|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 10:01:29   
Veronique
Dajmo raje zdaj kako bolj veselo temo, punce ki čakate user posted image na začetku meseca, kako kaže?user posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 10:39:11   
talisman13
Jst ne vem pri čem sem, en čas imam občutek da ni nič uspelo potem me pa kaj špika po jajčnikih pa vsake tok časa me v križu boli pa mislim mogoče pa je kaj, bo treba še mal počakat da bom vedla na čem sem user posted image
ta teden bo zame še dolg

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 10:58:11   
morskazvezdica
Ojla.

Joj kje je šele konec mesecaaaa. user posted image ta mesec bo seznamček eksplodiral od zelene barveuser posted image

A si katera bolj želi punčko/fantka? Jaz bi fantka ker tamala je čist atijeva lubica, mami pa čaka na sinkota user posted image konec koncev vseeno kaj je samo da je zdravo user posted image ampak vseen mi je fajn brat vraže kako naredit fantka/punčko user posted image

Kako zabijate deževne dneve?

Lep dan! Pa čimprej kakšno veselo novičko user posted image

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 11:16:12   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: morskazvezdica



Joj kje je šele konec mesecaaaa. user posted image ta mesec bo seznamček eksplodiral od zelene barveuser posted image





Ko sem to prebrala sem si pravi mislila da ja, res bo eksplodiraluser posted image

Pri nas so tri punce in en fant. Jaz navijam malo bolj za fanta, ker so fantje res bolj mamine mazice, pa čeprav večinoma bolj fantaziramo o punčkah v oblekicah, pa vse rozasto pa čipkasto pa čopeki in dolgi laski, je tista navezanost mama-sin ena res posebna, pa deklice so "dražje"user posted image .......No, mojedva (čeprav sedaj najina) sta fant in punca in vem kako je z obemi in da ne bo nesporazuma, ker sem si pa od nekdaj zeloooo želela punčkouser posted image , pol je pa fantič mojuser posted image
Mož pa ima dve punci od prej (sedaj najini). in on bi še kar hčerko imel raje, prav čudno. No, saj niti ni čudno, pač atijeve deklice in te fore, kao je z njimi lažje (jap, verjetno samo DO pobertete).Pa boljše bi bilo fant, da sine ne bi bil edini, čeprav sedaj nekaj trditi da si bosta za družbo je čisto brezveze, ker bi to bilo vsaj 9 let razlike.

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 11:20:29   
Ashatan
Deževne dneve? Pri nas je ves čas sonček že od prejšnjega tedna. Kako jih zabijem? Čakam klic, če grem v četrtek po avto, če so lizing odobrili ali kaj mučkajo. V hiši čakamo malarijo, da bodo imeli čas priti, da se počasi že selimo.....sami stres vam rečem, zidarija je stres in luknja brez dna. Ampak bo pa fajn ko bouser posted image . Otroci v šoli ocene nabirajo in ne sedaj konec leta cela panika, pred tem pa pol leta počivanja. Vsako leto isto! Danes sem bila spet na masaži trebuha in bioenergetičarka pravi, da sem tako vsa zavozlana okoli maternice, ni čudno da nič ne rata...........tako da nikoli ni dolgčasuser posted image Aja, pa z jagodami se pravkar bašem, domačimi.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 11:32:29   
Veronique
Oo punce super, da se tako zamotiteuser posted image Ashatan upam, da se čimprej preselite, kako veselje bo touser posted image

Jaz si dneve krajšam z učenjem (zelo zanimivo a neuser posted image ), pa malo bova začela prenavljati stanovanje oz. bolj finese tako da mi tudi ne bo dolgčasuser posted image Aha, vmes še berem eno knjigo od Louise Hay, da se malo naučim razmišljat bolj pozitivnouser posted image


Si pa jaz bolj želim punčko, moj pa fantiča... Ampak glede na vse kaj se dogaja in da se bova kar natrudila, da ga dobiva bo popolnoma vseenouser posted image

< Sporočilo je popravil Veronique -- 31.5.2016 11:33:26 >

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 11:42:39   
majčyca
Pozdravljene punce!
Spremljam vas že kakšnih 14 dni, zdaj pa sem se odločila, da se vam pridružim, če me sprejmete? user posted image Z mojim sva se odločila za še enega otročka, eno deklico za že imava doma. Bo pa to zdaj 2. krog in tudi jaz si močno želim, da čimprej zagledam user posted image user posted image in pa seveda vsem vam želim enako! user posted image pa ne pričakujem 21.6.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 11:45:15   
Ashatan
Pozdravljena majčycauser posted image . Upam da bo junij tudi za vaju pozitivenuser posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 11:49:59   
majčyca
Hvala user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 11:53:03   
Veronique
Dobrodošla!

Juhuu koliko nas je žeuser posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 12:00:27   
Ashatan
Morskazvezdica, daj pove kako vražo kako narediti fantkauser posted image . Tako za hec pač malo. Jaz samo to vem, da če je odnos na nad O naj bi bil fantek, ker so Y spremiji hitrejši, če je pa prej pa deklica, ker so X bolj vztrajni. Me pa tako lai tako lahko z XX v sebi imamo damo punce, tako da je prav hecno, kako so nekoč ženske krivili, če ni bilo naslednikauser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 12:54:12   
morskazvezdica
http://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=167326
Evo babe recepti za oba spola user posted image



(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 13:00:16   
Damuš
Pozdrav!

Sicer sem rekla da me ne bo več na forum ampak danes sem se spomnila na vas.
Mogoče bo to kateri pomagalo: https://www.iskreni.net/druzina/plodnost/71-naravne-metode/166562-moznost-za-zanositev-po-naravni-poti-5-a-danes-cakata-drugega-otroka.html

Če pa vse te stvari že poznate, pa prosim ignorirajte zadevo (jaz se ne spoznam na te stvari, tako da lahko da ve vse to že veste).

Držim pestke za čim več zelene v juniju.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 13:04:45   
Ashatan
Damuš, hvala za prispevek, zakaj pa te več ne bi bilo na forumuser posted image ?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 14:22:57   
Veronique
Hvala za ta prispevek, take zgodbe ti res dajo upanje in moč za naprej.

Jaz se bom zdaj malo posvetila prehrani in tukaj naredila par sprememb, ker na tem področju res nisem najboljšauser posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 14:24:26   
Ashatan
Jaz sedaj en mesec jem po lchf dieti, ampak ne zaradi zanositve, zaradi videza že nosečega trebuhauser posted image .

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 15:22:13   
Allstar
Hahahaha, Ashatan, si tako močno želiš, da ni samo namišljenih znakcev, ampak še trebuhuser posted image ?? Zdaj vem od kod moj....user posted image

Jaz sem med prvimi na seznamu, ampak nimam nobenih znakcev user posted image ! Ne bolijo me joški (ki me vedno že 10 dni pred M), občutek polne maternice je izginil (očitno je bila samo prebava), izcedka nimam nobenega....tako da ne morem reci kam pes taco moli user posted image . Me pa občasno špika v desnem jajčniku, kar pa ni običajen znak za user posted image niti za user posted image user posted image .

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 15:22:23   
madjanca
Vauu pridnaa.. kako ti gre?? :) jaz bi tudi poizkusila, samo sem en izbircen otroce in ne vem kaj bi jedla. In se en problem: nenormalno obozujem OH. Kar pa v tej dieti ni na jedilniku kajne.??

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 15:46:25   
Allstar
Pa da se pridružim še temi glede otrok in spola user posted image . Če dobim dvojčke mi je vseeno kateri spol, samo da sta dvojčka user posted image ! Imela pa bi dva otroka in če bi bilo možno oba spola user posted image . Zdaj za prvega pa ne vem....vedno sem si veliko bolj želela fantka, zadnje pol leta pa se mi je malo spremenilo in mi je nekak res vseeno (kar sem vedno govorila, da vseeno ti pa ne more bituser posted image ). V glavnem - dvojčka, fantka in punčko, to bi bilo idealno user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 15:49:01   
Allstar
user posted image user posted image user posted image JUNIJ 2016 user posted image user posted image user posted image

2.6.
Allstar, 11. krog, 0 otrok

3.6.
talisman13, 1. krog, 1 otrok

18.6.
madjanca, 12. krog, 0 otrok

21.6.
*tabu*, 2. krog po SS, 0 otrok

22.6
Ashatan, 5. krog, 2 otroka

24.6.
morskazvezdica, 2. krog, 1 otrok

25.6.
diamantina, 2. krog, 2 otroka

26.6.
Veronique, 2. krog po SS, 0 otrok
Katriss

29.6.
mimi_ka, 3. krog po SS, 1 otrok

30.6.
Luminnel, 2. krog, 0 otrok
Mayche, 10. krog po SS, 0 otrok

user posted image Navijačiceuser posted image
Katte, Bibabuba12




(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 15:50:21   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Vauu pridnaa.. kako ti gre?? :) jaz bi tudi poizkusila, samo sem en izbircen otroce in ne vem kaj bi jedla. In se en problem: nenormalno obozujem OH. Kar pa v tej dieti ni na jedilniku kajne.??


Jaz sem (ali pa sem bila) zasvojena z OH. Govorim o resni zasvojenosti, ko sem prešaltala na to prehrano sem imela grozne znake odvzema mojega "fiksa", zeblo me je, vroče mi je bilo, vse pod kožo me je srbelo da sem se praskala kot kak đanki. Takrat sem šele videla kakšna kriza je tole kako je človek lahko odvisen od hrane. LCHF je pa dobesedno veliko maščobe-malo ali nič OH. Sedaj je mesec naokoli in se res boljše počutim, samo res popolnoma brez prekrškov, kg dol tak na izi, 4kg je šlo. Še en mesec, do počitnic, pol se pa malo umirim s tem. Drugače pa malo poguglaj, veliko je napisanega o tej prehrani, da ne bomo sedaj ta forum v kakšno hujšanje spremenileuser posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 15:51:35   
Ashatan
IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Hahahaha, Ashatan, si tako močno želiš, da ni samo namišljenih znakcev, ampak še trebuhuser posted image ?? Zdaj vem od kod moj....user posted image




Nimam namišljenega trebuha, imam kar ostanek prejšnjih nosečnosti viden+ papica user posted image user posted image .

Si pa faca, ti bi pa kar dvojčke imelauser posted image . Pa so dejanske možnosti za dvojčke? Meni, priznam, je to eden od prvih strahov, če se vidi srček in da je ja samo edenuser posted image

< Sporočilo je popravil Ashatan -- 31.5.2016 15:52:48 >

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 16:05:29   
majčyca
Meni je tudi nekako vseeno glede spola, samo da bo user posted image zdrav in bomo vsi najbolj srečni. Pri prvi nosečnosti pa sem si želela punčko in jo tudi dobila user posted image
Allstar, vidim da ti urejaš seznamček. Lahko prosim še mene dodaš? Hvala user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 16:07:40   
majčyca
Aja še to, dvojčke bi pa jaz tudi imela z veseljem user posted image Pa menda imam celo možnosti, ker ima mami dvojčico in babica po atijevi strani prav tako user posted image Jaz pa sem jih tudi ne bi branila user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 16:10:35   
mimi_ka
Hehe..Allstar veš, da sem si tudi jaz vedno želela dvojčke user posted image no sedaj, ko enega že imam, pa nisem več tako navdušena, da bi še dvojčka, bo eden kar dovolj user posted image

Veronique kaj si že dobila kakšen odgovor od G glede izcedkov? Je stanje še vedno enako, brez krvavitve?

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?