|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2017
1.7.2016 10:52:29   
Janyna
A ja pa da se predstavim:
PDP imam 8.2. in sem med starejšimi nosečkami, noseča sem pa 4-ič in ja nenačrtovano kljub kontracepciji. Je bil kr šok, veliko joka in debatiranj kako naprej, pa ni kaj, je bilo očitno tako namenjeno, smo zdaj predihali zadeve in če imamo tri bomo pa še enga povabili v družino. user posted image

< Sporočilo je popravil Janyna -- 1.7.2016 10:53:12 >

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Februarke 2017
1.7.2016 11:14:15   
Mamina3
Hvala vsem za vsaj malo vzpodbudeuser posted image ...tudi jaz sem med starejsimi in to je nas tretji user posted image ...seveda nas ati ne more biti tiho in je malima ze povedal in zdaj sta cist happy...
Tako da nic vec crnih misli...in v sredo bo vse okuser posted image

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Februarke 2017
1.7.2016 12:15:35   
MladaMamiMojca
Janyna in Mamina3 čestitke za nosečnost user posted image user posted image pogumno naprej

Mamina3 po mojem mnenju je bilo še prehitro za bitje srčka ampak nič se sekirat, to škodi, kar lepo mirno in pozitivno naprej

ja ti pregledi, jaz ga imam tudi komaj 15.7. težko ampak bom že dočakala, če je vse ok in mi je otrok namenjen bo tako ali tako vse ok, tako da se da potrpet

se tipkamo user posted image

(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Februarke 2017
1.7.2016 12:36:11   
aja2
Dobrodosli novi user posted image . Jaz sem drugic noseca, prvo pikico sem rodila pri 30., sedaj pa bom rodila stara 34. skoraj 35. Midva sva se ze za prvega otroka odlocila "dokaj pozno", vendar mi je tak kak je fantasticno (ena najinih najboljsih odlocitevuser posted image ). Lp vsem

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Februarke 2017
2.7.2016 9:18:35   
aja2
Oj punce. Danes pa sem se zbudila povsem brez slabosti oz. kaksnih drugih nosecniskih "nevsecnosti"-trkam po lesu. Kako ste kaj, se malo pa se zacnejo pregledi, a ne? Jaz imam 12.7. drugi pregled, potem pa veselo na morje. Lp vsem.

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Februarke 2017
2.7.2016 10:30:52   
MladaMamiMojca
aja2 ti si srečnica, jaz še prvega pregleda nisem imela, imam ga šele 15.7. user posted image tako sem že nestrpna, da ...

drugače pa me dajejo slabosti čez dan in tudi ponoči ko hodim na wc, edina sreča je, da ne bruham, upam, da bo tako ostalo, sem pa skoz žejna, pa sladko mi bolj diši, ananas obožujem, ko ga prej nisem user posted image , sem pa ful utrujena, tako da bi samo počivala user posted image tako da hvalabogu za vikende user posted image
evo to je to z moje strani, uživajte user posted image

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Februarke 2017
2.7.2016 15:24:50   
puella88
Za mano prvi pregled. Pdp naj bi bil 14.2. ampak do morfologije ne verjem nič. Pri prvem so mi spreminjali datum kot po tekočem traku. Me pa tale nosečnost veliko bolj matra kot prva. Krči, krvavitve, zelo nizek pritisk. No vsaj slabosti so mi spet prihranjenje. :)

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Februarke 2017
2.7.2016 16:17:40   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: MladaMamiMojca

aja2 ti si srečnica, jaz še prvega pregleda nisem imela, imam ga šele 15.7. user posted image tako sem že nestrpna, da ...

drugače pa me dajejo slabosti čez dan in tudi ponoči ko hodim na wc, edina sreča je, da ne bruham, upam, da bo tako ostalo, sem pa skoz žejna, pa sladko mi bolj diši, ananas obožujem, ko ga prej nisem user posted image , sem pa ful utrujena, tako da bi samo počivala user posted image tako da hvalabogu za vikende user posted image
evo to je to z moje strani, uživajte user posted image


Jaz ga imam komaj 20ga.. kje je sele to user posted image

Pa saj bo hitro. Ker itak delam ali pa spim. Ura pa kar bezi...

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Februarke 2017
2.7.2016 17:24:05   
aja2
Se malo pocakamo in za vse nas bodo prvi pregledi mimo in bomo sle mirno na dopust. Komaj cakam 12.7. -da vidim pikico malo.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Februarke 2017
2.7.2016 23:02:11   
MladaMamiMojca

IZVIRNO SPOROČILO: puella88

Za mano prvi pregled. Pdp naj bi bil 14.2. ampak do morfologije ne verjem nič. Pri prvem so mi spreminjali datum kot po tekočem traku. Me pa tale nosečnost veliko bolj matra kot prva. Krči, krvavitve, zelo nizek pritisk. No vsaj slabosti so mi spet prihranjenje. :)

superr, vesela za tebe,

aja2 ja res je, komaj čakam, da bodo za nami vsaj prvi pregledi, potrjene nosečnosi in naprej radostno veselo pričakovanje novega člana user posted image
lep večer

(odgovor članu puella88)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Februarke 2017
3.7.2016 14:26:59   
aja2
Pozdrav, kako ste kaj danes? Jaz sem o.k.-pase mi rahla ohladitev, ker v vrocini se se slabosti okrepijo. Lep dan.

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Februarke 2017
3.7.2016 18:01:27   
MladaMamiMojca
aja2 ja tudi meni paše ohladitev, mi niti pretirano slabo ni danes, samo jest mi nič prav ne paše user posted image danes sem malo več lenarila, jutri pa spet veselo na delo, upam, da bo malo slabosti, da bom lažje predelala dan, pa da me utrujenost ne spravi v zadrego user posted image

lepo se imejte user posted image

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Februarke 2017
3.7.2016 21:15:18   
aja2
Dober vecer. Ste tudi ve full zejne? Non stop imam obcutek zeje in seveda ogromno spijem, potem pa na wc lecem.

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Februarke 2017
3.7.2016 22:40:49   
leliva
Živijo punce. čestitke vsem user posted image user posted image user posted image Evo še ena se pridružuje skupini user posted image PDP imam 8.2., prvi pregled sem imela 29.6. kjer sem vidla srček user posted image
Sicer mi je precej slabo, bruham ne, pa fulllll sem utrujena - komaj zdržim v službi 8 ur. Da ne govorim da grem ponoči 2 x lulat, pa vsak šum me zbudi user posted image

Ste se že naročile na nuhalno? Kam nameravate v LJ in okolici?

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Februarke 2017
4.7.2016 7:00:46   
Mamina3
Da se malo javim

Cez vikend sem delala,tako da sem vas samo brala. Se malo pa bo sreda joooj komaj cakam, sem ze cisto nervozna,ampak srcek zdaj bo in pika. Drugace sem utrujena sele zvecer,prsi me boljio za znoret,v ustih cuden obcutek ne kovinski tak kiselkast in slina se mi nonstop dela,lulam tud pogosto...pa spat ne morem joooj to je grozno...tako da znaki so se vsi normalo prisotniuser posted image .
Drugace sem pa cist ok

Aja v petek gremo na morje tako da punce drzite pesti pa bo z mojo pikico vse ok....user posted image

Lp

(odgovor članu leliva)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Februarke 2017
4.7.2016 7:27:05   
aja2
Jaz pa imam pregled naslednji torek, potem pa v petek na morje. Pocutje si mi je bistveno izboljsalo, edino zelo sem utrujena, zejna non stop potem pa seveda hodim pogosto na stranisce. Tak sedaj pa greve z mojo pupo v vrtec-zelo rada gre. Cao

(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Februarke 2017
4.7.2016 7:28:17   
aja2
Leliva dobrodosla.

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Februarke 2017
4.7.2016 7:29:30   
aja2
Mamina3-seveda bo vse v redu z nasimi pikicami. V sredo se javi po pregledu. Lp

(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Februarke 2017
4.7.2016 11:01:42   
MilaVila
Tudi jaz sem nova med vami. Pdp po zadnji menstruaciji imam 30.1. Glede na velikost ploda pa 8.2. Prvi pregled sem ze imela 20.6. Prejsni teden sem sla se na samoplacniski pregled ker me je skrbelo zakaj se velikost ne ujema in me je ginekologinja vse lepo razlozila da lahko pride kasneje do ovulacije in da je s pikico vse vredu. Tudi utrip sem slisala in dobila prvo slikico. To je moja druga nosecnost stara pa sem 29 let. Srecno vsem.

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Februarke 2017
4.7.2016 11:25:08   
Janyna

IZVIRNO SPOROČILO: MilaVila

Tudi jaz sem nova med vami. Pdp po zadnji menstruaciji imam 30.1. Glede na velikost ploda pa 8.2. Prvi pregled sem ze imela 20.6. Prejsni teden sem sla se na samoplacniski pregled ker me je skrbelo zakaj se velikost ne ujema in me je ginekologinja vse lepo razlozila da lahko pride kasneje do ovulacije in da je s pikico vse vredu. Tudi utrip sem slisala in dobila prvo slikico. To je moja druga nosecnost stara pa sem 29 let. Srecno vsem.


Tudi jaz bi morala imeti PDP 1.2., ampak je bil na prvem pregledu po UZ plod manjši. Ginekologinja je rekla, da je možna kasnejša zanositev in da bo raje preverila čez 2 tedna kako plod raste, da ima tako prakso in da bo pol jasno. Tako imam v sredo drugi pregled. Mislim pa da bo vse ok.

(odgovor članu MilaVila)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Februarke 2017
4.7.2016 14:03:45   
MladaMamiMojca
pozdravček vsem,

aja2 ja, tudi jaz sem non stop žejna, dosti spijem, še več pa hodim na wc, oo sem ful vesela, da se že približuje pregled, pol pa že greš na morje user posted image tudi jaz imam takšen vrstni red, najprej pregled, naslednji teden pa morje user posted image a tvoja manjša pupa pa v vrtec? pridna user posted image

leliva in MilaVila wow, čestitam za user posted image , uf, koliko nas je že, mislim, da nas je na FB okrog 35 če se ne motim, pa še tukaj vsak dan kakšna nova user posted image je bil ploden mesec maj user posted image

mamina3 nič bat, vse bo v redu, a vi tudi na morje ? srečneži user posted image jaz pa bom še čakala tja do 23.7. da bom šla čofotat user posted image

tako, moje slabosti se okrog 12 malo umirijo, pol pa spet pozno popoldan eh, naj že mine to prvo tromesečje, da bom lahko "žarela" kot nosečnica user posted image
danes sem ugotovila, da sem si spet oblekla napačne hlače, te me tudi vežejo v pasu, nič, bo treba it v nabavo počasi user posted image user posted image

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Februarke 2017
4.7.2016 15:41:24   
aja2
MladaMamiMojca - pa jaz ugotavljam, da se ne pocutim udobno v hlacah - sem tudi ze neka napeta. Prvic se mi kar dolgo ni nic poznalo, tokrat pa bomo mogli hitreje garderobo zamenjat. Dobro, da je poletje in kaksne oblekice pridejo prav, da nic ne tisci.user posted image

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Februarke 2017
6.7.2016 14:07:21   
Mamina3
Heej

Da se javim direkt iz pregleda....srcek smo vidli juhej..pikica je velika 4.5mm...tako da sem verjetno kasneje zanosila in imamo pdp 14.3. Po ZM bi morala bit 7t po UZ sem pa 5t...malo mi je cudno zdaj dva tedna razlike je kr nekaj ker jaz sem 4dni po zaostali menstruaciji ze vedela da sem noseca


Vglaunem vse je ok.. tako da mirni sibamo na morje v petekuser posted image

Lp vsem

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Februarke 2017
6.7.2016 15:23:09   
Bibabuba12
Punce, ki ste bile samoplacnisko na UZ, ste morale dati tudi svojo zdravstveno kartico? Predvidevam, da ne, ce je samoplacnisko. Zanima me pa, ker sama nimam zavarovanja v Slo, ker zivim v tujini pa da vem, ce bom kdaj rabila it kako in kaj je na stvari. Hvala za informacije.

(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Februarke 2017
6.7.2016 17:50:23   
Mamina3
Hej

Ce gres samoplacnisko ne rabis zdravstvene kartice

Lp

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?