|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 9:57:55   
Katriss
Veronique, držim pesti in upam, da je vse ok!


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 9:59:40   
Katriss
Mimi_ka, si testkala? Čakam na tvoje user posted image user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 10:12:39   
Veronique
Ta izraz sem našla na googlu, pametno a?user posted image user posted image V bistvu bi naj šlo pač za zelo zgodnji spontani splav, takrat ko še ni vse skupaj v redu vgnezdeno. Jap, je kazal 1-2, nimamo pa več nič user posted image Sem zdaj naredila še enega digitalnega, da se prepričam in kaže negativno, krvavitev pa še vedno je.
Mogoče sem ga tudi prehitro delala, nevem. Če bi se mi res cikel podaljšal (bi bil na 30 dni glede na pozno ovulacijo) sem ga delala torej ene 3 dni pred M. Pa je pokazal, potem pa ni šlo vse skupaj v redu naprej, nevem. Res nevem, nisem več dovolj pametnauser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 10:27:17   
Bibabuba12
Veronique user posted image user posted image user posted image Bomo se naprej drzali pesti zate. Tudi ti bos docakala svojega user posted image !

Allstar meni so ti obcutki vsi cisto novi in nepoznani, zato sem rekla da prav morem vprasat. Ker sem se bala, da je mogoce povezano s tisto cisto, ki sem jo imela po IMN vidno v jajcniku. Ker takrat so mi rekli, da je nenevarna, ampak da ce bi me zacelo bolet, da jo bodo odstranili. Je pa res da pojma nimam, ce je se ali je potem ob M pocila in izginila. Mah, glavno da vem, da je to normalno. Hvala.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 10:29:28   
Veronique
Seveda da bom!user posted image user posted image Upam samo, da mi ne bo treba predolgo čakat... Ampak tudi če bo, bo vrednouser posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 10:52:11   
mimi_ka
Veronique sem kar malo v šoku, ko to berem user posted image žal mi je res user posted image user posted image

Točno ta izraz kemična nosečnost je omenil gin. meni ob zadnjem ss, ko sem prišla v porodnišnico na pregled zaradi rjavega izcedka, na uz pa se ni videlo prav nič, niti vrečke ne. Ne obsojaj se zaradi delanja testa. To se lahko vedno zgodi, tudi če bi ga delala na dan izostanka in bi pokazal plusek, potem pa bi se lahko vlila še isti dan...tako pač je, ne moreš vedet, kako se bo razvilo. Tej pikici ni bilo namenjeno že od samega začetka, žal. Bolje tako kot pa da se ti zgodi potem, ko daš že prvi pregled skozi in vidiš celo že srček...tako se jaz tolažim. Itak pa da je hudo in si jezna in razočarana..Ampak ne obupaj, boš videla da bova enkrat dobili tisti čisto pravi pikici, ki sta nama namenjeni user posted image user posted image

Drugače pa tudi pri meni ne bo nič. Danes sem naredila ta poceni test z ebaya in je snežno bel. M sicer še ni, ampak glede na zadnji cikel, ki je bil tudi 30 dni, jo pričakujem jutri. Očitno so se mi zdaj po ss res podaljšali za dva dni user posted image no počakam, da se vlije, potem pa se preselim v junij user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 10:56:11   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Aha, ok. Torej je to nekaj normalnega. user posted image Prav mogla sem vprasat, ker v 15-letih nikoli nisem cutila O, zdaj pa cutim. Prav nic nisem zamujala, ko tega ni bilo. Ampak ja, zdaj vsaj vem kdaj morem mojga na kavc nagnat spat.user posted image

Hehe Bibabuba sem se prav nasmejala tvojemu postu user posted image da boš tvojega na kavč nagnala user posted image user posted image me se trudimo čim bolj jih aktivirat in si merimo in računamo O, da jih napademo, ti pa ravno kontra user posted image
Drugače pa je to čisto normalno, brez skrbi, da čutiš špikanje in bolečino. Jaz sem O začela čutiti po porodu. Pa ni vsak mesec enako, včasih bolj včasih manj, kdaj pa je tudi sploh ne čutim..tako da pazi, da ne boš mislila, da je kakšen mesec ni bilo in boš ti med srečnimi dobitnicami pluska user posted image user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 11:08:27   
*tabu*
Veronique, jaz sem tudi pretresena... sem prišla gor počekirat kakšne dobre novičke o novi nosečnosti, potem pa tale user posted image
Držim pesti, da res čim prej zagledaš spet user posted image in da bo user posted image ostal s tabo.

Tudi jaz čutim ovulacije, sicer samo bolj kot špikanje v jajčnikih, občasno pa tudi bolečino, vendar je drugačna kot pred user posted image

Mimi_ka, doker se ne vlije user posted image , držim pesti!

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 11:13:44   
Veronique
Saj tudi meni ni vseeno ampak ne morem spremenit ničesaruser posted image Se bomo v juniju spet spodbujale!user posted image

(odgovor članu *tabu*)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 11:22:41   
mimi_ka
Punce, hvala za spodbudo in pesti, ampak imam občutek, da bo kar prišla. No vam javim jutri.

Veronique točno tako, ti samo pogumno dalje. Enkrat bomo zmagale, sem prepričana v to user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 11:24:07   
Bibabuba12
No saj, js se v bistvu hecam, ker ga ne nazenem na kavc. Se hecam. Samo pac povem mu kako je in mora 3x bolj pazit. Bomo videli cez 2 tedna, ce je pazil ali ne. Sem mu ze povedala, da ga izselim, ce ni bil dovolj previden. user posted image

Tudi ce je test danes snezno bel je lahko jutri ze pozitiven, tako da ni se vse izgubljeno. Mogoce je bila samo ovulacija kasneje in user posted image se ni proizvedel dovolj hormona za user posted image . user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 11:25:47   
Veronique
Tako je mimi_ka, mogoče je še prehitro za user posted image . Mooočno stiskam pesti!user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 11:57:40   
Ashatan
Eh Veronique, sem prvi mislila user posted image , potem berem dalje pa je za user posted image . Ah škoda no. Ampak kot si rekla, gremo vse skupaj spet dalje v nove boje. Junij je pred vrati.

Pri nas je mož kar žalosten, zgleda ima on resnično zelo močno željo po user posted image , zgleda veliko večjo kot jaz. Skozi kaj po malem omenja user posted image , pa kako bi ko bo ratal (kar prepričan je da bo uspelo). V bistvu mi je malo hudo zanj, res pa je da nisem že imela partnerja, ki bi si on toliko želel user posted image in toliko po malem fantaziral o njem. Tudi ko user posted image pride je on precej bolj potrt kot sem jaz. Spominja me name, ko sem si želela prvega, kakšna sem bila, kako močna je bila želja, kakšno razočaranje vsaki mesec..........On si tako zelo želi enega z mano, najinega skupnega. Medtem ko je meni tako kot je, od vsakega že dva, nekako res čisto v redu in dovolj.

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 13:00:25   
PikecPo
Živjo punce,

že kar nekaj časa sem vas brala in stiskala pesti za user posted image user posted image , zdaj pa sem se odločila, da se tudi sama javim.

user posted image sem pričakovala v ponedeljek, 23.5. pa ga na najino veselje nisem dočakala. V sredo sem na testu zagledala user posted image user posted image

Tako se selim, po mojih izračunih med januarke, za vas pa držim pesti, da se v juliju obarvate zeleno user posted image

< Sporočilo je popravil PikecPo -- 29.5.2016 13:11:24 >

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
29.5.2016 13:16:44   
Ashatan
Srečno PikecPouser posted image

(odgovor članu PikecPo)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
30.5.2016 9:43:37   
Katriss
Hm, tale maj ni bil pretirano uspešen. Tudi pri meni se je všeraj že začela zelo rahla krvavitev, ki bo danes gotovo postala prava user posted image Se beremo v junijski temi.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
30.5.2016 10:40:43   
Allstar
Ajej, tale mesec je pa res katastrofalen user posted image .
mimi_ka, je pri tebi kaj novega?

Veronique, ti si že sigurna, da je to to?

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
30.5.2016 10:53:13   
Bibabuba12
mimi_ka naj polepsa tale seznam, da bo izgledal malo boljse no. user posted image Upam da se cimprej javi s kaksnimi dobrimi novickami. user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
30.5.2016 11:33:34   
mimi_ka
Ah tudi mimi_ka ga na žalost ne bo polepšala user posted image moja user posted image je danes zjutraj po pričakovanjih priculjala..me je že od včeraj zvečer zvijalo v trbuhu, tako da sem vedela, da je to to. Ja nič, se tudi jaz selim v junij. No očitno bomo imele res spomladanske user posted image user posted image

Mislim da samo še Mayche lahko za konec tega poraznega maja doda malo zelene barve user posted image Mayche, javi kakšno je stanje.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
30.5.2016 12:05:55   
Veronique
Allstar ja, v bistvu ja. 2 dni po izostanku M sem naredila se first sign, ki je pokazal mocno crtico. No, vceraj se je zacela krvavitev (v bistvu bolj mocan rjav izcedek), vecer pred tem so izginili se tisti znaki, ki sem jih imela. No, pa sem vceraj naredila cheap ebay test in clearblue - vse negativno. Sem potem danes samo, da sem sigurna kupila se enega first sign (ker sem prejsnjega imela se doma) in je na njem samo neka senca, res ocitna razlika. Danes sicer sveze krvavitve ni, so pa krci. Tako da... cakam, da bo. Upam samo, da se vse uredi samo, ker si res ne zelim v bolnico.

A mislite, da te po dveh splavih v 3mesecih da G na kake preiskave naprej? Imam cez dobrih 14dni pregled pa bom malo povprasala.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
30.5.2016 12:06:38   
Veronique
mimi_ka ojoj user posted image res porazen mesec. Upam, da bo junij veliiko bolj zelen!user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
30.5.2016 12:22:23   
Bibabuba12
Oh punce, zal mi je.user posted image Pa tako sem stiskala pesti za vas. Bo pa junij spet cel zelen. user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
30.5.2016 17:12:16   
*tabu*
Katriss in Mimi_ka, mi je žal..., držim pesti še za zadnjo na seznamu!

Upajmo, da bo junij res bolj zelen.

Veronique, tebi pa iz srca želim, da se samo sčisti in da ne boš imela še dodatnih zapletov. Po dveh ss po moje še ne dajo na preiskave, verjetno so vse to res samo neke kromosomske napake, ki niso skladne z življenjem in se načeloma ne ponavljajo.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
30.5.2016 17:24:14   
Mayche
Veronique, žal mi je, da se ti je tako izšlo. Ampak verjamem, da bomo vse tukaj enkrat dočakale svojega otročka user posted image Ostani pozitivna še naprej... Meni se je pri enem izmed SS zgodilo podobno kot opisuješ ti... test mi je pokazal plusek še pred izostankom M, nato so se začele krvavitve... ampak zelo šibke. Čez kaka dva dni sem čutila, da so izginili znaki (joški me niso več boleli in počutje je bilo drugačno), zato sem ponovila test in je bil negativen. Nato se je čez kakšen dan vlila user posted image . Sem pa po dveh splavih (pa tudi zaradi let in dolžine obdobja, odkar se trudiva za otročka) bila napotena na kliniko za neplodnost, kjer so nama sedaj opravili vse potrebne prve preiskave, sedaj pa čakav na posvet z zdravnico, da vidimo, kako kažejo izvidi in kako naprej.

Tudi mene je danes zjutraj pozdravila user posted image , ampak nisem preveč razočarana, ker sem jo zadnje tri dni pričakovala, saj so, kot sem napisala, izginili vsi znakci, ki sem jih čutila zadnji teden. Tako, da se premikam v JUNIJ.

(odgovor članu *tabu*)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
30.5.2016 17:53:01   
Allstar
Katastrofalen majski seznamček user posted image . Žal mi je za vse neuspele poskuse, gremo v junij, tisti bi pa moral biti konkretno boljši user posted image !!


user posted image user posted image user posted image user posted image MAJuser posted image user posted image user posted image user posted image

1.5.
user posted image Allstar, 8. krog, 0 otrokuser posted image

5.5.
user posted image Katriss, 10. krog, 0 otrokuser posted image

15.5.
user posted image Pikapoka1980, 2. krog po SS, 0 otrokuser posted image

17.5.
user posted image madjanca, 11. krog, 0 otrokuser posted image

20.5.
user posted image Storžek3, 4. krog, 2 otrokauser posted image

22.5.
user posted image *tabu*, 1. krog po SS, 0 otrokuser posted image

24.5.
user posted image Ashatan, 4. krog, 2 otrokauser posted image

25.5.
user posted image Luminnel, 1. krog, 0 otrokuser posted image

27.5.
user posted image Veronique, 1. krog po SS, 0 otrokuser posted image

28.5.
user posted image mimi_ka, 1 otrok, 2. krog po SSuser posted image

29.5.
user posted image Katriss, 11.krog, 0 otrokuser posted image

30.5.
user posted image Mayche, 0 otrokuser posted image

enkrat maja
user posted image Damuš, 3. krog, 1 otrokuser posted image
user posted image Motauser posted image
user posted image morskazvezdica, 1.krog, 1 otrokuser posted image

user posted image user posted image user posted image NAVIJAČICEuser posted image user posted image user posted image
mojamiška, Katte, mimi_ka, talisman13




< Sporočilo je popravil Allstar -- 30.5.2016 17:54:40 >

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?