|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 41 [42] 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 13:45:06   
Veronique
Ta zaspanost je lahko tudi kaj druga kot pmsuser posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 13:46:21   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Mayche

Aaaaaaa, kakšen zeeeeleeeen seznamček... čestitke vsaki posebaj za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Res ste face, vsaka posebaj in komaj vam uspem slediti tako živahen je tale forum... in prav je tako user posted image

Očitno sem med zadnjimi, ko še čakam, kaj bo... jutri bomo videli... nimam veliko upanja, ker sem se v času O slabo počutila, neka viroza me je doletela in prehlad, zato sva samo dvakrat user posted image ... tako da bolj kot ne pričakujem M... me pa PMS kar fajn daje, saj sem včeraj in danes tak crknjena in zaspana, da komaj čakam, da bo mimo, da pridem malo k sebi user posted image



Že enkrat je dovoljuser posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 13:48:58   
Mayche

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Ta zaspanost je lahko tudi kaj druga kot pmsuser posted image


Ah, ne upam nekaj preveč... ker kakor pravim, okoli O sem se obupno počutila... in lekadole jemala in zato ni blo lih moje telo pripravljeno maksimalno na oploditev user posted image user posted image


Je pa beden občutek ja, ko zagledaš črtico, pol pa se ti čez nekaj dni vlije M... tudi sama že dvakrat doživela...user posted image in se mi zdi, da v bodoče, ko bo test pozitiven, sploh se sploh ne bom več upala prav veselit in bo strah vedno prisoten...

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 14:03:15   
Sofie

Jaz sem pa tokrat delala kot enega od testov tudi tega: https://www.lekarna24ur.com/si/nosecnost-mama-in-otrok/testi-za-nosecnost/pregnafix-test-za-zgodnje-ugotavljanje-nosecnosti-1-kos

Pač tega so imeli pri nas v lekarni na avtomatuuser posted image Test je poceni, pokazal je pa dve konkretni črtici, enako kot ostali testi.


(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 15:54:05   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: izida


IZVIRNO SPOROČILO: Mayche

Aaaaaaa, kakšen zeeeeleeeen seznamček... čestitke vsaki posebaj za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Res ste face, vsaka posebaj in komaj vam uspem slediti tako živahen je tale forum... in prav je tako user posted image

Očitno sem med zadnjimi, ko še čakam, kaj bo... jutri bomo videli... nimam veliko upanja, ker sem se v času O slabo počutila, neka viroza me je doletela in prehlad, zato sva samo dvakrat user posted image ... tako da bolj kot ne pričakujem M... me pa PMS kar fajn daje, saj sem včeraj in danes tak crknjena in zaspana, da komaj čakam, da bo mimo, da pridem malo k sebi user posted image



Že enkrat je dovoljuser posted image

Mayche, točno tako kot pravi Izida. Enkrat je lahko očitno več kot dovolj. Meni se je ta mesec posrečilo samo z enim seksom..prej pa nič..očitno se prime, ko je pravi čas za to in lahko se me na glavo postavimo, pa ne bo nič, če ni namenjeno user posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 16:02:00   
Luminnel
Ja ne skrbi glede tega... tudi midva nisva točno na dan ovulacije in sem sedaj user posted image . In to v drugem krogu, čeprav mi je ginekologinja napovedovala, da bom težko zanosila.
Očitno je res, da se zgodi, ko najmanj pričakuješ. Punce ostanite optimistične in sem prepričana, da boste kmalu tudi ve na seznamu zelene in user posted image . Držim pesti za vse.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 16:06:06   
Mayche

IZVIRNO SPOROČILO: Luminnel

Ja ne skrbi glede tega... tudi midva nisva točno na dan ovulacije in sem sedaj user posted image . In to v drugem krogu, čeprav mi je ginekologinja napovedovala, da bom težko zanosila.
Očitno je res, da se zgodi, ko najmanj pričakuješ. Punce ostanite optimistične in sem prepričana, da boste kmalu tudi ve na seznamu zelene in user posted image . Držim pesti za vse.



Ja, mimi_ka in Luminnel, popolnoma se strinjam z vama... in tudi sama sem se odločila, da se prepustim toku, ker sem že malo "utrujena" od vsega kalkuliranja in razmišljanja. Tudi sama verjamem, da se bo zgodilo, ko bo čas pravi in nam bo tako namenjeno. Ta mesec se zato poskušam čim manj obremenjevat in nekako živet bolj odmaknjeno od tega... celo testov za nosečnost si nisem kupila in jih sploh ne nameravam delat nič prej, razen če bo M res par dni zamujala... user posted image

(odgovor članu Luminnel)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 18:01:47   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: majčyca

Allstar, če si imela O 23.6., potem bi to danes lahko bila vgnezditvena. Pušenjak piše, da je vgnezditvena med 6. in 9. dnem po O. Držim pesti, da je to to user posted image



Ja čisto možno je, da je bila O 23. Prej sem imela malo rjave sluzi, naslednji wc še kar sveže krvi s sluzjo (sem bila sigurna da je user posted image presenetila 1 teden prehitro, kar bi bilo prvič), od 2 naprej pa čisto nič več user posted image . Zdaj imam celo jaz upanje, da je mogoče vgnezditvena user posted image . Ampak sem zaplavala ven iz realnih vod....potem bo pa jok in stok če pride user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 18:47:02   
Veronique
Jaz sem od G, menstruacija se vidi tako da jo kmalu pricakujem, pa eno vodno cisto imam (upam da to ni nic takega, sicer mi je zatrdila, da ni)
Zaradi dveh zaporednih SS pa sem dobila se napotnico za neplodnostno.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 19:09:27   
Mayche

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Jaz sem od G, menstruacija se vidi tako da jo kmalu pricakujem, pa eno vodno cisto imam (upam da to ni nic takega, sicer mi je zatrdila, da ni)
Zaradi dveh zaporednih SS pa sem dobila se napotnico za neplodnostno.


Super, samo, da veš, pri čem si in da se lahko malo pomiriš, sedaj pa optimistično dalje. Tudi sama sem po dveh SS lani dobila napotnico za neplodnostno. Lažje je že, da greš naprej, in da iz prve roke izveš kako pa kaj dalje... jaz sem dala skozi vse potrebne prve preiskave, naslednji teden pa imava posvet z zdravnico in bomo pregledali vse izvide, tako, da upam, da je z nama vse OK.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 19:19:21   
Veronique
Tocno to ja, ze upanje je dovolj.
Kako pa zgleda prvi posvet/pregled, bi mi lahko malo razlozila? A si v Mb?

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 19:33:37   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Jaz sem od G, menstruacija se vidi tako da jo kmalu pricakujem, pa eno vodno cisto imam (upam da to ni nic takega, sicer mi je zatrdila, da ni)
Zaradi dveh zaporednih SS pa sem dobila se napotnico za neplodnostno.


Super Veronique, že kaj veš kdaj boš na vrsti v neplodnostni? Jaz imam v torek pregled pri svojem ginekologu, kjer bodo čakali tudi izvidi spermiograma od mojega. Če bo potrebno, bo še mene poslal na hormonske preiskave, potem pa naprej. Ti si v MB ali LJ?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 19:45:09   
Radenska_
V MB ve cakalna doba za prvi posvet priblizno 4 mesece.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 20:06:37   
Mayche

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Tocno to ja, ze upanje je dovolj.
Kako pa zgleda prvi posvet/pregled, bi mi lahko malo razlozila? A si v Mb?


Ja, v MB. Čakalna doba je nekje tako dolga, kot je napisala Radenska. Ko dobiš datum prvega posveta, ta ni nič kaj posebnega. Tja gresta oba, spoznaš se z zdravnikom oziroma zdravnico, ki ti ga/jo dodelijo, opišeta kako dolgo se trudita, kaki so ciklusi, kdaj in koliko je bilo SS, ter ostale težave. Nato dobiš en kup napotnic. Partner za spermiogram, ti pa za krvne in hormonske preiskave pa UZ, na katere hodiš glede na dan v ciklusu - vse ti sestra pojasni kdaj in kako in kaj. Aja, midva sva zaradi splavov dobila še oba napotnico za genetske preiskave, pa jaz še za ene krvne preiskave v LJ, kjer preverijo strjevanje krvi ali nekaj takega... Ko opraviš vse te preiskave, pa se naročiš na ponovni pregled, kjer se potem pogovorite kako dalje (glede na izvide). Drugače pa so kar prijazni, tako da ni neke panike user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 20:20:43   
Veronique
Najlepsa hvala za tole, mi bo prav prislo, da si vsaj znam malo predstavljat. Upam pa, da sploh ne bo prislo do tega in nama prej uspe s srecnim koncemuser posted image

Grem pa v Mb ja, saj mi je najblizji. Se bom sla ta teden narociti. A to gres osebno ali lahko kar poklicem? No, pa saj bom pogledla na spletni strani.

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 20:22:25   
Veronique
Allstar nic se nevem, ta teden ali pa naslednji se bom narocila. Bos ti tudi v Mb?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 20:25:41   
Mayche
Lahko pokličeš ali pa tudi preko elektronske pošte. user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 20:37:34   
mava1975
Lahko preko elektronske pošte, vsaj jaz sem se, so fulll prijazni. Pa čim prej se naroči, po možnosti piši še danes, potem imaš itak nekaj dni časa, da jim pošlješ napotnico po navadni pošti. Čakalna doba je približno 4-6 mesecev za prvi pregled, odvisno od gužve, in stvari se potem kar zavlečejo...

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 20:39:17   
Veronique
Evo punce sem bila pridna in vas upostevala - mail poslan!user posted image hvala za pomoc user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 20:43:09   
mava1975
Pridna, jutri zjutraj dobiš odgovor, ponavadi tam do 9.00 šibajo mejli...držim pesti. Jaz sem se odločala med Ljubljano in Mariborom in sem se po vseh nasvetih odločila za Maribor, take profesionalna obravnave in prijaznosti še nisem doživela, res.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 20:59:52   
Veronique
Joj to pa me res potolazi. Meni je tudi dooosti blizje (do Mb imam recimo 15min, do Lj vec kot 1.5h) tako da je ze to pretehtalo. Hvala za vse nasvete. Cakam da se vlije potem pa uzivat poletjeuser posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 22:06:08   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Allstar nic se nevem, ta teden ali pa naslednji se bom narocila. Bos ti tudi v Mb?


Ne, jaz bom pa v LJ, ampak ne pri Rešu. Pri dr. Voglerju na Leonišču. V torek že imam pregled, spermiogram že imava, še moje hormone, potem pa bomo videli kako in kaj bo user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 22:08:52   
Veronique
Super! Drzim pesti za naju obe, da bova imele najkasneje septembrckeuser posted image hecam se, itak da spomladanckeuser posted image
Sem pa danes spet imela malo slab dan, ker mi je ena prijateljica ponovno pribila, da se je treba samo sprostit. AAAAA

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
29.6.2016 22:56:11   
Allstar
Uuuu, ti nasveti o sproščanju naredijo dan vse drugo kot sproščen user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
30.6.2016 6:58:25   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar


IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Allstar nic se nevem, ta teden ali pa naslednji se bom narocila. Bos ti tudi v Mb?


Ne, jaz bom pa v LJ, ampak ne pri Rešu. Pri dr. Voglerju na Leonišču. V torek že imam pregled, spermiogram že imava, še moje hormone, potem pa bomo videli kako in kaj bo user posted image


Super, da se stvari premikajo. Meni so v Lj. itak vsi ekstra prijazni. Zadnji UZ mi je moja dr. naredila kar mimo svoje ambulante. Je prišla samo zaradi mene dol, da je preverila kako kaže z ovulacijo. Meni veliko pomeni, da nisi samo številka.

Držim pesti da v torek dobiš kakšno lepo novičko.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 41 [42] 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 41 [42] 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?