|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
2.6.2016 20:28:44   
Bibabuba12
Meri se pod jezikom, ker pod pazduho ni dovolj zanesljivo in tocno merjenje. Ali pa spodaj. user posted image

Allstar kaj novega pri tebi?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
2.6.2016 21:34:12   
Allstar
Nič novega. Še vedno nič bolečih jošk in 2 mozolja user posted image ! Po mojem se mi je za dva dni prestavilo (glede na ovulacijske teste).

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 0:58:41   
pajcevina
Pozabila dodat za na seznam, da ze imam 2 otroka.
Jaz imam tokrat neverjetno mocan obcutek da bo uspelo. Pa ne vem zakaj. Moj mi pravi, naj se malo prizemljim, da ne bi bila potem prevec razocarana. Drugic sem zanosila priblizno tak cas(maj) in me daje nostalgija...

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 6:52:50   
Bibabuba12
Allstar lahko je pa tudi kaj drugega. user posted image

Js sm pa danes oblezala v postelji. Bi morala ze ob 6.30 zacet s sluzbo pa mi je tako slabo, da enostavno ne morem nic. Ko vstanem iz postelje se mi se vrtet zacne. Super, res. user posted image

(odgovor članu pajcevina)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 8:31:53   
Allstar
Fajn bi blo, da je kaj drugega user posted image . Danes me pa že tišči v maternici kot vedno tik pred user posted image . Tako, da nimam nekega posebnega upanja več. Pa sem bila cel cikel zelo pozitivna, da zdaj bo pa uspelo. Ampak ni še izgubljeno, dokler ne pride user posted image user posted image

Bibabuba12 upam, da boš kmalu boljše!

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 11:17:56   
Mayche
Punce, pa ve ste tako pridne s pisanjem, da vas komaj uspem dohajati. Imela malo gužvice pa nisem uspela prej kaj napisat user posted image

Allstar, dokler ne pride user posted image še vedno navijamo user posted image user posted image

Veronique, meni je G rekel, da nič ne rabim čakat po SS, saj so bili čisto na začetku, kot pri tebi in samo se je ščistilo, tako, da je rekel, da je lahko kar takoj naslednji mesec akcija user posted image

Storžek3 , glede O testov je tako, da mora biti testna črtica enako močna ali močnejša od kontrolne, v nasprotnem primeru, pa je test negativen. Moja izkušnja je, da ko sem prvič delala te teste, tudi nikoli nisem imela enako močne ali močnejše črtice, ampak je bila zelo rahla ali pa je sploh ni bilo. Zato sem pač mislila, da so ti testi kar nekaj in mi tak ne pokažejo O, in sem jih nehala delat. Sem pa prejšnji mesec na enem forumu prebrala, da je dobro v kritičnih dnevih delati test dvakrat na dan, saj je vrh hormona samo kratek trenutek in lahko vse zamudiš, sploh če je še noč vmes. Tako sem v maju res delala dvakrat na dan, in je bila na dan O dopoldan črtica bolj rahla, popoldan je bila enako močna, naslednji dan pa sem še za foro enkrat naredila in je črtica spet bila bolj rahla. Torej O mi je pokazal popoldan in če bi delala test samo enkrat dnevno in dopoldan bi mislila, da sploh ni še O user posted image .

Glede BT pa je tudi pri meni podobno kot pri tebi talisman 13. Ko mi pade temperatura vem, da bo prišla v roku enega dneva user posted image .

Dajmo, dajmo zdaj malo zelene barve user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 11:25:08   
Storžek3
maychi ja sem tud jaz prebrala da Lh vrh traja samo par ur in če je test dve dni enaka črtica, je bil vrh verjetno med tema dvema dnevoma. Sem pa lihkar še en O test naredila da vidim kako bo danes.

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 12:25:35   
Luminnel
Vidim, da se seznam, kar polni in vse nestrpno pričakujemo user posted image .
Jaz imam trenutno ogromno dela in sem kar nekoliko odmislila vse skupaj. Ko je prišla user posted image sem bila tisti dan nekoliko potrta, ampak saj smo šele začeli. Danes sem zadnji dan na Clomidu in čakamo na konec meseca. user posted image

Nočem pa priti do te točke, ko so spolni odnosi načrtovani zaradi želje po otroku. Ker sem slišala od veliko parov, da imajo preračunano točno kdaj morajo, kdaj ne smejo (da so spermiji boljši... ). Verjamem, da je možnost uspeha večja, vendar mislim, da moramo misliti tudi na partnerje in se truditi za medsebojne odnose.
Verjamem, da to računanje ne prinese nič dobrega k odnosu, verjetno samo dodatno napetost pri stvareh v katerih bi se moral s človekom povezati. Predvsem pa, ko se dva odločita, da si želita skupaj vzgajati otroka. To je tudi za partnerje velik pritisk, predvsem, ko se odločimo za prvega otroka (sprašuješ se ali si dovolj zrel in pripravljen za tako odgovornost).
Razumljivo je, da vsaka ženska preveri kdaj so njeni plodni dnevi in ovulacija, ampak resnično se mi zdi, da si včasih vse preveč zakompliciramo. Jaz osebno sem se odločila, da ne bom delala testov ovulacija, vsaj v roku pol leta ne (tudi prvič jih nisem).

Verjamem pa, da je težko vsem, ki že dolgo čakata na user posted image jaz sem bila že prvi mesec vsa iz sebe. Vendar sedaj sem razmislila in se vzela v roke in življenje gre dalje. Konec vsakega tunela je luč in verjamem, da bo za vse posijala.
Jaz verjamem v to, da mora vsak človek delati na sebi in se vse stvari odvijejo tako, kot se morajo. In pogovor ter težke preizkušnje partnerja še bolj povežejo, če si znata stati ob strani.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 12:48:17   
Storžek3
No O test je danes čisto negativen, pa tudi po znakih sodeč je O mimo. Lahko me premaknete za kakšen dan nazaj na seznamu, na 15.6.

Jaz se bom tudi malo odklopila od foruma, do drugega tedna. Upam da takrat preberem same zelene novičke user posted image

(odgovor članu Luminnel)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 13:07:59   
talisman13
Luminnel se popolnoma strinjam z tabo, je pa tako da če dolgo delaš in še nič ni probaš vse da bi povečal možnost.
Se mi zdi da če nimaš rednih user posted image je fajn da imaš O teste da vsaj veš kdaj je in potem kdaj ne pričakuješ user posted image , ker si drugače ves zbegan če je dolgo ni, potem pa delaš teste nosečnosti in si razočaran če nič ni in samo čakaš kdaj bo že prišla user posted image da lahko greš v nov krog vmes pa porabiš še X testov

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 13:19:30   
Amour


Nočem pa priti do te točke, ko so spolni odnosi načrtovani zaradi želje po otroku. Ker sem slišala od veliko parov, da imajo preračunano točno kdaj morajo, kdaj ne smejo (da so spermiji boljši... ). Verjamem, da je možnost uspeha večja, vendar mislim, da moramo misliti tudi na partnerje in se truditi za medsebojne odnose.
Verjamem, da to računanje ne prinese nič dobrega k odnosu, verjetno samo dodatno napetost pri stvareh v katerih bi se moral s človekom povezati. Predvsem pa, ko se dva odločita, da si želita skupaj vzgajati otroka. To je tudi za partnerje velik pritisk, predvsem, ko se odločimo za prvega otroka (sprašuješ se ali si dovolj zrel in pripravljen za tako odgovornost).
Razumljivo je, da vsaka ženska preveri kdaj so njeni plodni dnevi in ovulacija, ampak resnično se mi zdi, da si včasih vse preveč zakompliciramo. Jaz osebno sem se odločila, da ne bom delala testov ovulacija, vsaj v roku pol leta ne (tudi prvič jih nisem).


Se sicer kar precej strinjam s tabo. Jaz O testov nisem delala, ker se tudi nisem želela psihirati s tem, ali potem bova uspela ali ne, sploh ker je bil mož v preteklosti precej službeno odsoten med tednom. Da vem, da imam v četrtek ovulacijo, on pa pride v petek pozno zvečer utrujen domov, najbrž ne bi vodilo v prijeten večer, ampak v eno samo pričakovanje, računanje in tečnobo.

Na koncu se je sicer izšlo tako, da sem morala jemati dabroston zaradi popuščajočega rumenega telesca, pa se mi je tudi neumno zdelo, da bi ovulacije v celoti sfalila, če že jemljem hormone. Tako da je bil najin dogovor, da ga opozorim, če mislim, da je ravno kritično obdobje, da pač izkoristiva tudi morda petek zvečer in ne šele soboto zjutraj ali celo kasneje :)
Itak se je izšlo tako, da je običajno bolje od mene vedel, kdaj pribl. imam ovulacijo (sama sem jih sicer tudi normalno čutila), na "the" vikend pa sem mu v petek zvečer samo omenila, da morda bi bilo fino izkoristiti že petek, pa je bil že v akciji user posted image .
Tako ali tako najin spolno življenje nikoli ni bilo neurejeno v smislu, da se nama ni ljubilo, pri nama je bila ta odsotnost med tednom največji problem ...

No, zdaj, ko čez točno 5 tednov (po PDP) pričakujemo našo pobalinko, pa je itak že nekaj mesecev v novi službi (jo je načrtno menjal) in bo tako tudi bistveno več prisoten tudi kot očka in ne samo kot mož :)

(odgovor članu Luminnel)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 14:07:43   
Allstar
Meni je ovulacijske teste celo ginekolog priporočal. In to od zadnjega dne menstruacije do prvega dne naslednje. Da vidiva točno kdaj se pojavlajo in če je problem v tem, da jih mogoče ni, ali pa da so (pre)pozne in je premalo časa do menstruacije. Jaz se z njimi ne psihiram, mi je prav super vedet da je in sem veliko bolj mirna, kot pa če ne bi vedela. To pa ne vpliva na najine posteljne aktivnosti user posted image , jih ne izvajava samo ob pozitivnem testu in tudi neke prisile še ni bilo čutiti user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 15:05:21   
morskazvezdica
ojla.

Jaz sem si šla prej za foro merit BT in imam 37,3 user posted image konec M sem mela v nedeljo. a je možno da mam že O?? bom zjutri spet pomerla BT,pa če bo visoka bom še O test naredila.
Ful mi je čudn da bi mela že O... user posted image

lep dan!


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 15:09:05   
Sofie

Meni se ovulacijski testi ne zdijo slabi. Sploh za tiste, ki že dolgo čakamo na plusek. Jaz imam tako zmešane cikluse, da mi bodo sedaj z UZ preverjali kdaj je O in velikost foliklov.

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 15:17:32   
talisman13
Morskazvezdica BT se meri zjutraj predno vstanes in karkoli naredis, pri meni taka BT definitivno pomenila user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 16:05:51   
Veronique
Tudi meni so O testi fajn, ampak ne v smislu, da bi samo takrat user posted image ampak samo toliko, da vem, da je ne zgrešim. Nisem pa pod nobenim pritiskom zaradi tega, sem bila bolj takrat, ko jih nisem delala.user posted image

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 19:43:25   
Bibabuba12
Punce, ce bi midva delala na otroku bi bila ziher, da nama je ta mesec uspelo. Ze cel dan mi je slabo. Ce pojem kaj mi je se bolj slabo, poleg tega sem napihnjena, da groza, prsi so polne in tezke, ni da ni. Dobro me bo PMS zdelal ta mesec, ker sem se vsaj teden stran od menstruacije.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 19:56:48   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: morskazvezdica

ojla.

Jaz sem si šla prej za foro merit BT in imam 37,3 user posted image konec M sem mela v nedeljo. a je možno da mam že O?? bom zjutri spet pomerla BT,pa če bo visoka bom še O test naredila.
Ful mi je čudn da bi mela že O... user posted image

lep dan!




BT se meri zgolj in samo zjutraj, PREDEN vstaneš, preden se pretegneš, preden user posted image , preden greš na wc.........ko odpreš oči si izmeriš BT pod jezikom in si vrednost zapišeš in šele nato počneš, kar pač počneš. To je edina pravilno merjena BT.

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 20:50:09   
madjanca
Mi lahko katera pove,ce ji je kak znano.. imam ogromno prozornega izcedka. Ko obrisem s papirjem je le-ta cel sluzast.. kot da bi bila ravno po slonckanju.. ni mi jasno nic user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 22:14:15   
talisman13
Madjanca imas mogoce O? Sicer jst ne spremljam belega toka ampak če prav vem je tak prozoren vlečljiv ko je O, tak kot je jajčni beljak

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
3.6.2016 23:28:34   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Mi lahko katera pove,ce ji je kak znano.. imam ogromno prozornega izcedka. Ko obrisem s papirjem je le-ta cel sluzast.. kot da bi bila ravno po slonckanju.. ni mi jasno nic user posted image


Jaz imam tako med ovulacijo user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
4.6.2016 7:20:32   
majčyca

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Mi lahko katera pove,ce ji je kak znano.. imam ogromno prozornega izcedka. Ko obrisem s papirjem je le-ta cel sluzast.. kot da bi bila ravno po slonckanju.. ni mi jasno nic user posted image


Meni to tudi deluje kot ovulacija. Upam da sta jo dobro izkoristila user posted image user posted image

Allstar kakšno je stanje pri tebi? Si delala test? Upam da poveš kakšno lepo novičko user posted image user posted image user posted image

Jaz pa računan na ovulacijo v ponedeljek, tako da še morava z mojim tudi izkoristit te dni user posted image in upam da nama uspe user posted image user posted image


(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
4.6.2016 7:23:22   
majčyca
Bibabuba12 pa misliš ni možno da bi bila user posted image kljub temu da ne delata na user posted image ?

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
4.6.2016 8:24:58   
Bibabuba12
Moznosti itak vedno so, ker ne abstinirava ravno, ampak je tako da vecinoma uporabljava zascito ali pa ne pride do izliva, tako da so moznosti za nosecnost tako majhne, da tole zagotovo ni to. Plus, da je se cisto prevec stran od pricakovane M da bi bili to kakrsnikoli znaki user posted image tudi ce bi se po kaksnem cudezu zgodila. Tole bo samo en hud PMS po moje. Tako da komaj cakam, da pride user posted image naslednji teden da tole mine.

Allstar kako si ti, kaj pravi test?

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
4.6.2016 9:25:36   
Allstar
user posted image še ni, ampak sem naredila test in je žal negativen user posted image . Tako, da greva očitno res naprej na preiskave.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?