|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 8:59:43   
Katte
Pa odločila sem se, da bom sodelovala ta mesec.
Berem vas ves čas, že odkar sva z mojim prvič delala na zanositvi, torej že kar nekaj let, vendar se nisem oglašala, ker se mi ni zdelo prav, da se štulim zraven, če ne čakam na user posted image .
Doma imava dva fantka, stara dobre tri leta in skoraj leto in pol. Obožujem ju, ostaja pa želja še po punčki. Zato se z mojim nekako dogovarjava, da bi imela še enega (če bo še en fantek, ga ne bomo imeli nič manj radi). Seveda ni veliko možnosti, da uspe, zaradi določenih problemov sta moja fanta prava čudeža, pa nisem več najmlajša. Ampak poskusimo pa lahko, ne? user posted image
Že prejšnji mesec sem se oglasila (anonimna), ampak se je moj zadnji trenutek ustrašil in sva preložila za en mesec. Upam, da si tudi tokrat ne premisli.
user posted image sem dobila predvčerajšnjim. O pričakujem okrog 11.7., user posted image ali user posted image pa proti koncu meseca.
Pustimo se presenetiti...

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 12:52:12   
Allstar
Super Katte dobrodošla user posted image !
Upam, da vama činprej uspe in to s punčko user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 12:56:59   
Allstar
user posted image user posted image JULIJ 2016 user posted image user posted image

2.7.
talisman13, 2. krog, 1 otrok

8.7.
Allstar, 12. krog, 0 otrok

11.7.
majčyca, 3. krog, 0 otrok
izida, 6. krog, 0 otrok

20.7.
Storžek3, 6. krog, 2 otroka

24.7.
Ashatan, 6. krog, 2 otroka

konec julija
Katte, 1. krog, 2 otroka


< Sporočilo je popravil Allstar -- 28.6.2016 12:59:04 >

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 13:01:00   
Bibabuba12
Mene tudi lahko daste prvic na seznam. Sicer ta mesec sploh ne pricakujem user posted image , ampak sva se tako dolgo pogovarjala ce bi ali ne, da sem zdaj ze okoli ovulacije midva pa imava se vedno nezascitene odnose. Tako da moznosti so, ampak sem 100% da v prvo ni sans da rata. user posted image Datum bo okoli 14.7. user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 13:21:28   
Damuš
Pa dajte se mene na seznam. tako ali tako mi ne rata odmislit, tako da je čist vseen tud če tu gor visimuser posted image user posted image

Mogoče mi boste pa prinesle srečouser posted image user posted image

zadnja 2 meseca me M nekaj heca tako da točnega datuma ne vem. Recimo da je ne pričakujem tam nekje sredi julija.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 13:27:50   
Allstar
Super, da sta se pridružili user posted image !
Damuš dava kakšen datum? V katerem ciklu si zdaj, da ne grem nazaj po twmah iskat user posted image .
Tokrat bomo pa res ena drugi srečo prinesle, a ne user posted image ?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 13:30:58   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Super, da sta se pridružili user posted image !
Damuš dava kakšen datum? V katerem ciklu si zdaj, da ne grem nazaj po twmah iskat user posted image .
Tokrat bomo pa res ena drugi srečo prinesle, a ne user posted image ?


Pa recimo da je ne čakam 12. 7.
Je pa to moj (se mi zdi) 5. cikel.

Ti rečem, midva bova skupaj čvekale na marčevkah ;-)

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 13:32:13   
izida
Superca, da nas je toliko in lahko upamo skupaj. user posted image Jaz sem neko glivično vnetje dobila, sva bila v toplicah v soboto cel dan v mokrih kopalkah user posted image Danes ie 15. dan, tako da če smo kaj pridelali, smo do 13. dneva. Zdaj ne smeva imeti SO, dokler se ne pozdraviva. Držim pesti za vse babikeuser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 13:40:14   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Super, da sta se pridružili user posted image !
Damuš dava kakšen datum? V katerem ciklu si zdaj, da ne grem nazaj po twmah iskat user posted image .
Tokrat bomo pa res ena drugi srečo prinesle, a ne user posted image ?


Pa recimo da je ne čakam 12. 7.
Je pa to moj (se mi zdi) 5. cikel.

Ti rečem, midva bova skupaj čvekale na marčevkah ;-)



To bi bilo več kot super user posted image ! Pa še en kup drugih nama poznanih je že tam user posted image .

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 13:42:52   
Allstar
izida žal mi je za vnetje, to pa ni prijetno v nobenem pogledu. To so javni bazeni....jih ne maram zaradi tega, čeprav včasih vseeno zelo paše user posted image .
Kdaj pa si imela ovulacijo? Do 13 dneva je načeloma čisto dovolj časa user posted image . Držim pesti!

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 13:43:59   
Bibabuba12

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar


IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Super, da sta se pridružili user posted image !
Damuš dava kakšen datum? V katerem ciklu si zdaj, da ne grem nazaj po twmah iskat user posted image .
Tokrat bomo pa res ena drugi srečo prinesle, a ne user posted image ?


Pa recimo da je ne čakam 12. 7.
Je pa to moj (se mi zdi) 5. cikel.

Ti rečem, midva bova skupaj čvekale na marčevkah ;-)



To bi bilo več kot super user posted image ! Pa še en kup drugih nama poznanih je že tam user posted image .



Obema mocno stiskam pesti, da je to vajin mesec! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 13:46:38   
Allstar
user posted image user posted image user posted image user posted image JULIJ 2016 user posted image user posted image user posted image user posted image

2.7.
talisman13, 2. krog, 1 otrok

8.7.
Allstar, 12. krog, 0 otrok

11.7.
majčyca, 3. krog, 0 otrok
izida, 6. krog, 0 otrok

12.7.
Damuš, 5. krog, 1 otrok

14.7.
Bibabuba12, 1. krog, 1 otrok

20.7.
Storžek3, 6. krog, 2 otroka

24.7.
Ashatan, 6. krog, 2 otroka

konec julija
Katte, 1. krog, 2 otroka



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 13:54:17   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

izida žal mi je za vnetje, to pa ni prijetno v nobenem pogledu. To so javni bazeni....jih ne maram zaradi tega, čeprav včasih vseeno zelo paše user posted image .
Kdaj pa si imela ovulacijo? Do 13 dneva je načeloma čisto dovolj časa user posted image . Držim pesti!



Hvala ti. Tudi jaz zate. Ti imaš tudi ogromno mesecev za sabo, pa tudi čakaš prvi plusek, zato ti neizmerno privoščim. Prejšnji mesec sem imela O 15. Dan, še prej 14, še prej 15. Tu nekje sem vedno. Pijem krvomočnico 2. Krog. Držim pest za vse.user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 14:05:15   
majčyca
No pa se nas je nekaj nabralo tudi v juliju user posted image močno stiskam pesti za vse in upam, da bi nam vsem ali čimvečim uspelo zagledat user posted image user posted image user posted image user posted image

Allstar lahko prosim ob priliki na seznamu pri meni popraviš glede otrok? Jaz imam doma že enega otročka user posted image hvala!

izida sem opazila, da ta mesec na enak dan ne pričakujema user posted image upam, da bosta pri obeh user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 14:06:55   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: majčyca

No pa se nas je nekaj nabralo tudi v juliju user posted image močno stiskam pesti za vse in upam, da bi nam vsem ali čimvečim uspelo zagledat user posted image user posted image user posted image user posted image

Allstar lahko prosim ob priliki na seznamu pri meni popraviš glede otrok? Jaz imam doma že enega otročka user posted image hvala!

izida sem opazila, da ta mesec na enak dan ne pričakujema user posted image upam, da bosta pri obeh user posted image user posted image user posted image


Jaz sem si dala en dan zraven, glede na to, da je ta mesec zamujala. Upam, da ugledamouser posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 15:02:25   
talisman13
Se nas je pa kar nabralo user posted image
Jst sem pa ta mesec čisto zgublena, en dan se mi zdi da je kaj uspelo potem drugi dan spet da ni nič, sva bila zelo pridna v času predvidene O sedaj pa me ko kašlam kdaj špika v jajčnikih, včeraj ko sem prišla iz službe sem bila tako lačna ko sem začela jest mi pa sploh ni šlo dol po grlu sem se res matrala da sem kaj pojedla, občasno me joške bolijo in kdaj mi malo slabi. Pa BT me tudi fajn heca en dan jo imam 36,9 naslednji dan pa 36,4user posted image ta mesec bo verjetno kar veliko razočaranje če bo user posted image prišla

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 21:19:47   
Sofie

Jaz bom navijačicauser posted image

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 22:24:54   
izida
Punce....jaz pa imam prave nevšečnosti že, pa je komaj konec O. Glivično vnetje, vnetje ušes, danes še neke čudne krče kot pri user posted image . Res same nadležnosti user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 22:53:00   
Veronique
Tako punce, se vam se jaz pridruzim v novih bojih.
Ta mesec sem imela malo odmora, zdaj pa sem spet pripravljena (sem bila kar malce razocarana, ko je danes prisla user posted image , pa ceprav vem, da drugace ne more biti ha ha).
V bistvu nevem kateri krog bo... 4 krog po SS v 9tednu in 2 krog po SS v 5t, raje sploh ne stejem vec in pristevam mesecev od prej. Jutri zacnem spet s folno in upam, da bo to nas mesec.user posted image
Sem imela kar nekaj slabih trenutkov v prejsnjem mesecu, nisem bila nic kaj pozitivno razpolozena. Ampak zdaj gremo novim zmagam naproti in upam, da bo pri meni drzal rek "v tretje gre rado"user posted image
Ne pricakujem pa je 26.7.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 8:19:05   
Katte
Mene dajte kar na 23.7. na seznam.

Še malo, pa bo julij...

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 9:18:59   
mimi_ka
Punce tudi jaz navijam za vas user posted image user posted image
Pridite h marčevkam, da bomo skupaj klepetale še naprej user posted image

Jaz še vedno ne dojemam čisto tega, da sem N. Bo še prišlo za mano. Danes zjutraj sem naredila še fs in je pokazal tudi lepo črtico. Ampak po pravici povem, da sem vse skupaj potisnila malo podzavestno na stran in se ne veselim kot bi se sicer, ker je ševedno prisoten strah in tako bo verjetno vse do prvega pregleda user posted image res me je noro strah, da ne bo spet kaj narobe. Držite pesti, da se tokrat srečno izteče user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 14:16:28   
Bibabuba12
mimi_ka vse bo ok! Samo pozitivno razmisljaj in bo!

Danes se je moj odlocil, da pred poroko se v bistvu ne bi delala na otroku, ker kaj pa ce bo slo spet kaj narobe. Sem rekla samo ok. Kaj mu naj zdej naredim, ko je ze prepozno. Itak sem prepricana da v prvo ne bo uspelo, tako da mu ne nameravam razlagat da sem okoli ovulacije in da je ze prepozno za ne delanje na otroku. Ne rabi se prevec sekirat glede tega. user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 15:56:11   
mimi_ka
Bibabuba hvala za spodbudo in pozitivne besde user posted image lepo je brati user posted image

Tvojemu pa nič ne govori..naj se on lepo v miru in brez stresa pripravlja na poroko user posted image vse bo v najlepšem redu user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 16:04:32   
Bibabuba12
On nima nikakrsnih skrbi glede poroke, ker mu ni treba nicesar naredit glede tega. Njemu se gre samo za to, da ne bi slucajno kaj pokvarilo zurke in dejstva, da bo v srediscu pozornosti. user posted image Tudi ce bi po neverjetnem nakljucju uspelo v prvo, ne vem ce bom sploh kaj povedala do po poroki. Itak bo samo tri tedne razlike pa se od tega bova en teden vsak na svojem koncu in niti skupaj ne bova, tako da ne bo nobene panike. Mu lahko po poroki zjutraj pokazem test pa mir. user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 16:45:57   
sončektvoj
Pozdravljene punce

Jaz se vam pridružujem :) Nova novinka, z zmedenimi cikli in veliko željo :)

To je moj drugi cikel, 0 otrok. O bi lahko bila po sluzi nekje 21-26.6. Nepričakujem je pa nekje do 21.7. Imam PCO, tako da lahko preseneti.

Srečno vsem in upam da čimprej zagledamo user posted image user posted image

Moj dragi bi se razjokal :) ne poznam nobenega moškega ki bi imel tak babyfever :) Samo omenim dojenčke pa bi jih šel delat LOL
Kako so pa vaši kaj glede tega ? mene moj kar malo prestraši. Sploh glede da imam PCOS in vem da bom težje izpolnila to njegovo veliko željo.


(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?