|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 20:04:29   
Veronique
Ooo Allstar upam, da je to to!user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 20:06:23   
Allstar
Neee, zmotila sem se. O naj bi imela 20.dan cikla, to je bilo 24.6. Danes je 4 dni od takrat. Če bi bilo 7 bi bila skorajda sigurna, tako je pa prehitro, a ne?

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 20:31:35   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Luminnel jaz pa bi dala vse za dvojčka user posted image ! Res, ful bi bila vesela, si že od nekdaj želim user posted image !

Punce, zdaj sem imela malo krvavega izcedka ko sem šla na wc. In normalno da me je takoj potegnilo na to, da je vgnezditvena user posted image . Ampak verjetno ni možnosti, a ne? Po testih naj bi ovulacijo imela 20.6. V 4 dneh se pa še ne ugnezdi, je tako?



Jaaaa upam, da je resuser posted image moja kolegica je tudi en teden po O imela krvav izcedek pa ie ugledala user posted image !!! Držim pesti Allstar in reees navijam zate!

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 20:58:32   
Allstar
Hvala izida user posted image !
Sem se zmotila pri tipkanju, O naj bi imela 4 dni nazaj - 24.6. To pa je za vgnezditev premalo časa, oz kot pravi Pušenjak, si tako hitr vgnezditve ne želimo, ker je lahko v jajcevodu. Tako da je verjetno bilo kaj drugega naključnega user posted image .

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 21:09:10   
talisman13
Allstar držim pesti da je to to user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 22:53:54   
Veronique
Moja user posted image je prisla danes (en dan prehitro) in tako se selim v julijuser posted image

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 22:59:03   
Katriss
Oooo, koliko pluskov user posted image bravo, čestitke vsem! user posted image

Lep seznam. Na žalost je moja user posted image prišla danes in pobrala še tisto upanje, ki je ostalo...

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 23:17:47   
Veronique
Katriss pridi v julij, bova skupaj drzali pesti user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 7:35:34   
ela23
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čudovit seznam!!! Spomladanskih dojenčkov se bo kar trlo. Čestitke vsem. Želim vam mirno nosečnost. user posted image

Radenska, midve sva včasih klepetali pri bodočih nosečkah. Takrat si zanosila kmalu za mano (rodila sem julija), sedaj pa spet (decembra imam rok). Res me je razveselilo, ko sem videla, da vama je uspelo.

Za vse, ki vam ta mesec ni bil usojen, držim pesti tudi v bodoče. user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 7:42:01   
aja2
Jutro punce, kako ste danes? Jaz sem po vcerajsnji celo dnevni slabosti z bruhanjem in glavobolom malo boljse. Sem v postelji neke krekerje grizljala in je vse dobro. Vceraj niti vode nisem mogla pit-eh saj bo. Koliko ste kaj stare? Jaz sem verjetno med starejsimi (34, prvo pikico pa sem rodila pri 30). Lp

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 8:50:11   
Luminnel
Jaz glede na včerajšnjo skromno drugo črtico, za katero sem prepričana je to to, lahko danes samo potrdim. Sem zjutraj delala digitalni CB in je bil +, sem se tudi že naročila na pregled pri ginekologinji imam datum 14.7.. user posted image

Še danes komaj dojemam, mojemu sem pa pripravila tako kot sem pokazala. Je bil čist pafff, čisto malo je manjkalo, da ni bilo kakšne solzice. user posted image Potem sem mu pa še test pokazala.

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 8:55:02   
aja2
user posted image

(odgovor članu Luminnel)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 10:07:50   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Ooo Allstar upam, da je to to!user posted image



Allstar, tudi jaz držim pesti, čeprav se mi zdi malo zgodaj za vgnezditveno. Jaz je pri prvi nosečnosti nisem imela, zato ne morem govoriti iz izkušenj.

sem se pa spomnila, da ko sem začela piti krvomočnico, da sem imela prvi al drugi mesec krvavo sluz. Ampak samo enkrat.

Si mogoče začela kaj na novo jesti/piti - krvomočnico? Al pa kaj drugega?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 11:26:56   
Bibabuba12
Allstar nekaj dni po ovulaciji je zaradi hormonov mozno malo zakrvavit. Je definitivno prezgodaj za vgnezditveno. Tole sem nasla na eni strani: This small amount of bleeding is thought to be an indication that the woman is very fertile and ready for conception. Tako da dobro ti kaze. user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 11:27:22   
Damuš
Na ... zdaj smo pa tam ... ko so nam vse čveke ušle na nosečniški forumuser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 11:54:08   
Allstar
Žal mi je Veronique in Katriss. Bomo pa julija skupaj klepetale user posted image .

Včeraj izcedka ni bilo več, ga je pa danes toliko več user posted image . Sem šla zdaj na wc in ga je kar konkretno user posted image . Je pa sluz in rjava kri. Razmišljala sem, da je tudi možno, da sem imela ovulacijo 23, prej pa sigurno ne. Tako da sem tudi jaz mnenja, da je to prehitro za vgnezditveno. Če pa bi bila vgnezditvena, pa nič kaj dobro ne bi kazalo, ker do maternice jajčece še ne bi prišlo user posted image . A me pahko še to heca zdaj....komaj čakam na torek in na ginekologa.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 12:11:49   
Bibabuba12
Tudi ce je vgnezditvena se nujno ne pomeni, da ne bo v maternici. Ne se prevec psihirat, ker spremenit ne mores nic. Bi si pa mislila, da je verjetno tole od nihanja hormonov po ovulaciji, ne pa vgnezditvena.

< Sporočilo je popravil Bibabuba12 -- 29.6.2016 12:24:33 >

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 12:12:42   
majčyca
Allstar, če si imela O 23.6., potem bi to danes lahko bila vgnezditvena. Pušenjak piše, da je vgnezditvena med 6. in 9. dnem po O. Držim pesti, da je to to user posted image
Jaz pa sem zdaj pravkar odtekla svojo dnevno progo in se mi zdi da bom zgorela user posted image

Jaz pa samo močno upam, da se mi ta mesec cikel uredi, no še bolj pa da bi zagledala user posted image
Prejšnji mesec sem dobila user posted image 21. dan cikla, če bi bilo ta mesec tudi tako, bi to bilo zdaj v nedeljo 3.7. Zaenkrat še ni nobenih znakov za user posted image , tako da upam da se mi vsaj cikel uredi če slučajno ne bo user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 12:30:52   
Veronique
Mene pa spet nekaj hecauser posted image sem mislila vceraj zvecer da sem dobila M (na papirju malo krvavega izcedka) potem pa ponoci nic in se vedno nic. Upam da ne bo zamujala nooo, jaz sem pripravljena za naslednji mesec! Se dobro, da imam danes pregled, da mi bo mogoce kaj vec jasno.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 12:33:57   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Mene pa spet nekaj hecauser posted image sem mislila vceraj zvecer da sem dobila M (na papirju malo krvavega izcedka) potem pa ponoci nic in se vedno nic. Upam da ne bo zamujala nooo, jaz sem pripravljena za naslednji mesec! Se dobro, da imam danes pregled, da mi bo mogoce kaj vec jasno.


Jaz sem imela tako kot ti, potem cel dan nic...naredila BC, kjer je pokazalo rahlo črtico...potem pa se je ulila...držim pesti, da se tebi ne vlijeuser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 12:46:27   
Veronique
Ni moznosti vesuser posted image se mi je pa prejsnji mesec to zgodilo. Crtica, en teden veselja in potem se je vlila.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 12:49:57   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Ni moznosti vesuser posted image se mi je pa prejsnji mesec to zgodilo. Crtica, en teden veselja in potem se je vlila.


Bomo pa julijke☺ in upam, da nam takrat uspe.tale BC pa je res kar nekaj...kako heca. Držim pestiuser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 12:52:51   
Damuš
Joj, punce ... Kako vas hecajo.
Ene teste bi res morali prepovedati (recimo Baby check). Na srečo sama nimam takih izkušenj. Sicer zagovarjam delanje testa šele po izostanku M, ampak sem že 2 meseca zapored prekršila to pravilo, saj sem imela tako migreno, da sem naredila predčasno test samo zato, da sem lahko mirno vzela tableto proti bolečinam. Me je pa nazadnje M prehitela. In to za 2 dni. sem kar čukasto gledala. Ponavadi je točna kot urica.

Mora biti kar šok, da narediš test, pa je pozitiven, potem pa se čez dan ali dva vlije M. user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 13:11:27   
Veronique
Sem narobe napisala, 4 dni veselja! Grozno je, res. Ampak mi je tudi digitalni pa FS pokazal crtico tako da vem, da je bilo to to.
Zdaj pa bi res raje da ne bi: sem noro pod stresom zaradi sole, redbul+kava vsak dan, vmes se kak cigaret. Bom raje julijka pa takrat zaresuser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 13:31:14   
Mayche
Aaaaaaa, kakšen zeeeeleeeen seznamček... čestitke vsaki posebaj za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Res ste face, vsaka posebaj in komaj vam uspem slediti tako živahen je tale forum... in prav je tako user posted image

Očitno sem med zadnjimi, ko še čakam, kaj bo... jutri bomo videli... nimam veliko upanja, ker sem se v času O slabo počutila, neka viroza me je doletela in prehlad, zato sva samo dvakrat user posted image ... tako da bolj kot ne pričakujem M... me pa PMS kar fajn daje, saj sem včeraj in danes tak crknjena in zaspana, da komaj čakam, da bo mimo, da pridem malo k sebi user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?