|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 12:07:39   
Ashatan
To pa res ja, pogosto rata na dopustu ali pa ko smo res sproščene, ko še najmanj planiramo in se obremenjujemo in pravzaprav čisto pozabimo vse skupaj, ko smo z možgani pri čisto drugih zadevah. No, če ne bo prej, bo pa torej vsaj čez poletje torej uspelo, na dopustuuser posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 12:09:12   
Janchek81
Definitivno rata takrt k daš možćgane na off in se mal nehaš obremenjevat s tem ...
Nama je uspelo lih tist mesec k sm se naročvala pri moji G za pregled, ker sem mislila, da je z mano nekej narobe user posted image user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 12:33:31   
Damuš
Punce, žal mi je za vse ki ste dočakale user posted image

Kar se pa tega sproščanja tiče ... je pa meni to tako ... kr neki. Enim rata v prvo (pa so ful pod stresom), drugim rata na dopustu, tretji pa morajo najprej posvojiti otroka, da potem rata naravno (poznam en tak par).

Tudi ta forum ne pomaga ravno odmislit, če smo čisto iskreneuser posted image user posted image . Že nekaj časa razmišljam, da bi odšla s foruma. Ne, ker bi mi bilo težko ob vseh pluskih al pa ker bi me preveč obremenjevalo. Ugotavljam, da sem enostavno preveč vpeta v te misli, če klepetam tu z vami. Sej po eni strani je fajn, ker ste super družba ... Pa z nikomer drugim se o tem ne pogovarjam (ni lih tema za ob kavici user posted image . Po drugi pa ...

Vsem želim, da bi čim prej zagledale user posted image user posted image .

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 12:42:23   
Amour
Jaz sem tudi mislila, da bo lani na dopustu kaj ratalo, pa ni :)
Pa sta bila okolje in čas idealna, očitno rata, kot je treba, da rata.

Je ratalo oktobra, v času pivo&burger festa user posted image , v vikendu, ko se je samo jedlo in pilo (v petek pica, v soboto burger fest, v nedeljo nadaljevanje degustiranja piva ...). Ker me je takrat ovulacija nekaj hecala in sem bila prepričana, da se je zgodila sredi tedna, nisem niti pomislila, da bi kaj ratalo, morda je bil to tudi razlog. Ker sva bila z možem v oktobru časovno skupaj točno tri vikende (ko sem imela M, en vikend kasneje ne, nato pa za pivo&burger fest in en vikend kasneje), vem, kdaj je ratalo in očitno rata res takrat, ko najmanj pričakuješ ...

Zdaj imamo pa do konca še dobrih 6 tednov ... pišuka, gre hitro :)

< Sporočilo je popravil Amour -- 24.5.2016 12:45:10 >

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 12:44:19   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš

Punce, žal mi je za vse ki ste dočakale user posted image

Kar se pa tega sproščanja tiče ... je pa meni to tako ... kr neki. Enim rata v prvo (pa so ful pod stresom), drugim rata na dopustu, tretji pa morajo najprej posvojiti otroka, da potem rata naravno (poznam en tak par).

Tudi ta forum ne pomaga ravno odmislit, če smo čisto iskreneuser posted image user posted image . Že nekaj časa razmišljam, da bi odšla s foruma. Ne, ker bi mi bilo težko ob vseh pluskih al pa ker bi me preveč obremenjevalo. Ugotavljam, da sem enostavno preveč vpeta v te misli, če klepetam tu z vami. Sej po eni strani je fajn, ker ste super družba ... Pa z nikomer drugim se o tem ne pogovarjam (ni lih tema za ob kavici user posted image . Po drugi pa ...

Vsem želim, da bi čim prej zagledale user posted image user posted image .


Ta forum definitivno ne pripomore k tem, da odmisliš, zato sem jaz takrt za en mesec dol skliznla, ker sm se pač posvečala drugim stvarem, odmislla v kompletu in wola ... je uspelo user posted image

Drgač pa stres gor al pa dol ... mislm, da več pripomore k temu, da uspe, da se ne obremenjuješ z to abnormalno veliko željo po torku in delanju O testov in kar je pač povezano s tem .. pač odmislš kokr se le da .... pomoje se v kompletu sploh ne da, ... razen v primeru, da pač obupaš in mislš, da je nekej narobe user posted image

A s kolegicami se ne pogovarjaš nič o tem?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 12:46:04   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Jaz sem tudi mislila, da bo lani na dopustu kaj ratalo, pa ni :)
Pa sta bila okolje in čas idealna, očitno rata, kot je treba, da rata.

Je ratalo oktobra, v času pivo&burger festa user posted image , v vikendu, ko se je samo jedlo in pilo (v petek pica, v soboto burger fest, v nedeljo nadaljevanje degustiranja piva ...). Ker me je takrat ovulacija nekaj hecala in sem bila prepričana, da se je zgodila sredi tedna, nisem niti pomislila, da bi kaj ratalo, morda je bil to tudi razlog. Ker sva bila z možem v oktobru časovno skupaj točno tri vikende (ko sem imela M, en vikend kasneje ne, nato pa za pivo&burger fest in en vikend kasneje), vem, kdaj je ratalo in očitno rata res takrat, ko najmanj pričakuješ ...

Zdaj imamo pa do konca še dobrih 6 tednov ... pišuka, gre hitro :)


Ja bejbi, še mal pa boš vozičkala ... user posted image
Maš že vse nabavljeno? Te zadnji tedni se vlečejo ko ... user posted image Naj ti čimprej minejo in čim lepši porod bejb user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 13:12:56   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

A s kolegicami se ne pogovarjaš nič o tem?


Ne. To je stvar mene in mojega partnerja. In se tudi najboljših prijateljic prav nič ne tiče. Jaz ne sprašujem njih, one pa ne mene.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 13:27:05   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

A s kolegicami se ne pogovarjaš nič o tem?


Ne. To je stvar mene in mojega partnerja. In se tudi najboljših prijateljic prav nič ne tiče. Jaz ne sprašujem njih, one pa ne mene.



No ja, ok ok user posted image
Stvar posameznice ja ...
Mi smo se velikokrat pogovarjale in se bodrile in se nasmejale in tko ...

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 13:45:52   
Mayche
Allstar, hvala za te besede, upam, da res kmalu uspe user posted image .

Tudi jaz sem iz istega razloga enkrat že opustila tale forum, ker sem se takrat odločila, da se poskusim z mislimi malo odmaknit od vsega. Ampak sedaj sem pa prišla spet malo pogledat user posted image . Je pa res, da zadnje čase poskušam biti čim manj napeta, nervozna in slabe volje. Enostavno skušam sprejeti, da bo otroček prišel, ko bo to namenjeno in ko bo vesolje dalo user posted image .

Mene pa nekak ne pomiri, če mi kdo reče, samo sprostit se moraš, pa se bo sigurno prijelo... Ker ni lih tak enostavno odmislit ves stres in ostale skrbi, pa službo... Z mojim sva velikokrat imela sproščene dneve, pa vinčka, pa morje, pa dopuste, pa takšen ali drugačen odklop pa tudi ni ratalo... tako, da ne vem...
Absolutno pa verjamem v to, da je treba na splošno zadevo poskušat odmislit, poskušat ne prehitevat, ne izsiljevat, ne preveč načrtovat, ampak se enostavno prepustit toku življenja... Je pa spet lahko to napisat ali pa resnično zaživeti v skladu s tem... No, sama res poskušam... sploh ta zadnji mesec... hehehe kake kvasim pol pa se grem aktivirat nazaj tale forum user posted image user posted image . No ampak trudim pa se, da me, če bo prišla user posted image to ne bo več tako potrlo.

Drugače pa od včeraj zvečer čutim kar močne krče vsake toliko, pač kakor, da bo zdaj, zdaj prišla user posted image ... drugih posebnosti pa ni.

Vsem, ki še čakate na user posted image ali user posted image , držim močno, močno pestke, vsem, ki vam pa ni uspelo pa pošiljam en user posted image , za pogum za naprej.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 14:30:42   
Allstar
Mayche se strinjam s tabo, tudi mene ne pomiri, ko mi kdo reče, da se moram samo sprostit pa bo user posted image .
Jaz sem se o tem pogovarjala z ginekologom. Ta "sprostitev" naj ne bi vplivala na to a se prime ali ne, ampak na kvaliteto življenja. Biti sporščen naj ne bi pomenilo odmisliti, da hočeš zanositi, ampak to:
- da se ne ubijaš vsako minuto v dnevu a je ali ni in zakaj ne,
- da do + testa normalno živiš, greš povsod okoli, spiješ kakšen deci, itd. in ne tako kot nekatere, ki od O do M živijo že čisto "nosečniško" življenje in so potem še toliko bolj razočarane ko je - test,
- da normalno načrtuješ življenje in sprejemaš odločitve, ki ne temeljijo povsem na tem, da lahko že ta mesec zanosiš - rezerviraš potovanje, dopust, sprejmeš službo, kupiš letno karto za fitnes, itd. Če zanosiš in česa od tega ne moreš speljati, se že potem rešuje, če je potrebno.
- da pač nimaš življenja na "STOP" ta čas ko se trudiš, ker je lahko to tudi 1 leto ali več in je škoda najlepša leta "stran metat".

In če si sproščen v takšnem smislu, potem si v družbi enak kot si bil, s kolegi imaš enake odnose, s partnerjem se imata fino fajn in posledično je v življenju manj stresa, seks je boljši in zato bolj pogost in več možnosti za zanositev iz tega stališča.
Kar se pa tiče oploditve v telesu, je pa menda vseeno, ali imamo v glavi, da si fuuuuul želimo, ali pa sploh ne pričakujemo, da bomo zanosile.

Pač vse je v naših rokah, od nas je odvisno kako bomo živele z željo po otroku. Moramo se potruditi, da še vedno lepo in polno življenje, brez zamujenih priložnosti user posted image .

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 14:33:52   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Mayche se strinjam s tabo, tudi mene ne pomiri, ko mi kdo reče, da se moram samo sprostit pa bo user posted image .
Jaz sem se o tem pogovarjala z ginekologom. Ta "sprostitev" naj ne bi vplivala na to a se prime ali ne, ampak na kvaliteto življenja. Biti sporščen naj ne bi pomenilo odmisliti, da hočeš zanositi, ampak to:
- da se ne ubijaš vsako minuto v dnevu a je ali ni in zakaj ne,
- da do + testa normalno živiš, greš povsod okoli, spiješ kakšen deci, itd. in ne tako kot nekatere, ki od O do M živijo že čisto "nosečniško" življenje in so potem še toliko bolj razočarane ko je - test,
- da normalno načrtuješ življenje in sprejemaš odločitve, ki ne temeljijo povsem na tem, da lahko že ta mesec zanosiš - rezerviraš potovanje, dopust, sprejmeš službo, kupiš letno karto za fitnes, itd. Če zanosiš in česa od tega ne moreš speljati, se že potem rešuje, če je potrebno.
- da pač nimaš življenja na "STOP" ta čas ko se trudiš, ker je lahko to tudi 1 leto ali več in je škoda najlepša leta "stran metat".

In če si sproščen v takšnem smislu, potem si v družbi enak kot si bil, s kolegi imaš enake odnose, s partnerjem se imata fino fajn in posledično je v življenju manj stresa, seks je boljši in zato bolj pogost in več možnosti za zanositev iz tega stališča.
Kar se pa tiče oploditve v telesu, je pa menda vseeno, ali imamo v glavi, da si fuuuuul želimo, ali pa sploh ne pričakujemo, da bomo zanosile.

Pač vse je v naših rokah, od nas je odvisno kako bomo živele z željo po otroku. Moramo se potruditi, da še vedno lepo in polno življenje, brez zamujenih priložnosti user posted image .



PODPIS!

Čeprav marsikatera bo argumentirala, da je v tem času polno stresa okoli nas ... user posted image Kar po en stran je res, samo kako se spopadaš z njim je pa druga zgodba..

Ubistvu .. čim več pluskov ... user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 15:03:34   
Mayche
Allstar, super napisano...user posted image

Nekako nekaj takega sem imela v mislih, ko sem pisala o tem, da se treba prepustit toku življenja. Ko sem napisala, da treba zadevo odmislit pa nisem mislila, da odmislimo željo po otročku, ampak odmislimo vsa tista tuhtanja in tehtanja in računanje in merjenje BT, ter enostavno uživamo in zaživimo življenje.
Veliko mi je dala mislit knjiga, ki sem jo pred kratkim prebrala. Naslov ima Kaj pa vidva čakata slovenske avtorice Suzane Zagorc. Super knjiga. Prebrala sem jo v enem dnevu.. res jo priporočam user posted image . Ko prebereš, kaj je ženska dala vse skozi, da bi zanosila, od medicinske pomoči, alt_ernativne pomoči, prehrane, ampak ni in ni uspelo... ampak na koncu je nauk zgodbe... ne bom vsega napisala, če bo katera slučajno knjigo prebrala user posted image

< Sporočilo je popravil Mayche -- 24.5.2016 15:04:56 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 15:17:27   
mimi_ka
Allstar točno tako! Se popolnoma strinjam z vsem napisanim user posted image

Kar se pa tiče stresa, forumov, razmišljanju o nosečnosti..pa meni paše, da se z nekom o tem pogovarjam, naj bo to najboljša prijateljica, ali pa ve na tem forumu. Nekomu moram naložit svoje probleme, skrbi, da sem potem bolj mirna, sproščena. In me to sploh ne obremenjuje, ampak ravno obratno, zame je to nek kanal sproščanja napetosti..jaz sem človek, ki ne more problemov zadrževati v sebi. Če bi bila prisiljena to početi,mda ne bi imela prav nikogar, komur bi lahko jamrala, bi grozno trpela user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 15:19:46   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

O fajn, sedaj nas je pa res še kar nekaj v zadnjem tednu na seznamu. Sedaj je bilo kar malo zatišja in spet bolj malo zeleni obarvanihuser posted image . Res upam, da še kakšni pluseki padejo do konca meseca, tudi vsem nam še čakajočim v spodbudouser posted image

user posted image pri meni še ni, tudi ne nakazuje se nič posebnega, sem pa sedaj malo natančneje izračunala in je jutri 30 dan in ne danes, tako da naj bi bila jutri in ne danes.

Ashatan super user posted image mogoče pa te preseneti in je sploh ne bo. Držim pesti za vse nas ta teden, da bo končno malo zelene barve na tem seznamu user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 15:23:01   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Tudi z mano ne bo nic ta mesecuser posted image danes sem dobila tocno take krce, kot jih imam vedno pred M (po koledarcku pride jutri, tako da pomoje bo tocna kot urca, 27dnevni cikel) + danes zjutraj sem naredila test in bolj negativen ne more biti user posted image snezno belo polje me je pricakalo. Nisem niti nekaj razocarana, ker sem vedela, da bo tako. Glavo gor in gremo daljeuser posted image

Veronique, po moje ni še nič izgubljeno. Ti krči ni nujno, da napovedujejo M in morda je bilo še prezgodaj za test. Ne obupat, dokler se user posted image ne prikaže.
Mene tudi že od včeraj bolijo prsi in občasno me malo zvije v trebuhu. Nič posebnega. Sicer imam doma te poceni teste iz ebaya, ampak jih ne mislim še delat vsaj ne pred petkom.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 15:31:58   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Allstar točno tako! Se popolnoma strinjam z vsem napisanim user posted image

Kar se pa tiče stresa, forumov, razmišljanju o nosečnosti..pa meni paše, da se z nekom o tem pogovarjam, naj bo to najboljša prijateljica, ali pa ve na tem forumu. Nekomu moram naložit svoje probleme, skrbi, da sem potem bolj mirna, sproščena. In me to sploh ne obremenjuje, ampak ravno obratno, zame je to nek kanal sproščanja napetosti..jaz sem človek, ki ne more problemov zadrževati v sebi. Če bi bila prisiljena to početi,mda ne bi imela prav nikogar, komur bi lahko jamrala, bi grozno trpela user posted image


E, točno tako je tudi pri meni user posted image . Se ne sekiram in obremenjujem. Naredim O teste, ker sem bolj mirna, ko vidim, da je O, kot pa da bi se spraševala ali jo mam ali ne (ne vem zakaj imam ta dvom v sebiuser posted image ), BT pa si ne merim, ker tisto bi mi bilo pa že preveč dela in prva misel zjutraj. Sem na forumu, ker na tak način dam iz sebe, drugače bi verjetno ustavla prvega na cesti in mu vse povedala, hahaha user posted image . Živim pa normalno, ne dajem na stranski tir ničesar, to bom itak takrat ko bom noseča in ko bom imela malega otroka user posted image . Naredim vse kar je v moji moči in čakam na user posted image . Ampak ne čakam živčno. Čakam poleg vsega drugega, kar se dogaja v mojem življenju. In ko ne uspe, nisem potrta, ampak najdem en +, zakaj je pa OK, da ni uspelo tisti mesec user posted image .
Vsaka od nas bo slej kot prej zagledala user posted image in potem težko pričakovanega user posted image user posted image !

Mayche, hvala za predlog knjige, je skočila na vrh seznama user posted image .

Janchek81, tako je...življenje sedaj je pač stresno, za ene bolj za druge manj, odvisno kaj je za posameznika stresno in kako se s tem spopada.

Lahko pa se 1x skupaj dobimo, po madjancino in bomo vse pozabile na stres user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 15:42:26   
mimi_ka
Allstar vidim, da midve zelo podobno razmišljava in funkcionirava user posted image bi se res morale dobiti enkrat na enem dolgem klepetu ob kozarčku ali dveh user posted image najboljše, da se kar h madjanci povabiva user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 15:54:38   
Ashatan
Jaz tudi pridem na kozarčekuser posted image

Res dobro to napisano Alstarka, jaz sem tudi tole z odmsiiti tako mislila. Nikakor ne na to, da bi odmislile misel na otroka in se o tem ne pogovarjale, ampak ono sprosti se, živi življenje točno tako dalje kot si ga živela preden si se odločila za user posted image , uživaj, pojej kaj dobrega, spij kozarček vinčka, športaj, druži se.........ono pač, ne bodi ves čas napsihirana, pa ne štej vsak dan dneve vedno znova, pa kdaj bo, če bo, ko bo, zakaj ni, danes me tu špoka, jutri me tam špika, danes me nikjer ne špika pa je recimo še 10 dni do M pa je že kar gora znakov.......Ok, vsem nam je absolutno dovoljeno biti malo "hecna" tiste dneve tik pred M ali user posted image , itak smo ženske vedno malo čudne v dnevih pred user posted image user posted image . Ni pa treba biti čisto adijo ko je čas za O in potem biti že na pol nosečka vse do M in potem vsaki mesec vedno večje razočaranje, ker te tole pa čisto ubije lahko, ko se ti življenje in vse kar se ti dogaja vrti samo še okoli user posted image in kot da prej in kasneje ni bilo ničesar drugega. Ker te potegne not, čisto te potegne, tudi sam ta forum potegne. Ko katera dela test se meni kar zdi da bi ga morala tudi jaz delati[sm=smiley36.gif

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 15:58:04   
Storžek3
Joj kok slab mesec spet :( sem prišla pogledat če je kakšna nalulala plusek..

Naj potolažim vse tiste ki se obremenjujete... Če bi bila psiha tako pomembna ne bi imela že dveh otrok doma, ki sta uspela v parih poskusih, pa sem pri obeh se psihirala, merila BT, itd. Je pa vsak drugačen, enim je lažje da se poskusijo zamotit, drugim pa da sprmljajo vse znake ovulacije, temperaturo in to. Meni je tudi to drugo lažje, ta mesec sem bila najbolj nervozna, ker nisem delala O testov. Najslabše je to ko ti kdo reče da se preveč obremenjuješ, ker se pol obremenjuješ še s tem da se preveč obremenjuješ user posted image





(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 16:04:41   
Ashatan
Saj ženske se itak veeeedno z nečem obremenjujemouser posted image user posted image To je menda naše delo in nalogauser posted image user posted image .

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 16:06:57   
Veronique
Kar se tiče tega, da moramo čim bolj odmislit: Mene ne samo, da me ne pomiri, če mi kdo reče ''sprosti se, pa bo'', prav razjezi me to! Lahko je nekomu govoriti, ki s tem ni imel težav oz. ni prisotna tako velika želja. Saj se trudim sprostit in odmislit, ampak ne gre vedno. Živim naprej, kot da ni nič, se družim s prijateljicami, delam izpite in se učim... Ampak vsake toliko pa me prešine misel na user posted image in user posted image . Vseeno pa se zabavam, planiram dopuste in hodim na pijače, ker si zaslužimuser posted image Če me je SS kaj naučil je to, da ne glede na to kako ''nosečniško'' živiš ne pomaga nič, če otročku ni namenjeno, žal.
Mi pa forum pomaga, ker se lahko samo tu pogovarjam o tem. Prijateljice o tem še ne razmišljajo ali pa dobim kako v stilu ''preveč se sekiraš in zato ne rata''. Potem pa raje ne govorim o tem, pa tudi moj je kar optimist in teh mojih izpadov ne jemlje preveč resnouser posted image

O teste pa sem ta mesec delala prvič in mi je zaenkrat še fajnuser posted image Bodo nekaj časa še ostali. Sekiram pa se ne preveč, tudi ko pride user posted image ne bom razočarana. Sem si rekla, da se bom potrudila vse skupaj vzet ''u izi'' do konca leta in se ne preveč obremenjevat vsak mesec, potem pa bomo videli kako dalje.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 16:10:44   
Ashatan
No evo, me lepo kramljamo o tem da se moramo sprostiti in odmisliti in sem šla na wc in je pricurljala user posted image . Moja misel je naj gre v tri krasne, malo sem žalostna, malo razočarana.....mož je še malo bolj kot jaz........In gremo pač na junijsko temo. Vam bom še kak mesec delala družbouser posted image . In res upam, držim pesti, da kateri uspe še ta mesecuser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 16:42:07   
Allstar
Pa naj še kdo reče, da forum ni ok user posted image ! Prav iz srca sem se nasmejala vsem vam user posted image ! Vse smo iste, včasih realne, včasih malo smešne user posted image ! Samo čakam, kda bo katera poročala, da je bekomu prisolila klofuto, ko ji je svetoval, da naj se sprosti user posted image

Ashatan žal mi je za tvojo user posted image user posted image ! Bo pa naslednjo rundo! Ampak res user posted image !

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 17:04:26   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Allstar vidim, da midve zelo podobno razmišljava in funkcionirava user posted image bi se res morale dobiti enkrat na enem dolgem klepetu ob kozarčku ali dveh user posted image najboljše, da se kar h madjanci povabiva user posted image


Jap, se strinjam user posted image ! Če se pa madjanca francoza naredi, se lahk pa se vedno same dobiva, pa Ashatan (pa še katero drugo, ki želi), vzameva s sabo user posted image !

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 17:08:37   
Veronique
Mislim da bi bilo to edino druženje, kjer bi ve lahko druga drugi malo ''jamrale'' kako se ne prime, pa nobena ne bi rekla ''sprosti se pa bo''user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?