|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 10:56:55   
Allstar
izida v to se še nisem čisto poglobila in upam da se mi ne bo potrebno user posted image . Kolikor pa vem je motnja lutealne faze lahko razlog za neplodnost oz. težjo zanositev. Normalno naj bi bila 12-14 dni (tujina) oz. 12-16 dni (Slovenija). Če je krajše oz daljše je to hormonska motnja. Razlog naj bi bil v tem, da jajčniki ne proizvedejo dovolj progesterona ali v tem, da se maternica (ali sluznica) ne odzove pravilno na progesteron.
Cikli so lahko recimo 28 dni ali 40 dni (ali manj ali več) lutealna faza (od ovulacije do menstruacije) pa naj bi bila skoraj enaka pri vseh.

< Sporočilo je popravil Allstar -- 22.7.2016 11:03:12 >

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 20:40:42   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

izida v to se še nisem čisto poglobila in upam da se mi ne bo potrebno user posted image . Kolikor pa vem je motnja lutealne faze lahko razlog za neplodnost oz. težjo zanositev. Normalno naj bi bila 12-14 dni (tujina) oz. 12-16 dni (Slovenija). Če je krajše oz daljše je to hormonska motnja. Razlog naj bi bil v tem, da jajčniki ne proizvedejo dovolj progesterona ali v tem, da se maternica (ali sluznica) ne odzove pravilno na progesteron.
Cikli so lahko recimo 28 dni ali 40 dni (ali manj ali več) lutealna faza (od ovulacije do menstruacije) pa naj bi bila skoraj enaka pri vseh.


Hvala vsem za razlago, res me je zanimalo, v katerem grmu tiči zajec. Mam 14 dni to lutealno fazo, tak da najbrž to ne bo pri meni vzrok.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 20:44:01   
Bibabuba12
Js sem mnenja, da je krajsa lutealna faza bolj problematicna, ker sluznica se ni zadebeljena in se oplojeno jajcece ne more vgnezdit. Pri daljsi je pa sluznica ze v slabsem stanju, ampak mislim da tu kaksen dan ali dva nista tako strasen problem. Drugace bi js zagotovo morala imeti probleme, ker pri meni je 16 dni.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 20:45:06   
izida
Punce, mam še 3/4 dni do "vrha" ovulacije, pa testerčki še vedno ne kažejo popolnoma nič. A ni to tako, da bi morali tudi prej in se nato stopnjuje moč črtice?


(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 20:50:24   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: izida

Punce, mam še 3/4 dni do "vrha" ovulacije, pa testerčki še vedno ne kažejo popolnoma nič. A ni to tako, da bi morali tudi prej in se nato stopnjuje moč črtice?




Pri meni se nikoli ni stopnjevalo. Kar naenkrat sta bili močni črtici. Očitno imaš ovulacijo kasneje kot misliš.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 20:59:44   
Sofie

Sem šla gledat fotke O testov...na enem je celo rahlo vidna črtica. To je pa tudi vse. Na naslednjem je že močna.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 21:16:32   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: izida

Punce, mam še 3/4 dni do "vrha" ovulacije, pa testerčki še vedno ne kažejo popolnoma nič. A ni to tako, da bi morali tudi prej in se nato stopnjuje moč črtice?




Pri meni se nikoli ni stopnjevalo. Kar naenkrat sta bili močni črtici. Očitno imaš ovulacijo kasneje kot misliš.


To pa najbrž ne bo držalo, ker imam mesece zaporedoma O spremljane z UZ, ta mesec pa prvič delam teste in je danes 12. dan. Mislila sem, da se to mora stopnjevati...Hvala vseeno za razlago.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 21:21:31   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: izida


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: izida

Punce, mam še 3/4 dni do "vrha" ovulacije, pa testerčki še vedno ne kažejo popolnoma nič. A ni to tako, da bi morali tudi prej in se nato stopnjuje moč črtice?




Pri meni se nikoli ni stopnjevalo. Kar naenkrat sta bili močni črtici. Očitno imaš ovulacijo kasneje kot misliš.


To pa najbrž ne bo držalo, ker imam mesece zaporedoma O spremljane z UZ, ta mesec pa prvič delam teste in je danes 12. dan. Mislila sem, da se to mora stopnjevati...Hvala vseeno za razlago.


Pol pa še bosta dve močni črtici. Kaj so ti pa na UZ povedali? Zdej boš imela najbrž še kakšnega do ovulacije?

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 21:24:31   
izida
Nimam, do junija me je spremljal.Od aprila.Zdaj mam hsg v avgustu, če se ne prime...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 21:29:59   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: izida

Nimam, do junija me je spremljal.Od aprila.Zdaj mam hsg v avgustu, če se ne prime...



Upam da hsg ne bo potreben. Najbolje je da zdej vsak dan delaš teste. Pri meni je bil test v nedeljo popoldne pozitiven, glede na UZ je bila ovulacija potem šele v sredo. Se splača bit priden še nekaj dni po pozitivnem testu.

Pošlji mi na ZS podatke pa ti pošljem še svoje teste.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 21:31:35   
izida
Res hvala za podrobna navodila in za ponudbo. Pišem zs.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 21:35:17   
Sofie

NP. Itak se mi zdi da je pru vsaki drugače. Bi lahko že diplomirale iz ovulacijskih testov in ostalih zadev.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 21:56:50   
aischa2
En lep večer tudi od mene.Učeraj sem se naročila na prvi pregled in me je narocila 9.8, dva dni preden bi imela pdp, tako, da upam, da izvem lepe novicke.In da nas naš angelcek pazi iz nebes.Za vse katere cakate plusek drzim mocmo pesti.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 22:30:51   
Allstar
izida jaz naj bi imela ovulacijo (po aplikaciji) jutri. Včeraj se mi je pokazala čisto blaga črtica, komaj vidna, danes je že vidna, ampak še vseeno rahla. Bomo videli kaj bo jutri. Verjetno bo jutri proti večeru pozitiven test in potem v nedeljo O. Pa se mi bo zopet prestavila za kakšen dan user posted image

(odgovor članu aischa2)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 23:02:06   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Katte

uf, jaz sem naslednja na seznamu... Me že stiska...
Dobro jutro, punce.
Petek je. Komaj čakam, da je službe konec, čez vikend bom pa že vedela, pri čem sem.


Katte kdaj boš delala test? Držim pesti user posted image !

Ashatan, kak pa kaj tebi kaže? Že celo večnost se nisi oglasila, te že prav pogrešam user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 23:39:02   
izida
Hvala Allstar, bom pozorna. Katte, tudi jaz stiskam pestiuser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 5:44:16   
Storžek3
izida pri meni pa se stopnjuje črtica na O testih. V ene treh, štirih dneh postane močna, potem naslednji dan pa je skoraj ni več.

navijam punce, da bo ta mesec še bolj zelen!

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 6:22:00   
Storžek3
Moje črtice od torka do petka od zgoraj navzdol. Se mi zdi da se kar hitro veča hormon? Kaj mislite? http://album.ringaraja.net/index.php?page=image1&ID=165680

moj G je na dopustu in bo pregled šele ful pozno, tko da razmišljam, da bi šla nekam samoplačniško, ker gremo potem za 1 mesec na dopust in bi rada izključila IMN ali kake druge težave.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 6:32:40   
Sofie
IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Moje črtice od torka do petka od zgoraj navzdol. Se mi zdi da se kar hitro veča hormon? Kaj mislite? http://album.ringaraja.net/index.php?page=image1&ID=165680

moj G je na dopustu in bo pregled šele ful pozno, tko da razmišljam, da bi šla nekam samoplačniško, ker gremo potem za 1 mesec na dopust in bi rada izključila IMN ali kake druge težave.


Lepi dve črtici imaš. Meni ni žal, da sem šla samoplačniško na UZ. Pa je med pregledoma manj kot 2 tedna. Sem zdej pomirjena, ker vem da je vse ok.

< Sporočilo je popravil Sofie -- 23.7.2016 6:33:06 >

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 6:37:33   
Storžek3
kam pa si šla na samoplačniškega?

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 6:47:00   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

kam pa si šla na samoplačniškega?


V Dravlje oz. zdej so se preselili v Šentvid. Stane 35€.


http://noseca.com/



(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 7:20:02   
Storžek3
Super! Hvala za info. Bom šla tudi jaz tja. Kok hitro pa so te naročili?

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 7:44:54   
Bibabuba12
Po moje da se bom js tudi sem narocila, ker bova mela se opravke v Lj in se nama splaca it sem, ker kolikor sem brala, so bile vse punce full zadovoljne. user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 8:48:50   
Veronique
storzek3 zelo lep napredek pri crticahuser posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 8:53:02   
Katriss
Punce, čestitke za nove črtice user posted image Pri meni user posted image prišla že 3 dni prej...

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?