ... midva se tud po IMN trudiva šele 4 mesece, .... samo vseen to ne pomeni, da ne mormo bit razočarane, ko jo zagledamo ane .. in valda, če je želja močna, da si želiš da uspe čim prej ane ... in kapo dol tistim, ki npr po enem letu še vedno niso obupale .... men bi se ( sj maybe se mi bo ) spelal pomoje ... sej ne vem, težko je govort .... samo vseen pa nisem več rosno mlada, da bi lahko čakala in čakala user posted image


Točno tko, js bom zdej 32 pa se mi zdi, da je kar pozno, če gledam naprej. Sej ok rodit pri teh letih ni problem sam je treba otroke gor spraut. Zato men ni, da bi mela otroke pri 40, ker ko bom jaz stara 60 bo otrok 20, marskdo teh let niti ne doživi, žal. Pa ne obsojam tistih, ki so starejše, da nebo pomote, moje mnenje pač.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 8:41:53   
Janchek81
SE popolnoma strinjam ... jaz bom pa jutr tedn stara že 34 let ... halooo?
Tud jaz sem rekla svojmu, da otroka pri 40 pa ne mislm met, ker tud ne bom mela več tok volje in energije za vzgojo ... tko, da nekje do 36 še, kasneje pa ne ....

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 8:49:21   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

user posted image user posted image user posted image  Joj poraz, sej nemorem verjet. Včasih se mi zdi, da se prou norca iz nas delajouser posted image  Zato sem pa jaz mnenja, da če ne rata ob rednih so, da je najbolje it na pregled in pač rečt, da se matrata že eno leto. Žal drugače ne gre, bolje ena preiskava prej kot kasneje. Jasno mi je da ni prijetno, samo kaj če se izkaže, da ni vse ok, vržeš stran že tko tisto leto in še kakšno več potem.


Ja, če lahko rečeš, da se trudš en let, potem lahko rečeš to ... jaz npr ne morm it k svoji in rečt, da se trudva 1 leto, ker valda, bo vidla, da sem imela aprila IMN ... tko, da jaz sem zvisela na celi črti ... sam vseen pa da nama do marca ne uspe bova šla tja oz. bom šla jaz in ji povedala kako in kaj in nej pol ona kj nardi ane .... bom kr ostra, ne bom popuščala .... ne grem se teh igric .. sej vseeno MOČNO upam, da ne pride do tega, sam ... NIKOL se ne ve user posted image
Kok časa se pa vidva zdj trudita? In po kolkem času vama je uspelo prvič?



Zakaj ne zaropotaš? Rečeš, da ti glede na leta pripada obravnava prej. Al pa zamenjaj g. Jaz sem imela po prenehanju jemanja tabletk zelo neredne m. Ko sva se odločila zauser posted image  je pa ratal takoj, ovulacije takrat nisem čutila, ampak je žal sledila abrazija(sem zaradi izcedkov imela strogo ležanje, na pregledu pri g, ki je nadomeščala mojo mi je rekla, da moram v ponedeljek, ko moja pride na uz, moja me ni hotla sprejet, ker kao je delala uz samo ob četrtkihuser posted image  sem jo menjala po hitrem postopku). Počakala sva 5 mesecev in potem sem zanosila spet takoj, niti vedela nisem, samo je prišla m prehitro in mi je bilo čudno pa sem po končani krvavitvi delala test in je bil plus, gla na pregled in potem so me spremljal dokler ni hormon padel na nulo, bali so se da ni imn. No po tistem sem rekla, da nam mi dajo napotnico za naprej, šla sem na histeroskopijo in še isti mesec zanosila in donosila. Tko, da pri nama je bilo hitro, samo donositev je bila problem. CCa 2 leti nazaj sem pa tudi imela en ss, niti nisem vedal, da sem zanosila, isto kot prej, samo, da sem zaradi bolečin vedela da je to ss, in spet naredila test po končani krvavitvi in je bil pozitiven. Nisem niti šla na pregled pol, ker mi je vse dol padlo čeprav ni bilo načrtovano. Potem sva pa dala to na stran zaradi drugih težav, zdej pa niti ne štejem ker kadar zamudiva o tega meseca niti ne štejem, ker itak nima od česa ratat.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 8:56:43   
Janchek81
O tem, da bi menjala svojo G sem enx že pisala ... pač je ne menjam, ker je ekspert v svojem delu ane ... je bla zdj edina k mi je ugotovila IMN, vsi drugi so še vedno mislil, da gre za SS in da se še čistim ane .. ona je pa sam sondo dala notr in rekla, da se ji zdi, da je izvenmaternično v desnem jajčniku in voooola, res je blo ane, ker me je dala takoj na krvni test in je bil beta hcg še vedno 160 .... tko, da kar se tega tiče je zdj ne bom menjala ... ma napisan, da je pršlo do IMN aprila in da so me zdravl ... dala me je na neprehodnost jajcevodov, vidla, da nimam desnga neprehodnga, pač je rekla, delejta naprej in tko ... bova delala .. ampak naslednje leto, če nč ne bo, se bom pa oglasila pri njej in ji povedala kako in kaj ...
Aja pa še to ... šele po 35. letu ti pripada posebna obravnava user posted image to je pa lih ena kolegica k planirata tretjega, pa jima ni en let nč uspelo, pa je mela polno enih pregledov, pa vse BP ane ... njega pa niti niso testiral ( traparija ja ), no in k je dopolnila 35. let je šla tja in ji pove kako in kaj ane, .... no tralalala ... dobila napotnico za naprej .... prej pa nč ane ... in valda, podobn karakter kt jaz in vpraša zakaj tko ... in ji pove, da pač ji do 35. leta določenih stvari ne pripada .. tud nisem vedla, da po 35. letu maš več UZ, maš zastonj nuhalno .. itd itd ...

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 8:57:31   
mojamiška
aja je pa res, da sva to temo načela ko smo se preselili, ampak moj dragi misli, da bo 1x na mesec dovolj da rata. Saj ne da telovadiva samo 1x na mesec ampak dostikrat njega po 14 dni ni pred 21-22 domov zaradi dela in takrat je bolj tko tko. Niti mu ne morem zamerit. In tako o zelo hitri sfališ, sploh ker me je spet hecala m in je ni in ni bilo. In kot zanalašč je imel v času o ta mesec in prejšnji največ delauser posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 9:02:55   
mojamiška
Lahko, da je tvoja dobra sam kaj ti nuca, če nič ne naredi takrat ko je treba. To o 35 letu se mi zdi, da je še ena fora, da zavlačujeo in šparajo, ti pa se slikaj pol. Mah nevem moj g na to drugače gleda, mogoče mam srečo. Poznam par, ki se je 7 let matral, kaj je bilo anrobe nevem ampak ok ona je zdej 33 on 40, evo pa smo tam. lahko se jima isto ponovi na drugega otroka pa bojo rekli jah sej si še mlada počakaj do 35 in evo si takoj 40 in čez, bedarija za moje pojme.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 9:03:04   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

aja je pa res, da sva to temo načela ko smo se preselili, ampak moj dragi misli, da bo 1x na mesec dovolj da rata. Saj ne da telovadiva samo 1x na mesec ampak dostikrat njega po 14 dni ni pred 21-22 domov zaradi dela in takrat je bolj tko tko. Niti mu ne morem zamerit. In tako o zelo hitri sfališ, sploh ker me je spet hecala m in je ni in ni bilo. In kot zanalašč je imel v času o ta mesec in prejšnji največ delauser posted image


To je pa murphy .. no ja, pa lej, midva vsak dan, pa tud ne uspe ... pomoje se bova zdj v novembru lotila tega tko, da bova na 2 dni sexala, se bova probala mal zadržat, da ne vsak dan user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 9:04:21   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

aja je pa res, da sva to temo načela ko smo se preselili, ampak moj dragi misli, da bo 1x na mesec dovolj da rata. Saj ne da telovadiva samo 1x na mesec ampak dostikrat njega po 14 dni ni pred 21-22 domov zaradi dela in takrat je bolj tko tko. Niti mu ne morem zamerit. In tako o zelo hitri sfališ, sploh ker me je spet hecala m in je ni in ni bilo. In kot zanalašč je imel v času o ta mesec in prejšnji največ delauser posted image


To je pa murphy .. no ja, pa lej, midva vsak dan, pa tud ne uspe ... pomoje se bova zdj v novembru lotila tega tko, da bova na 2 dni sexala, se bova probala mal zadržat, da ne vsak dan user posted image


Kaj delata, da vama po službah, otroku, gospodinjstvu ostane še tok energije vsak dan?user posted image  midva sam dol padeva zvečeruser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 9:04:38   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Lahko, da je tvoja dobra sam kaj ti nuca, če nič ne naredi takrat ko je treba. To o 35 letu se mi zdi, da je še ena fora, da zavlačujeo in šparajo, ti pa se slikaj pol. Mah nevem moj g na to drugače gleda, mogoče mam srečo. Poznam par, ki se je 7 let matral, kaj je bilo anrobe nevem ampak ok ona je zdej 33 on 40, evo pa smo tam. lahko se jima isto ponovi na drugega otroka pa bojo rekli jah sej si še mlada počakaj do 35 in evo si takoj 40 in čez, bedarija za moje pojme.


Sam lej ... kje bi pa zdj dobila lahko eno G, da bi me sprejela, poleg tega pa niti ne ve kaj se je vsa ta leta z mano dogajal...
Ni tko enostavno zamenjat G ... res ne ... in verjem, da vsaka k bi vidla mojo kartoteko me ne bi dala naprej ... maybe bi se kakšna upala, da me da na laparoskopijo, sam tud mislm, da bi bla na vrsti šele naslednje leto, ker zdj dinarčkou počas že zmankuje user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 9:05:37   
Janchek81
mojamiška hm .. energije zato pa res ne zmanjka ... itak je tko, da se ponavad skp stisneva, začneva lupčkat in pol .... se ve kaj sledi ane ... otrok pa kokr sm napisala, je ob 19h že v postli, tko, da časa na pretek še user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 9:14:12   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Lahko, da je tvoja dobra sam kaj ti nuca, če nič ne naredi takrat ko je treba. To o 35 letu se mi zdi, da je še ena fora, da zavlačujeo in šparajo, ti pa se slikaj pol. Mah nevem moj g na to drugače gleda, mogoče mam srečo. Poznam par, ki se je 7 let matral, kaj je bilo anrobe nevem ampak ok ona je zdej 33 on 40, evo pa smo tam. lahko se jima isto ponovi na drugega otroka pa bojo rekli jah sej si še mlada počakaj do 35 in evo si takoj 40 in čez, bedarija za moje pojme.


Sam lej ... kje bi pa zdj dobila lahko eno G, da bi me sprejela, poleg tega pa niti ne ve kaj se je vsa ta leta z mano dogajal...
Ni tko enostavno zamenjat G ... res ne ... in verjem, da vsaka k bi vidla mojo kartoteko me ne bi dala naprej ... maybe bi se kakšna upala, da me da na laparoskopijo, sam tud mislm, da bi bla na vrsti šele naslednje leto, ker zdj dinarčkou počas že zmankuje user posted image


spet se ne strinjamuser posted image  ampak ok, upam, da ti nebo treba nadalne obravnave, ker kukr sta pa vidva pridna pa ma da ratajo dvojčki haha.
Sej pol pa ja, sam da mam js mojga po službi doma ob pol 6 je že luksuzuser posted image
Pri nas mamo pestro. včasih sem prou sita vsega. K ugotavlam, da se očitno bolj splača da ne delaš nič, sam to je že druga tema. Taki majo ponavad tut več otrok, ker majo itak več časa, da ji h nardijo ne tko k midva k se komi vidivauser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 9:21:14   
Janchek81
mojamiška jah veš kako je stem, uni k npr sploh ne delajo na otroku jim itak prej uspe, ker pač ne misljo nič na to in pač sexajo, ko sexajo in se ne obremenjujevo .. taka bi bla rada tud jaz, pa mi žal ne uspeva user posted image sej sva mela debate zadnjič, da bi blo dobr, da odmislm .... sam pol k pomislm, da je nasledn tedn O sm pa že spet tm kjer sm bla ane .,... probala pa bom res, čim manj mislt na to, pa bit spontana kot prej ane ...
K npr marca ko sva začela delat na user posted image , sploh nisem vedla, da mi nekej zamuja in pol k test ni in ni pokazu nič, sm mislla, da je vse v moji glavi ane, pol k sm zagledala user posted image sem si pa mislla ' a lahko rata že v prvo???' .... no, izid pa vsi vemo kakšen je bil user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 9:52:21   
Marčevka2010
Se bom malo uštulila v debato.
Jaz jih imam 37, pa nimam nobene posebne obravnave zaradi let. Avgusta je rekel, da če do oktobra ne bo nič, se bova videla in potem naprej pogovarjala. Ker oktobra je eno leto od kar delava na tem, lani avgusta sem pa Mireno ven dala. Bi pa bilo fajn, ja. No sedaj upam, da ne bo treba nič. Da mi na pregledu pove, da je vse OK.

Janchek, mogoče pa vajino vsakodnevno hopsanje tudi ni vredu. Pravijo, da so lahko slabši plavalci, če tako pogosto. Na ene 2 do 3 dni, da se uspejo obnavljat.
Ampak sta dobra, da vama znese vsak večer. Je pa res, da če gre mala ob 19 spat, bi mogoče tudi pri nas to pogosteje prakticirali. Če gre naša pred 21 spat je že čudež.
Kako sta jo navadila, da gre tako zgodaj?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 10:35:56   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Se bom malo uštulila v debato.
Jaz jih imam 37, pa nimam nobene posebne obravnave zaradi let. Avgusta je rekel, da če do oktobra ne bo nič, se bova videla in potem naprej pogovarjala. Ker oktobra je eno leto od kar delava na tem, lani avgusta sem pa Mireno ven dala. Bi pa bilo fajn, ja. No sedaj upam, da ne bo treba nič. Da mi na pregledu pove, da je vse OK.

Janchek, mogoče pa vajino vsakodnevno hopsanje tudi ni vredu. Pravijo, da so lahko slabši plavalci, če tako pogosto. Na ene 2 do 3 dni, da se uspejo obnavljat.
Ampak sta dobra, da vama znese vsak večer. Je pa res, da če gre mala ob 19 spat, bi mogoče tudi pri nas to pogosteje prakticirali. Če gre naša pred 21 spat je že čudež.
Kako sta jo navadila, da gre tako zgodaj?


Sam, če bi bli tko švoh plavalci, zakaj nama je potem marca ratalo, k sva res vsak dan??? ma to je že spet eno ugibanje ... npr ena G mi je rekla na dva dni, drugi vsi pa vsak dan sexat pa bo ... pol bod pa brihtn????
Em ... nisva je nč navadla ... ona je bla že od mejhnga ful zaspanka ... in npr do enga leta mi je hodila spat popoldne za dve uri in potem že ob 18h in spala do 10h zjutraj, včasih še dlje .. je pa res, da je bla na adaptiranem mleku, ker ga sama žal nisem imela user posted image in potem od enga leta nekje do dveh je hodila isto spat okol 18.30 ( pa tud čez dan za ene dve urci ) in spala do 8h zjutraj ... potem pa neklje od treh let skoz okol 18.30 ali najkasneje ob 19h in spala do 6h zjutraj, včasih ( ko se zgodi 'čudež' ) spi do 7h ali najdlje do pol osmih .... sva probala dat parkrat spat tud ob 20h in je isto spala, tko, da sva vidla, da je brezveze, da jo dajeva ksnej spat, ker s tem jutranjega spanca nč ne potegne ... user posted image zgleda, da je mal po mamici, da hod zgodej spat .. jaz sem tud od nekdej hodila zgodej spat ( pustmo una leta k smo ga pač žural pa tko ) .... npr v OŠ sm hodila spat okol 21h, v srednji nekje ob 22h, in zdej ... no commment - se zgodi da tud ob 20h user posted image v večini pa nekje ob 21h - 22h .... sem bolj zaspane sorte .. sploh odkar pač delam sm hotla bit vedno spočita in naspana ... pa že spet pustmo obdobje nekje 25 - 27 let k sm skor da ne vsak dan prhajala domov ob 5h, se šla umit in delat, pa sm bla vseen potem čila in energična user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 14:24:42   
mojamiška
Ma ja teško je odmislit. Isto sem jaz rekla, zdej pa res več ne mislim na to, ampak ko me začne špikat in vem da je to o nemorm odmislt. Pol pa itak, da se uloviva, da sva čimbolj pridna, pol razmišlam kdaj bi mogla bit m.....začaran krog.

Jaz ko sem cca 1,5-2 let nazaj imela pregled, to je bilo potem malo po ss in sva mislila, da bova takrat začela delat na še enem, sem imela ravno kontrolo. Mi je pa nagajala m in sem to tudi povedala, mi je naredil uz in rekel, da nebova midva nič ugotavljala, za mene je dovolj da imate 30 let in da na tem delate že pol leta. Da če je vse ok ra v pol leta mora uspet. In mi je dal napotnico. No potem naprej nisva šla zaradi drugih stvari.

janchek...nemorem verjet kok tvoja velik spi. Moja je čisto nasprotje. Sicer zdej, ko je v  vrtcu in ne spi, gre tam okoli 20h in zaspi kar hitro, prej ko je bila pa privat in je spala pop pa pred 22 ni šans da je zaspala.  Pa ji manjka full, za vikend gre še zmeri spat ker drugač je obupna ampak ne in ne. Včasih se zjutri zbudi in se v miže dere da dejmo vstat. Potem vemo kakšen je danuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 14:40:02   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Ma ja teško je odmislit. Isto sem jaz rekla, zdej pa res več ne mislim na to, ampak ko me začne špikat in vem da je to o nemorm odmislt. Pol pa itak, da se uloviva, da sva čimbolj pridna, pol razmišlam kdaj bi mogla bit m.....začaran krog.

Jaz ko sem cca 1,5-2 let nazaj imela pregled, to je bilo potem malo po ss in sva mislila, da bova takrat začela delat na še enem, sem imela ravno kontrolo. Mi je pa nagajala m in sem to tudi povedala, mi je naredil uz in rekel, da nebova midva nič ugotavljala, za mene je dovolj da imate 30 let in da na tem delate že pol leta. Da če je vse ok ra v pol leta mora uspet. In mi je dal napotnico. No potem naprej nisva šla zaradi drugih stvari.

janchek...nemorem verjet kok tvoja velik spi. Moja je čisto nasprotje. Sicer zdej, ko je v  vrtcu in ne spi, gre tam okoli 20h in zaspi kar hitro, prej ko je bila pa privat in je spala pop pa pred 22 ni šans da je zaspala.  Pa ji manjka full, za vikend gre še zmeri spat ker drugač je obupna ampak ne in ne. Včasih se zjutri zbudi in se v miže dere da dejmo vstat. Potem vemo kakšen je danuser posted image


Naša pa tud v vrtcu še spi, sicer spijo samo urco in pol, ampak vedno spi user posted image ja, sej je zato tok naspidirana, ko se naspi .. pa cel čas sam ropota, niti minute ni tih ... zdej sm opazila, če ji kej ne gre, da vedno začne pet 'tu tu tu po cesti, trikrat naokrog...', to mi je res tok simpatično user posted image in zadnjič se sama seb smejim, k sm se depilirala in mi ene kocine žal niso šle dol ins m obolevala in sem sama pr seb isto začela pet user posted image user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 15:11:05   
mojamiška
Moja pa v vrtcu noče spat, ni se še navadla. Ampak je vseen naspidirana in isto skos govori. ji rečem daj bodi 2 minute tiho, tko iz heca  pa pritiskam na gumb "mute" pa se še bolj smeji in gofla pa mi zapre usta pa začne, da nemore bit tiho,.....user posted image  ma je tko hecna.face so resuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo novembra 2015
29.10.2015 9:35:35   
Že 1x mami

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Katriss dobrodošla in čimprejšnji + ti želimuser posted image

janchek upam, da si že boljše voljeuser posted image mogoče bo pa november naš mesec.

Moja o je mimo (sem jo spet močno čutilauser posted image  ).Glede na bolečine in sluz naj bi bila nekje med 17 in 20, bila sva pridna. Se mi je pa v soboto zgodilo, da me je bolelo na levi strani, kot med o in imela sem 2 krvavi pikici, ko sem se obrisala. Potem pa nič več, prsa me ne bolijo nič pa so me prej vedno od o do m. Upam, da iz tega rata nekaj lepegauser posted image  sem optimist user posted image



Ko je meni tako lilo sem imela ciste. Takrat sem še jemala KT - CERAZETTE. Se mi je tako ulilo, da sem se full ustrašila, da bom izkrvavela. Noben vložek mi ni zadržal, kot da bi lulala. Full je blo krvi. Sem čist histerična klicala ginekologinjo zjutraj in ji razlagala, da bom izkrvavela. Mi je rekla, da naj urgentno pridem in mi je naredla UZ. Mi je G rekla, da ko se enkrat ciste prvič pojavijo, se znajo potem še ponovit. Zatem sem se odločla, da bova pač na "pazi" kontracepciji. Od tega je sicer že 4 leta. No letos maja sva se odločila, da nehava pazit in sva potem že prvi mesec pridelala +. Sedaj smo 25. teden. Držim pesti, da se ti vse uredi.

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo novembra 2015
29.10.2015 10:49:36   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Moja pa v vrtcu noče spat, ni se še navadla. Ampak je vseen naspidirana in isto skos govori. ji rečem daj bodi 2 minute tiho, tko iz heca  pa pritiskam na gumb "mute" pa se še bolj smeji in gofla pa mi zapre usta pa začne, da nemore bit tiho,.....user posted image  ma je tko hecna.face so resuser posted image


Ja, ja te otroci naši so res zanimivi ....
No ... dons sm se zutri zbudila prou dobre volje ... ko sem prišla v službi in me je klicu moj, da se je avto pokvaru in da ga je pustu na cesti ... sm pa sam .. 'a lahko še kej' .... in sm prav slabe volje user posted image
Že spet en strošek, pa avto ni star, 3 leta ... sam bemo ej ... sm prepričana, da vsa ta elektronka v avtih ni OK ane in sklepam, da je šel akumulator al pa kj podobnega ... hvala bogu za člansktvo AMZS ( sj ne delam reklame ), tko, da je avto srečno prispel do avtomehanika ... zdj sm pa vsa na trnih, da pove kaj je narobe in kok bo stal .. in lih zdej no user posted image pa Božični prazniki, kupovanje daril, pa registracijo mam še v decembru ... oh ja, sm res žalostna user posted image

Ok, po drug stran pa .... hvala bogu, da ni blo kej hujšga ... a ne user posted image user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo novembra 2015
29.10.2015 15:28:05   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Že 1x mami


IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Katriss dobrodošla in čimprejšnji + ti želimuser posted image

janchek upam, da si že boljše voljeuser posted image mogoče bo pa november naš mesec.

Moja o je mimo (sem jo spet močno čutilauser posted image  ).Glede na bolečine in sluz naj bi bila nekje med 17 in 20, bila sva pridna. Se mi je pa v soboto zgodilo, da me je bolelo na levi strani, kot med o in imela sem 2 krvavi pikici, ko sem se obrisala. Potem pa nič več, prsa me ne bolijo nič pa so me prej vedno od o do m. Upam, da iz tega rata nekaj lepegauser posted image  sem optimist user posted image



Ko je meni tako lilo sem imela ciste. Takrat sem še jemala KT - CERAZETTE. Se mi je tako ulilo, da sem se full ustrašila, da bom izkrvavela. Noben vložek mi ni zadržal, kot da bi lulala. Full je blo krvi. Sem čist histerična klicala ginekologinjo zjutraj in ji razlagala, da bom izkrvavela. Mi je rekla, da naj urgentno pridem in mi je naredla UZ. Mi je G rekla, da ko se enkrat ciste prvič pojavijo, se znajo potem še ponovit. Zatem sem se odločla, da bova pač na "pazi" kontracepciji. Od tega je sicer že 4 leta. No letos maja sva se odločila, da nehava pazit in sva potem že prvi mesec pridelala +. Sedaj smo 25. teden. Držim pesti, da se ti vse uredi.



Meni nič ne lije, samo malo je bilo rdeče, lahko bi bila vgnezditvena, čeprav sem jo že imela in je bilo drugače, tko, da ne upam preveč.

Janchek.... si imela dober začetek dneva vidimuser posted image  Ja avto je strošek, ma sem že tokrat rekla, da ga bom prodala ampak brez njega negre. Da o registraciji ne govorim. Midva sva imela eno ta mesec pa sva pozabila nanjo. Ponavadi to moj vse ve in skrbi, da tudi en dan ne zamudi.....No pa je minilo 3 tedne, slučajno sem se jaz spomnila, da nič ne govori o tem. In evo pogleda, ga je skoraj kap. Za en avto imava pa decembra, ja full dobr, polepša parznično vzdušjeuser posted image

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo novembra 2015
29.10.2015 15:33:53   
Janchek81
Jah sej ... kaj morm ... sm ful slabe volje no ...samo se pobiram .. čakam, da nama sporoči kaj je narobe in kakšen bo strošek user posted image
Ja, decembra met registracijo je res super - NOT ... razmišlam, da bi si nekak prestavla in dala na en drug mesec user posted image ker decembra je pa res že tko dost stroškov za darila in vse te zadeve ... pustmo, da ma januarja pol tamala RD in je treba torto, praznovanja..itd, pa je spet 100€ takoj ane ... ma kje 100€, 150€ ... user posted image
Ma, sj bomo že spelal tko k treba no .... sama seb grem na živce, ker delam na banki, kjer imam varčevalni račun in mi niso mogl sprostit sredstev do pondelka, ker se kao ZDJ držijo zakona in če mam z odpovednim rokom 31dni se morjo tega držat .. prej pa nikol ni blo problema .... take stvari me res šokirajo user posted image
Ma ... ok no ... dost cmeranja .... gremo novim izivom naproti user posted image
Pa PS: še tak bedn turoben vreme je .. a niso napovedval enga sonca !!!

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo novembra 2015
29.10.2015 15:41:12   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Jah sej ... kaj morm ... sm ful slabe volje no ...samo se pobiram .. čakam, da nama sporoči kaj je narobe in kakšen bo strošek user posted image
Ja, decembra met registracijo je res super - NOT ... razmišlam, da bi si nekak prestavla in dala na en drug mesec user posted image ker decembra je pa res že tko dost stroškov za darila in vse te zadeve ... pustmo, da ma januarja pol tamala RD in je treba torto, praznovanja..itd, pa je spet 100€ takoj ane ... ma kje 100€, 150€ ... user posted image
Ma, sj bomo že spelal tko k treba no .... sama seb grem na živce, ker delam na banki, kjer imam varčevalni račun in mi niso mogl sprostit sredstev do pondelka, ker se kao ZDJ držijo zakona in če mam z odpovednim rokom 31dni se morjo tega držat .. prej pa nikol ni blo problema .... take stvari me res šokirajo user posted image
Ma ... ok no ... dost cmeranja .... gremo novim izivom naproti user posted image
Pa PS: še tak bedn turoben vreme je .. a niso napovedval enga sonca !!!


Ja sej nevem ker mesec bi nama ustrezal, noben najbršuser posted image  k je skos neki. Midva mava pol kon jan še 2 vinjete pa je prec 200€user posted image

Ej jutr bo baje sonček in lep vikend, pa da vidmo.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo novembra 2015
29.10.2015 15:44:46   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Jah sej ... kaj morm ... sm ful slabe volje no ...samo se pobiram .. čakam, da nama sporoči kaj je narobe in kakšen bo strošek user posted image
Ja, decembra met registracijo je res super - NOT ... razmišlam, da bi si nekak prestavla in dala na en drug mesec user posted image ker decembra je pa res že tko dost stroškov za darila in vse te zadeve ... pustmo, da ma januarja pol tamala RD in je treba torto, praznovanja..itd, pa je spet 100€ takoj ane ... ma kje 100€, 150€ ... user posted image
Ma, sj bomo že spelal tko k treba no .... sama seb grem na živce, ker delam na banki, kjer imam varčevalni račun in mi niso mogl sprostit sredstev do pondelka, ker se kao ZDJ držijo zakona in če mam z odpovednim rokom 31dni se morjo tega držat .. prej pa nikol ni blo problema .... take stvari me res šokirajo user posted image
Ma ... ok no ... dost cmeranja .... gremo novim izivom naproti user posted image
Pa PS: še tak bedn turoben vreme je .. a niso napovedval enga sonca !!!


Ja sej nevem ker mesec bi nama ustrezal, noben najbršuser posted image  k je skos neki. Midva mava pol kon jan še 2 vinjete pa je prec 200€user posted image

Ej jutr bo baje sonček in lep vikend, pa da vidmo.


Midva tud vinjete ... user posted image
Hvala ker si me mogla še na to spomnt user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?