|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 16:34:39   
Veronique
Joj punce, ta knjiga je SUPER! Prej sem jo sla kupiti, zdaj sem jo ze na pol prebrala, poziram jo.
Hvala za priporocilo, ce pa imate se kaksno pa kar na dan z besedouser posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 16:37:02   
Veronique
mimi_ka ja, se vedno enako. Ni krvavitve, rjavi izcedek samo, tudi krcev ni. Ni pa nobenih znakov nosecnosti. Me vse skupaj sploh ne bi begalo, ce ne bi bilo negativnih testov.
Odgovora se nisem dobila. Ampak se ne obremenjujem, en zamujeni splav sem imela in vem kako je, vem tudi, da so mi 14dni govorili, da se bomo malo pocakali. Tako da tudi to cakanje zdaj ne skodi, predvidevam. Porocam, ko bo kaj novega.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 16:59:31   
Ashatan
Kero knjigo to berete?

Veronique, všeč mi je tvoj pozitiven odnos, čeprav vem da je hudi videti user posted image in potem nič iz tega. Sem imela eno slabo izkušnjo kot prvo nosečnost, potem pa dve nosečnosti BP.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 17:15:20   
madjanca
Kaj se vidva cakata.. od suzane zagorc.. user posted image

Ja jaz bi tudi trojcke. Se najraje.. pa ni mi niti vazno vec kaj bo samo, da bo!! user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 17:33:15   
Allstar
user posted image user posted image user posted image JUNIJ 2016 user posted image user posted image user posted image

2.6.
Allstar, 11. krog, 0 otrok

3.6.
talisman13, 1. krog, 1 otrok

18.6.
madjanca, 12. krog, 0 otrok

21.6.
*tabu*, 2. krog po SS, 0 otrok
majčyca, 2. krog, 1 otrok

22.6
Ashatan, 5. krog, 2 otroka

24.6.
morskazvezdica, 2. krog, 1 otrok

25.6.
diamantina, 2. krog, 2 otroka

26.6.
Veronique, 2. krog po SS, 0 otrok
Katriss

29.6.
mimi_ka, 3. krog po SS, 1 otrok

30.6.
Luminnel, 2. krog, 0 otrok
Mayche, 10. krog po SS, 0 otrok

user posted image Navijačiceuser posted image
Katte, Bibabuba12



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 17:41:51   
Allstar
Ashatan naj bi imela možnosti ja, moja babi je dvojčica. Ampak saj se nekaterim posrečijo tudi, če nimajo nič v familiji user posted image . Upam, da uspe user posted image . Če že dva ne, pa vsaj eden, čimprej user posted image .

majčyca sem te dodala, ne vem kako sem prej spregledala, oprosti user posted image ! Pa dobrodošla in veliko sreče user posted image

Veronique upam, da se ti čimprej uredi tako kot je treba in da se ti pove kaj sploh je to...

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 18:27:43   
Bibabuba12
Punce, js sem brala, da se naj bi dvojcku 'dedovali' po ocetovi strani. Ce je res ali ne pa ne vem. Poleg tega pa naj bi tudi narascala moznost z leti, stevilom nosecnosti in tudi teze. Zenske z (pre)vec kilogrami naj bi bile bolj nagnjene k temu. user posted image Se vidi, da sem imela prevec casa.user posted image

Veronique upam, da se ti cimprej uredi in da bo to mimo. Predvsem pa drzim pesti, da se ne bo kaj zakompliciralo.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 18:43:14   
madjanca
Po tej teoriji imam jaz kar veliko moznosti za dvojcke. Sem na clomidu, ki je poveca moznosti za vecplodno nosecnost, pa se med suhicami nisem user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 18:49:19   
Veronique
Punce a sem nora, da hocem jutri delat se en test?user posted image jaz si sploh ne morem pomagat, norouser posted image

No, tudi jaz se dveh ne bi branilauser posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 19:33:44   
Bibabuba12
Po teh teorijah bi js definitivno naslednjic mela dvojcke, ker mam vse razen let. user posted image In po moje, da bi me na UZ kar kap, ce bi zagledala dve srcka. user posted image Bom drzala pesti za dvojcke za vse, ki si jih zelite. Mate dve muhi na en mah, ce bi bila pa parcek pa sploh. user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 19:55:37   
Allstar
Če se dedujejo preko očeta na hčerko mi je logično, da bi pa oče imel vlogo pri dvojčkih pa ni mogoče user posted image . Ne vem katero teorijo si imela v mislih. Na spol vpliva oče, na število pa mama. Dedovanje pa ima vpliv, da ima ženska dobro predispozicijo za sprostitev več jajčec v eni ovulaciji. Dvojajčni naj bi bili dedni, enojajčni se pa zgodijo in so redki. Pa preskočilo naj bi en rod, kar ni najboljše za mene user posted image .
Stara še nisem, nisem pa med mlajšimi, prav tako pa tudi ne med suhimi user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
31.5.2016 21:43:28   
diamantina
Zdravo! Govorite o spolu ... mi imamo dva fantka in tudi v tretje bi raje fantka, kot punčko. Fantki so bistveno cenej od punc. user posted image Malo heca ... meni je v bistvu vseeno, kaj bi bilo. Za fantka imam vse, če bo pa punčka, bo pač bolj fantovska, mala lumpa. user posted image Samo da je vse Ok.
Dvojčke pa imamo tudi v naši družini, ampak je to bolj naključje po mojem (razen pri umetni) ...

Meni se pa M počasi zaključuje in v tem obdobju sem vedno najbolj srečna pa polna energije. Najslabši so mi dnevi pred M.


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 7:49:37   
Storžek3
Jutro punce! še mene prosim na seznam za 17.6. to je najin 5. krog in delava tretjega otroka.

joj jaz pa nebi dvojčkov user posted image bo en več kot dovolj.

Sem pa ta mesec kar nekak prepričana da bo uspelo in če ne bo bom ful razočarana...meni se že toooook vleče vse skupaj. Pa vem da ste nekatere tukaj ki se že ful dlje trudite.

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 8:14:03   
talisman13
No potem zgleda da imam jaz tudi možnost za dvojčke, moj oče ima dvojčka, ampak jaz upam da ne bosta dva je z enim otrokom dovolj dela user posted image , glede spola pa če bi lahko izbirala bi si izbrala fantka ker punco že imam, najbolj važno pa je da je zdrav user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 8:41:43   
Allstar
user posted image user posted image user posted image JUNIJ 2016 user posted image user posted image user posted image

2.6.
Allstar, 11. krog, 0 otrok

3.6.
talisman13, 1. krog, 1 otrok

17.6.
Storzek3, 5. krog, 2 otroka

18.6.
madjanca, 12. krog, 0 otrok

21.6.
*tabu*, 2. krog po SS, 0 otrok
majčyca, 2. krog, 1 otrok

22.6
Ashatan, 5. krog, 2 otroka

24.6.
morskazvezdica, 2. krog, 1 otrok

25.6.
diamantina, 2. krog, 2 otroka

26.6.
Veronique, 2. krog po SS, 0 otrok
Katriss

29.6.
mimi_ka, 3. krog po SS, 1 otrok

30.6.
Luminnel, 2. krog, 0 otrok
Mayche, 10. krog po SS, 0 otrok

user posted image Navijačiceuser posted image
Katte, Bibabuba12





(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 8:43:01   
majčyca
Allstar hvala user posted image

Veronique si delala danes ponovno test? Ker če ni krvavitve, pa mogoče še le ni vse izgubljeno. Držim pesti!

Jaz sem tudi nekako prepričana, da bo ta mesec uspelo in res upam, da imam prav user posted image sicer pa res upam, da bi nam vsem uspelo ta mesec user posted image

Allstar in talisman13 pri vama so že kaki znakci? Je katera že delala test?

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 8:46:48   
Allstar
Super bi bilo, da se nam jih nekaj pridruži še od 3.6. pa do 17.6. user posted image . Da ne bo takega zatišja tam vmes user posted image .

Vzamem možnosti za dvojčke od tistih, ki si ne želite user posted image !

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 8:53:44   
talisman13
Pri meni nič novega, testa tudi še nisem delala me pa že malo mika da ga bi, če nebi imela doma samo en test ga verjetno tudi bi naredila, čeprav je verjetno še prehitro

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 8:53:51   
Allstar
majčyica nič znakov ni, po mojem bo zamaknjeno za 2 dni, ker je bil ovulacijskibtest pozitiven šele 20.5., tako da jaz pred vikendom ne bom delala testa in upam da se mi ne pojavi user posted image user posted image

Kaj pa talisman13, a nisi ti rekla, da bi bilo bolj prav 2.6. na seznamu? Se ti že kaj kaže? Kdaj boš delala test?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 9:02:16   
talisman13
ja 19.5. sem si izmerila btt in je bila že povišana tako da po tem je ne pričakujem 2.6., ne vem vedno sem user posted image dobila 2,3, ali 4 v mesecu in sem vzela sredino kdaj jo ne pričakujem user posted image , v načrtu imam delat test v petek če me prej ne premami user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 9:05:03   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Punce, js sem brala, da se naj bi dvojcku 'dedovali' po ocetovi strani. Ce je res ali ne pa ne vem. Poleg tega pa naj bi tudi narascala moznost z leti, stevilom nosecnosti in tudi teze. Zenske z (pre)vec kilogrami naj bi bile bolj nagnjene k temu. user posted image Se vidi, da sem imela prevec casa.user posted image




Daj ne me strašiti, imam leta, kg in to bo četrta nosečnost (en ss in 2 otroka že). Kap me zadene, direktiva!

Madjanca, s klomidom ali pa s klomifenom je bistveno večja možnost za dvojčke, za to ga jaz nikoli nisem hotela jemati, ko mo je ena od prejšnjih G kar predpisati ga hotela, kar tako pač, ker eno leto nisem zanosila. Sem šla potem v amb. za neplodnost in sem imela čisto druge težave, klomifen ne bi čisto nič pomagal, razen morda do dvojčkovuser posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 9:43:24   
Storžek3
Ashatan a nisi enkrat napisala, da maš 4 otroke?

Jaz se tolažim, da dvojčkov ni v družini, se mi zdi da sem še vedno mlada, kil imam pa tudi premalo. Sicer pa kar bo bo, a ne user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 11:50:20   
Storžek3
Me zanima če takle O test štejete za pozitiven? Danes sem začela testirat in kar že taka črtica. Bom videla kaj bo jutri. Tako da se bom na seznamčku premaknila za par dni nazaj.

http://static.ringaraja.net/1108489044/big/b18238324c0e26b1a39102b3471449a1.jpg?tempid=45

< Sporočilo je popravil Storžek3 -- 1.6.2016 11:51:46 >

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 12:19:18   
majčyca
A ni tako, da mora bit testna črtica vsaj tako močna ali pa celo močnejša od kontrolne, da se test lahko smatra kot pozitiven?

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
1.6.2016 12:23:05   
Storžek3
Ja v teoriji. Ma moja čttica ni nikoli tako močna kot kontrolna, pa očitno O mam ker mam že dva otroka doma. Zato me zanima kako je pri drugih?

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?