|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBERKE 2016
16.9.2016 23:46:39   
bucka*
ŽABBY če te kaj potolaži, jst nimam še NIČ pripravljeno.
22.9. imam šele pregled, čakam na potrditev spola. mal mi je blo škoda teh lepih dni, ko se je tko fino sušilo, jst sm bla pa frej, ampak sej je blo druzga dela dost. voziček imam, pa moram snet športni del dol in pripravit za košaro, košek mi pripeljejo sredi oktobra, cunjce bom šla iskat po ultrazvoku, tudi kozmetiko nameravam kupovat drug mesec. nočem pretirano hitet, ker v stanovanju še potekajo dela in mi je vsaka dodatna stvar samo odveč :)

drugače pa tud jst fuuuul slabo spim, zadnje dve noči še posebej, nonstop se obračam, hodim lulat (kar tako), potem me pa ene dvakrat zagrabi krč v meča, potem se pa predramim in ne zaspim več nazaj. To je ponavadi okrog 2h, 3h ponoči. sicer grem spat s tamalim (okrog 21h), ampak me vseeno jezi, ker začnem razmišljat kaj vse je za postorit in potem ponavadi med tretjo in peto uro zjutraj kolovratim po stanovanju, pomivam posodo, pospravljam... samo me je strah, da potem dojenček ne bo vedel kdaj je noč :)
potem pa ratam utrujena in bi spala ravno ko je treba vstat in mulčka peljat v vrtec :) narobe svet...

kako ste ostale?

(odgovor članu ŽABBY)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: NOVEMBERKE 2016
17.9.2016 7:45:05   
Malinca07
Dobro jutro user posted image . Po ne vem kolkem casu spet mal polezavam v postelji, prav pase..dezek, hladno vreme :)
Hvala Tjasakp se za seznam za nego. Sem sla potem kar v soping in nakupla se te stvari in stvari za mene za v porodnisnico. Torbe ste ze pripravle? :)
Jaz imam sedaj vse..sobica pripravljena, vozicek sestavljen, nimam pa se cisto nic oprano. Tega se bom lotila oktobra ko zacnem s porodnisko :)
Glede spanja je pri meni malo boljse od kar sem si kupila blazino. Se pa zbujam do ene 3x na noc za obisk wc-ja, pa zjutraj me dostikrat boli levi bok, ker pac skoz spim na levi strani.
Mi je pa hemoglobin padel, sem dobila tablete, in sem posledicno dost bolj utrujena in zaspana. Si pa tudi ne upam vec kam dalec sama ker sem ze parkrat postala tako omoticna, da sem mislila da bom padla skupaj.
Solo za starse sem ze zakljucila. Je bilo kar poucno in zanimivo..kako se zdi vam? :)
To je to zaenkrat iz moje strani :)
Lep, dezeven vikend vam zelim. Idealen za lenarjenje in bozanje trebusckov bo :)

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: NOVEMBERKE 2016
18.9.2016 12:49:31   
ŽABBY
kaj pa moram imeti pripravljeno za v torbo za v porodnišnico? Ve ste jo že pripravile?

(odgovor članu Malinca07)
Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: NOVEMBERKE 2016
18.9.2016 12:52:22   
Ribica **
Jaz imam rok čez manj kot 1m, pa še nimam torbe pripravljene. 🙂

(odgovor članu ŽABBY)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: NOVEMBERKE 2016
18.9.2016 13:01:40   
Malinca07
Tud jaz se nimam pripravljenje, sem pa nakupla vse kar bi naj mela zraven - mrezaste hlacke, blazinice za prsi, modrcek za dojenje, krema za bradavice, vlozki, osebna higiena, copati, potrdilo o ocetovstvu (ce nista porocen) in nekaj sladkega user posted image
To bi naj bilo to..ne vem pa kok od tega se dejansko rabi. To pa lahka pove kira, ki je ze rodila, ce so ji vse te stvari prisle prav :)

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: NOVEMBERKE 2016
18.9.2016 14:51:21   
bucka*
Malinca07, mislim da bo tvoja torba kar dobro založena :) jst sm sicer potrebovala še nastavke za dojenje, ker mi je poškodoval bradavice, drugega pa ne. mrežaste hlačke sem sicer dobila v porodnišnici, doma sem pa nosila svoje sp. hlačke. tudi vložke sem dobila tam in jih še nekaj odnesla domov :) je pa res, da nisem bla šivana in je blo vse skupaj zelo "čisto" :) no, pa tudi vsaka porodnišnica drugače prakticira... na jesenicah smo dobile vse, kar smo potrebovale zase in za dojenčka.

(odgovor članu Malinca07)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: NOVEMBERKE 2016
19.9.2016 7:44:26   
tjasakp
pozdravljene user posted image !

prav paše ta ohladitev, sem bila že cela pregreta se mi zdi user posted image pa tako sem tudi dobila boljši občutek za čas, ko je bila še vročina se mi je zdel november še tako daleč, zdaj je bistveno bližjeuser posted image
pripravljeno imam več ali manj vse, še posteljico in voziček sestavit skupaj pa smo. aja pa še kompletek za iz porodnišnice rabim, nič še nisem dobila kar bi mi bilo všeč oz. je še skoraj vse bombažnouser posted image za november pa bomo potrebovale pliš...

glede torbe za porodnišnico je še nimam pripravljene, se pa spomnem da je v prvo skoraj v celoti stala v omari v porodnišnici user posted image tam dobiš vse kar rabiš, vsaj v izoli je bilo tako pred 4 leti... mrežaste hlače, vložke, brisače, vsak dan novo spalno srajco oziroma uno haljo, to pa je tudi vse kar sem potrebovala...,
blazinic za dojenje in modrca še nisem potrebovala, saj mleko še ni tako teklo ven, bila pa sem tudi brez modrca ko sem bila tam. edino za osebno higieno, ene japonke in to je to. pa polnilec za telefon. poleg dokumentacije sevedauser posted image
za hrano ne vem, jaz sem prišla zjutraj (doma prej nekaj pojedla na hitro, in hitro rodila, se spomnem da sem bila potem lačna ampak kje bilo hitro čas kosila. je pa verjetno pametno kaj vzet če nisi lih v pravm času za obroke....
za mičkinega pa tudi tam vse dajo, edino kakšne rokavičke če bi se praskal in dudo če se katera odloči (jaz jo definitivno vzamem, pri prvem je nisem pa mi je bilo potem še celo prvo leto žaluser posted image )

sem se pa spomnila na šlauf za po porodu, tisti za plavanje, pride zeeelo prav za sedenje če boste kaj šivane. v Mercatorju v kopru imajo 70% popust na poletne stvari in sem ga včeraj kupila za 0,30 EUR user posted image
se spomnem v prvo je mož dirkal po vseh trgovinah in ga ni našel, pol je kupil frodov obroč za 20 eur ali koliko stane že... no, sicer nam je pol kasneje prišel vseeno prav za malega user posted image

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: NOVEMBERKE 2016
19.9.2016 11:23:50   
Malinca07
Aha, vidim da sem torej 3/4 stvari prevec nabavla in jih verjetno ne bom rabla user posted image pa dober..bolse vec kot premal in za vsak slucaj user posted image
Imam eno vprasanje glede pranja cotic,ce se je ze katera lotila. Kater prasek ste uporabile oz. bote pa ce bote uporabljale tud mehcalec? Js mislim kupit zekoci prasek od Persila - Sensitive pa mehcalec od Froscha - Baby. Ima katera izkusnje z njima?

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: NOVEMBERKE 2016
19.9.2016 11:33:59   
tjasakp
jaz sem tudi vse oprala s persil sensitive, enako pri prvem in ni bilo nikoli nobenih problemov.
mehčalca pa že leta sploh ne uporabljam ker dela meni probleme, me začne koža srbet...
pa tudi mislim da ne priporočajo za dojenčke uporabo mehčalca.

(odgovor članu Malinca07)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: NOVEMBERKE 2016
23.9.2016 12:59:16   
ŽABBY
pozdravljeneuser posted image

v tem tednu sem imela ponovno pregled pri gin, dobila napotnico za ctg-s katerim začnem čez 2 tedna. Ve ste jo tudi že dobile al še ne?

Kako napreduje vaša nosečnost? Jaz se vsako noč zbudim, pa potem nikakor zaspat, same neumnosti mi hodijo po glavi... mam občutek kot da me bolijo vse kosti...

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: NOVEMBERKE 2016
23.9.2016 15:15:04   
..noname..
Js sm zadnje čase vedno bolj utrujena, zadihana...piki raste in mi otežuje vsakdanja dela. Sicer pa se počutim odličnouser posted image

V sredo imam končno spet pregled z UZ, tako da bom vidla kako napredujemo, koliko tehtamo in kako smo obrnjeni. Predvidevam da dobim še zadnje stvari na tem pregledu (napotnico za porodnišnico, rešilca,...)

(odgovor članu ŽABBY)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: NOVEMBERKE 2016
24.9.2016 10:30:55   
bucka*
Živjo novemberke!

Jst sm imela v četrtek (v 33. tednu) pregled pri gin. in sem končno dobila potrditev, da je punčka :)
Obrnjena na glavo :-), težka 2200g in (vsaj tako zgleda) "normalna" :-) v glavnem, tako kot mora bit :)
zdej, ko vem spol, se lahko lotim tud cunjc, vozičkov in ostalih drobnarij. v dm po nakupih grem pa po oktobrski plači, ker mamo neka huda dela po stanovanju (končno!!!) in so me rahlo finančno izčrpali :)

Malinca07, ne sekiraj se zaradi nakuplljenih stvari... Jst sm mela v prvo to srečo, da je ravno soseda rodila (9 mesecev pred mano) in mi je samo nosila stvari... vse, kar ji je ostalo, tko da sm jst pol tud kupovala še dodatno in mi je tud ogromno ostalo, ampak nič hudega, ker sem potem spet dala naprej in zdaj mi te iste punce vračajo, oziroma odstopajo, kar je njim ostalo :) roba mora krožit, kot denar :)
glede mehčalca, naj ga ne bi uporabljal pri dojenčku, ampak meni je mami takrat zrihtala nek super bio prašek in mehčalec (Bioseven se imenuje, prodajala ga je pa neka gospa, podjetjem sicer...), tko da sem poskusila s tistim in ga miniminimalno dozirala, pa je blo vse ok. Je bil pa drag špas, se spomnim. ene 35€ za 1L praška in 1L mehčalca. Če mi ne bi mami kupila, bi bla rajš brez user posted image

ŽABBY, čisto iste težave imam kot ti, zbudim se ob 2h, 3h in premišljujem neumnosti. včasih kolovratim po stanovanju, včasih pa ležim in tuhtam, mogoče clo brskam po netu, ali pa pišem sodelavcem, ki delajo nočne šihte user posted image
potem sem naslednji dan malo bolj utrujena in spim mogoče do 4h, 5h, potem pa spet isto :) zjutraj, ko je treba tamawga v vrtec peljat, bi pa spaaaala :)
jst na pregledu nisem še dobila napotnice za ctg, samo potrdilo o predvidenem datumu poroda. naslednji pregled imam v 37 tednu, takrat pa najbrž dobim...

počutje je nekako ok, samo ničesar ne morem počet prov dolgo, ker me vse tišči/boli/moti... dobro da ne grem več v službo, ker ne vem, kako bi zmogla... ne bi najbrž :)

lepo se imejte, vikend je lep napovedan, izkoristite ga maksimalno! :)

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: NOVEMBERKE 2016
27.9.2016 1:51:23   
ŽABBY
pozdravljene nosečke....

oglašam se ob prvi pavzi nespečnosti... danes sem začela pripravljati stvari za dojenčka, ves dan so me bolele kosti/vezi v medenici, občutek kot da se mi bo trebuh odtrgal in padel na tla... ob 23 šla spat utrujena za crknit in zdej ura 1:47 in sem že kot sovica, nikakor nazaj zaspat....pa sem rekla da se malo oglasim... upam, da ostale lahko še normalno spite....

če pozna katera recept proti nespečnosti se toplo priporočam :)

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: NOVEMBERKE 2016
27.9.2016 9:38:32   
Malinca07
Dobro jutro user posted image
bucka* hvala za tolažbo in nasvet...sem nakupila zdej vse kar sem imela namen, od cotic, kozmetike za nego, posteljnine...če pa kaj zmanjka imaš pa prav, trgovine so dan danes odprte petek in svetek in res ne bo problem letet in it iskat kar bo manjkalo user posted image glavno za preživetje pa sigurno imamo user posted image Tale teden sem še v službi, potem pa nekaj dni še dopusta in končno porodniška...že komaj čakam! 8 urno sedenje ni niti malo več prijetno. Tak da z oktobrom se lotim pranja in likanja. Ve ste že kaj pridne?
ŽABBY upam, da ti je uspelo potem čimprej zaspat. Jaz z nespečnostjo kot tako nimam problemov, zvečer zaspim takoj, se pa ponoči zbujam zaradi stranišča in bolečin v kolku zaradi konstantnega ležanja na levem boku.
Drug teden imam ponovno pregled, bom že v 36. tednu...bom pa naredila tudi test za streptokok B takrat. Naslednjič pa potem upam, da me že čaka CTG user posted image
Še malo pa pride mesec november in naše male štručke! user posted image user posted image

(odgovor članu ŽABBY)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: NOVEMBERKE 2016
27.9.2016 10:16:20   
tjasakp
ciao! kako ste?
jaz super, danes imela pregled, čisto nepričakovan UZ, kjer je spet pogledal celotno morfologijo in vse štima, mali pa ima pri 34/6 malo manj kot 2500guser posted image
to namreč pomeni da je v zlati sredini in ginekolog je rekel da 99% ne bo tako velik kot prvi, huraaa user posted image prvi je namreč imel ob rojstvu 4760g in sem močno upala da me v drugo čaka manjši dojenček in kot zgleda se bo želja uresničila user posted image

naslednji pregled čez 2 tedna, ko bo spet na vrsti laboratorij pa za streptokok bo vzel bris. stane 23 EUR, mislim da je bilo enkrat vprašanje o tem. ne vem sicer če je pri vseh enako....

ŽABBY tudi meni se včasih zgodi da se zbudim za it lulat in pol ne morem zaspat nazaj, in to vedno bolj pogostouser posted image nazadnje včeraj nisem spala od 3.30 do 5.30... mogoče se podzavestno privajamo na prihajajoče neprespane noči user posted image
včasih pomaga toplo mleko in biškoti oz nekaj sladkega (recept od moža user posted image ), ampak včeraj ni pomagalouser posted image

pripravljeno imamo skoraj vse, še voziček in pojstelco sestavit skupaj, kompletek za iz porodnišnice sem tudi koooončno kupila, no pa še torba za v porodnišnico kar čaka na pripravo, zdaj pa je že skrajni čas da jo naredim....user posted image

delam še do petka, pol pa 3 dni polna bolniška in od 6.10. dalje porodniška, huraaa! zdaj smo pa že čisto blizu, sploh ne vem kam je šel ta časuser posted image

lep dan vsem!

(odgovor članu Malinca07)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: NOVEMBERKE 2016
27.9.2016 23:45:57   
bucka*
ŽABBY, če najdeš kakšno zdravilo/metodo, mi javi, ker tudi moja nespečnost postaja kronična. Danes sem ubrala kontra taktiko in bom probala bit malo dlje zbujena, ampak morm rečt, da nisem ravno uspešna... me pobira in najbrž bom šla hmal spat... jezi me to, da sem potem dopoldne, ko bi lahko v miru kej nardila, tolk zadeta in zalimana, da se samo presedam in vzdihujem in se jezim sama nase, zakaj ni nič narejeno :)

Žabby, mogoče lahko poskusiva s tem
http://zenska.hudo.com/zdravje/zdravo-zivljenje/za-vse-nespecnike-najbolj-ucinkovita-metoda-kako-se-uspavati/

samo jst težko zadržujem dih toliko časa :)
bom naslednjič poskusila, pa javim rezultat :)
zdej pa šibam spat, pa kar bo bo :)

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: NOVEMBERKE 2016
28.9.2016 16:35:27   
Inod
Pozdravljene nosečke user posted image . Vidim da nisem edina, ki jo muči nespečnost...pri meni je ponavadi tako, da grem v roku 3 ur ponavadi najmanj 3x na stranišče in ko že mislim, da je čas za vstati ugotovim, da je ura šele 2 zjutraj in da je dejansko cela moč še pred mano. Da na govorimo tem, da se kobacam iz postelje kot en velik slonček in da je ležanje na boku ena od stvari, ki je res nebom pogrešala. Na levem boku ne morem predolgo biti zaradi hernije, na desnem na našemu detetu ne paše, ker smo na UZ kontroli rasti ugotovili, da leži v prečni legi oz. da je z glavico pri mojih desnih rebrih. Tako da mora mama telovaditi in bomo videli za tri tedne ali se bo obrnil/a user posted image . Imamo pa pri 31t5d 1690 g. user posted image Tudi pri nas je večino stvari že nakupljenih, ampak čakamo tatkota, da vse stvari zmontira, da lahko začnemo prati stvari in zlagati. Čeprav našemu očiju se nič ne mudi, pravi vse ob svojem času bo na svojem mestu; jaz pa piskam zraven ker sem zaradi bolniškega statusa čisto nekoristna user posted image . Je pa sonček prav fajn, upam da takšno vreme zdrži čim dlje user posted image .

Lepo cartanje z trebuški user posted image

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: NOVEMBERKE 2016
28.9.2016 21:16:56   
ŽABBY
zaenx nisem najdla recepta proti nespečnosti...sem provala tudi se več utrudit čez dan-posledično slabše spala+boleč križ....tako da ne poskušat tega...

inod mi imamo tudi podobnega tatja, ki misli da je november daaleeeeččč stran in da je se veeeeeeeliko časa :) dokler ne bo začel sestavljat stvari in ugotovil, da je verjetno kdo izgubil kakšen vijak ali kaj podobnega.... :P

kako ste kaj ostale? Je katera od nas tu tudi na FB da malo poroča kaj se tam dogaja?

(odgovor članu Inod)
Neposredna povezava do sporočila: 1093
   RE: NOVEMBERKE 2016
29.9.2016 11:06:54   
Inod
Ja saj to me skrbi..ker si v glavi ustvari neko sliko, potem v praksi pa gre itak vedno narobe. In še delo ima takšno, da npr. spet nepričakovano odhaja na službeno pot, kar pomeni, da nam za pripravo spet ostanejo samo vikendi. In še na luno bi se morali malo ozirat...vpliv zadnje je pri meni bil katastrofalen user posted image . Drugače pa imamo že dva tedna prvo novemberko user posted image , v tem tednu se ji je pridružil še en otročiček. In kolikor vem se tudi z gospodično, ki pričakuje prve dvojčke v skupini nekaj dogaja user posted image . Tako da počasi bo :)

(odgovor članu ŽABBY)
Neposredna povezava do sporočila: 1094
   RE: NOVEMBERKE 2016
29.9.2016 11:07:09   
bucka*
Živjo!
Jst sm iz neznanega razloga že dve noči prespala, ampak se zaradi tega ne počutim nič bolj spočito :)
Tudi naš ati misli da je november še daleč, nas pa itak muči "gnezdenje" in ga vidimo čisto preblizu. Pri prvem sem imela vse pripravljeno že en mesec prej, potem mi je blo pa cel zadnji mesec dolgčas :)
Včeraj sem oprala prvo žehto cunjc (ne vem še sicer, kam jih bom zložila), ampak je blo lepo videt roza cunjce, kako se sušijo :) malemu sem razlagala da je to za dojenčka, da bo dojenček sestrica, pa ga ni kaj dosti brigalo :) je imel ravno neke pomembne posle z gasilcem, ki je moral pogasit požar :) fantje pač :)

drugega pa nič posebnega, razen tega, da imamo še vedno delavce v hiši in imam zato malo omejeno gibanje, pa sej se itak ne morem gibat prov veliko :) tudi jaz iz postelje vstajam kot ogromna buča, ki se ne zna ravno prekotalit :) nekej časa maham z nogami in se zaganjam, potem pa le gre :)

lepo se imejte, pazite nase in na trebuščke, pa kej poročejte, kako ste :)

(odgovor članu ŽABBY)
Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: NOVEMBERKE 2016
29.9.2016 16:47:03   
pikica 4
Pozdravljene,

nisem se že dolgo oglasila ampak vas redno berem, sem na tekočem.

Vidim, da imamo vse probleme s spanjem. Sama zaspim že ob devetih pa do štirih zjutraj. Ker sem na bolniški sem preveč spočita in mi zadošča količina spanja za cel dan, je pa malo dolgočasno čakat, da se zdani.

Oprano imam že skoraj vse, razen lupinice in vozička.

Prejšnji teden sem imela pregled in otrok še vedno skriva spol, mere so pa v redu za 33. teden.

Čas mi prehitro beži.

Vprašanje za gorenjke - v katero porodnišnico Kranj ali Jesenice? Sama imam do obeh približno enako pot pa se še vedno nisem odločila.

Na koliko tednov vas g. naročajo sedaj na koncu?

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: NOVEMBERKE 2016
29.9.2016 22:11:25   
bucka*
Pikica 4: Jst grem rodit na Jesenice, ker mi je Kranj čisto predaleč, ker imam gin. na Jesenicah in ker je bila moja izkušnja s prvim porodom zelo pozitivna in ne morem nič slabega rečt o zdravnikih, sestrah, babicah... vsi so bili zelo ustrežjivi in prijazni in zelo v pomoč. Je pa res, da je šlo vse, od začetka do konca bivanja in tudi potem doma, brez problema. Dojenje je zlavfalo, otrok se je redil, v bistvu so mi dali čisto mir :)
Poznam pa primere, ko so punce naletele na sitne babice, primere, ko je bil (dežurni sicer) zdravnik žaljiv med porodom, primere, ko so otroka odpeljali in mu dali dodatek, ne da bi mama sploh vedela/dovolila, primere, ko so sestre zabrusile novopečeni mamici, da to bi pa mogla vedet, a ni hodila v materinsko šolo? ne? pa bi morala! in tko naprej :) so pa to pričevanja znank, težko rečem, ali je blo res osebje nesramno, a so ble one preobčutljive :)
čeprav pikica 4, če se prav spomnim, to ni tvoj prvi otrok? zakaj dilema?

čas pa tudi meni prehitro beži, prav bojim se gledat datum, ker mam še toooooliko opravil...

ginekologinja bi me prejšnji pregled (v 34. tednu) naročila čez tri tedne, pa je ravno takrat odsotna, tako da čez en mesec... žal :-/

no grem... malo še pozijat televizijo, potem pa spat :) mali reče: mami, tema, ajat :) upam da bo pozimi to že ob šestih :)

(odgovor članu pikica 4)
Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: NOVEMBERKE 2016
29.9.2016 22:15:54   
bucka*
Čisto mimogrede me je prešinilo... Pikica 4, imaš ti na jesenicah gin. ? A sva se mogoče prejšnji teden (v četrtek) srečali?? :)

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: NOVEMBERKE 2016
30.9.2016 11:04:20   
pikica 4
bucka* ja to bo moj tretji, bila pa sem v obeh porodnišnicah ampak precej časa nazaj. na jesenicah me je zmotilo, da nimajo reda za obiske, očetje me ne motijo, ampak ostali so lahko viseli po cel dan in moja cimra je imela res veliko obiskov. sem komaj čakala odhod domov. Ali mogoče katera ve kako je sedaj z ostalimi obiski? Drugače je bilo na jesenicah super rodit. Ne nisva se srečali g. imam v kranju. Sem pa šla po tiste tetra pleničke zraven spara, so že oprane, res so lepe, samo malo so tanjše kot od tosame bele. Pa cena je tudi primerna pač modi, 2 eur kom. ja mene je tud sedaj na 3 tedne naročil. Ali se mlajši že veseli? moje dva sta se kar privadila trebuhu in me ne sprašujeta več toliko.

Imamo super sončno jesen, izkoristite sonce.

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: NOVEMBERKE 2016
30.9.2016 16:50:33   
Malinca07
Hej hej user posted image jaz imam pa eno malo drugacno vprasanje za vas...ste oz boste v sluzbi kaj pripravile za sodelavce za vas zadnji dan?
Lep soncen pozdrav vsem...uzivajte v vikendu user posted image

(odgovor članu pikica 4)
Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?