|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2017
6.7.2016 17:59:35   
aja2
Superuser posted image , glavno da je vse v redu. Sedaj se bos verjetno preselila k marcevkam, ali? Jaz pa imam v torek pregled, ze odstevam dneve.user posted image

(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Februarke 2017
7.7.2016 8:08:44   
MladaMamiMojca
mamina3 suuuper, da je vse ok, kaj zato če boste pikico malo dlje čakali, kot ste mislili user posted image

aja2 tudi sama že odštevam dneve do prvega pregleda, se mi tako vleče, čeprav mi je jasno, da v kolikor bi imela prej pregled, ko še srček ne bi utripal, bi bila še bolj nestrpna user posted image

lep dan vam želim drage user posted image

user posted image

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Februarke 2017
7.7.2016 9:52:44   
aja2
Pozdravljene punce, kako ste kaj danes? Pri meni se slabosti in glavoboli kar nadaljujejo, vendar še je vse za zdržati. Proti večeru se stanje poslabša, tako da ko naša pupa zvečer zaspi, grem tudi jaz hitro za njo. Nič več poznega bedenja in tako naprej.user posted image

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Februarke 2017
7.7.2016 11:02:27   
Lipstick
Pozdravljene :)
Tud jaz spadam k vam. Rok imam 13.2:) zame bo to tretji otrok.

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Februarke 2017
7.7.2016 11:07:21   
aja2
Pozdravljena. Si ze imela pregled?

(odgovor članu Lipstick)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Februarke 2017
7.7.2016 11:11:50   
Lipstick
Ja,ze imela pregled :) Nuhalno imam ze naslednji mesec ,ko bom v 12 tednu

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Februarke 2017
7.7.2016 13:33:45   
MilaVila
Katera dodaja v fb skupino ?

(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 7:53:13   
janjusa
Pozdravljene, še ena nosečka user posted image . Noseča sem 10t in sem že imela pregled, pdp pa imam 3.2. 2017. To je moja 3 nosečnost, doma pa imamo 1l in 8m starega lumpa s katerim mi nikoli ni dolgčas. Mi je pa kar zelo slabo v tej nosečnosti pa še orng glavobole imam. Upam, da čim prej mine in bom lahko bolj uživala v tej nosečnosti. Nuhalno imam že 22. 7., komaj čakam. Se bom pa včlanila tudi v fb skupino, ker sem tam bolj aktivna.

(odgovor članu MilaVila)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 10:01:15   
aja2
Pozdravljena novauser posted image in seveda cestitke in cim bolj mirno nosecnost.

(odgovor članu janjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 10:05:36   
Ursa109
Pozdravljene nosečke in čestitke.
tudi jaz se pridružujem skupini februark 2017.
po mojih izračunih sem v 8.tednu. moja prva nosečnost.
Čakam na prvi pregled, me je pa kar malo strah, upam da bo vse ok.
Ali se vam že vidi trebušček?

user posted image


(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 10:11:17   
aja2
Ooo pozdravljena, si tako kot jaz v 8.tednu. Noseca sem drugic, doma imamo 4 letno pupo. Trebuscka se ni, je pa napihnjenost. Prvic se mi je trebuscek zacel poznati tam 16., 17. teden, sedaj pa mislim da bo prej. Kdaj imas pregled? Pa nic skrbet, uzivaj in bos videla, da bo vse o.k.

(odgovor članu Ursa109)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 10:38:48   
Ursa109
Pregled imam v ponedeljek, komaj čakam user posted image
pri men je tudi vse napeto, je ze skoraj opazno, saj nikoli nisem imela trebuscka, sem kr sportnica in sem imela vedno raven trebuh.
user posted image

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 11:28:21   
MladaMamiMojca
wow nove user posted image pozdravljene pri februarkah user posted image in čestitke za nosečnost, naj vse poteka bp in februarja bomo že pestovali user posted image , tiste male, nebogljene, dišeče štručke user posted image

na FB pa dodaja Kika86, no vsaj mene je dodala user posted image

trebušček user posted image moram rečt, da sem kar precej napihnjena, zato ja, ga je treba že skrivat, saj nisem verjela, ko so pravili, da v drugo bo se ti trebušček zelo hitro poznal, ja, res se zdaj vidim, tako da komaj čakam, da je pregled mimo (jupii še malo pa bo naslednji petek user posted image ), ker grem čez 1 teden potem na morje, da se lahko naročim še na nuhalno in potem ne rabim več skrivat, kar bi že sedaj celemu svetu povedala user posted image

ja, pri meni so tudi slabosti prisotne čez cel dan, včasih več, včasih manj, mi pa še vedno paše bolj sladko, na kislo ne pomislim več, čeprav v prvi nosečnosti sem bila mahnjena na kislo user posted image

lepo se imejte user posted image in čim manj se sekirajte user posted image

(odgovor članu Ursa109)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 11:35:28   
madjanca
Jaz imam trebuh napihnjen, komaj se zapnem hlace. Ampak cudno mi je, ko mi pa tehtnica iz dneva v dan manj kg pokaze user posted image
Mjslim, da bo za zamenjat baterija user posted image

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 12:22:07   
ursa1988
Pozdravljeni,

tudi pričakujemo 9.2.2017 drugega otroka. Ali me lahko dodate v FB skupino?
Hvala.user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 13:18:51   
aja2
Ce smo malo vrazevene. MladaMamiMojca, prvic ti ni pasalo sladko pa me zanima kaj ste dobili (puncko ali fantka)? Jaz sicer nisem vrazevezna, pa vendar sem v prvi nosecnosti postala full sladkosneda ( drugace sladkega ne jem nic-niti cokolade) in smo dobili puncko.user posted image Sedaj pa mi pase user posted image slano in tudi sladkosnednost se je spet vrnila.

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 13:21:42   
Ursa109
Tiste ki ste v drugo noseče, koliko ste se pa kaj zredile med nosečnostjo?
Verjetno moja misel, da ne bom potrebovala nosečniških oblačil ni realna user posted image
glede apetita se pa morm imet kar pod kontrolo, saj bi kar skoz nekaj jedla.
slabosti ni.



(odgovor članu ursa1988)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 13:48:50   
_tjasa_
Hei hoiii...
Tudi mi bomo dobili prvega druzenskega clana februarja... Po izracunih 21.2.2017... Prvi pregled ze imela in tudi dobila prvo slikco...
A obstaja skupina na FB mogoce?

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 14:02:35   
janjusa
Jaz sem se zredila za 16 kg, pa nekega pretiranega apetita glih nisem mela. Je pa res, da sem nosila ful nizko in sem mogla ful preležat. Sem pa vse kg izgubila, trenutno imam celo 4kg manj kot pred prvo nosečnostjo. Sem hodila na telovadbo, da sem se spravila nazaj v formo :-). Ma saj ni panike, če bo kak kilogramček več, gre hitro dol po porodu :-).

(odgovor članu Ursa109)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 14:02:44   
janjusa
Jaz sem se zredila za 16 kg, pa nekega pretiranega apetita glih nisem mela. Je pa res, da sem nosila ful nizko in sem mogla ful preležat. Sem pa vse kg izgubila, trenutno imam celo 4kg manj kot pred prvo nosečnostjo. Sem hodila na telovadbo, da sem se spravila nazaj v formo :-). Ma saj ni panike, če bo kak kilogramček več, gre hitro dol po porodu :-).

(odgovor članu Ursa109)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 14:57:22   
MladaMamiMojca
uuhuhuh, to pa je čvek pa pol user posted image , novi user posted image dobrodošle in čim manj nosečniških tegob user posted image

kar se tiče sladko kislo : v I. nosečnosti mi je pasalo kislo in je bila punčka user posted image , sedaj pa mi paše sladko, koža na obrazu je huje kot v puberteti ( v I. niti enega motoljčka), slabost je prisotna (v I. čisto malo takoj prvi mesec), pa za jest mi ni, ker mi je pol itak slabo, aja še ta zanimivost: v I. nosečnosti mi je full pasala voda Fantasy, sedaj še preden sem izvedela, da sem noseča pa bi samo Solo brusnico in Cocacolo pila (ki ju drugače sploh ne user posted image ) ja, različne so nosečnosti to res drži,
aha kilogrami user posted image , v prvi sem se zredila za 14 kg, sem pa jih zelo hitro dol dobila in sem jih imela v roku 6 mesecev kot pred nosečnostjo

pa veste kaj, s tem se bomo obremenjevale, ko bomo male dišeče kepice v rokah držale ;)

lep vikend vam želim user posted image


(odgovor članu janjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 14:57:41   
Kika86
Z FB mi pošljite na ZS vaš FB profil. Vas dodam za prijateljico in potem v skupino.

LP in dobrodošle!

(odgovor članu janjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 15:01:21   
Kika86
Drugače pa sem jaz v 1. nosečnost štartala s tok kilami, kot sedaj (57), sem videla po materinski knjižici. :D

Mi je pa hecno, ker je meni recimo grozno udarilo na junk, ful mi paše pica, mac, kebabi, v glavnem vse te redilne OH-mastne stvari, pa tehntica kaže, da še hujšam, čeprav se že ene 4 tedne nažiram??? V trebuh sicer lih ne. user posted image

Sem se pa v 1. nosečnosti zredila za cca 20kg, upam da bo tokrat bl na izi. Me je blo kar ornk skup, na koncu. Je pa na srečo tamala vse pojedla dol z mene, v roku pol leta sm mela še ene 3 kile manj kot pred nosečnostjo. user posted image

(odgovor članu Kika86)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 15:14:30   
aja2
Jaz pa sem se v 1. nosecnosti zredila 21 kg, vendar sem s startala z 58 kg pa 171 cm sem velika, tako da se mi sploh ni poznalo, se je vse lepo porazporedilo. Priporodu so sle dol samo 4 kg, potem pa sem redno dojila pa malo migala in je vse slo hitro dol. Sedaj v 2. nosecnosti, pa sem shujsala 1,5 kg. Verjetno zato, ker imam slabosti, prvic mi ni blo slabo niti enkrat.

(odgovor članu Kika86)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Februarke 2017
8.7.2016 22:50:37   
lavricl
Pozdravljene,

še ena se vam pridružuje. Zadnja M je bla 30.4. in rok je 4.2.2017. Prvi pregled sem dala že čez 5.7. tk da beba lepo raste in vse poteka normalno. Doma imam že hčero 7 let in sina 6let. Nuhalno mam pa 28.7. in upam, da bo vse vredu....[sm=smiley1.g
sam vsaka nosečnost je drugačna. sem že pozabila kok je blo, se mi zdi da me ni nč bolel oz špikal, se vid da emšo nardi svojeuser posted image

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?