|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
18.7.2016 22:46:51   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Ooo sofie sem cisto spregledala, superuser posted image res more biti cudovito slisati utripuser posted image


In kdaj je ti ne pričakuješ? Boš kej prej delala test?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
18.7.2016 22:50:55   
Veronique
O seveda, zalogo bo treba porabituser posted image nevem pa se kdajuser posted image
Ne pricakujem 27.7 ce bo spet reden 27-28 cikel, prejsnji mesec mi je sicer zamujala par dni zaradi ciste. Bomo vidli kako bo tokratuser posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
19.7.2016 12:29:09   
sončektvoj
Živjo punce

da malo update-am
Jaz še kar čakam. če bi bil spet 50 dni cikel bi mogla dobit jutri user posted image , ampak se mi zdi da sem v nedeljo komaj ovulirala. Ponavadi po sluzi kar točno zadenem, ta mesec pa je bilo vse čudno. Prsi me nič ne bolijo, zdijo se mi vedno manjše LOL. Me pa zdaj od nedelje vse špika po jajčnikih in danes sem se zbudila s toliko mozolji kot da imam ošpice po obrazu.
Pa ponavadi imam lepo kožo. Če bo to zdaj po novem zaradi PCO pol grem kar na kontr.tabletke :P hec hec .
Do zdaj sem bila srečnica da nimam nobenih vizualnih znakov PCO- suha, brez mozoljev, neporaščena.
Test sem naredila danes zjutraj (glede na to da je zame že 49 dan cikla) in je bil seveda negativen.
Sumim da bo menza čez kakih 14 dni. Radosti mojih cističnih jajčnikov pač :) Se mi je pa zadnijč sanjalo da je bil user posted image in da sem vam sem gor pisala o tem. Ampak sem že tisočkrat sanjala da sem noseča, tudi rodila sem že v sanjah (in nič ni bolelo), tako da pri meni to nič ne pomeni.

Tak da upam da boste ostale ki še čakate na plusek ta mesec dočakale. Jaz upe polagam bolj na jesen, ko štartam s klomifenom. Je rekla G da je naravno kar težka da bo šlo. Ko se spomnim na to me malo začrviči strah, pa kako organizirat v službi, da bom lahko hodila na uz spremljanja itd. Pa potem dejansko čakat tista 2 tedna do user posted image ali menstruacije. Zdaj pač nonstop nekaj v tri dni čakam. Pa sem probala že vse da bi se cikel naravno zreguliral pa noče.

Ajde, vas berem naprej in močno stiskam pesti da vas bom lahko jeseni spraševala o prvem tromesečju user posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
19.7.2016 13:23:48   
Bibabuba12
Js mocno stiskam pesti, da cimprej zagledate user posted image ! user posted image Nic se ni izgubljeno dokler ne pride user posted image , tako da kar pozitivno. Ce pa naravno ne bo slo, pa malo spodbude tudi ne bo skodilo. user posted image Glavno da vas pripelje do cilja. user posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
19.7.2016 15:31:25   
Veronique
storzek3 kako si, si delala test ali si uspela zdrzati?user posted image

Mene danes konkretno daje psiha, bolj razmisljam, bolj mocna je zelja, bolj cutim slabostuser posted image noro, kaksna je moc misli in podzavesti.
Sem pa ravno ugotovila, da imam pregled na kliniki na dan, ko bi bil moj prvi pdp, kaksna ironija.user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
19.7.2016 15:38:44   
Bibabuba12
Vernoique tega pregleda ne bos rabila na koncu, ker bos ze prej user posted image ! V tretje gre rado in drzim pesti, da je uspelo ze ta mesec. Kdaj bos delala prvi test?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
19.7.2016 16:12:22   
Veronique
Hvala punce, ker tako navijate in spodbujate, mi res to pomagauser posted image
Nevem seuser posted image bi rada rekla, da bom zdrzala do 27., ko naj bi prisla user posted image ampak vem, da ne nom zmogla. Vprasanje pa je kateri dan me bo premamilouser posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
19.7.2016 16:41:21   
Storžek3
Wiiiiiii user posted image user posted image

Sicer je bleda črtica ampak je. Sem popoldan še enega naredila in je isto. Pokazala se je pa po eni minuti. Samo ne me še v zeleno ker je šele 9. Dan po O.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
19.7.2016 16:51:18   
Veronique
Ja braaavo, zelo vesela zate!user posted image to je pa mesec hitrihuser posted image he he user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
19.7.2016 17:20:38   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Wiiiiiii user posted image user posted image

Sicer je bleda črtica ampak je. Sem popoldan še enega naredila in je isto. Pokazala se je pa po eni minuti. Samo ne me še v zeleno ker je šele 9. Dan po O.


Čestitke še od meneuser posted image user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
19.7.2016 17:24:13   
Bibabuba12
Storzek3 bravoooo! user posted image user posted image user posted image

Samo smo res hitre s temi crticami ta mesec. Meni je tudi tako hitro pokazalo rahlo crtico. Ampak seveda nisem nic verjela. Sem potem cel cas bila zivcna, ker se mi je zdelo, da crtica ne postaja vsak dan dosti mocnejsa, ampak sem se potem umirila. Crtica je crtica! user posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
19.7.2016 17:34:45   
aischa2
Oooooo Storzek3 bravo zauser posted image , sedaj pa samo pozitivno naprej.
Jaz se morem se na pregled narocit po izracunu naj bi bla okoli 6t.Nimam nobenih posebnih znakov samo tista user posted image testu user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
19.7.2016 19:23:18   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Wiiiiiii user posted image user posted image

Sicer je bleda črtica ampak je. Sem popoldan še enega naredila in je isto. Pokazala se je pa po eni minuti. Samo ne me še v zeleno ker je šele 9. Dan po O.


Čestitke user posted image Padeš še v marec?

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
19.7.2016 19:49:48   
Storžek3
Joj ne mi še čestitat user posted image Sicer jaz mislim, da je to to, ampak vseeno je še tooooook hitro.
Vseeno sem si že izračunala pdp, a sem malo nora a ne user posted image in pride na 30. marec. Joj da bi bilo res.
k Marčevkam se pridružim ko naredim CB digital, čez par dni, če bo seveda pozitiven.


(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
19.7.2016 19:53:01   
Storžek3
sofie super za utrpi!! Super občutek a ne? Jaz tudi komaj čakam, da grem spet čez vse to user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
19.7.2016 19:57:50   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

sofie super za utrpi!! Super občutek a ne? Jaz tudi komaj čakam, da grem spet čez vse to user posted image


Jaaaa, ful je lepo ko slišiš kako utripa. Mi ni žal teh 35€. Pa danes sem si privoščila en pajacek za dušouser posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
20.7.2016 6:53:21   
Katte
Čestitke Sophie za utrip in Storžek3 za user posted image user posted image user posted image user posted image !

Jaz sem danes 9 dpo, ampak me test ne mika. Bom naredila čez vikend, če me ne prehiti user posted image . Nimam kakih posebnih znakov. Saj rabim samo dve črtici čez par dni user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
20.7.2016 8:35:32   
mimi_ka
storžek3 čestitke! user posted image
Ta marec pa bo res en srečen mesec, vedno več nas je. Bo bogato obrodil user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
20.7.2016 10:06:24   
srček..
čestitke sophie za utripčke in storžek3 za user posted image
user posted image user posted image pa srečno!

Moja beta je z 3977 narastla za 48ur čez 8000 user posted image
Tako da je dr rekla naj bi bilo vse v redu, ponoven UZ čez 2 tedna do takrat uživam in vam držim pesti!

Zdej pa grem v marčevke user posted image

Srečno vsem!!!

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
20.7.2016 12:47:44   
Veronique
Pri meni ni nic novega, sem pa 8 dni po O. Tako da cakamuser posted image mi je bilo 2 dni malo slabo (ampak je bila to psiha, ker je bilo ravno v casu, ko sem skozi razmisljala o znakihuser posted image ), zdaj pa se mi zdi, da me malo prsi bolijo (jih skozi prijemam in cakam, ce kaj boliuser posted image ) ampak je tudi to lahko s psiho povezano. Upam, da se kake 3 dni zdrzim brez testa user posted image

(odgovor članu srček..)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
20.7.2016 15:21:47   
Bibabuba12
Js sm mela na sumu, da se nekaj dogaja, ker sem imela ena dva dni vmes take krce kot pred user posted image , kar je bilo prvic do zdaj. user posted image Drzim pesti da zagledas user posted image in da si teh znakcov ne domisljas. Ce ta mesec zagledas user posted image pades ze v aprilcice ne? user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
20.7.2016 15:34:35   
Veronique
Jaz sem skoraj 100%, da je to psiha, ker do zdaj, ko je kaj bilo nisem nikoli imela znakov, zdaj sem pa prav na strazi kdaj se bo kaj pokazalouser posted image
V aprilcice ja, itak sem si ze izracunala user posted image okoli 5.4user posted image ni mi pomoci, res ne

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
20.7.2016 17:58:32   
Storžek3
Wiiii danes tudi črtice http://album.ringaraja.net/index.php?page=image1&ID=165679 Kaj pravite? jaz mislim da ni več dvoma.

sem si pa še po enem drugem programu zračunala pdp in mi pride 2. April, kar je glede na daljši cikel bolj točno. Tko da se moram še odločit ali bom šla med aprilčice ali marčevke.

zdej pa navijam še za ostale!!

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
20.7.2016 18:26:53   
Veronique
Sploh ni dvoma, cestitam! Taka kot je na spodnjem je bila pri meni na dan zamujanja, bravouser posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
20.7.2016 18:58:26   
Bibabuba12

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Wiiii danes tudi črtice http://album.ringaraja.net/index.php?page=image1&ID=165679 Kaj pravite? jaz mislim da ni več dvoma.

sem si pa še po enem drugem programu zračunala pdp in mi pride 2. April, kar je glede na daljši cikel bolj točno. Tko da se moram še odločit ali bom šla med aprilčice ali marčevke.

zdej pa navijam še za ostale!!



Nekaj taksnega je bilo tudi pri meni na zacetku. Cestitke se enkrat. Sploh nismo dvomile, da to ne bi bilo to! user posted image user posted image user posted image Zdaj pa le pridi k marcevkam ali pa odpri temo za aprilcice. user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?