|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.5.2016 15:15:33   
Veronique
Tudi midva že imava rožice ampak jih je manj, ker sva pač v blokuuser posted image

*tabu* žal mi je za user posted image , bo pa junija!user posted image

Katriss za tebe pa držim pestiuser posted image

Pri meni ni nič novega od znakov, danes se mi je zdelo, da me bolijo prsi ampak me ne, je bila očitno psihauser posted image Je pa čudovit dan danes, škoda, da sem ga preživela za likalnikom ha ha.user posted image

(odgovor članu *tabu*)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.5.2016 15:25:31   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: morskazvezdica

Ja se strinjam da bi bilo imet pestro se enega februarcka,sploh ce bo tak karakter kot nasa gospodicnauser posted image imam pa res napihnjen spodnji del trebuha.tako da ce bo M prisla,potem mislim da bo kar bolece vse skupaj. user posted image

Morskazvezdica, si mogoče že slišala za izraz "threenager" user posted image no naš mladenič je sedaj ravno v tej fazi in boljše, da ne govorim, s čim vse se spopadamo user posted image user posted image ravno včeraj zvečer smo imeli pred spanjem eno "lušno" prigodo v njegovem stilu seveda. Po večerji je z mize vzel ribjo konzervo in na vsak način hotel, da mu jo odprem. Seveda mu je nisem hotela, ker sem vedela, da je ne bi pojedel, ampak bi končala v smeteh. Sledil je seveda naval trme in besa. Vzel je konzervo in z njo letel v zgornji štuk k moji mami. Tam je našel kladivo in sredi dnevne sobe parkrat z vso močjo udaril po konzervi, da se je ta razletela in seveda tiste ribe z oljem so letele vse naokrog, po tepihu, sedežni, da ne govorim, da je bil sam prešprican s tem smrdljivim oljem user posted image obup skratka..no ampak to je že bolj za na kak drug forum. Samo toliko za pokušino, da veste, da mi res ni dolgčas, pa da še vam malo popestrim to sončno sobotno popoldne user posted image
No zdaj si lahko tudi mislite, zakaj pri nas trenutno nobena roža ne preživi. Ker jo naš mojster poreže in požaga še predno reva sploh lahko zacveti user posted image

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.5.2016 15:30:41   
Veronique
HAHAHAAuser posted image Vem, da ti verjetno v tisti situaciji ni bilo smešno ampak to se sliši za umret smešnouser posted image user posted image Sem se lepo zdaj nasmejala, hvalauser posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.5.2016 15:31:02   
mimi_ka
tabu tudi jaz ti pošiljam en user posted image nimaš kaj, tako je..ampak saj bo, zagotovo pride ta plusek prav za vsako od nas user posted image

Katriss bova skupaj stiskali pesti konec naslednjega tedna..nas je kar nekaj zdaj vidim, ki bomo konec meseca na trnih user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
21.5.2016 15:35:23   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

HAHAHAAuser posted image Vem, da ti verjetno v tisti situaciji ni bilo smešno ampak to se sliši za umret smešnouser posted image user posted image Sem se lepo zdaj nasmejala, hvalauser posted image

Veronique, ja saj zdaj, ko se spominjam za nazaj, se tudi sama nasmejem temu, ampak ja v tistem trenutku pa bi ga najraje stresla kot mačko in nekam zaprla user posted image sem se počasi navadila, da štejem najprej do pet in potem ukrepam, ker če ne ne vem kako bi lahko normalno odreagirala v takih situacijah.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
22.5.2016 10:45:15   
Allstar
Damuš sem dobila, hvala ti!!! Upam, da še to kaj pripomoreuser posted image ! Žal mi je za tvojo user posted image ...se bomo pa naslednji mesec skupaj veselile user posted image .
Rože bodo pa že ok user posted image . Pri presaditvi ali prestavitvi večkrat pokažejo šok z obarvanjem listov, ampak tudi če ti odpadejo, poženejo novi, lepi user posted image .

mimi_ka hvala za anekdotice o tvojem posrečenem sinu user posted image . Si nas lepo nasmejala user posted image . Vem pa, da je smešno vsem drugim, mami pa čez čas user posted image .

Meni se je pa O očitno prestavila, je bil test komaj včeraj pozitiven, pa sem že skoraj nehala testirati user posted image . Tako, da super user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
22.5.2016 11:00:20   
Allstar
user posted image user posted image user posted image user posted image MAJuser posted image user posted image user posted image user posted image

1.5.
user posted image Allstar, 8. krog, 0 otrokuser posted image

5.5.
user posted image Katriss, 10. krog, 0 otrokuser posted image

15.5.
user posted image Pikapoka1980, 2. krog po SS, 0 otrokuser posted image

17.5.
user posted image madjanca, 11. krog, 0 otrokuser posted image

20.5.
user posted image Storžek3, 4. krog, 2 otrokauser posted image

22.5.
user posted image *tabu*, 1. krog po SS, 0 otrokuser posted image

24.5.
Ashatan, 4. krog, 2 otroka

25.5.
Luminnel, 1. krog, 0 otrok

27.5.
Veronique, 1. krog po SS, 0 otrok

28.5.
mimi_ka, 1 otrok, 2. krog po SS

29.5.
Katriss, 11.krog, 0 otrok

30.5.
Mayche

enkrat maja
user posted image Damuš, 3. krog, 1 otrokuser posted image
user posted image Motauser posted image
morskazvezdica, 1.krog, 1 otrok

user posted image user posted image user posted image NAVIJAČICEuser posted image user posted image user posted image
mojamiška, Katte, mimi_ka, talisman13


< Sporočilo je popravil Allstar -- 22.5.2016 11:09:07 >

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
23.5.2016 7:27:43   
madjanca
ashatan in luminnel, že kaj srbijo prsti?? user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
23.5.2016 8:58:34   
Luminnel
Zdravo punce,

najprej kako moje rože? Hmmm, kaj pa vem. user posted image Midva živiva v hiši in imam kar nekaj rož. Na začetku sem bila vsa zagnana kako bodo vse super duper in on in sploh. Ja realnost je nekoliko drugačna. user posted image V jedilnici imava čez celo steno okna (cca. 5m) in tam sem si vsa vesela nakupila bele orhideje v belih lončkih. Da bodo ja vse iste in super izgledale. No ja roko na srce. Ne uspevajo mi ravno najboljše. Mislim, da bom presedlala na kaktuse ali "bonsaje". Lansko leto sem imela zelo lepe balkonske rože. Letos pa me tudi te hecajo. Tako kot ste že napisale nekatere rahlo rumenijo in mislim, da je to zaradi vsega tega deževnega vremena. Čeprav se stanje počasi izboljšuje. Imam pa rumeno, belo kombinacijo.

Glede user posted image user posted image ... ta vikend sem odklopila in kar pozabila na to. V soboto sem imela ogromno dela s pospravljanjem, včeraj pa smo šli s prijatelji na izlet na morje user posted image . Imeli smo se super. Vendar se je vožnja podaljšala iz 2,5ur na 5 ur. Ubijajoče. user posted image

Upam, da bom dovolj trmasta, da bom počakala do petka, tako kot sem rekla. Seveda, če me prej ne prehiti user posted image .
O mojih znaki pa ni več ne duha ne sluha, tako, da je bila na začetku sigurno psiha ali pa vpliv Clomida. Tako, da ta mesec kar pričakujem user posted image , vsaj glede na zadnje dni.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
23.5.2016 10:13:39   
Mayche
Allstar, vidim, da si me dodala na seznamček. Komot še lahko zraven pripišeš, da še nimam otrok user posted image

Pri meni je ta vikend tudi minil brez, da bi kaj posebaj razmišljala o počutju, saj smo imeli piknike in druženja z družino in prijatelji. Je prav pasalo malo odmislit vse skupaj, vreme pa je bilo itak top user posted image

Drugače pa se trenutno počutim ok, brez nekih posebnosti, utrujenost, ki sem jo čutila prejšnji teden tri dni je čisto izginila, malo me edino bolijo joški pa tu pa tam špikne v trebuhu, ampak kakor po navadi, pred M, tako da nimam nekega posebnega upanja, da je uspelo user posted image Malo me je sicer potolažil tvoj post mava1975 , ko si napisala, da je bil pri tebi znak samo izostala M. Čeprav če pogledam moji prejšnji dve neuspešni nosečnosti, sem se pri obeh počutila malo drugače, tokrat pa tega ne morem trditi. user posted image

< Sporočilo je popravil Mayche -- 23.5.2016 10:16:14 >

(odgovor članu Luminnel)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
23.5.2016 10:53:24   
Allstar
Luminnel rože se vedno lepo zastavijo, potem pa narava naredi malo po svoje user posted image . To, da ni znakov je čisto OK, mogoče se pa pojavijo po sredi user posted image . Če pa zdržiš do petka s testiranjem, pa vsaka čast user posted image .

Mayche dodam, pri naslednjem dopolnjevanju user posted image . Koliko ciklov pa že delata na otročku?
Kar se pa znakov tiče.....mogoče je pa tokrat ravno to dobra stvar, da se ne počutiš nič drugače in se bo srečno izteklo. Tako ali tako je pa še en teden do takrat in mogoče še dobiš kakšne dobre znakce user posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
23.5.2016 11:16:33   
Mayche
Allstar
, iskreno povedano ne vem, ker jih ne štejem več... user posted image je pa vse skupaj nekje 2 leti, če upoštevam še mesece na začetku, ko sva bolj tak na easy, neobremenjeno probavala, bolj resno pa se trudiva nekje cca. 1,5 leta.


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
23.5.2016 12:52:22   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

ashatan in luminnel, že kaj srbijo prsti?? user posted image


Mah ne, nič me ne srbijo, sem se res kar lepo odklopila in sem kar ponosna nase, tako da niti ne vem kdaj je O bila. Jutri je 30 dan, prejšnji ciklus je menda bila na 29, še en prej na 28, en prej mislim da 30 ali 31.....tako da mislim da jo jutri ali pa v sredo pričakujem.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
23.5.2016 15:24:29   
Veronique
Ashatan in luminnel, držim pestiuser posted image

Pri meni ni nobenih znakcev... Vsaj ne user posted image , so pa vsi tisti, ki napovedujejouser posted image , tako da bo najverjetneje kar točna in bo prišla na 27. dan (pojutrišnjem). No pa ni kaj, bom tudi jaz 1x dočakalauser posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
23.5.2016 16:11:40   
Ashatan
Sem test naredila, ker sem pri zobarju bila in imam fajn razbolelo, pa imam te pocenske doma ki jih ni škoda, in je negativen. Sicer popoldan narejen, ampak očitno ni spet nič ratalo. No, da sem tableto lahko vzela, ker me kar boli.......

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 8:24:42   
Allstar
Ashatan žal mi je user posted image . Na seznamu ne bom nič spreminjala, dokler ne bo 100%.

Mayche to je pa dolga, iskreno upam, da vama čimprej uspe!

Danes bomo pa mogoče kaj več poklepetale, ko je takšno zanič vreme user posted image

< Sporočilo je popravil Allstar -- 24.5.2016 8:35:38 >

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 9:05:48   
Luminnel
Ashatan tudi meni je žal, da nisi zagledala user posted image .

Bolj se približuje jutrišnji dan, bolj imam občutek, da me bo pričakala user posted image . Samo upam, da je ne zagledam v službi, da ne bom tukaj planila v jok. user posted image Še to se mi manjka, bodo mislili, da mi je kakšen kolešček sfalil. user posted image
Ampak do petka se še nič ne ve in pustimo se presenetiti. Bolje je, da si prijetno presenečen, kot pa da si vcepim v glavo, da je ratalo potem pa zagledam user posted image je pa šok.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 9:45:21   
Katriss
Mimi_ka, tale tvoja prigoda s sinom je res zabavna user posted image Upam, da bom znala odreagirati pri takih situacijah, ko bom mama in da mi bo ostalo kaj živcev user posted image

Ashatan, dokler ni user posted image , je še malo upanja, držim pesti :)

V naslednjih dneh pa skoraj vsak dan ena ne pričakuje user posted image Upajmo na čimveč pluskov in user posted image , držim pesti za vse!

(odgovor članu Luminnel)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 10:36:41   
Ashatan
O fajn, sedaj nas je pa res še kar nekaj v zadnjem tednu na seznamu. Sedaj je bilo kar malo zatišja in spet bolj malo zeleni obarvanihuser posted image . Res upam, da še kakšni pluseki padejo do konca meseca, tudi vsem nam še čakajočim v spodbudouser posted image

user posted image pri meni še ni, tudi ne nakazuje se nič posebnega, sem pa sedaj malo natančneje izračunala in je jutri 30 dan in ne danes, tako da naj bi bila jutri in ne danes.

< Sporočilo je popravil Ashatan -- 24.5.2016 10:46:38 >

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 10:43:07   
Allstar
Luminnel, šele prvi krog sta, upam, da se res ne sekiraš/obremenjuješ toliko, da bi planila v jok, če ne bi bilo kaj. Moja kolegica je bila takšna, prva dva meseca je jokala ko dež, ko se ni primlo, tretji mesec je pa uspelo in se ji je zdela cela večnost user posted image . Saj bo, za vsako od nas obstaja user posted image in vsaka od nas bo zagledala user posted image , vprašanje je le kdaj.
Jaz se prvih 8 mesecev (prva dva je bilo tako bolj naključje, da sva ravno ob O spustila notri, potem ko pa ni bilo kaj, sva pa kar resno začela) sploh nisem sekirala, marca pa sem se malo zasekirala, ampak ne do solz....je škoda živcev... In marca, ko sem se vprašala, kaj je narobe, sem šla po hitrem postopku do ginekologov in so ugotovili kaj bi mogoče lahko bil problem in če do julija ne bo, greva naprej na preiskave. Enkrat bo že user posted image . Verjamem pa, da se je po kakšnem letu, ali po SS, ali po neuspešnih IVF, težko brzdati in da takrat pa ne vem če je katera taka junakinja, da se nič ne sekira.

V glavnem, kot sem rekla, za vsako od nas obstaja user posted image in vsaka od nas bo zagledala user posted image . Do takrat pa poskusimo čimbolj mirno in lepo živet user posted image . Kot madjanca, naliti vinčeka in se sprostiti, ko nam ne uspe user posted image

(odgovor članu Luminnel)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 10:53:10   
madjanca
Hihi.. jaja tale vikend je bil poln piknikov in sem spila dva kozarcka in je bilo super. Mi je ze vseeno postalo.. mogoce kar malo prevec user posted image

Sicer bo verjetno cez en mesec spet jok za kaksen dan, ampak po enem letu se vsaj znam kmalu odklopit user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 11:11:01   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Hihi.. jaja tale vikend je bil poln piknikov in sem spila dva kozarcka in je bilo super. Mi je ze vseeno postalo.. mogoce kar malo prevec user posted image

Sicer bo verjetno cez en mesec spet jok za kaksen dan, ampak po enem letu se vsaj znam kmalu odklopit user posted image


Ti še kr naprej odmisl pa bo ... držim pestke, da boš nalulala user posted image nasledn mesc user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 11:22:28   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Hihi.. jaja tale vikend je bil poln piknikov in sem spila dva kozarcka in je bilo super. Mi je ze vseeno postalo.. mogoce kar malo prevec user posted image

Sicer bo verjetno cez en mesec spet jok za kaksen dan, ampak po enem letu se vsaj znam kmalu odklopit user posted image


Ti še kr naprej odmisl pa bo ... držim pestke, da boš nalulala user posted image nasledn mesc user posted image


Upam, da bo toplo pa da bova vecere presedela na terasici pa sproscena pa bo sigurno kaj ratalo.. sestra pravi, da so vse na dopustu "naredili" user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 11:54:49   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Hihi.. jaja tale vikend je bil poln piknikov in sem spila dva kozarcka in je bilo super. Mi je ze vseeno postalo.. mogoce kar malo prevec user posted image

Sicer bo verjetno cez en mesec spet jok za kaksen dan, ampak po enem letu se vsaj znam kmalu odklopit user posted image


Ti še kr naprej odmisl pa bo ... držim pestke, da boš nalulala user posted image nasledn mesc user posted image


Upam, da bo toplo pa da bova vecere presedela na terasici pa sproscena pa bo sigurno kaj ratalo.. sestra pravi, da so vse na dopustu "naredili" user posted image


Itak možgane na off, uživat v vsem, pa bo 1,2,3 tud plusek padu ko boš najmanj pričakovala user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
24.5.2016 12:07:35   
Veronique
Tudi z mano ne bo nic ta mesecuser posted image danes sem dobila tocno take krce, kot jih imam vedno pred M (po koledarcku pride jutri, tako da pomoje bo tocna kot urca, 27dnevni cikel) + danes zjutraj sem naredila test in bolj negativen ne more biti user posted image snezno belo polje me je pricakalo. Nisem niti nekaj razocarana, ker sem vedela, da bo tako. Glavo gor in gremo daljeuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?