|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 9:25:18   
tuttifrutti
No ful stara res nisva user posted image najmlajša pa tudi ne. Ja 82 letnik sva user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 9:53:29   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


Punce - tiste ki ste že rodile - a je katera pred porodom hodila na akupunkturo? Je kaj pomagala pri porodu?

Pa še to - včeraj sem našla v strokovni literaturi, da vitamin E vpliva na plodnost. In lahko pri hudem pomanjkanju vodi v sterilnost. Tako da punce ... hitro jest kalčke - tam je največ tega vitaminauser posted image



A katera hodi na jogo? A je priporočljiva joga v nosečnosti? vem, da obstaja joga za nosečnice, ampak to so najbrž čist posebne vaje, a ne?





Poznam sodelovko, ki je rodila 3x ... vsakič hodila prej na akupunkturo in ji je FUL pomagal .. vedno rodila v 2 urah user posted image s tem da pri zadnjem se je celo sama odpelala v porodnišnico user posted image

Glede telovadbe pa ... za nosečnice so predpisane vaje, tko, da ponavad maš vedno vaje in telovadbo striktno za nosečnice .... čeprav ... zadnjič sem pa nekje brala, da nej se ne bi do 12 tedna sploh telovadilo user posted image Men so pa lih rekl, da najbolje je naprej krepiti svoje telo s telovadbo ... tko, da ... človek se res vpraša kam smo pšrišli, da se še stroka med seboj več ne more uskajevat user posted image


Meni je ful žal, da v prejšnji nosečnosti nisem vedela, da izvajajo akupunkturo v moji bližini.

In zakaj naj bi se ne smelo telovaditi do 12. tedna? Kakšna neumnost. Pač ne delaš poskokov, pa trebušnih vaj itd., pa kakih kontaktnih šporov se ne greš, ostalo pa po moje komot.
Sem delala v prejšnji N vaje za pilates za nosečnice. Pa mi je bilo zakon. Pri porodu sicer ni dosti pomagalo, sem se pa takrat bolje počutila. user posted image

Še eno vprašanje imam. A katera ve zakaj v N predpisujejo Magnesol? Ja, to vem, da je magnezij fajn. Zanima me, zakaj ne predpišejo kakšnega drugega magnezija, zakaj ravn magnesol.Čist tako ... za firbec.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 10:38:09   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


Punce - tiste ki ste že rodile - a je katera pred porodom hodila na akupunkturo? Je kaj pomagala pri porodu?

Pa še to - včeraj sem našla v strokovni literaturi, da vitamin E vpliva na plodnost. In lahko pri hudem pomanjkanju vodi v sterilnost. Tako da punce ... hitro jest kalčke - tam je največ tega vitaminauser posted image



A katera hodi na jogo? A je priporočljiva joga v nosečnosti? vem, da obstaja joga za nosečnice, ampak to so najbrž čist posebne vaje, a ne?





Poznam sodelovko, ki je rodila 3x ... vsakič hodila prej na akupunkturo in ji je FUL pomagal .. vedno rodila v 2 urah user posted image s tem da pri zadnjem se je celo sama odpelala v porodnišnico user posted image

Glede telovadbe pa ... za nosečnice so predpisane vaje, tko, da ponavad maš vedno vaje in telovadbo striktno za nosečnice .... čeprav ... zadnjič sem pa nekje brala, da nej se ne bi do 12 tedna sploh telovadilo user posted image Men so pa lih rekl, da najbolje je naprej krepiti svoje telo s telovadbo ... tko, da ... človek se res vpraša kam smo pšrišli, da se še stroka med seboj več ne more uskajevat user posted image


Meni je ful žal, da v prejšnji nosečnosti nisem vedela, da izvajajo akupunkturo v moji bližini.

In zakaj naj bi se ne smelo telovaditi do 12. tedna? Kakšna neumnost. Pač ne delaš poskokov, pa trebušnih vaj itd., pa kakih kontaktnih šporov se ne greš, ostalo pa po moje komot.
Sem delala v prejšnji N vaje za pilates za nosečnice. Pa mi je bilo zakon. Pri porodu sicer ni dosti pomagalo, sem se pa takrat bolje počutila. user posted image

Še eno vprašanje imam. A katera ve zakaj v N predpisujejo Magnesol? Ja, to vem, da je magnezij fajn. Zanima me, zakaj ne predpišejo kakšnega drugega magnezija, zakaj ravn magnesol.Čist tako ... za firbec.



Že spet smo tam .... če gledaš stran ( lekarnar.si al neki podobnga ) ti piše, da Magnesol odsvetujejo nosečnicam ....
Magnesol ima največ magnezija, ki veže na sebe ... magnezij se jemlje zarad krčev v nosečnosti, da se mišice sprostijo - sploh takrt je dobr, ko otrduje trebušček ...
Npr moja G NE predpisuje Magnesol, ker pravi, da ima preveč UMETNIH sestavin ( ja, smo že spet tam, kje so lahko NE-umetne sestavine ) ... tko, da tuki smo že spet tam, da je odvisno od samega G ... jaz nisem nikoli jemala magnesol, ampak en drug magnezij .. sicer pa z krči nisem imela preveč skrbi user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 10:39:23   
Allstar
Za Magnesol ti ne znam dati znanstvene razlage, vem pa da je narejen na podlagi citrusov in se skoraj celoten veže in ostane v telesu, medtem ko gre pri drugih polovica kar naprej in se ne veže tako lepo v telesu. Pijem magnezij že dolgo, ker me krči non stop mučijo in mi edino Magnesol pomaga.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 10:52:24   
Allstar

user posted image user posted image MAREC user posted image user posted image


2.3. Allstar

8.3. ela23

9.3. tuttifrutti

22.3. ..noname..

Enkrat v marcu: N23OK, mojamiska


Navijačice: Janchek81, anonimna user posted image , madjanca, Damuš


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 11:11:18   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


Že spet smo tam .... če gledaš stran ( lekarnar.si al neki podobnga ) ti piše, da Magnesol odsvetujejo nosečnicam ....
Magnesol ima največ magnezija, ki veže na sebe ... magnezij se jemlje zarad krčev v nosečnosti, da se mišice sprostijo - sploh takrt je dobr, ko otrduje trebušček ...
Npr moja G NE predpisuje Magnesol, ker pravi, da ima preveč UMETNIH sestavin ( ja, smo že spet tam, kje so lahko NE-umetne sestavine ) ... tko, da tuki smo že spet tam, da je odvisno od samega G ... jaz nisem nikoli jemala magnesol, ampak en drug magnezij .. sicer pa z krči nisem imela preveč skrbi user posted image


Pri teh zadevah pa jaz raje ne berem internetnih strani, ker lahko tam prebereš svaštaaaa. Se mi zdi, da če že hodim k dr., da je osnovni pogoj, da mu zaupam.

No, sprašujem pa zato, ker je meni Magnesol absolutno nagravžen in sem komaj zadrževala bruhanje v prejšnji nosečnosti, ko sem ga morala piti.
Zdaj pijem enga drugega (se ne spomnim imena), ki je bolj znosen. Pijem ga pa zaradi migren.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 11:13:10   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


Že spet smo tam .... če gledaš stran ( lekarnar.si al neki podobnga ) ti piše, da Magnesol odsvetujejo nosečnicam ....
Magnesol ima največ magnezija, ki veže na sebe ... magnezij se jemlje zarad krčev v nosečnosti, da se mišice sprostijo - sploh takrt je dobr, ko otrduje trebušček ...
Npr moja G NE predpisuje Magnesol, ker pravi, da ima preveč UMETNIH sestavin ( ja, smo že spet tam, kje so lahko NE-umetne sestavine ) ... tko, da tuki smo že spet tam, da je odvisno od samega G ... jaz nisem nikoli jemala magnesol, ampak en drug magnezij .. sicer pa z krči nisem imela preveč skrbi user posted image


Pri teh zadevah pa jaz raje ne berem internetnih strani, ker lahko tam prebereš svaštaaaa. Se mi zdi, da če že hodim k dr., da je osnovni pogoj, da mu zaupam.

No, sprašujem pa zato, ker je meni Magnesol absolutno nagravžen in sem komaj zadrževala bruhanje v prejšnji nosečnosti, ko sem ga morala piti.
Zdaj pijem enga drugega (se ne spomnim imena), ki je bolj znosen. Pijem ga pa zaradi migren.



Sam .. sej lahko bereš, da mi ga niti moja G ni predpisala, in še brala sem,d a naj ga nosečnice ne bi smele ... user posted image
Magnezij zaradi migren????

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 11:17:05   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


Že spet smo tam .... če gledaš stran ( lekarnar.si al neki podobnga ) ti piše, da Magnesol odsvetujejo nosečnicam ....
Magnesol ima največ magnezija, ki veže na sebe ... magnezij se jemlje zarad krčev v nosečnosti, da se mišice sprostijo - sploh takrt je dobr, ko otrduje trebušček ...
Npr moja G NE predpisuje Magnesol, ker pravi, da ima preveč UMETNIH sestavin ( ja, smo že spet tam, kje so lahko NE-umetne sestavine ) ... tko, da tuki smo že spet tam, da je odvisno od samega G ... jaz nisem nikoli jemala magnesol, ampak en drug magnezij .. sicer pa z krči nisem imela preveč skrbi user posted image


Pri teh zadevah pa jaz raje ne berem internetnih strani, ker lahko tam prebereš svaštaaaa. Se mi zdi, da če že hodim k dr., da je osnovni pogoj, da mu zaupam.

No, sprašujem pa zato, ker je meni Magnesol absolutno nagravžen in sem komaj zadrževala bruhanje v prejšnji nosečnosti, ko sem ga morala piti.
Zdaj pijem enga drugega (se ne spomnim imena), ki je bolj znosen. Pijem ga pa zaradi migren.



Sam .. sej lahko bereš, da mi ga niti moja G ni predpisala, in še brala sem,d a naj ga nosečnice ne bi smele ... user posted image
Magnezij zaradi migren????



No, celo nosečnost sem ga pila, pa ni bilo nič narobe. Tako da ...

A je čudno, če pijem magnezij zaradi migren? Pač, kot preventiva. Pomaga preprečevati (vsaj mile) migrene. Samo pomaga. Poleg tega je treba še marsikaj drugega storitiuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 11:20:22   
Janchek81
Damuš ja sej jih dost poznam k pijejo Magnesol pa je vse ok ... sj tud sama pr seb ne vem zakaj ne bi blo ... pač moja G je pač tazga mnenja - maybe je pr men pač zarad 1neuspele nosečnosti raje priporočila kaj drugega ...
Ja, sama sem imela migrene pa mi nikol noben internist ni reku, da bi mi lahko magnezij pomagal ... in mi tud ni, zato mi je pač čudno, da tebi pomaga ... ali pa gre lahko za sam glavobol?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 11:26:46   
mojamiška

[/quote]


No, celo nosečnost sem ga pila, pa ni bilo nič narobe. Tako da ...

A je čudno, če pijem magnezij zaradi migren? Pač, kot preventiva. Pomaga preprečevati (vsaj mile) migrene. Samo pomaga. Poleg tega je treba še marsikaj drugega storitiuser posted image
[/quote]

Lahko tole malo bolj razložiš? Tut js se borim z migrenami, ravno včeraj sem imela tako, da sem mislila, da me bo kap, še danes sem smotana. Pa prejšnji teden isto, se mi zdi, da so čedalje pogostejšeuser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 11:31:04   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška





No, celo nosečnost sem ga pila, pa ni bilo nič narobe. Tako da ...

A je čudno, če pijem magnezij zaradi migren? Pač, kot preventiva. Pomaga preprečevati (vsaj mile) migrene. Samo pomaga. Poleg tega je treba še marsikaj drugega storitiuser posted image


Lahko tole malo bolj razložiš? Tut js se borim z migrenami, ravno včeraj sem imela tako, da sem mislila, da me bo kap, še danes sem smotana. Pa prejšnji teden isto, se mi zdi, da so čedalje pogostejšeuser posted image


Pomoje da je mislila, da je potrebno piti dovolj, se prav dnevni vnos tekočine ...
Drgač pa pr men magnezij tud milo migreno ni mogu pozdravt user posted image Pijem ogromno ... k če tko pogledamo je magnezij za delovanje mišic, mišičnega sistema, ... magnezij ti bo predvsem lahko premagal utrujenost in izčrpanost - pa še to na začetku, potem ko se telo tega navadi je ponovno ista zgodba ....
DRgač mojamiška za ornk migrene obstajajo tableti prav za migrene - zdej clo ene nove na nivoju Lekadola - men so sicer pomagal, ampak mal kasnej kakor npr Aspirin migran ...
Migrene so sux .. ne morm drgač povedat .. najbolj pri migreni pa je, da se vzame tablet ali proti bolečinsko zadevo še predn se to razboli ... najbolj naravno zdej pri vsem tem so pa EO olja ...

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 11:38:23   
mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška





No, celo nosečnost sem ga pila, pa ni bilo nič narobe. Tako da ...

A je čudno, če pijem magnezij zaradi migren? Pač, kot preventiva. Pomaga preprečevati (vsaj mile) migrene. Samo pomaga. Poleg tega je treba še marsikaj drugega storitiuser posted image


Lahko tole malo bolj razložiš? Tut js se borim z migrenami, ravno včeraj sem imela tako, da sem mislila, da me bo kap, še danes sem smotana. Pa prejšnji teden isto, se mi zdi, da so čedalje pogostejšeuser posted image


Pomoje da je mislila, da je potrebno piti dovolj, se prav dnevni vnos tekočine ...
Drgač pa pr men magnezij tud milo migreno ni mogu pozdravt user posted image Pijem ogromno ... k če tko pogledamo je magnezij za delovanje mišic, mišičnega sistema, ... magnezij ti bo predvsem lahko premagal utrujenost in izčrpanost - pa še to na začetku, potem ko se telo tega navadi je ponovno ista zgodba ....
DRgač mojamiška za ornk migrene obstajajo tableti prav za migrene - zdej clo ene nove na nivoju Lekadola - men so sicer pomagal, ampak mal kasnej kakor npr Aspirin migran ...
Migrene so sux .. ne morm drgač povedat .. najbolj pri migreni pa je, da se vzame tablet ali proti bolečinsko zadevo še predn se to razboli ... najbolj naravno zdej pri vsem tem so pa EO olja ...


Js uzamem takoj k začutim pa mi ne pomaga, vzamem nalgesin 250 al pa 550 pa mi ne prime, sam želodec me boli, sama tekočina tut nebo preprečila migrene če si nagnjen k temu. Je pa to tut dedno, moja mami je mela isto, še v hujši obliki, probala vse možno pa nič pomagalo, enostavno mora minit, sam ko morš bit cel dan v službi in bult v računalnik je to hudičevo teško.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 11:41:26   
Janchek81
mojamiška men Nalgesin in drugi NIKOL niso pomagal.. Probej z:
- Aspirin migran
- Maridol migren

Eno od teh dveh ti bo 100% pomagalo ... verjem ... user posted image

Ja, vnos tekočine definitivno ne pomaga, sama spijem na dan več litrov tekočine pa tud dobim migreno user posted image seveda pa je tud vse odvisno od samega počutja, hormonov .... user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 11:46:05   
mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

mojamiška men Nalgesin in drugi NIKOL niso pomagal.. Probej z:
- Aspirin migran
- Maridol migren

Eno od teh dveh ti bo 100% pomagalo ... verjem ... user posted image

Ja, vnos tekočine definitivno ne pomaga, sama spijem na dan več litrov tekočine pa tud dobim migreno user posted image seveda pa je tud vse odvisno od samega počutja, hormonov .... user posted image


Tenks bom probala, a dobiš na recept samo al loh kupiš brez?

Ja sej to, mene zmeri pred al pa na začetku m, spremembi vremena, stresnih situacijah, vse to sprož migreno. To je čist neki drugega k glavobol k se ga znebiš iz par deci vode al pa lekadolom. Pri migreni je to tko k bi pojedla bombon

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 11:48:09   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

mojamiška men Nalgesin in drugi NIKOL niso pomagal.. Probej z:
- Aspirin migran
- Maridol migren

Eno od teh dveh ti bo 100% pomagalo ... verjem ... user posted image

Ja, vnos tekočine definitivno ne pomaga, sama spijem na dan več litrov tekočine pa tud dobim migreno user posted image seveda pa je tud vse odvisno od samega počutja, hormonov .... user posted image


Tenks bom probala, a dobiš na recept samo al loh kupiš brez?

Ja sej to, mene zmeri pred al pa na začetku m, spremembi vremena, stresnih situacijah, vse to sprož migreno. To je čist neki drugega k glavobol k se ga znebiš iz par deci vode al pa lekadolom. Pri migreni je to tko k bi pojedla bombon


Brez recepta ...

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 11:50:49   
mava1975
Meni pomaga za migreno Zomig, sam je na recept, predpisuje pa mi ga splošna zdravnica...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 11:58:46   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Meni pomaga za migreno Zomig, sam je na recept, predpisuje pa mi ga splošna zdravnica...


Jaz tega ne smem k mam šum na srcu ... so mi ga pa hotl predpisat user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 12:19:52   
Taroma
Pozdravljenje, se še jaz pofočkam tukaj. Vsak mesec se selim iz ene teme v drugo, upam da bo marca več sreče. M ne pričakujem 5.3.
Midva sva končno te dni malo več skupaj, oziroma sva celi mesec na isti izmeni in je posledično več časa za user posted image user posted image Tako da obstaja dosti več možnosti za uspeh, kot v preteklem obdobju. Držim pesti za vse nas!

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 12:28:15   
Damuš
IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Pomoje da je mislila, da je potrebno piti dovolj, se prav dnevni vnos tekočine ...
Drgač pa pr men magnezij tud milo migreno ni mogu pozdravt user posted image Pijem ogromno ... k če tko pogledamo je magnezij za delovanje mišic, mišičnega sistema, ... magnezij ti bo predvsem lahko premagal utrujenost in izčrpanost - pa še to na začetku, potem ko se telo tega navadi je ponovno ista zgodba ....
DRgač mojamiška za ornk migrene obstajajo tableti prav za migrene - zdej clo ene nove na nivoju Lekadola - men so sicer pomagal, ampak mal kasnej kakor npr Aspirin migran ...
Migrene so sux .. ne morm drgač povedat .. najbolj pri migreni pa je, da se vzame tablet ali proti bolečinsko zadevo še predn se to razboli ... najbolj naravno zdej pri vsem tem so pa EO olja ...




Sicer je res, da pomanjkanje tekočine tudi sproži migreno, a niti približno nisem mislila tega. Treba je pogruntat kaj sproža migrene. Eni svetujejo pisanje prehranskega dnevnika, da lažje vidiš, kaj bi lahko bilo sprožilec. Jaz ga sicer nisem pisala, saj sem hitro ugotovila, da mi škodi mleko in mlečni izdelki in vse, kar vsebuje kakav (čokolada, peciva ...). In seveda - jasno - oboje imam neznansko rada. In več kot sem pojedla teh zadev večkrat sem imela migrene (tudi 2x na teden).
Pa tudi pred ali med M se rada pokaže migrena. Ampak tudi to je zdej v zeloooooo blagi obliki.

Ko sem pa to pogruntala in popolnoma prenehala jesti mleko in mlečne izdelke ter čokolade itd ... so se migrene nehale. Zdaj jih imam samo še mogoče 1x ali 2x na leto.

< Sporočilo je popravil Damuš -- 18.2.2016 12:29:53 >

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 12:32:09   
Janchek81
Damuš dober da ste to pogrunatl ... mene so na vse sorte tud testiral ... pa nej bi se isto izognila mleku oz. mlečnim izdelkom ... pa je migrena še vedno bila prisotna ... tako, da pri meni gre za naraščanje, padanje hormona - ali kortizola al pa pač hormona pri M ali O ... tko, da me je velix bolela .. ampak to ne govorim o blagi migreni ... govorim o migreni k bruhaš, ne vidiš več dobro .. itd user posted image
Me skrbi kako bo to že spet v nosečnosti ( nekje od 17t dalje ) .. takrat ko hormon narašča sem imela ornk migrene, pa druzga kot Lekadol valda nism smela .. pa ležanje in upanje, da čimprej mine ... user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 12:36:33   
mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Damuš dober da ste to pogrunatl ... mene so na vse sorte tud testiral ... pa nej bi se isto izognila mleku oz. mlečnim izdelkom ... pa je migrena še vedno bila prisotna ... tako, da pri meni gre za naraščanje, padanje hormona - ali kortizola al pa pač hormona pri M ali O ... tko, da me je velix bolela .. ampak to ne govorim o blagi migreni ... govorim o migreni k bruhaš, ne vidiš več dobro .. itd user posted image
Me skrbi kako bo to že spet v nosečnosti ( nekje od 17t dalje ) .. takrat ko hormon narašča sem imela ornk migrene, pa druzga kot Lekadol valda nism smela .. pa ležanje in upanje, da čimprej mine ... user posted image


uf ne govor, dobr, d asm bla doma in brez otrok. Če bi bla v službi ni šans, da bi spelala dan. Upam, da se mi to pri 2 n nebo ponovilo. Kar se tiče pa prehrane pa js nism nč tega pogruntala.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 12:41:12   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Damuš dober da ste to pogrunatl ... mene so na vse sorte tud testiral ... pa nej bi se isto izognila mleku oz. mlečnim izdelkom ... pa je migrena še vedno bila prisotna ... tako, da pri meni gre za naraščanje, padanje hormona - ali kortizola al pa pač hormona pri M ali O ... tko, da me je velix bolela .. ampak to ne govorim o blagi migreni ... govorim o migreni k bruhaš, ne vidiš več dobro .. itd user posted image
Me skrbi kako bo to že spet v nosečnosti ( nekje od 17t dalje ) .. takrat ko hormon narašča sem imela ornk migrene, pa druzga kot Lekadol valda nism smela .. pa ležanje in upanje, da čimprej mine ... user posted image


uf ne govor, dobr, d asm bla doma in brez otrok. Če bi bla v službi ni šans, da bi spelala dan. Upam, da se mi to pri 2 n nebo ponovilo. Kar se tiče pa prehrane pa js nism nč tega pogruntala.



SEj sama ne boš pogruntala .. probi npr za ene 14 dni ukint določeno prehrano ( beljakovine, OH,... ) pa boš vidla, če je boljš ... pr men ni blo ... sicer so me testiral, pa tud so mi rekl nj probam za en čas ukint mlečne stvari - pa jih že prej nism neki uživala ... pa so pol vidl, da je pr men čist neki druzga, tko da ... se bom pač mogla navadt na njih .. edin bedno je v nosečnosti .. pa še en otrok, ki ne razume, da more mami mal počiti, ...

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 12:41:55   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: tuttifrutti

No ful stara res nisva user posted image najmlajša pa tudi ne. Ja 82 letnik sva user posted image


Sam probita mejčkno odmisl, itak vsi vemo da v celoti ne gre .... pa vama bo uspelo ...
DRžim pestke!user posted image

(odgovor članu tuttifrutti)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 12:42:28   
Janchek81
Damuš kdaj maš pa ti rok?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 13:09:02   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Damuš kdaj maš pa ti rok?



?? Kak rok? Za user posted image misliš?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?