|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 12:24:30   
Storžek3
je pa v živo še malo bolj vidna, ampak ne tok kot kontrolna.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 12:26:34   
majčyca
Jaz ko sem prejšnji mesec delala O test, je bila testna močnejša od kontrolne, lahko pa da je tudi različno pri različnih testih (proizvajalcih). Potem pa zdaj te dni veliko telovadbe doma user posted image user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 12:40:57   
Storžek3
in kdaj pol šteješ da ti nastopi O? naslednji dan?

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 12:44:00   
majčyca
Ja, tako piše na testu, čeprav sem se jaz vedno ravnala tudi po izcedku in rahli bolečini v jajčnikih. Ampak prejšnji mesec pa neke sluzi ni bilo prisotne, ne vem zakaj...

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 12:44:29   
Storžek3
Skoraj bi jo sfalila, sem računala na soboto da bo ovulacija. Bo treba biti priden že te dni user posted image Med tednom nama težko uspe biti pridna zaradi služb, ampak se bova potrudila user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 12:49:05   
Storžek3
Pri meni se sluz začne že kak teden pred O in mam včasih tudi 10 dni tak izcedek, podoben ovulacijskem in potem ko je O mimo kot bi odrezal, ga ni več nič. Če se po izcedku ravnam, težko določim točen dan, za ziher vem šele ko je O mimo. Bolečine sem mela pa samo ene 2x med O.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 13:05:49   
majčyca
Saj tudi če sta zdaj vsaki drugi dan pridna, ne bosta zgrešila O, tako da veselo na delo user posted image user posted image
Jaz pa nekako upam, da bom imela ovulacijo vsaj v nedeljo ali najkasneje v ponedeljek, ker od ponedeljka potem nekaj dni ne boma skupaj z mojim in upam, da je ne zgrešima

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 13:22:34   
talisman13
Mene pa zanima če katera določa ovulacije na podlagi mv? Me zanima kako se spreminja skozi cikel

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 13:25:03   
Storžek3
Upam da jo ujameta user posted image in da bo čez 3 tedne plusek user posted image

Ja tudi vsak drug dan ne znese..user posted image Ta mesec je norišnica in imava oba ful dela. Zato pa hb za tele O teste user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 13:32:03   
Bibabuba12
Js sm vmes, ampak js jo pricakujem. Tak da to ne steje. user posted image Sem pa ravno danes dobila paket folne kisline, ker mi je zdravnica rekla, da bi bilo dobro da jo jemljem nekaj mesecev zaradi metatreksata, pa tudi na splosno je folna pomembna, tako da skodit mi ne more. user posted image

Allstar stiskam pesti, da se junij zacne s tvojima user posted image ! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 13:43:21   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ashatan a nisi enkrat napisala, da maš 4 otroke?




Sem napisala ja, da jih imam doma toliko, ampak sem od tega rodila samo dva otrokauser posted image . Imela en ss. Torej bo to zame četrta user posted image . Zato je tudi na seznamu napisano 2 otroka, konec koncev gre tukaj za nosečnosti in ne za to koliko jih ima kdo doma, spolno ali nespolno pridobljeneuser posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 13:54:16   
Ashatan
Nama tudi čas O pride vsakič, ampak res vsakič, med tednom. Le kaj je z vikendi narobeuser posted image user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 14:06:45   
majčyca
Storžek3 hvala!! user posted image Tudi jaz močno upam da bo tako in pa za vse nas upam, da se nam ta mesec želja uresniči in se vse preselimo na forum nosečnost user posted image user posted image

Že vse jemljete folno? Jaz sem jo v prvi nosečnosti začela, ko sem zagledala +. Zdaj pa je tudi še ne jem. Bi jo že morala?

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 14:25:09   
Ashatan
Folno je treba jemati že pred načrtovano nosečnostjo, če si KT jemala celo tri mesece pred načrtovano nosečnostjo. Meni je januarja G celo predavanje imela o tem kako zelo je folna pomembna, pa ve da nisem prvorodka, ampak odkar sem jaz nazadnje rodila, pa je to samo 6 let nazaj in ne v prejšnjem stoletju user posted image , so dognaja toliko naprej šla, da je folna kislila edina zadeva, ki je res klinično dokazano pomembna od prvega dneva in jo je potrebno jemati ves čas poskušanja. In menda ne več toliko kot je Tifolu, ampak večjo dozo, uf, 0,8mg menda.

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 14:27:50   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Me zanima če takle O test štejete za pozitiven? Danes sem začela testirat in kar že taka črtica. Bom videla kaj bo jutri. Tako da se bom na seznamčku premaknila za par dni nazaj.

http://static.ringaraja.net/1108489044/big/b18238324c0e26b1a39102b3471449a1.jpg?tempid=45


Pri meni je bila en dan takšna kot tvoja, naslednji dan še malo močnejša, tretji dan testiranja je bila kontrolna precej močnejša od testne in naslednji dan spet takšna kot prvi dan. Imam tiste iz plodnost.si in piše, da mora biti močnejša.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 14:28:31   
majčyca

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Folno je treba jemati že pred načrtovano nosečnostjo, če si KT jemala celo tri mesece pred načrtovano nosečnostjo. Meni je januarja G celo predavanje imela o tem kako zelo je folna pomembna, pa ve da nisem prvorodka, ampak odkar sem jaz nazadnje rodila, pa je to samo 6 let nazaj in ne v prejšnjem stoletju user posted image , so dognaja toliko naprej šla, da je folna kislila edina zadeva, ki je res klinično dokazano pomembna od prvega dneva in jo je potrebno jemati ves čas poskušanja. In menda ne več toliko kot je Tifolu, ampak večjo dozo, uf, 0,8mg menda.


Hvala! Potem pa bom kar začela. user posted image Meni je sicer G v prvi nosečnosti rekel, da ni nobenega problema, ko sem jo začela jemat ko sem zagledala +, da sploh ni prepozno. No ampak res boljše prej kot kasneje.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 15:37:00   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: majčyca


IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Folno je treba jemati že pred načrtovano nosečnostjo, če si KT jemala celo tri mesece pred načrtovano nosečnostjo. Meni je januarja G celo predavanje imela o tem kako zelo je folna pomembna, pa ve da nisem prvorodka, ampak odkar sem jaz nazadnje rodila, pa je to samo 6 let nazaj in ne v prejšnjem stoletju user posted image , so dognaja toliko naprej šla, da je folna kislila edina zadeva, ki je res klinično dokazano pomembna od prvega dneva in jo je potrebno jemati ves čas poskušanja. In menda ne več toliko kot je Tifolu, ampak večjo dozo, uf, 0,8mg menda.


Hvala! Potem pa bom kar začela. user posted image Meni je sicer G v prvi nosečnosti rekel, da ni nobenega problema, ko sem jo začela jemat ko sem zagledala +, da sploh ni prepozno. No ampak res boljše prej kot kasneje.


Saj so nam vsem pred nekaj leti še tako govorili, sedaj so pa novosti in res velja da treba jemati že prej.

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 15:44:17   
Storžek3
ashatan ajaaaa...to pa nisem pomislila da imaš še 2 njegova otroka..no pa saj so vsi tvoji samo tko..

Jaz tud jemljem folno..zdej kar Elevit. Do zdej sem pa Tifol.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 15:49:55   
Veronique
Pri meni nic novega, test dane je bil se isti tako da... bom kar pocakala na pregleduser posted image vseeno pa bom vasa navijacicauser posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 16:06:58   
Bibabuba12
A zdravnica ti je kaj odgovorila na mail? Al to cakas na 16?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 16:26:09   
madjanca
Meni je zdravnica dala recept (beli) za folacin... so pa 5mg in brez dodatkov. Ampak to sem jedla nekje pol leta, potem pa prenehala... mam pa se zalogo, ce se pojavi plusek, da takoj zacnem jesti...

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 17:26:25   
majčyca

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Pri meni nic novega, test dane je bil se isti tako da... bom kar pocakala na pregleduser posted image vseeno pa bom vasa navijacicauser posted image

Test danes je bil negativen? Kaj pa krvavitev, je ni?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 17:28:51   
majčyca
Meni se je prejšnji mesec prvič v življenju zgodilo, da sem dobila user posted image 3 dni prehitro (morala bi jo dobit v petek, prišla pa je že v torek) in je trajala 2 dni manj kot običajno. Saj me to ne bi begalo, če ne bi drugače imela redne na 28-29 dni, nikoli drugače. Ima katera izkušnje s čim bi lahko povezalo to prezgodnjo user posted image in da je trajala samo 3 dni (2 dni manj kot običajno)?

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 17:30:40   
Veronique
Tako ja, negativen.
Nic nisem dobila odgovora, jutri bom poklicala da vidim, kaj porecejo. Danes sem zamudila smeno, ker je delala dopoldne.

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 18:57:33   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: majčyca

Meni se je prejšnji mesec prvič v življenju zgodilo, da sem dobila user posted image 3 dni prehitro (morala bi jo dobit v petek, prišla pa je že v torek) in je trajala 2 dni manj kot običajno. Saj me to ne bi begalo, če ne bi drugače imela redne na 28-29 dni, nikoli drugače. Ima katera izkušnje s čim bi lahko povezalo to prezgodnjo user posted image in da je trajala samo 3 dni (2 dni manj kot običajno)?


jaz sem marca imela M na 27 dan, drugače pa vedno na 30 in bila je krajša. Zakaj nimam pojma. Naslednji dve sta bilo spet na 30. Pride tak pač zgleda.

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?