|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
25.5.2016 19:38:45   
Veronique
Meni isto, nikamor ne gre. Že na računalniku je vse skupaj zelo počasno, na telefonu pa sploh.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
25.5.2016 19:58:18   
Mayche
Tudi pri meni je isto... melje in melje in fuuul rabi, da odpre stran user posted image

Joj, punce... jaz pa taaako tezko cakam dan D in danes sem naredila neumnost... sla delat test... sploh ne vem zakaj, ker itak logicno, da je bil negativen... ne vem res zakaj se vedno, ko se priblizujejo zadnji dnevi, ne znam brzdat. Sr dobro, da je bil vsaj first sign test, ki je cenejsi, tako, da ga ni tak skoda. Ne vem, kak naj zdrzim, da pocakam mirno do ponedeljka.user posted image Prav jezna sem nase.

Danes se pocutim cel dan cisto adijo. Od dopoldneva dalje me je v sluzbi zgrabila grozna utrujenost. Res dobesesno vlekla sem se skozi dan, ko sem prisla domov pa sem sibala direkt v posteljo spat. Pa se vedno nisem vstala iz nje user posted image
Pa prvic se mi dogaja, da me vsake toliko zapece oziroma tak cudno pekoce spikne v prsih. Veckrat v desni pa ene dvakrat me je tudi v levi. Sicer pa so prsi nasplosno polne, rahlo bolece, bradavicke nekoliko bolj. Se je kateri ze to dogajalo?
Jah, najbrz me je to pocutje danes napeljalo, da sem sla delat test. Tepka jaz user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
25.5.2016 20:14:50   
Veronique
Mayche vem kako je, jaz sem imela pozno O in bi potemtakem morala user posted image priti v petek, ampak jaz sem že včeraj in danes delala test, itak vse negativno.user posted image Te zadnje dni se misli najbolj igrajo z mano.

Kar se pa tvojih znakov tiče pa se sliši obetavno, jaz sem imela isto (razen utrujenosti), ko sem bila user posted image .

Moje M zaenkrat še ni, še vedno me pika po jajčnikih in križu, danes se mi zdi da me je 2x oblila slabost, mogoče me tu in tam malo zaskeli v prsih in to je to. Sem pa skoraj 100%, da je to moja psiha, ker ne bi bilo prvič. Tisti mesec, ko sem videla user posted image sploh nisem imela znakov oz. samo boleče prsi, pa tudi pozornosti jim nisem posvečala.
Se pa komaj držim nazaj, da si ne grem po digitalni CB in ga jutri delam - grozna sem, vem. Bi bila bolj pridna, če me doma ne bi čakalo še 18kom poceni ebay testov, tako pa se jim skoraj ne morem izognit.user posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 7:33:23   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Slab mesec je tole jauser posted image

Dela tudi vam forum zelo počasi? Meni že en teden zelo počasi odpira sam forum, potem posamezne teme, oddaja post zelo počasi.....


Men tud ful šteka, s tem,d a se mi odpira dolg časa, prlima post dolg časa, da o ZS sploh ne zgubljam besed user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 8:38:00   
Veronique
Ce se meni ne mesa in si ne domisljam, imamo na poceni ebay testu se drugo, res raaahlo in svetlo crtico?!?!

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 9:04:28   
Mayche
Uuuuuu, čeeestitkeeee user posted image user posted image user posted image Itak, da je logično, da je črtica še rahla, saj si še čisto na začetku in hormoni niso še visoki... boš videla, čez dan ali dva bo črtica že lepo vidna user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 9:05:51   
Sandyy
Zivjo punce. Vem da me ni blo dolgo. Zadrzali so me v bolnici ko me je ginekologinja poklicala da imam zelooo slabee izvide. Imela sem vnetje male medenice in tisto cisto za katero sem vam ze povedala.......in pa sm bla 7 dni na antibiotiku direkt u zilo. Koncno sem po enem tednu sla domov in mogla se doma pit tablete zaradi bakterij in ker mam se zmeraj vnete jajcevode... uceraj sm se ustavla pit ker je koncno konc... zdej pa ju3 grem spet na pregled.
Se mi je zdelo da tisti 14dnevni krci niso bli uredu. Use to je bilo zaradi vnete male medenice. Dejansko drzi use polne organe skupi(maternico,jajcnike,jajcevode)
Upam da bo ju3 use ok ceprav imam se bolecine... a za cistu bom dobila kontracepcijske... tko da se poslavljam za 2 leti z vami. :) vse boste do takrat uspele jaz pa mam se prej za narediti puhno reci do takrat.
Srecno user posted image
Vsem ki vam je ratalo pa cestitke in mirno nosecnost zelim user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 10:27:04   
Veronique
PUNCEEE!! TO JE TO!!! Nisem si mogla pomagat in sem zdaj naredila se digitalnega CB: + (1-2)user posted image
Sem vesela, ampak se sploh ne dojamem. Predvsem pa me je strah. Ampak zdaj bo treba optimisticno naprej, dejstvo je, da je to nova nosecnost, ki ni povezana s prejsnjo.

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 10:43:16   
Storžek3
Super veronique! Čestitke! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 10:57:50   
mimi_ka
AAAAAAAAAAA Veronique kaj jaz to berem user posted image ČESTIIIIITKEEEE user posted image user posted image
Seveda, da bo tokrat vse ok, mora bit. Ti samo sproščeno naprej user posted image

Fuuuuuul sm vesela zate res user posted image zdaj si še mene na obrate spravla, da bi šla delat kak testek, ker imam tudi nekaj teh z ebaya user posted image samo se moram nazaj držat, ker je še malo prezgodaj, sploh glede na to,mda sem imela zadnja dva cikla 29 in 30 dni, v soboto bo pa šele 28. dan.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 11:02:12   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Zivjo punce. Vem da me ni blo dolgo. Zadrzali so me v bolnici ko me je ginekologinja poklicala da imam zelooo slabee izvide. Imela sem vnetje male medenice in tisto cisto za katero sem vam ze povedala.......in pa sm bla 7 dni na antibiotiku direkt u zilo. Koncno sem po enem tednu sla domov in mogla se doma pit tablete zaradi bakterij in ker mam se zmeraj vnete jajcevode... uceraj sm se ustavla pit ker je koncno konc... zdej pa ju3 grem spet na pregled.
Se mi je zdelo da tisti 14dnevni krci niso bli uredu. Use to je bilo zaradi vnete male medenice. Dejansko drzi use polne organe skupi(maternico,jajcnike,jajcevode)
Upam da bo ju3 use ok ceprav imam se bolecine... a za cistu bom dobila kontracepcijske... tko da se poslavljam za 2 leti z vami. :) vse boste do takrat uspele jaz pa mam se prej za narediti puhno reci do takrat.
Srecno user posted image
Vsem ki vam je ratalo pa cestitke in mirno nosecnost zelim user posted image


Ojoj Sandyy, res mi je žal za tole user posted image ampak samo, da so ugotovili, kaj je bilo narobe in je zdaj vse ok. Ti kar ubogaj zdravnike in naj ti ne bo preveč hudo, ker moraš za nekaj časa dati na stran nosečnost. Vem, da je težko odmislit, sploh ko je želja velika, ampak ko se pozdraviš in boš zagledala tisti magični plusek, bo sreča še toliko večja user posted image
Medtem pa uživaj življenje, bodi srečna in oglasi se še kaj user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 11:04:42   
Luminnel
veronique čestitamuser posted image

Pri meni je pa tako, kot pričakovano prišla user posted image . Se tipkamo v juniju. :)

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 11:10:19   
Mayche
Veronique, jaz imam za sabo dva SS in razumem tvojo skrb. Ampak, kakor si napisala, to je nova nosečnost, ki nima veze s prejšnjo, zato poskušaj mislit pozitivno, se čim bolj pomirit in boš videla, da bo tokrat vse ok user posted image . Kaj kake posebne znakce že čutiš? user posted image . Si pa res vsem nam, ki še čakamo, vlila malce upanja hihi user posted image

Luminnel, objem user posted image , in pogumno v nov mesec. user posted image

(odgovor članu Luminnel)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 11:15:31   
Veronique
mimi_ka sploh ne govori, mene je tako sokiralo. Ze tista bleda crtica mi ni dala miru, no zdaj pa je itak digitalni potrdil. Sem ze klicala za pregled in ga imam 16.6user posted image zdaj se ne bom prevec obremenjevala s tem, ker vpliva nimam. Tudi prvic sem si zelela, da bi bilo vse ok, pa ni slo. Zdaj se bom osredotocila na ucenje, da mi cas cimprej mine in upam, da na pregledu dobim dobre noviceuser posted image
Mi je pa ostalo se kakih 50kom O testov in kakih 10 nosecniskih, pocakam na prvi pregled, da vidim kako bo, potem pa jih z veseljem podarim, ce jih bo katera zelela.

Imam pa eno vprasanje. Prej sem 2meseca redno jedla folno, zdaj pa je 1 teden nisem vmes (ker me je glava bolela in sem mislila da je od tega c.c.c), a mislite da ima to kaki vpliv? Upam, da ne. No saj zdaj jo bom spet pridno jedla.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 11:18:25   
Veronique
Mayche to upanje je super, mene je to tako naprej vlekli, ko sem videla, da je kateri uspelo.
Znakov nekih posebnih ni; mogoce tu pa tam kak val slabosti (nic mocnega ali pretresljivega), vceraj ko sem se zvecer vlegla na trebuh (rada tako spim) se mi zdi, da me je malo bolel oz. bil napet pa cisto malo se prsi. Drugace pa imam ze kake 4dni take krce in pikanje v krizu pa jajcnikih, kot pred M ampak malo drugace. Bomo videli, vsekakor upam na najboljse, pa bo kar bo.user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 11:30:27   
Mayche
Veronique, mislim, da to ne bi smelo imeti nekega negativnega vpliva. Jo pa le od sedaj naprej pridno jej. Jaz sem jo prej pridno jedla, ta teden pa se mi nekak ni dalo jemat, tak da je tudi ne jem... če pa se bo slučajno kaj prijelo, pa jo nameravam spet začeti jesti. user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 12:01:48   
Veronique
Pikapoka1980 in mava1975 nevem ce spremljata to temo. Ampak ce jo, kako sta?

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 12:17:32   
Pikapoka1980
Veronique AAAAAAAAAAA CESTITKE IZ VSEGA SRCA!!! Bravo!
Seveda spremljam temo a nisem prav veliko aktivna.
Jaz sem naceloma ok..zelooo ampak res zelo utrujena, kriz me se vedno zelo boli. Sedaj sem na bolniski in bom najverjetneje do 8.6., ko imam prvi pregled!
Tudi pri meni je strah kar pogosto prisoten, kljub temu da mi je teorija jasna in da vem, da nimam nikakrsnega vpliva na to. Vceraj sem celo ponovila digitalni test in je pokazal + 2-3 tedne, kar me je pomirilo.
Vceraj se mi je pojavila prvic slabost, nisem bruhala a mi je parkrat kar ornk obrnilo zelodec.

Fuuul sem vesela, da si zagledala plusek. No, zdej pa se ostale deeejmoooo, drzim pest!
❤️❤️❤️

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 12:26:39   
*tabu*
Čestitke Veronique user posted image user posted image user posted image . Pa srečno do konca, vem, kakšne skrbi so to lahko...

Držim pesti še za vse ostale na majskem seznamu!

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 12:29:03   
Katriss
Veronique, iskrene čestitke in lepo nosečnost ti želim! Za folno se pa ne sekiraj, sej jo boš zdaj spet jemala.

Lumminel, držim pesti za naslednji krog.

Sandyy, tebi pa hitro okrevanje.

Mayche, tudi jas sem že včeraj delala test, pa ne pričakujem user posted image šele v nedeljo. Seveda je bil negativen. Sem pa res imela dober občutek za ta mesec user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 13:12:17   
Veronique
Hvala vsem za cestitkeuser posted image user posted image

Mayche in Katriss ne izgubita se upanja, verjetno je se prehitro! Pri meni je bil se vceraj negativen (27 dan, kot imam ponavadi cikle) pa potem danes user posted image . Tako da je verjetno res se prehitro. Drzim pesti user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 13:17:03   
Mayche
Tudi jaz sem za ta mesec sprva imela ful dober občutek, saj je ta mesec bil eden izmed zelooo redkih, ko zagotovo vem, da sva zadela O in sva zato bila prave dni ful pridna user posted image . Ampak bolj, kot se približujem dnevu D, manj imam upanja, saj nimam lih nekih posebnih znakov... Včeraj sem se sicer obupno počutila, utrujeno, prsi bolele in špikale, danes pa kot da ni nič. Prsi me sicer rahlo bolijo, res občasno špikne v trebuhu, ostalo pa vse normalno. Kdo bi vedel user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 13:18:24   
Mayche
Veronique, trudim se, da ne bi izgubila upanja, ampak ti si vsaj napisala, da se vsaj malo drugače počutiš... te drugače špika v jajčnikih... mene pa nič od tega... danes pa sploh ne... tak da se mi zdi, da bomo šli v nove boje v juniju... user posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 13:31:30   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

PUNCEEE!! TO JE TO!!! Nisem si mogla pomagat in sem zdaj naredila se digitalnega CB: + (1-2)user posted image
Sem vesela, ampak se sploh ne dojamem. Predvsem pa me je strah. Ampak zdaj bo treba optimisticno naprej, dejstvo je, da je to nova nosecnost, ki ni povezana s prejsnjo.



Čestitkeeeee ... user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 13:51:03   
mava1975
Veronique čestitke, sem ti zadnjič rekla, da jaz nisem imela nobenih znakov, pa da je bila nosečnost...user posted image user posted image user posted image user posted image

Redno vas spremljam, sam pišem bolj malo. Jaz sem sedaj 7/2 tednov noseča, v torek sem videla pikico, dobila slikce, srček super dela...vendar imam še vedno enkrat na teden kak rjav izcedek, sicer minimalno ampak je, ravno toliko, da se sekiram...Upam, da bo vse ok...

Ostale punce, sem vaša zvesta navijačica in držim pesti...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?