|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 8:50:50   
Ashatan
Pri nas pregled moža ni potreben, ker že ima dva otroka. Jaz tudi. Vendar sem se za prvega morala zdraviti, drugi nastal po čudežu nekem zelo čudnem. Tako da tudi zase več ne vem ali sem plodna ali nisem.......

Moram pa sebe pohvaliti, tako kot sva se prejšnji mesec "trudila", vse prav delala, merila sem si BT, O teste delala, slončkala vsaki dan ves teden okoli O in me je potem vse skupaj potrlo, ko je M prišla 4 dni prej celo............ta mesec sem pa čisto na izi, še BT si ne spomnim izmeriti in tista strašna želja po user posted image je tudi upadla, ker res ni tako pomembno, da se razumemo, štirje so že, ne gre tu za prvega otroka, tisto je čisto druga zgodba pri vsaki.
To je res super, ker sem bila psihično čista razvalina vse od O in do M, samo to sem še razmišljala. Sedaj imam čisto druge stvari po glavi, ogromno je dela na hiši in sedaj okoli nje, vsaki dan se z drugimi stvarmi zamotim.

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 9:55:21   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Pelkaa

Punce a ve ste vaše drage poslale na spermiogram? Jaz sicer verjetno ful paničarim, sicer se mi sedaj zaključuje 4.krog (M še ni user posted image ), pa sem mojga že vpisala na spermiogram.
Pa še eno vprašanje imam. Ali se ob normalnem pregledu pri G (vaginalni ultrazvok) vidijo kakšne nepravilnosti na maternici in jajčnikih? Meni je to vse preverila pa je rekla, da načeloma na prvi pogled vse deluje pravilno, pa me zanima ali to dejansko lahko vidi le iz ultrazvoka.



Pri nama ni potrebe, da bi ga pošiljala na spermiogram, ker že imava enega otroka, ki je "ratal" dokaj hitro (v 5.krogu). Sem pa pred prvo zanositvijo sama šla na preventivni pregled - samoplačniško. Ravno iz tega razloga - da če bi bilo kaj narobe, da bi lahko hitro ukrepali.
pri gin. sem bila en dan po ovulaciji, čez 14 dni pa sem zagledalauser posted image .

Tako da razmišljam, da bi tudi sedaj šla na preventivni pregled, ker očitno name zelo dobro vplivauser posted image user posted image

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 10:01:33   
Pelkaa
No mi2 sva se res hitro za to odločila, škoda da letijo leta.

Drgač pa pr meni še vedno ni user posted image . Hodim non-stop na wc (ker me tudi lulat tišči vsako 1-2h), če je že kaj user posted image . Sedaj je 30 dni (ponavadi je cikel dolg 28). Če ne bo M, delam test v petek user posted image .

Upanje ostaja, čeprav se bojim, da bom spet vsa navdušena in bo še toliko hujše, ko pride user posted image .

No, kmalu bomo izvedeli user posted image .

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 10:03:38   
madjanca
No nama pa vem, da mi ta mesec ni ratalo... ampak vidim, kako dela psiha. Se cigareti mi smrdijo pa sem strastna kadilkauser posted image pa saj to ne mores verjetuser posted image

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 10:09:20   
Pelkaa
Ja psiha je res hudič. Po tem bi bla jaz noseča že 100x user posted image

Edino kar mene moti pri mojem telesu je pomanjkanje belega toka. Če bi šlo za zanositev bi ga bilo vedno več, tako da mi to malo odvzema upanje...

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 10:16:58   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Pelkaa

Ja psiha je res hudič. Po tem bi bla jaz noseča že 100x user posted image

Edino kar mene moti pri mojem telesu je pomanjkanje belega toka. Če bi šlo za zanositev bi ga bilo vedno več, tako da mi to malo odvzema upanje...


Dobra si, da ne narediš testa, glede na to, da si že dva dni čez. No, če si noseča itak si, če nisi nisi, saj ne moreš nič narediti. Ampak veš ono, da veš pač na čemu siuser posted image

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 10:22:14   
Pelkaa
Ashatan, poskušam se držat nazaj, ker mi, odkar delamo na user posted image , včasih M pride tudi na 30 dan, zato, da se malo poigra z mano. Pa še doma bom komaj v petek, tako da če bo za test delat, da bo tudi partner ob meni, ker si to res ful želi...

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 10:53:20   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

No nama pa vem, da mi ta mesec ni ratalo... ampak vidim, kako dela psiha. Se cigareti mi smrdijo pa sem strastna kadilkauser posted image pa saj to ne mores verjetuser posted image


madjanca kako pa veš na vama ni uspelo?

Pelkaa brezveze se obremenjevati zaradi belega toka, ker ženska telesa odreagirajo čisto različno. Ene imajo več znakov, ene prav takrat ko zanosijo nimajo nobenega, itd. Držim pesti, da je uspelo user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 10:57:40   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Zoolita

Ubistvu sem dala skozi vse preiskave, operacije in stimulacije, bio zadeve, pa nič ne pomaga. Tako, da zdaj greva v IVF. Komaj čakam :)

Glede tvojega G, pa bi jaz zarenčala. Če sem se kaj naučila v teh letih je to, da jim ne smeš popuščat, zahtevaš od njih minimalne preiskave, ki jih lahko naredijo. Sama sem na tak način izgubila več kot leto dni, ker je blo z mano kao vse okej, pa ker sem mislila, da tisto kar gleda na uz-ju, da s tem preverja vse.
Če ne gre drugače, pa vsaj samoplačniško. Iz 6ih krog jih je kmalu 10 in nato 15 in tako naprej. Po 6. krogu pa si prvič zaskrbljen.




Točno to kar si napisala....kar potegne se in meseci kar letijo. Zato sva midva tudi že razmišljala o samoplačniških pregledih in se bom jaz naročila samoplačniško nekam drugam, ker pri mojemu bom prišla na vrsto avgusta, ker ni nič nujnega user posted image . Moj bo pa prav tako šel naredit spermiogram, da se prepričava da je vse ok. Če pa se bo kje kaj pokazalo, potem pa bova šla naprej na napotnico...
Močno upam, da ni nič narobe in da bo zdaj zdaj uspelo....

(odgovor članu Zoolita)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 11:28:26   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

No nama pa vem, da mi ta mesec ni ratalo... ampak vidim, kako dela psiha. Se cigareti mi smrdijo pa sem strastna kadilkauser posted image pa saj to ne mores verjetuser posted image


madjanca kako pa veš na vama ni uspelo?

Pelkaa brezveze se obremenjevati zaradi belega toka, ker ženska telesa odreagirajo čisto različno. Ene imajo več znakov, ene prav takrat ko zanosijo nimajo nobenega, itd. Držim pesti, da je uspelo user posted image

Sesti cut mi je povedal.. user posted image drugace pa prav cutim, da ni nic... nimam nobenih znakov... ne znam razloziti ampak enostavno vem.. user posted image
Mogoce bo pa naslednji mesec :)

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 11:36:03   
pikapoka pika



IZVIRNO SPOROČILO: Pelkaa

Punce a ve ste vaše drage poslale na spermiogram? Jaz sicer verjetno ful paničarim, sicer se mi sedaj zaključuje 4.krog (M še ni user posted image ), pa sem mojga že vpisala na spermiogram.
Pa še eno vprašanje imam. Ali se ob normalnem pregledu pri G (vaginalni ultrazvok) vidijo kakšne nepravilnosti na maternici in jajčnikih? Meni je to vse preverila pa je rekla, da načeloma na prvi pogled vse deluje pravilno, pa me zanima ali to dejansko lahko vidi le iz ultrazvoka.



Tudi pri nam ni potrebe za spermiogram ker dva sončka že imava in sta kar hitro ratala. Na pregledu UZ lahko vidi če maš policistične jajčnike, kakšne polipe, ciste, pa verjetno še kaj. Tko da če je UZ ok pol je verjetno vse ok, če maš redne M. Upam da ne bo rabil tvoj na spermiogram in da bo že ta mesec user posted image
user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 11:41:25   
Pelkaa
Aha, no ko sem bila na normalnem pregledu, sem ji povedala, da bi počasi začeli delati na naraščaju, pa mi je nardila UZ pa je blo še v času O, tako da se je vse videlo in je rekla, da je vse vredu. Zato me že mal jezi, če je vredu, zakaj tolko traja user posted image .
Zato sej naročila mojga na spermiogram, zato da pregledamo še njega user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 12:01:21   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

No nama pa vem, da mi ta mesec ni ratalo... ampak vidim, kako dela psiha. Se cigareti mi smrdijo pa sem strastna kadilkauser posted image pa saj to ne mores verjetuser posted image


madjanca kako pa veš na vama ni uspelo?

Pelkaa brezveze se obremenjevati zaradi belega toka, ker ženska telesa odreagirajo čisto različno. Ene imajo več znakov, ene prav takrat ko zanosijo nimajo nobenega, itd. Držim pesti, da je uspelo user posted image

Sesti cut mi je povedal.. user posted image drugace pa prav cutim, da ni nic... nimam nobenih znakov... ne znam razloziti ampak enostavno vem.. user posted image
Mogoce bo pa naslednji mesec :)


Do sedaj si vedno imela kup znakov, da si noseča in nisi nikoli bila. Morda je ravno to, da ni nobenih znakov razlika z vsemi meseci do sedajuser posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 12:17:58   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

No nama pa vem, da mi ta mesec ni ratalo... ampak vidim, kako dela psiha. Se cigareti mi smrdijo pa sem strastna kadilkauser posted image pa saj to ne mores verjetuser posted image


madjanca kako pa veš na vama ni uspelo?

Pelkaa brezveze se obremenjevati zaradi belega toka, ker ženska telesa odreagirajo čisto različno. Ene imajo več znakov, ene prav takrat ko zanosijo nimajo nobenega, itd. Držim pesti, da je uspelo user posted image

Sesti cut mi je povedal.. user posted image drugace pa prav cutim, da ni nic... nimam nobenih znakov... ne znam razloziti ampak enostavno vem.. user posted image
Mogoce bo pa naslednji mesec :)


Do sedaj si vedno imela kup znakov, da si noseča in nisi nikoli bila. Morda je ravno to, da ni nobenih znakov razlika z vsemi meseci do sedajuser posted image



Ja to bi bilo pa lahko res. Se dvakrat mi to reces pa bom zacela dvomiti v moj sesti cut user posted image

Ampak je res po dolgem casu mesec, ko nimam nobenih znakov.. samo znake prihajajoce tecke imam.. mogoce pa je le to, ker sem koncno malo bolj zaposlena in si ne dajem toliko dela z znaki in zakaj ne uspe..

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 12:26:23   
Pelkaa
Madjanca, mogoče pa je res kej na tem...upanje umre zadnje skupej z M user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 12:37:02   
madjanca
To je tudi res.. vse bo znano cez 8-10 dni.. :) do takrat pa bom uzivala v nevednosti user posted image

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 13:35:11   
mava1975
Punce, da se še jaz mal oglasim. Jaz sem šla pa ta mesec na samoplačniške hormonske preiskave in v četrtek mi je vse dol padlo. user posted image Moj AMH je katastrofalno nizek, tak nizek, da je skoraj nemogoče, da zanosim naravno...
Iz žalosti v paniko, pa nazaj v paniko... da skrajšam, sem že klicala mojo G., mi je takoj napisala napotnico za neplodnostno, se že naročila in dobila termin sredi avgusta...Držim pesti za vse

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 13:51:25   
Katriss
Punce, jaz pa mislim, da prezgodaj delat preiskave tudi ni najboljše. Se mi zdi, da se potem preveč podamo v idejo o neplodnosti. Vsaka stvar rabi svoj čas. In tudi jaz sem že nestrpna, zakaj se še ni prijelo, ampak verjamem da se bo. 1 leto v medicini velja z razlogom, preden te pošiljajo na preiskave. Verjamem, da ve mislite drugače, jaz pa bi se še slabše počutila, če bi že po nekaj mesecih s partnerjem začela preverjati plodnost s preiskavami, še bolj nervozna bi bila. Jaz bom zaenkrat še zaupala v to, da bo ratalo v enem letu. Ker, roko na srce, vse preiskave, ki so na voljo, res niso tako prijetne, da bi jih človek želel opravljati še preden je zares potrebno. Pa ne vzeti tega kot kritiko, prosim. No, jaz čakam, ali bo menstruacija jutri. Sem pa že včeraj naredila test user posted image , ki je bil negativen. No, malo upanja še imam :) Držim pesti za vse!

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 14:11:13   
mava1975
Jaz sem stara 40 in nimam kaj več čakati, tako da mi ni žal, da sem šla preverit...AMH meri rezervo jajčnikov...post sem napisala izključno v pomoč oz. če katera res že nekaj časa ne zanosi... jaz raje vem kako in kaj je na stvari, ko da sem vsak mesec razočarana... ko sem malo prebrala stvari sem videla, da se da veliko narediti s prehrano, dodatki in gibanjem...

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 15:03:44   
Allstar
Jaz verjetno do enega leta ne bi delala nobenih invazivnih pregledov, ampak osnovni UZ za zanositev pa mislim, da je osnova, ki bi jo moral vsak G narediti user posted image . Verjetno je zelo fino po enem letu videti, da imaš recimo PCO in da si se eno leto trudil povsem zaman in sekiral in zgubljal energijo ter užitek v seksu. Medtem ko je lahko narobe res nekaj osnovnega in vidnega takoj. Verjetno pa, da bo moj tudi šel na spermiogram, stane malo, ampak si vsaj siguren potem, da je vse ok. Držim pa pesti, da se bo medtem že vse rešilo in bova zagledala user posted image user posted image .

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 15:14:25   
Katriss
IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Jaz sem stara 40 in nimam kaj več čakati, tako da mi ni žal, da sem šla preverit...AMH meri rezervo jajčnikov...post sem napisala izključno v pomoč oz. če katera res že nekaj časa ne zanosi... jaz raje vem kako in kaj je na stvari, ko da sem vsak mesec razočarana... ko sem malo prebrala stvari sem videla, da se da veliko narediti s prehrano, dodatki in gibanjem...


Jaz bi v tvojem primeru enako naredila. Bolj sem mislila za svoj primer, ko se počutim, da še nisem v letih, ko bi se mudilo. Ti pošiljam objem zaradi slabih novic in upam, da čimprej zagledaš user posted image

< Sporočilo je popravil Katriss -- 6.4.2016 15:23:04 >

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 15:17:32   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

No nama pa vem, da mi ta mesec ni ratalo... ampak vidim, kako dela psiha. Se cigareti mi smrdijo pa sem strastna kadilkauser posted image pa saj to ne mores verjetuser posted image


madjanca kako pa veš na vama ni uspelo?

Pelkaa brezveze se obremenjevati zaradi belega toka, ker ženska telesa odreagirajo čisto različno. Ene imajo več znakov, ene prav takrat ko zanosijo nimajo nobenega, itd. Držim pesti, da je uspelo user posted image

Sesti cut mi je povedal.. user posted image drugace pa prav cutim, da ni nic... nimam nobenih znakov... ne znam razloziti ampak enostavno vem.. user posted image
Mogoce bo pa naslednji mesec :)


za mesec mares sem bila tudi jaz prepričana, da nama ni uspelo, ker niti nisva bila zelo zelo pridna, in nobenih občutkov nism mela da bi kaj blo. No in sem noseča. Tko da ni rečeno, da ne bo nič.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 15:19:10   
Katriss

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Jaz verjetno do enega leta ne bi delala nobenih invazivnih pregledov, ampak osnovni UZ za zanositev pa mislim, da je osnova, ki bi jo moral vsak G narediti user posted image . Verjetno je zelo fino po enem letu videti, da imaš recimo PCO in da si se eno leto trudil povsem zaman in sekiral in zgubljal energijo ter užitek v seksu. Medtem ko je lahko narobe res nekaj osnovnega in vidnega takoj. Verjetno pa, da bo moj tudi šel na spermiogram, stane malo, ampak si vsaj siguren potem, da je vse ok. Držim pa pesti, da se bo medtem že vse rešilo in bova zagledala user posted image user posted image .



Se strinjam z UZ. Jaz sem ga imela pred nekaj meseci, ko sem na rednem pregledu pri ginekologinji omenila, da delamo na zanositvi, pa mi je zaradi tega opravila UZ. Imam redne menstruacije, kar pomeni, da imam tudi ovulacije, do sedaj nisem imela kakšnih težav, bolečin ali podobnega, zato sklepam, da naj bi bilo vse OK. Zato sem tudi optimistična, da bo uspelo. Sicer vem, da če je partnerjeva sperma slaba ali pa je pri meni kak problem, ki ga ginekologinja ni opazila na UZ, mi optimizem ne pomaga veliko user posted image Verjetno, če bi bila jaz v situaciji, da bi imela neredne menstruacije, ali bi kdaj splavila oz. karkoli drugega, bi tudi sama zelo kmalu razmišljala o preiskavah.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 15:40:23   
mimi_ka
Jaz sem tudi mnenja, da boljše kakšna preiskava preveč kot premalo. Si vsaj mirna, če ugotovijo, da je vse ok oz. te začnejo zdraviti, če je kaj narobe. Meseci in leta res nenormalno hitro tečejo in leto se obrne mimogrede.
Meni je sedaj po ss zelo strah. user posted image Očitno s plodnostjo obeh ni nič narobe, ker zanosila sem februarja, ene dobrega pol leta odkar sva se začela trudit, ampak je prišlo do ss. Naredili so mi uz, ki je pokazal, da je vse v odličnem stanju in to je tudi vse. Nobena dodatna obravnava mi ne pripada, to pride šele po tretjem ss. user posted image No zdaj pa si mislite. Groza me je tega, da bi se splav še enkrat zgodil. Prepričana sem, da bi potem idejo o še enem otroku kar pokopala.

mava1975 ful sem vesela, da se stvari premikajo naprej in vsaj veš na čem si. Držim pesti, da boš sedaj kmalu zagledala user posted image
Pelkaa in madjanca za vaju pa stiskam pesti, da sta že srečki user posted image user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
6.4.2016 15:41:49   
Pelkaa
Tudi sama se strinjam, da večjih preiskav še ne bi delala. Zaenkrat mi je G naredila UZ in je bila zadovoljna z rezultati, tako da sem tudi jaz. Mojga pa sem vpisala, zato da se oba prepričava, da je vse v redu (ali pa probava še kaj izboljšat), tako da ne bova imela večjih skrbi. Drugače pa bi večje preizkave delala šele po 1 letu. Zaenkrat sva oba še mlada, tako da si mogoče to leto še privoščiva.

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?