|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 14:34:55   
Veronique
Sem ga ravnokar, z drugim urinom, ki je bil isti skoraj jutranji. Negativen, da bolj ne bi mogel bitiuser posted image tako da grem v avgustovke pa bo morda tam vec sreceuser posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 14:43:21   
Ashatan
Pozdravljene punce!

Samo da se javim, da sem še živa, samo res nimam veselja s forumom, ki mi tako počasi odpira RR, vsako stran, vsako temo.......nihče nima živcev za tole kaj bi bilo pa narobe pa ne vem, vsi ostali forumi delajo normalno. Vas pa pogrešamuser posted image . Smo bili pa tudi na dopustu, na enega še gremo in pohištvo sestavljamo po cele dneve, da bi se avgusta preselili in tudi časa zmanjka.
Mislim, da sem na seznamu bila za včeraj, ampak zgleda se je meni M prestavila, po 7 mesecih po KT zgleda na tisto, kako je bilo nekoč na 32-35 dni in ne več na 30, ko je bilo prvih 5 mesecev, ker je test negativen, M še ni, ampak se je že začelo špikanje. Brezveze in škoda. Na kateri dan v avgustu mom šla bom pa videla ko pride M.

Se bom še potrudila najti seznam nosečk, ker me res zanima kateri vse je uspelo, čestitam pa vsem že sedajuser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 14:54:24   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Sem ga ravnokar, z drugim urinom, ki je bil isti skoraj jutranji. Negativen, da bolj ne bi mogel bitiuser posted image tako da grem v avgustovke pa bo morda tam vec sreceuser posted image


Zdaj veš, na čem si!!upam, da nisi preveč žalostna. Avgusta upamo skupajuser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 14:57:54   
Veronique
Tako je, vem kako in kaj. Nisem zalostna, pravzaprav se veselim avgusta in naslednjih mesecevuser posted image greva skupaj v avgust,a neuser posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 15:25:50   
izida
Seveda greva!user posted image pozitivno naprej!

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.7.2016 10:38:37   
Veronique
Danes sem 14 dni po O in user posted image prihaja danes, ker me ze tako vse boli, da je se samo vprasanje ob kateri uri se prikazeuser posted image izgleda, da sem imela krajsi cikel (25dni, namesto obicajnih 27 ali 28), ker je bila tudi O 3 dni prej. Tako da se selim v avgustuser posted image

< Sporočilo je popravil Veronique -- 26.7.2016 10:39:07 >

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.7.2016 10:56:07   
Ashatan
Jaz jo tudi že od nedelje čakam in zamuja, pa se niti malo še niti ni nakazala. V bistvu mi je sedaj to zelo odveč, to podaljševanje in čakanje da se vlije čim prej, ker bi potem imela O verjetno ravno v času na morju in bi se morda pa le že končno kaj prijelouser posted image .


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.7.2016 14:38:08   
sončektvoj
pa je še ni. živjo punce

Jaz pa še čakam. Dva dni sem imela take krče, kot da bo vsak čas user posted image , pa je še ni. Test je bil danes opoldne negativen. Počakam še teden dni, če je ne bo, vzamem dabroston ki ga še imam od zadnjič pa si sprožim user posted image . Moja G je zdaj čez poletje itak bolj ali manj odsotna.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.7.2016 14:39:55   
Veronique
Oh Ashatan in soncekmoj upam, da vaju neha hecati.
Ceprav soncek, ce si imela pozneje O bi lahko bili ti krci tudi kaj druga... najbolje je res, da pocakas se kak teden pa bo vse jasno.

Mene pa lahko tudi uradno obarvate rdece na seznamcku in se vidimo v avgustovski temiuser posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.7.2016 14:50:39   
izida
Sončektvoj in Ashatan, želim, da se Vama ciklus čim prej urediuser posted image . Meni pa ni nič jasno...
Včeraj dokaj močna testna na O testu (14. dan, a ni bila tako močna kot kontrolna). Danes 15. dan, fuuul rahla, mogel bi pa biti višek. To pomeni, da vsi ti UZ, ki so pokazali moj O na 15. dan ne držijo in ovulacije danes sploh več ni?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.7.2016 14:55:41   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: izida

Sončektvoj in Ashatan, želim, da se Vama ciklus čim prej urediuser posted image . Meni pa ni nič jasno...
Včeraj dokaj močna testna na O testu (14. dan, a ni bila tako močna kot kontrolna). Danes 15. dan, fuuul rahla, mogel bi pa biti višek. To pomeni, da vsi ti UZ, ki so pokazali moj O na 15. dan ne držijo in ovulacije danes sploh več ni?


Pomoje si ti narobe razumela. Kontrolna črtica je močna 24-36h pred ovulacijo. Močna je lahko tudi samo 3h. Ni pravila. Tako, da če je bila včeraj močna boš imela ovulacijo lahko danes, jutri, v četrtek ali petek.

UZ ubistvu ne pokaže točno kdaj je ovulacija, če ga nimaš takrat nekaj dni čisto vsak dan. UZ ti pokaže npr. pred ovulacijo velikost foliklov, potem pa npr. ko je do ovulacije prišlo. Meni so tako razložili. Zato sem tudi imela več UZ zapored.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.7.2016 14:59:24   
izida
Fuuuul hvala za tale odgovor. UZ tri mesece vsak drugi dan od 12 do 16. dne. Takrat je rekel, da je višek O 15. dan.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.7.2016 15:00:27   
izida
Jaz sem pa mislila, da ti O testi res pokažejo točno takrat fazo, ko je stanje O na višku. Hvala res.....

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.7.2016 15:19:47   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: izida

Jaz sem pa mislila, da ti O testi res pokažejo točno takrat fazo, ko je stanje O na višku. Hvala res.....


Ne, kot je bilo rečeno, pokažejo prej preden pride O in to lahko dan, dva ali tri dni prej. In to, da uloviš res temnejšo črtico kot je kontrolna je tudi zelo težko, za to bi morala delati test vsaj 3x dnevno, pa še to je potem mogoče, da bi ti pokazalo res močnejšo enkrat sredi noči. Tako da to, da je že samo temna, je kar dober znak da prihaja in ne da je nastopila že.


(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.7.2016 15:31:28   
Ashatan
Saj je bil moj ciklus čisto urejen, točno na 30 dan sem vsakič dobila M. Potem je pa prejšnji mesec na 33 dan prišla, danes je pa tudi spet že 32 dan in je še ni. Nekaj kar je bilo čisto lepo urejeno, bi naj ostalo lepo urejeno user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.7.2016 15:34:13   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Saj je bil moj ciklus čisto urejen, točno na 30 dan sem vsakič dobila M. Potem je pa prejšnji mesec na 33 dan prišla, danes je pa tudi spet že 32 dan in je še ni. Nekaj kar je bilo čisto lepo urejeno, bi naj ostalo lepo urejeno user posted image



To je pa res neprijetno......upam, da se ti sploh ne prikažeuser posted image sem razumela glede tega, mislila sem samo, da mora biti ves čas neka konstanta.... hvala, ker ste tako prijazne.....

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.7.2016 15:43:53   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: izida


IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Saj je bil moj ciklus čisto urejen, točno na 30 dan sem vsakič dobila M. Potem je pa prejšnji mesec na 33 dan prišla, danes je pa tudi spet že 32 dan in je še ni. Nekaj kar je bilo čisto lepo urejeno, bi naj ostalo lepo urejeno user posted image



To je pa res neprijetno......upam, da se ti sploh ne prikažeuser posted image sem razumela glede tega, mislila sem samo, da mora biti ves čas neka konstanta.... hvala, ker ste tako prijazne.....


Sem v nedeljo test naredila je bil žal negativen. Tako da že spet samo čakam da pride in grem dalje. Je to skoraj bolj zoprno kot čakati na dan zamude, ko veš da ni uspelo in čakaš da se končno začne naslednji cikel.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 10:36:33   
Ashatan
Zgleda, da je celo mala možnost, da sem user posted image . Danes sem spet test naredila na 33.dan (v nedeljo je bil negativen) in se je v eni minuti pokazala čisto rahla sramežljiva črtica. Je pa vidna s prostim očesom, samo res še rahla. Sem sliko priložila, samo se na sliki precej manj vidi (fleš). Ne vem še kaj točno naj si mislim, bila sem seveda ful vesela ko sem jo zagledala, samo je tako rahla............saj veste, dokler ni res močna tako nikoli ne verjamemo. Me pa še vedno navija v trebuhu kot da jo bom vsaki čas dobila (vem da ob nosečnosti tudi podobno boli, vsaj mene je vedno) in prsa-bradavičke imam že en teden v bolečinah. Možu nisem še rekla nič. Ko bo črtica res močnejša in bom prepričana, ker vem da bo izredno vesel, pa mu ne želim narediti žalosti, če je s testom kaj narobe in me malo heca in se mi še danes vlije......


user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 10:37:55   
Ashatan
Aja, kasnejša zanositev je pri meni čisto normalna, dvakrat so mi pdp za en teden premaknili naprej.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 11:25:51   
aischa2
Ashatan meni se tudi zdi, da vidim rahko crtico.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 11:42:14   
aja2
Taksna je bila moja prva crtica in sem sedaj v 11. tednu.
Ponovi jutri test s prvim urinom vendar ti jaz ze kar cestitam. user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 11:42:54   
Veronique
user posted image ashatan tudi ti si jo docakala, bravo! Definitivno je tam!!!user posted image

(odgovor članu aischa2)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 12:04:25   
Storžek3
Wiiii ashatan!! Jaz ti bom kar čestitala user posted image
A padeš še med marčevke? Glede na ZM.

< Sporočilo je popravil Storžek3 -- 27.7.2016 12:08:15 >

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 12:21:28   
Ashatan
Nimam pojma, sem še v močni fazi zanikanja ali pa ne verjamem kaj vidim in še nisem v fazi ko se mi utrga od sreče, ker me je strah da to ni to........ Čeprav se mi še nikoli, pa sem res delala ogromno testov, še ni pokazala kakšna črtica kdaj, ali je bel kot sneg ali pa pozitiven.
Kam padem ne vem, 2.4. je rok po ZM, ampak jaz bom imela CR, ta je vedno vsaj teden pred pdp, tako da bi bilo to marca in bi verjetno šla med marčevke. Ker pa imam vedno kasnejšo zanositev (že 3 dan izostanka je, pa mi je pokazalo tole komaj vidno malenkosti) bi pa pdp verjetno spet premikali za en teden.........

Malo sem v neki čudno faziuser posted image Če je res, sva na morje šla dva in nazaj prišli trije. Klasika torej, ko rečejo dopust si vzamita, idita nekam, sprostita se, ne mislita na to.........

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.7.2016 12:28:02   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Nimam pojma, sem še v močni fazi zanikanja ali pa ne verjamem kaj vidim in še nisem v fazi ko se mi utrga od sreče, ker me je strah da to ni to........ Čeprav se mi še nikoli, pa sem res delala ogromno testov, še ni pokazala kakšna črtica kdaj, ali je bel kot sneg ali pa pozitiven.
Kam padem ne vem, 2.4. je rok po ZM, ampak jaz bom imela CR, ta je vedno vsaj teden pred pdp, tako da bi bilo to marca in bi verjetno šla med marčevke. Ker pa imam vedno kasnejšo zanositev (že 3 dan izostanka je, pa mi je pokazalo tole komaj vidno malenkosti) bi pa pdp verjetno spet premikali za en teden.........

Malo sem v neki čudno faziuser posted image Če je res, sva na morje šla dva in nazaj prišli trije. Klasika torej, ko rečejo dopust si vzamita, idita nekam, sprostita se, ne mislita na to.........


Čestitam!! Lepo, da Vama je uspelo, to je zagotovo črticauser posted image ].Se bom pa obregnila na to poveličevanje sproščanja in odmislitev, ki ni nujno povezana s spočetjem. Tudi midva in mnoge druge smo šli na dopust in odmislili, pa ni ratalo, žal.
Čestitke user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?