|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
4.4.2016 9:25:03   
tuttifrutti
Pozdravljene!

Tudi mene lahko obarvate rdeče, namreč user posted image je prišla v soboto, že na 24. dan. V seznamčku je narobe napisano in sicer sva v 16. krogu in ne v 3. krogu. Danes grem dat kri za odvzem hormonov, nato pa čakanje skoraj dva meseca na rezultate... Pa bo že...

Stiskam pesti za ostale...

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
4.4.2016 9:38:26   
madjanca
user posted image user posted image user posted image

Upam, da bodo pohiteli,da bos hitro vedela na cem si in da najdet resitev... :)

(odgovor članu tuttifrutti)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
4.4.2016 12:53:08   
Ashatan
Ojla pupce, samo toliko da vas pozdravimuser posted image .

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
4.4.2016 13:09:56   
Pelkaa
Pozdravljena dekleta!
Sedaj pa že zeloooo dolgo nisem pisala...Veliko dela sem imela doma, obenem pa sem se čimbolj hotela oddaljiti od kakršnegakoli razmišljanja o zanositvi.
Moja user posted image naj bi prišla danes ali enkrat do srede, če ne v petek delam testek. Vendar nimam veliko upanja, ker sva bila ta mesec z mojim zelo utrujena in sva bila pridna le zaradi urnika. Bomo videli kaj bo.
Želim si, da uspe predvsem zato, ker se v aprilu med tednom ne bova videla in težko bomo ulovili O.
No držim pesti za vse na aprilskem seznamčku in naj dobri možje decembra prinesejo čimveč user posted image user posted image !

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
4.4.2016 14:32:47   
Daise
madjanca - http://dragimaliskrat.si/2016/od-spolnega-odnosa-do-pozitivnega-testa-nosecnosti-primerjava-nosecniskih-testov/
sem tudi jaz pisala nekaj od tega :) upam, da nisem prepozna :)

tutti frutti - oprosti za napako, pa en velik virtualen objem pošiljam v tvojo smer user posted image

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 7:46:56   
Damuš
Dobro jutro punce.
Danes imam pa jaz eno trapasto vprašanje.

Če imam npr. ovulacijo danes dopoldan (sluz, bolečina itd.), a je prepozno za user posted image zvečer? Nikol nisem razmišljala o tem. Včeraj pa me je nekaj prešinilo in zdaj nisem čisto ziher. Po moje, da ni. Pa vseeno raje vprašam.user posted image


(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 10:11:17   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš

Dobro jutro punce.
Danes imam pa jaz eno trapasto vprašanje.

Če imam npr. ovulacijo danes dopoldan (sluz, bolečina itd.), a je prepozno za user posted image zvečer? Nikol nisem razmišljala o tem. Včeraj pa me je nekaj prešinilo in zdaj nisem čisto ziher. Po moje, da ni. Pa vseeno raje vprašam.user posted image



Seveda da ni prepozno user posted image jaz imam ponavadi ta vlečljiv izcedek in bolečine v jajčnikih že dva ali tri dni pred O. To vem, ker sem delala O teste in sem tudi mislila, da je O točno na tisti dan, pa je bila malo pozneje. Tako da kar pridna bodta danes in jutri user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 10:12:08   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Pelkaa

Pozdravljena dekleta!
Sedaj pa že zeloooo dolgo nisem pisala...Veliko dela sem imela doma, obenem pa sem se čimbolj hotela oddaljiti od kakršnegakoli razmišljanja o zanositvi.
Moja user posted image naj bi prišla danes ali enkrat do srede, če ne v petek delam testek. Vendar nimam veliko upanja, ker sva bila ta mesec z mojim zelo utrujena in sva bila pridna le zaradi urnika. Bomo videli kaj bo.
Želim si, da uspe predvsem zato, ker se v aprilu med tednom ne bova videla in težko bomo ulovili O.
No držim pesti za vse na aprilskem seznamčku in naj dobri možje decembra prinesejo čimveč user posted image user posted image !

Pelkaa, držim pesti, da se je prijelo user posted image

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 10:18:31   
Pelkaa
Zaenkrat še ni prišla...trebuh imam malo napet, vsake toliko čutim pritisk v jajčnikih in boleče prsi...ampak to je itak vedno tudi pred vsako M. Tako da bomo vidli, upanje ostaja.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 12:18:10   
katjesss
Pozdravljene punce :D

Huh se ze zelo dolgo nisem nic javila, ne vem ce se me katera se spomni oz upam da se me nobena ne spomni vec in da ste ze vse vesele nosecke :D

Tam nekje do decembra sem se malce pojavljala na tem forumu v upanju na +, pa ga ni bilo in ga se tudi ni, zato sem se potem malce oddaljila od te teme...no prejsnji mesec sem bila pri G v casu O in mi je ugotovil, da imam policisticne jajcnike, takoj mi je dal clomid in mi rekel naj se oglasim ob naslednji O - ampak punce moram rect, da mi je nekako vse dol padlo al kako bi se izrazla in sem se odlocila, da zdaj malce pustim vse na stranskem tiru - niti se mi ne da razmisljat o tem, tako da ja...ko bom spet "pri volji" zacnem s clomidom in upam da potem kar hitro rata.
Cestitke vsem ki vam je uspelo....

Drzim pesti za vse ki se trudite.... NAVIJAM ZA VSE :D

In pa se en link, kjer je vse lepo napisano ;) pa lep dan se naprej...

http://farmacevti.si/resnica-o-zdravilih/kontracepcija/nosecnost/

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 13:05:37   
mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Pozdravljene punce :D

Huh se ze zelo dolgo nisem nic javila, ne vem ce se me katera se spomni oz upam da se me nobena ne spomni vec in da ste ze vse vesele nosecke :D

Tam nekje do decembra sem se malce pojavljala na tem forumu v upanju na +, pa ga ni bilo in ga se tudi ni, zato sem se potem malce oddaljila od te teme...no prejsnji mesec sem bila pri G v casu O in mi je ugotovil, da imam policisticne jajcnike, takoj mi je dal clomid in mi rekel naj se oglasim ob naslednji O - ampak punce moram rect, da mi je nekako vse dol padlo al kako bi se izrazla in sem se odlocila, da zdaj malce pustim vse na stranskem tiru - niti se mi ne da razmisljat o tem, tako da ja...ko bom spet "pri volji" zacnem s clomidom in upam da potem kar hitro rata.
Cestitke vsem ki vam je uspelo....

Drzim pesti za vse ki se trudite.... NAVIJAM ZA VSE :D

In pa se en link, kjer je vse lepo napisano ;) pa lep dan se naprej...

http://farmacevti.si/resnica-o-zdravilih/kontracepcija/nosecnost/



user posted image vem kako ti je, tut js mam pco....skratka ob vsaki m mi vse dol pade, itak zmer zamuja,....ampak bo tut za nas pocijal sonček, boš vidla. Js sm že probala odmislit, pa do o kar gre pol naprej pa mal teži, sam nimamo kej....

Se vam pa pridružujem na seznamčku, mislim, da je bla o zdej za vikend, tko, da bom test delala 18.4., če prej kej ne priteče.

Navijam za pluskeuser posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 13:10:59   
katjesss
mojamiška pa si ze tudi dobila clomid za probat?? Jaz imam drugace redne M, tako da sem med tistimi, ki imajo redne M in pco, ocitno...je takrat samo uz nardil, rekel da vidimo, ce bo cez vikend zdaj kaj ratalo, pa pol takoj a a nic ne bo...

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 13:30:55   
mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

mojamiška pa si ze tudi dobila clomid za probat?? Jaz imam drugace redne M, tako da sem med tistimi, ki imajo redne M in pco, ocitno...je takrat samo uz nardil, rekel da vidimo, ce bo cez vikend zdaj kaj ratalo, pa pol takoj a a nic ne bo...


Pa ovulacijo imaš? Ne js nism še nč dobila, sva bla napotena v neplodnostno, zdej pa čakam m, d agrem na krvne preiskave. Mogla bi jt že pri prejšnji, sam je bla taka m, da sploh nevem če bi loh temu tko rekla, nikol nism mela kej tazga. Cel teden se mi je vlekel rjav izcedek, vmes mal rozasto pa tretji dan sm mela tok krvi,da sm si dala tampon, samo 1x pa še to je blo slabo. Tko da takrat nism šla, čakam kaj bo zdej, vse se m je zbrklalo. Sm pa mela 8 dni po o rozast izcedek, ma zihr sm bla, da sm noseča pa nhi blo nč. Neki me zafrkava. V vseh teh letih nism mela vmesnih krvavitev, mah nism pametna.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 13:33:27   
Zoolita
Pozdravljene punce,
sem nova tukaj in bi bila vesela, če se vam lahko pridružim :)
Tudi midva se že nekaj časa boriva za otročka, trenutno smo v 27. krogu, če smo kaj pridelali, bo jasno konec aprila.

Lep, sončkast dan :)

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 14:10:39   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Pozdravljene punce :D

Huh se ze zelo dolgo nisem nic javila, ne vem ce se me katera se spomni oz upam da se me nobena ne spomni vec in da ste ze vse vesele nosecke :D

Tam nekje do decembra sem se malce pojavljala na tem forumu v upanju na +, pa ga ni bilo in ga se tudi ni, zato sem se potem malce oddaljila od te teme...no prejsnji mesec sem bila pri G v casu O in mi je ugotovil, da imam policisticne jajcnike, takoj mi je dal clomid in mi rekel naj se oglasim ob naslednji O - ampak punce moram rect, da mi je nekako vse dol padlo al kako bi se izrazla in sem se odlocila, da zdaj malce pustim vse na stranskem tiru - niti se mi ne da razmisljat o tem, tako da ja...ko bom spet "pri volji" zacnem s clomidom in upam da potem kar hitro rata.
Cestitke vsem ki vam je uspelo....

Drzim pesti za vse ki se trudite.... NAVIJAM ZA VSE :D

In pa se en link, kjer je vse lepo napisano ;) pa lep dan se naprej...

http://farmacevti.si/resnica-o-zdravilih/kontracepcija/nosecnost/



Jaz se te se spomnim.. :) med tem casom, sem tudi jaz dobila klomid in ravno ta mesec cakam, kaj se bo zgodilo... ampak vse kaze na to, da prav nic.. bolijo me jajcniki ampak sesti cut mi pravi, da bo 14ga pritekla user posted image ..ampak sem rekla da poizkusim potem se dva mesca in potem vsi vzamem pavzo. Nekako sem tudi jaz ze na koncu z mocmi.. vsak dan vidim kup novih noseck in je to zame res prevec. Pa se trudim ostat pozitivna pa nekako ne gre. Vsaj sreco imam, da je ob meni moj moz in moja najboljsa prica. Ter seveda ve punce.. user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 14:14:41   
Allstar
katjesss sem ravno mislila vprašati, če je možno, da imaš PCO in redne menstruacije, pa si mi dala odgovor user posted image . Mene moj ginekolog prav noče konkretno pregledati, pravi da naj samo seksava in bo. Saj ni treba še vseh preiskav, ker se ne trudiva že celo leto, ampak če mi pa že dela UZ, bi mi pa lahko vse pregledal, ampak mi ni. Nazadnje sem bila pri njemu 1 dan po ovulaciji, pa je samo eno točno določeno pikico šel gledat in je bil v 5 sekundah konec. Vem, da še ni panike, ampak mene počasi začenja skrbet, kaj je narobe...

Zoolita pozdravljena!

Vidva sta pa že v 27. krogu?? Ojej user posted image ...pa imaš kakšno zdravljenje? Jaz imam za sabo 6 neuspešnih krogov, pa me že pričenja skrbeti...

(odgovor članu Zoolita)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 14:29:00   
Zoolita
Ubistvu sem dala skozi vse preiskave, operacije in stimulacije, bio zadeve, pa nič ne pomaga. Tako, da zdaj greva v IVF. Komaj čakam :)

Glede tvojega G, pa bi jaz zarenčala. Če sem se kaj naučila v teh letih je to, da jim ne smeš popuščat, zahtevaš od njih minimalne preiskave, ki jih lahko naredijo. Sama sem na tak način izgubila več kot leto dni, ker je blo z mano kao vse okej, pa ker sem mislila, da tisto kar gleda na uz-ju, da s tem preverja vse.
Če ne gre drugače, pa vsaj samoplačniško. Iz 6ih krog jih je kmalu 10 in nato 15 in tako naprej. Po 6. krogu pa si prvič zaskrbljen.


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 14:46:35   
katjesss
Zoolita dobrodosla in vso sreco :D

mojamiška ja jaz sem dobila clomid za spodbujanje O ...sklepam, da do O sploh ni prislo, pa so mi O testki tudi kdaj pozitivno pokazali...ne vem kaj bi si mislila o tem...

madjancameni je G rekel da pac ob naslednjem ciklu clomid in na 12. dan cikla k njemu, da vidiva spet na uz ce se kaj dogaja, tebe nic ne kontrolirajo??

Allstar ja zato pa bil se toliko vecji sok, ker sem vedla imela oz imam redno M in mi niti na keaj pameti ni padlo, da bi lahko kaj takega bilo mozno sploh, no pa sem si potem malce brala in ja...obstajajo tudi taki primeri...

(odgovor članu Zoolita)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 15:00:02   
madjanca
Katjesss jaz imam neke vrste amenorejo al kaj bi temu rekla in sem tako mogla cakat na nov cikel in seveda nisem docakala, tako da sem najprej morala vzeti dabroston in kasneje komaj klomid. Mislim, da mi je pa namensko dala kontrolo z UZ sele po treh mescih, da se bi videl efekt.. ker glede na to, da prakticno svojih M skor nimam, se tudi samo z enim mescem jemanja ne more zgodit nek cudez.. zakomplicirano :)

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 15:31:07   
Pelkaa
Punce a ve ste vaše drage poslale na spermiogram? Jaz sicer verjetno ful paničarim, sicer se mi sedaj zaključuje 4.krog (M še ni user posted image ), pa sem mojga že vpisala na spermiogram.
Pa še eno vprašanje imam. Ali se ob normalnem pregledu pri G (vaginalni ultrazvok) vidijo kakšne nepravilnosti na maternici in jajčnikih? Meni je to vse preverila pa je rekla, da načeloma na prvi pogled vse deluje pravilno, pa me zanima ali to dejansko lahko vidi le iz ultrazvoka.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 15:43:56   
madjanca
Pri nama bo sel junija, ce nama do takrt ne uspe.. Ker takrat bo sedaj komaj leto naokoli..

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 15:55:22   
katjesss
A to samoplacnisko??

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 16:04:18   
Pelkaa
Ja samoplačniško ja, okoli 25€. Verjetno moja G ne bi dala napotnice, ker nisva še eno leto v poskušanju, on pa nima trenutno zdravnika. tko da sva se odločla za samoplačniško.
Drgač pa sva res komej na začetku procesa, vendar ne želim čakati eno leto, da potem ugotovim, da bi lahko zadevo pospešila oz rešila v normalnem času.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 16:14:42   
katjesss
25€ ..kje pa, ce lahko vprasamm? Ko sem pred par meseci gledala za v mb, imajo ceno tam okoli 65€ ..ce se se prav spomnim..

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
5.4.2016 16:17:47   
Pelkaa
V Postojni sm ga naročila. Sam ni nobenga dodatnega fizičnega pregleda, samo spermiogram in izvidi isti dan.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?