|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 15:34:45   
Veronique
Mayche vsako telo je drugače in vsaka se drugače počutiuser posted image Meni so že v primerjavi s prvo user posted image ti znaki čisto nekaj drugega. Bom res močno stiskala pesti. Če ne zdaj, pa junija!user posted image

mava1975 super, da si slišala utrip, sem zelo veselauser posted image In ja, res je to, kar si mi povedala. Ampak vedno se ti zdi da ''ah, saj meni pa se res ne more zgoditi'' No evouser posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 15:45:49   
mimi_ka
Mayche in Katriss res je kot pravijo punce. Vsaka nosečnost je drugačna in tudi znaki so lahko čisto drugi. Zato res nima smisla, da se s tem obremenjujeta. Mene na primer že cel teden bolijo prsi, ful so napete in vsak dan me na trenutke kaj špikne ali zvije spodaj vvtrebuhu. Samo to se mi je isto dogajalo že prem M in tudi pred zadnjo nosečnostjo, tako da res pojma nimam kaj se bo izcimilo in sploh ne premišljujem o teh znakih. Če je ne bo do sobote, bom mogoče iz firbca naredila en ta poceni test iz ebaya, drugače bom pa počakala do ponedeljka, ker toliko je bil dolg moj zadnji cikel in vem, da se lahko šele v ponedeljek user posted image vlije, prej pa test tudi verjetno nič ne bi pokazal.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 15:53:54   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapoka1980

Veronique AAAAAAAAAAA CESTITKE IZ VSEGA SRCA!!! Bravo!
Seveda spremljam temo a nisem prav veliko aktivna.
Jaz sem naceloma ok..zelooo ampak res zelo utrujena, kriz me se vedno zelo boli. Sedaj sem na bolniski in bom najverjetneje do 8.6., ko imam prvi pregled!
Tudi pri meni je strah kar pogosto prisoten, kljub temu da mi je teorija jasna in da vem, da nimam nikakrsnega vpliva na to. Vceraj sem celo ponovila digitalni test in je pokazal + 2-3 tedne, kar me je pomirilo.
Vceraj se mi je pojavila prvic slabost, nisem bruhala a mi je parkrat kar ornk obrnilo zelodec.

Fuuul sem vesela, da si zagledala plusek. No, zdej pa se ostale deeejmoooo, drzim pest!
❤️❤️❤️

Pikapoka, super, da je vse ok user posted image sem vesela, da si se javila. Ravno danes sem mislila nate, kako si in če so še prisotni tisti krči. Pa me je Veronique prehitela z vprašanjem user posted image Super, da imaš že kmalu pregled in boš pomirjena, ko boš videla svojo pikico. Držim pesti za obe vaju z Mava1975 da se bodo te začetne težavice umirile in bosta sproščeno uživali v nosečnosti user posted image


(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 16:58:45   
Bibabuba12
Js pa mislim, da bo tule se en plusek v majski temi. user posted image Drzim pesti, da zagledas user posted image . Js pa ravno sredi cikla in ze spet me vse spika, tako da ocitno zdaj po novem res cutim ovulacijo, ker je to ze drugi mesec zapored, da se mi to dogaja, prej pa nikoli to, tako da zanimivo kako se lahko zadeve popolnoma spremenijo. In zdej bom mojega lepo na hladno postavila, to bo veselje.user posted image user posted image user posted image

In seveda cestitke Veronique!user posted image user posted image user posted image Vse lepo ti zelim. Je res super prebrati, ko se po slabi izkusnji hitro pokazeta novi user posted image . Cestitke user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 17:06:39   
Veronique
Nujno še mora biti kak plusek tu, jaz potrebujem (znano) družbo v februarkahuser posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 17:55:49   
mimi_ka
Veronique jaaaaaaa takoj sem za, da ti delam družbo pri februarčkih user posted image

Bibabuba12 hvala ti za dobre misli in pestke user posted image joj, bi bila vesela, da bi se tvoje napovedi uresničile user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 18:44:03   
Mayche
mimi_ka torej obe cakava na ponedeljek... upam, da nama uspe ugledat user posted image user posted image
Jaz imam se en test First Sign spravljen... ne vem, kak se nsj zadrzim, da ga ne naredim pred ponedeljkom. Tak ne bo kaj pokazalo prej... user posted image Jaz sem tak nekam nemirns in neucakana... bolj si dopovedujem, da moram odmislit in v miru pocakat, bolj mi ne gre user posted image Hvala bogu, da lahko vsaj vam pojamram, drugace ne vem, kak bi user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 20:08:51   
Bibabuba12
Bo, bo! user posted image user posted image user posted image Js sm pred petimi leti v tem casu zagledala svoj plusek, ki zdaj ze petnajst minut meditira v banji ob poslusanju radia.user posted image S tem da sem js mela potem januarcka, ne februarcka.user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 20:22:52   
Allstar
Čestitke Veronique user posted image user posted image user posted image srečno do konca user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
26.5.2016 20:30:21   
Allstar
user posted image user posted image user posted image user posted image MAJuser posted image user posted image user posted image user posted image

1.5.
user posted image Allstar, 8. krog, 0 otrokuser posted image

5.5.
user posted image Katriss, 10. krog, 0 otrokuser posted image

15.5.
user posted image Pikapoka1980, 2. krog po SS, 0 otrokuser posted image

17.5.
user posted image madjanca, 11. krog, 0 otrokuser posted image

20.5.
user posted image Storžek3, 4. krog, 2 otrokauser posted image

22.5.
user posted image *tabu*, 1. krog po SS, 0 otrokuser posted image

24.5.
user posted image Ashatan, 4. krog, 2 otrokauser posted image

25.5.
user posted image Luminnel, 1. krog, 0 otrokuser posted image

27.5.
user posted image Veronique, 1. krog po SS, 0 otrokuser posted image

28.5.
mimi_ka, 1 otrok, 2. krog po SS

29.5.
Katriss, 11.krog, 0 otrok

30.5.
Mayche, 0 otrok

enkrat maja
user posted image Damuš, 3. krog, 1 otrokuser posted image
user posted image Motauser posted image
user posted image morskazvezdica, 1.krog, 1 otrokuser posted image

user posted image user posted image user posted image NAVIJAČICEuser posted image user posted image user posted image
mojamiška, Katte, mimi_ka, talisman13



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
27.5.2016 8:14:00   
Mayche
Katriss in mimi_ka, kako kaže, kako se počutita? Javita se kaj, kako vama gre user posted image
Mene pa so danes še joške nehale bolet oz. me bolijo dosti manj, tak da skoraj nimam več nekega upanja in pričakujem user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
27.5.2016 8:49:17   
Janchek81
Dejmo pluske,
dejmo pluske,
dejmo pluske


dons je peeeetek.... sončeeeek ... toplo .... dejmo še dobre noviceeee na plano user posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
27.5.2016 9:11:43   
Bibabuba12
Tudi js cakam pluske! Dajmo, dajmo, dajmo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
27.5.2016 10:03:11   
mimi_ka
Hehe punce, ste me prav nasmejale in v dobro voljo spravile s tem navijanjem user posted image se počutim kot član kakega nogometnega društva user posted image

Mayche pri meni nič novega, še vedno joške napete, občasno kakšen krč, špikanje in to je vse. Nisem pa nobenega testa delala, ker se mi zdi prezgodaj. Morda bom jutri enega ta poceni z ebaya, tako za firbec user posted image drugače pa bom kar lepo do ponedeljka počakala, ko je tudi 30.dan kot je nazadnje trajal cikel, če se seveda user posted image tokrat ne premisli in pride kaj prej.

Še dobro da je vikend in sonček napovedan, da bomo uživale zunaj in na piknikih in nam ne bo treba razmišljat o pluskih in testkih user posted image

< Sporočilo je popravil mimi_ka -- 27.5.2016 10:05:59 >

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
27.5.2016 10:04:59   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Bo, bo! user posted image user posted image user posted image Js sm pred petimi leti v tem casu zagledala svoj plusek, ki zdaj ze petnajst minut meditira v banji ob poslusanju radia.user posted image S tem da sem js mela potem januarcka, ne februarcka.user posted image

Veš da pei meni je bilo enako, samo da sem jaz zagledala plusek pred štirimi leti v tem času in da na koncu je namesto januarčka prišel februarček user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
27.5.2016 10:25:06   
Bibabuba12
Evo, naj se ti letos spet ponovi! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
27.5.2016 14:21:20   
Katriss
Tako super navijate, da se vas do mene sliši user posted image Pri meni se nič ne dogaja. Predčasni test (iz ebaya) je negativen, znakov ni nobenih, ampak sej ji tudi drugič ni. Kakšen mesec imam boleče prsi ali kaj podobnega, sedaj ni nič. Upanja je bolj malo, ker sem precej prepričana, da bi test že kaj pokazal, pa je bel kot sneg. Si niti domišljati ne morem še ene črtice user posted image

Kako drugim kaže? Držim pesti user posted image in navijam z vami, dejmo pluskeeeeee user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
27.5.2016 15:06:42   
Veronique
Katriss nič še ni izgubljeno! Poglej, meni še na dan pričakovane M ni pokazal nič drugega kot snežno belo poljeuser posted image Jaz pravim, da dokler se ne vlije si v igriuser posted image user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
28.5.2016 9:31:17   
Veronique
Punce kako je, je se katera delala kak test?user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
28.5.2016 10:07:16   
mimi_ka
Veronique jaz sem imela namen danes narediti en tisti poceni test, pa sem se zjutraj premislila, ker me je nekaj tako čudno zvilo v trebuhu, da sem bila sigurna, da je to to in se bo še danes vlila. Zdaj je sicer minilo, vendar bom kar lepo počakala do jutri, če slučajno pride, če ne pa jutri en test nardim. Ampak nimam ravno nekega upanja, da je kaj ratalo to rundo user posted image bo pa junija več sreče user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
28.5.2016 15:01:48   
Bibabuba12
Hitro lulat na test no, nas tolk firbec matra za tele tvoj user posted image .

Punce, ki cutite ovulacijo, kako jo cutite? Js mam obcutek kot da se bo vsak cas user posted image vlila pa sem v bistvu na sredini cikla. Tolk me muci in zvija ze dva dni da ne vem. Sploh ker tega nikoli prej nisem mela mi res ni jasno, ce je to zdaj normalno in ok, ali je kaj narobe?

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
28.5.2016 15:14:47   
Veronique
Lulat, lulat!user posted image Jaz pridem vsak dan počekirat, če je katera še ozelenila seznam na koncuuser posted image

Bibabuba12 tako jo jaz čutim. Krči in pikanje v jajčnikih, kak dan ali dva.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
28.5.2016 15:18:02   
Bibabuba12
Aha, ok. Torej je to nekaj normalnega. user posted image Prav mogla sem vprasat, ker v 15-letih nikoli nisem cutila O, zdaj pa cutim. Prav nic nisem zamujala, ko tega ni bilo. Ampak ja, zdaj vsaj vem kdaj morem mojga na kavc nagnat spat.user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 8:33:27   
Veronique
Bom kar tu napisala... mene med februarkami najbrz ne bo, ker sem zjutraj zacela rahlo krvavet (kot zacetekuser posted image ), pa sem naredila test in je crtica cisto izginila. Tako da sem pomoje imela 'chemical pregnancy'? Nevemuser posted image se vam pridruzim v kateri izmed naslednjih tem, ko bomo spet cakale na user posted image nevem pa, ali bo to ze junij ali pa julij user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 9:55:14   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Hitro lulat na test no, nas tolk firbec matra za tele tvoj user posted image .

Punce, ki cutite ovulacijo, kako jo cutite? Js mam obcutek kot da se bo vsak cas user posted image vlila pa sem v bistvu na sredini cikla. Tolk me muci in zvija ze dva dni da ne vem. Sploh ker tega nikoli prej nisem mela mi res ni jasno, ce je to zdaj normalno in ok, ali je kaj narobe?


Mene skoraj pri vsaki O zelo špika, samo na eni strani in imam občutek polnosti/sitosti. Tudi ko hodim se mi zdi, da mi na tisti strani vse nateguje notri. Tako, da jo težko zgrešim user posted image .

Veronique kaj jaz to berem user posted image ? Kakšna chemical pregnancy? Če je Clearblue pokazal 1-2 tedna, kako zdaj ni nič user posted image ? Upam, danti je samo ta test zatajil in da krvavitve ne pomenijo nič slabega...

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?