|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 33 [34] 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2017
27.2.2017 9:13:54   
tanchy21
Zmesana kr navad se vsak vecer se zacnejo nas mali jih ma tkole od 8 do 10 sam mam sreco da se ne dere skup dve ur tko ko je nekje ampak se zajoka pa spet neha dokler se ne pokaka al pa sprdi pol je pa ql in spi celo noc ja smil se ti ko se joka pa nimas kej kaplce dobiva to je edino kar lahko ja js mu masiram trebuscek in to ful pomaga user posted image

Ewo cestitkeeee madjanca pa le nisi marca rodila cestitke pa ful lep ime moj ce nebi bil nik bi bil anze vidm pa da smo skor same fantke rodile le kasna puncka je tukej

(odgovor članu ziraf)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Februarke 2017
27.2.2017 10:19:06   
Limoncap
Cestitke madjanca

user posted image

(odgovor članu tanchy21)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Februarke 2017
27.2.2017 10:29:55   
zmešana
Tanchy, pri nas je isto. Nekako ista ura, isto joka dokler ne gre ven, potem je bolje. Sicer pravijo, da je od dojencka do dojencka drugace, pa vseeno, mamice ce najdete kaksno stvar, ki pomiri pikca, bom vesela nasvetov.

Imejte se lepo 😉

(odgovor članu Limoncap)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Februarke 2017
27.2.2017 10:49:07   
tanchy21
Men je babca rekla da ga kopat kr vsak dan ce ga pomirja tk d sm to vcer probala drugace pa na dva dni kopam v banci in je blo vcer kr mirno sam to je odvisn od vsacga drgac eni uzivajon eni ne pa tud ce kej dodajas mlek mej steklenicko anticolic proti krcem tud pomaga mal mi bomo jitr 1 mesec dopolnil pa smo ze kr dost probal ker jih ma ze od 2 tedna krce

(odgovor članu zmešana)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Februarke 2017
28.2.2017 15:56:45   
Kitty 1
Živjo :)

Kako ste mlade družinice user posted image
Jaz opažam, da bom vrjetno marčevka user posted image
Pregledi vsi ok (sem že problem porodnišnice, ne več svoje zdravnice), vse nekako v nizkem štartu ampak mali ostaja kjer je :D
Ker pa ni nič narobe in nimam nobenih težav sem lahko še doma user posted image


(odgovor članu tanchy21)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Februarke 2017
28.2.2017 18:26:38   
Mamina3
Heej

Da se malo javim

Smo ze od sobote doma...Teja je pridna...dojima se nonstop...oz na uro in pol ali pa v 3x v eni uri...tudi ponoci...tu pa tam ima problem zagrabit...danes jo je patronazna tehtala je pridobila 95g v dveh dnehuser posted image ..je tudi rekla da se ji zdi malo rumena.. zdaj me je ze strah.. sicer v porodnisnici so vrednosti zadnji dan malenkost padle in niti niso bile visoke...joooj

Tudi mi imamo pomalem krceke...sem danes nabavla vetrovne kapljice koroskih lekarn..bomo vidli no

Popek je tudi odpadel tako da komaj cakam sa se bomo lahko kopali in pa jooj seveda sa bova lahko sli na sprehod

Tudi haz sem danes malo bolje...ker ta porod je bil od user posted image ...ceprav tretji je bil najtezji

Ampak danes je vse pozabljenouser posted image

Lepo se imejte..cartajte.. se tipkamo😀

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Februarke 2017
1.3.2017 10:16:42   
madjanca
Kitty si kar se v enem kosu ali ze pestvas?

Evo midva imava malce tezave z dojenjem, saj tudi jaz tezko dojim, ker me od carskega vse zelo hudo boli se. Ampak se niti ne obremenjujem. Zdaj samo toliko pristaviva, da bodo meni zleze stekle, bova se pa temu doma posvetila, ko bova oba malce bolj navajena en drugega in ko bom jaz se malce bolj okrevala user posted image

Upam pa, da ostane tako priden tudi ko pridemo domov. Trenutno je res pravi srcek. Ciiiisto nezno zacne nergati, ko je lacen. Jokati ga se skoraj da nismo slisali user posted image

Kako ste ostale kaj? Dobro okrevate po porodu? Se kaksne druge tezavice razen krckov?


(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Februarke 2017
1.3.2017 11:34:03   
tanchy21
Madjanca a mas sive al klamfice ja sm mela klamfice in me ni nc bolel sploh ko jih vn pobere je kt d ni blo nc edin cisca mal dle traja pr men se zmer pa je dns 1 mesec okoli drgac pa pocivej da se ti ne nrdi kasn hematon k pol pa traja okrevanje mene ni nc bolel od carskega cimra je mela sive in je mela grozne tezave

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Februarke 2017
1.3.2017 12:00:08   
Kitty 1
Ja madjanca, še kar vztrajamo user posted image naju pa puščajo v enem kosu, ker ni nobenih težav. Mali uživa, jaz sem ok, otekanja ni... tako da malček še čakamo. Če se ne odloči pa pač ne bo sam izbral rojstnega dneva user posted image se mi zdi fer user posted image hahhagaga

Sem pa že malo "fouš" vozičkarjem user posted image

Se mi pa potihem zdi, da bo pri nas porod sprožen luser posted image
Kakorkoli pa bo pa upam da bo hiter:)

Sem pa sedaj uradno marčevka, ampak bom kar ostala v tejle skupini user posted image


(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Februarke 2017
1.3.2017 17:21:00   
tanchy21
Kitty bos pa prej lah vozickala ko bo vec lepga vremena hehe sj bols d cakajo ce se mali ured pocuti bo pa se kej prdobil ti pa se lepo naspi ker pol bos lahko budna moj nik prespi celo noc tk d ustanemo ob 6 in to je to

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Februarke 2017
1.3.2017 19:00:47   
Kitty 1
Hy
Ja normalno da je ok, da počakajo. Če ni težav res nima smisla nekaj na silo.
Raje vidim to, kot pa da sprožijo samo zaradi datuma, vsaj meni se to ne zdi nek dober razlog. Sploh ker ne gre še za prenošenost ali kakšno drugo težavo. Pač ni se še odločil user posted image

Ja vozičkanje po lepem vremenu bomo pa vse imele. Začetek pomladi je top user posted image

(odgovor članu tanchy21)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Februarke 2017
1.3.2017 19:34:44   
madjanca
Sploh ne vem kaj imam, ker sem zadremala zaradi izcrpanosti med posegom. Vprasala pa tudi nic nisem...

Sem ugotovila, da malce bolj boli tudi od tega ker se ne cutim, da me tisci lulat in imam poln mehur potem.. ampak je zdaj ze precej bolje. Mali pa tudi se vedno priden tako, da res lahko pocivam.

Sva pa brez obiskov, ker ke ati zbolel. Upam, da se pozdravi preden pridemo domov. Bo res kmalu idealno za vozickanje ampak jaz kak mesec ne grem dlje od konca dvorisca...

Ja sprozanje ni tako fino, ker je za telo vse nekaj prisiljeno in ni to to...

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Februarke 2017
1.3.2017 22:21:33   
tanchy21
Ja raj cakat ne p tk k men vse na silo da je blo za oba hudo...madjanca ce se potipas cutis kaj mas bos vidla k bo babca vn pobrals te ne bo nc bolel

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Februarke 2017
1.3.2017 23:35:33   
madjanca
Ja tudi pr nama ni bil pravi moment.. ma se je super koncalo k sreci..

Ja bi rekla, da so to prej sivi kot sponke. Kaj si imela ti kake krce v stegnih? Meni se dogaja taka cudna bolecina od kriza pa do kolena in pa na podplatu se mi je zacela delat zatrdlina. Upam, da cez noc izgine...

(odgovor članu tanchy21)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Februarke 2017
2.3.2017 12:53:36   
tanchy21
Js nwm zaka so dal men klamfe k kokr se menm z zenskami majo vse sive ker mene ni nc bolel mene je efin v hrbtenic rami pa vratu tm me je glih tk k krc zagrabu pa spustu v nogah je blo pa edino zatecene sm mela se 2 tedna pa edin v stegnih sm mela obcutk k d sm ze tri dni.pokonc kao d sm zmatrana pol se je pa umiril

Bos vidla 7 dan ti bo babca sive dala vn ce jih se ni in bos vidla ce bo kej drgac js zdj sploh nwm d sm bla rezana vcas me mal zapece pa srbi to je p to drgac p kr pocivej cimvec ce te pa bo doug bolel pejd pa pokazat se k poznam primer ko so zenski zivc poskodval in so jo noge grozno bolele

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Februarke 2017
4.3.2017 11:12:26   
madjanca
Kako ste kaj mamice? Mi smo kar vredu.. sicer se vecinoma prelezim, ker so bolecine se dosti prisotne...in pa tudi dojenja se nisva ravno osvojila... malce tudi po moji krivdi, ker dodajam AM, samo trenutno je fizicno nemogoce, da bi se dojila kadar bi gospodic rad. Enostavno me prevec boli in tudi mali verjetno cuti, ker takrat sploh noce zagrabit... ampak bomo tudi to osvojili slej ko prej :)

Kitty, ti se vedno samo trebuscek bozas ali se ze cerkljate?


(odgovor članu tanchy21)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Februarke 2017
5.3.2017 23:33:05   
Kitty 1
Madjanca ne user posted image še vedno tovorim trebuscek s sabouser posted image

Ampak mu bo kmalu odklenkalo :) če se ne bo spomnil sam, bo pa umetno sproženo. Zdaj je pa res že čas user posted image

Mi je pa škoda, ker vrjetno nebo naravno. Sem 14 dni po roku in še vedno naredim vse + dolg sprehod(1.5 h).

Mi je pa zanimivo, da ko se vsedem na kavč in umirim se začne dogajati, vendar potem vedno nekaj zmoti in sem na nogah. Takrat se vse ustavi in pocutje spet kot da ni nič.

No, saj se vam kmalu pridružim user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Februarke 2017
6.3.2017 8:57:01   
Limoncap
Uf kitty..14 dni..verjetno je to najdaljsih 14 dni..bos pa za dan zena pestovala 😉 drzim pesti, da bos cimprej imela svojo strucko v objemu.

Moj soncek pa bo v petek ze en mesec, raste in pridobiva full..pocasi moram v nabavo po oblacila, predvsem bodije in hlacke (zabice) v st 68. user posted image . 62 mu je ze na ozko. In se po nakupih za bratca, po cevlje in za oblect, ker je tud vse prerastel..bi pasal zdaj kaksen dobitek na lotu 😁😅

Kako ste ve mamice?

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Februarke 2017
6.3.2017 12:06:21   
madjanca
kitty, kaj si prepričana, da se niste zakalkulirali?? user posted image zanimivo, da pustijo toliko časa čakati... ampak če si vredu je bolje tako...

mi smo pa dosti boljše... šivi so začeli razpadati in dejansko se bolečine umirjajo... sicer še vedno težko kaj počnem stoje, ma vsaj dojiva se lahko.. samo ima mami malo mleka tako, da dodajamo še vedno. upam, da speljemo že enkrat..

smo pa le odkrili, kako uspavat našega fanta podnevi, ker nikakor noče spat... samo ropot mora biti okoli. kar je fino, ker lahko cel dan poslušam radio in nič ne rabim po prstih hodit.. juhuhu.. upam, da bomo ponoči še vedno vstajali samo enkrat kot sedaj. to bi bilo odlično user posted image

jooo kaj tako hitro rastejo.. pri nas je trenutno 50 skoraj prava, v 56 se še vedno kar izgubi user posted image je pa en teden star =) danes imamo spet tehtanje. upam, da smo že nazaj na porodni teži, da ne bo tetka kaj težila, da bomo ponoči morali vstajat...


lepo se certajte tudi ve in kaj se javite.. tebi kitty pa želim, da se kmalu začne zares odvijat.. user posted image

(odgovor članu Limoncap)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Februarke 2017
6.3.2017 16:10:13   
tanchy21
Limonca o tvoj pa je korenjak nas je bil 1 en mesc p so mu kumi 56 prov pa so mu se mal prevelke user posted image

Madjanca pr nama se tud dojenje ni vzpostavlo za doug k se pa je mi pa mleka zmankal tk d nimamo kej ko umetno hvala bogu tiste k dojijo doug d majo mlek k to je najbl vredno

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Februarke 2017
6.3.2017 16:32:38   
madjanca
No pr nas je ostala tehtnica ker smo imeli cudezno ze manj kot ko smo prisli iz porodnisnice.... in mi je cisto zamorila. Sem kar slabe volje. Pa kaj naj, nismo vse za dojit. Pa kako znajo utrujat. Saj si res tudi sama zelim, ampak ne gre z glavo skozi zid...

user posted image

< Sporočilo je popravil madjanca -- 6.3.2017 16:35:05 >

(odgovor članu tanchy21)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Februarke 2017
6.3.2017 22:11:57   
tanchy21
Madjanca js te zastopim na zivce mi gre ko vsak me obsoja ko ne dojim pa kaj nj vlece ce mleka ni in to obsojanje mi gre tko na zivce ma to s tezo so prov mal cudni

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Februarke 2017
8.3.2017 21:31:11   
Kitty 1
No pa smo tudi mi trije :D
V torek sproženo z umetnimi, končali s carskim rezom.

Fant velik 52 cm in tezak 3.600

Zdaj smo pa vse ane 😁user posted image

(odgovor članu tanchy21)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Februarke 2017
8.3.2017 21:35:12   
madjanca
Podobna zgodba kot pri nas... ma me veseli, da imasta koncno druzbo user posted image cestitke. Lepo se certajte in zdravi bodite..

Predvsem pa ti zelim hitro okrevanje! In izkoristi prve dni za lezanje. Jaz sem se malce prehitela in sem spet oblezala...

Kje pa ste ostale punce kaj? Imate vse polno dela s struckami? Mi se se kar trudimo s hranjenjem. Sem rekla da se kaksen teden pocakam in ce ne speljemo naju ne bom vec mucila..

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Februarke 2017
8.3.2017 22:00:48   
tanchy21
Kityy cestiitam zelim ti cimprejsne okrevanje pa velik cartanja

Mi rastemo zdj smo ze velki nas mali ma tko moci glavco tk drzi pokonci treba zlo pazit
Zdj mava drug tedn slikanje kovku so se pa krcki umiril je prov lustno pa zlo velik smo pokonc in je tko.lustno se igramo ful je pa zanimivo ko se smeje je tk lustno ga gledatuser posted image


(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 33 [34] 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 33 [34] 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?