|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 17:47:31   
Allstar
mimi_ka itak da bo vse ok! Na koncu bomo še pri marčevkah skup kleptali :P user posted image ...i wish user posted image

bibabuba12 kar nadaljuj svojo taktiko, bosta imela mir do poroke, lepo poroko, sanjsko poročno noč in čudovito poročno jutro z najlepšo novičko user posted image .

sončektvoj dobrodošla user posted image ! Držim pesti, da vama čimprej uspe, ta mesec je uspelo eni s PCO in to kar hitro user posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 17:51:27   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: sončektvoj

Pozdravljene punce

Jaz se vam pridružujem :) Nova novinka, z zmedenimi cikli in veliko željo :)

To je moj drugi cikel, 0 otrok. O bi lahko bila po sluzi nekje 21-26.6. Nepričakujem je pa nekje do 21.7. Imam PCO, tako da lahko preseneti.

Srečno vsem in upam da čimprej zagledamo user posted image user posted image

Moj dragi bi se razjokal :) ne poznam nobenega moškega ki bi imel tak babyfever :) Samo omenim dojenčke pa bi jih šel delat LOL
Kako so pa vaši kaj glede tega ? mene moj kar malo prestraši. Sploh glede da imam PCOS in vem da bom težje izpolnila to njegovo veliko željo.




Dobrodošla! Super, da nas je večuser posted image Želim ti, da čim prej ugledaš + na testu. Mi smo začeli delati po novem letu. Moj partner je od začetka tak , da na vse gleda optimistično. Skoraj vsi njegovi prijatelji so po večini frišni očetje, ki so zadevo izpeljali v prvih poskusil,tako da se mi zdi, da je zadevo zagrabil resnouser posted image . Prve mesece je bil zelo suveren, ko pa par krogov ni ratalo, je sam priznal, da je to lahko trnova pot. So bili dnevi, ko je prišla tečka in sem bila izjemno razočarana, saj sem si predstavljala neke znakece. Takrat me je objel in rekel, da bo tudi za naju posijal sonček. Vem, da se zelo veseli dneva, ko bo, kot pravi sam, našel še en smisel življenja. Rad pocrklja otroke prijateljev, kar prej ni nikoli delal.

Sem pa izjemno vesela, da je take sorte: Ko bo pač bo, ne razmišljaj preveč o tem in se ne sekiraj ( saj veste, njim je lahko rečti☺) Veliko slabše bi se počutila, če bi v njegovih očeh na dan,user posted image videla razočaranje in žalost.

Pogumno v nove boje! user posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 18:34:17   
Allstar
user posted image user posted image user posted image user posted image JULIJ 2016 user posted image user posted image user posted image user posted image

2.7.
talisman13, 2. krog, 1 otrok

8.7.
Allstar, 12. krog, 0 otrok

11.7.
majčyca, 3. krog, 1 otrok
izida, 6. krog, 0 otrok

12.7.
Damuš, 5. krog, 1 otrok

14.7.
Bibabuba12, 1. krog, 1 otrok

20.7.
Storžek3, 6. krog, 2 otroka

21.7.
sončektvoj, 2. krog, 0 otrok

23.7.
Katte, 1. krog, 2 otroka

24.7.
Ashatan, 6. krog, 2 otroka

26.7.
Veronique, 2. krog po SS, 0 otrok




(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 18:44:13   
sončektvoj

IZVIRNO SPOROČILO: izida


IZVIRNO SPOROČILO: sončektvoj

Pozdravljene punce

Jaz se vam pridružujem :) Nova novinka, z zmedenimi cikli in veliko željo :)

To je moj drugi cikel, 0 otrok. O bi lahko bila po sluzi nekje 21-26.6. Nepričakujem je pa nekje do 21.7. Imam PCO, tako da lahko preseneti.

Srečno vsem in upam da čimprej zagledamo user posted image user posted image

Moj dragi bi se razjokal :) ne poznam nobenega moškega ki bi imel tak babyfever :) Samo omenim dojenčke pa bi jih šel delat LOL
Kako so pa vaši kaj glede tega ? mene moj kar malo prestraši. Sploh glede da imam PCOS in vem da bom težje izpolnila to njegovo veliko željo.




Dobrodošla! Super, da nas je večuser posted image Želim ti, da čim prej ugledaš + na testu. Mi smo začeli delati po novem letu. Moj partner je od začetka tak , da na vse gleda optimistično. Skoraj vsi njegovi prijatelji so po večini frišni očetje, ki so zadevo izpeljali v prvih poskusil,tako da se mi zdi, da je zadevo zagrabil resnouser posted image . Prve mesece je bil zelo suveren, ko pa par krogov ni ratalo, je sam priznal, da je to lahko trnova pot. So bili dnevi, ko je prišla tečka in sem bila izjemno razočarana, saj sem si predstavljala neke znakece. Takrat me je objel in rekel, da bo tudi za naju posijal sonček. Vem, da se zelo veseli dneva, ko bo, kot pravi sam, našel še en smisel življenja. Rad pocrklja otroke prijateljev, kar prej ni nikoli delal.

Sem pa izjemno vesela, da je take sorte: Ko bo pač bo, ne razmišljaj preveč o tem in se ne sekiraj ( saj veste, njim je lahko rečti☺) Veliko slabše bi se počutila, če bi v njegovih očeh na dan,user posted image videla razočaranje in žalost.

Pogumno v nove boje! user posted image





Hvala :)

Pri mojem fantu pa imajo že vsi kolegi otroke, vsaj po dva vsak. Nazadnje sva bila na eni zabavi edina brez. Tako da so se vse mamice pogovarjale o otrocih, jaz pa edina brez, pa še mlajša od vseh. Tak da so na mene gledala kot da sem nek otročaj.
Saj sva se zmenila da bova posvojila če ne bo šlo, pa mi je vseeno hudo, ker vem da bo problem pri meni. Uf uf. On je bolj optimističen :) no bomo videli :)

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 18:48:21   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: sončektvoj


IZVIRNO SPOROČILO: izida


IZVIRNO SPOROČILO: sončektvoj

Pozdravljene punce

Jaz se vam pridružujem :) Nova novinka, z zmedenimi cikli in veliko željo :)

To je moj drugi cikel, 0 otrok. O bi lahko bila po sluzi nekje 21-26.6. Nepričakujem je pa nekje do 21.7. Imam PCO, tako da lahko preseneti.

Srečno vsem in upam da čimprej zagledamo user posted image user posted image

Moj dragi bi se razjokal :) ne poznam nobenega moškega ki bi imel tak babyfever :) Samo omenim dojenčke pa bi jih šel delat LOL
Kako so pa vaši kaj glede tega ? mene moj kar malo prestraši. Sploh glede da imam PCOS in vem da bom težje izpolnila to njegovo veliko željo.




Dobrodošla! Super, da nas je večuser posted image Želim ti, da čim prej ugledaš + na testu. Mi smo začeli delati po novem letu. Moj partner je od začetka tak , da na vse gleda optimistično. Skoraj vsi njegovi prijatelji so po večini frišni očetje, ki so zadevo izpeljali v prvih poskusil,tako da se mi zdi, da je zadevo zagrabil resnouser posted image . Prve mesece je bil zelo suveren, ko pa par krogov ni ratalo, je sam priznal, da je to lahko trnova pot. So bili dnevi, ko je prišla tečka in sem bila izjemno razočarana, saj sem si predstavljala neke znakece. Takrat me je objel in rekel, da bo tudi za naju posijal sonček. Vem, da se zelo veseli dneva, ko bo, kot pravi sam, našel še en smisel življenja. Rad pocrklja otroke prijateljev, kar prej ni nikoli delal.

Sem pa izjemno vesela, da je take sorte: Ko bo pač bo, ne razmišljaj preveč o tem in se ne sekiraj ( saj veste, njim je lahko rečti☺) Veliko slabše bi se počutila, če bi v njegovih očeh na dan,user posted image videla razočaranje in žalost.

Pogumno v nove boje! user posted image





Hvala :)

Pri mojem fantu pa imajo že vsi kolegi otroke, vsaj po dva vsak. Nazadnje sva bila na eni zabavi edina brez. Tako da so se vse mamice pogovarjale o otrocih, jaz pa edina brez, pa še mlajša od vseh. Tak da so na mene gledala kot da sem nek otročaj.
Saj sva se zmenila da bova posvojila če ne bo šlo, pa mi je vseeno hudo, ker vem da bo problem pri meni. Uf uf. On je bolj optimističen :) no bomo videli :)



Pozitivna misel je pol uspeha. Koliko let pa imata?

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 18:58:53   
sončektvoj
jaz sem 27 on pa 33.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 19:03:11   
Veronique
Sem sicer ze tam napisala, ampak danes sem imela G in sem dobila napotnico za neplodnostno. Se sicer caka 6m na prvi posvet ali se celo vec tako da grem pozitivno vmes naprej in verjamem,da bom do takrat ze user posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 19:08:37   
sončektvoj

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Sem sicer ze tam napisala, ampak danes sem imela G in sem dobila napotnico za neplodnostno. Se sicer caka 6m na prvi posvet ali se celo vec tako da grem pozitivno vmes naprej in verjamem,da bom do takrat ze user posted image


Vso srečo :) sem slišala ja, da so tako dolge čakalne dobe. Sem prebrala da si imela ss, tako da ti želim da čimprej spet zagledaš user posted image user posted image in da bo tokrat potekalo vse gladko. Navijam močno user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 19:39:44   
Allstar
Veronique pogosto se zgodi, da se zanosi tik pred datumom za neplodnostno. Pokazalo se je, da zanosiš lahko, torej je z vama načeloma vse OK, kar se pa tiče SS je pa mogoče nesrečno naklju čje, mogoče pa potrebuješ samo malo hormonske pomoči. Kolegica je imela en SS, nato pa krvavitve in sum na splav, pa je dobila ene tablete, ki jih je jedla prva dva meseca in je uspelo. Ima zdaj zdravega fantička.

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 20:32:08   
Sofie

Res je. Jaz imam doma Clomid ter napotnico za nadaljne vodenje v neplodnostni. Pa nama je glih ko bi morala začet s Clomidom uspelo.

Aja...kje se pa čaka pol leta? Jaz sem v Lj. čakala 2 meseca.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 20:40:34   
Veronique
Pomoje v Mb. Jaz bom tukaj, bom pac malo dlje, ne morem se za vsak pregled vozit 1.5h stranuser posted image ampak se ne mudi, pol leta si bom vzela na off in upam, da ze prej kaj uspeuser posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 21:16:21   
Bibabuba12

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

mimi_ka itak da bo vse ok! Na koncu bomo še pri marčevkah skup kleptali :P user posted image ...i wish user posted image

bibabuba12 kar nadaljuj svojo taktiko, bosta imela mir do poroke, lepo poroko, sanjsko poročno noč in čudovito poročno jutro z najlepšo novičko user posted image .


Same fajn punce boste v marcevkah! user posted image Moj se je pa danes ze premislil. Hoce da cimprej zanosim. A se da kje to zmenit da bo ratalo cimprej? user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 21:25:03   
Veronique
Daj biba ce ti uspe mi povej prosim, se bom tudi jaz sla zmenituser posted image
Zdaj bo poletje in bomo itak vse na izi, uzivale na polno in potem bodo pluski kar sami prisli k namuser posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 22:03:30   
Allstar
A ni to čudno kako lahko to mnenje niha od dneva do dneva user posted image . Sama imam 1x na mesec sigurno pomislek, kaj pa če bi še počakala user posted image . Ampak močno prevladuje želja, da bi takoj user posted image . Tako, da bi se jaz tudi šla končno nekam zmenot, da bi takooooj user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 22:12:41   
izida
Mene pa zanima, po kolikem času poskušanja dejansko lahko dobiš napotnico za N in kako dolgo čakaš na prvi pregled??

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 22:27:16   
Veronique
Izida pri meni je bilo tako: prbl 1 leto poskusanja in smo zagledali II, splav. Nato se 2meseca, spet II in splav. Dobila sem jo zaradi tega.
Je pa ponavadi tako, da jo dobis po 1letu poskusanja brez uspeha (ampak pri nekaterih ginekologih pa tudi prej)
V Lj baje cakalne niso hude, za Mb pa na njihovi spletni strani pise 5-6 mesecev.

< Sporočilo je popravil Veronique -- 29.6.2016 22:28:00 >

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 22:52:35   
izida
Punce. Eno vprašanje. Je možno, da bi bila N kljub zadnji krvavitvi, ki je bila zame pač še ena M? En večer prej je bil na hlačkah rjavkast sluzast izcedek. Naslednji večer res rahla črtica na BC nato krvavitev. Trajala ca. 3-4 dni srednje močna. Včeraj sem imela ene čudne krče pa je čas po O. Niti ne bi razmišljala o tem, ker sem pristaš tega, da je veliko v glavi, ampak moj mi danes reče ko leživa, da imam nabrekel in špičast trebuh. Neki sirast izcedek imam še zraven tega...v nedeljo pa vem, da se mi je ful vrtelo, ko sva hodila po gozdu. Saj vem, neko brezvezno razmišljanje. Ampak res razmišljam o tem, ker smo zdaj dva vikenda fajn zažurali in tudi kaj spili...je to sploh možno, da bi imela krvavitev v primeru vgnezditve? Jutri bom šla po test, da si razčistim te brezvezne dvome....Kakšna bedarija, kajne?

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 23:04:37   
Yuki
Izida napotnico na neplodnostno dobiš po 12 mesecih poskušanja, oziroma po 6, če si pri ta starih (nad 35). Poleg ebe mora it tvoj partner do osebnega zdravnika, dobit napotnico za spermiogram in se naroči na isti kliniki kot ti (seveda pred tabo).
Jaz sem dobila napotnico po 7 krogih (v začetku aprila), z oznako ne nujno. Hoteli so mi dati datum enkrat junija ampak sem imela že prej splanirani+o tujino, tako da imam (še vedno) datum v začetku septembra. 2 kroga kasneje - pred dobrim tednom pa sem zagledala user posted image . (sej sem napisala v junijsko temo, ampak je bilo takrat čisto preveč pluskov)
A katera ve, kako se odjaviš od neplodnostne?

Kar pa se tiče znakov nosečnosti, sem jih jaz imela vsak mesec stotine (od slabotsti do obiskov wc-ja do ogromnih prsi do vrtoglavic). Zadnji mesec s pluskom pa nič - no v zadnjem tednu so mi prsi zrastle za ene pol košarice, ves čas sem žejna in posledično hodim na wc. Moram pa reči, da se čisto "premalo" počutim nosečo - če ima to kaj smisla ...

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 23:09:40   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: izida

Punce. Eno vprašanje. Je možno, da bi bila N kljub zadnji krvavitvi, ki je bila zame pač še ena M? En večer prej je bil na hlačkah rjavkast sluzast izcedek. Naslednji večer res rahla črtica na BC nato krvavitev. Trajala ca. 3-4 dni srednje močna. Včeraj sem imela ene čudne krče pa je čas po O. Niti ne bi razmišljala o tem, ker sem pristaš tega, da je veliko v glavi, ampak moj mi danes reče ko leživa, da imam nabrekel in špičast trebuh. Neki sirast izcedek imam še zraven tega...v nedeljo pa vem, da se mi je ful vrtelo, ko sva hodila po gozdu. Saj vem, neko brezvezno razmišljanje. Ampak res razmišljam o tem, ker smo zdaj dva vikenda fajn zažurali in tudi kaj spili...je to sploh možno, da bi imela krvavitev v primeru vgnezditve? Jutri bom šla po test, da si razčistim te brezvezne dvome....Kakšna bedarija, kajne?


Glede krvavitev ti sebe najbolj poznaš. Ponavadi je vgnezditvena 4-7 dni pred pričakovano menstruacijo. Trjala naj bi 1-2 dni in je lahko blaga - samo kakšna kapljica ali pa močna tudi kot menstruacija, le barve naj bi bila rjavkaste ali rozkaste.
Res najbolje, da narediš še en test jutri, da ne boš v dvomih.

Danes sem 1 uro guglala o tem user posted image . Jaz sem danes 7 dni pred predvideno menstruacijo oz. O naj bi imela 23.6. Včeraj sem imela samo enkrat malo rjavkaste sluzi. Danes zjutraj čisto nič, opoldne spet malo rjavkaste sluzi, nato enkrat kar močno, ko sem se obrisala, kot začetek menstruacije - tudi rdečkasto, potem pa kak wc nič, kakšen pa malo rjavkastega, zdaj pa spet nič. Čisto malo me je začelo tiščat v spodnjem delu trebuha, kot pred M, tako da imam vložek in me prav zanima kaj bo zjutraj. Če je to menstruacija, se mi je dobro podrl cikel, danes je 25 dan. V zadnjih 4 letih sem najhitreje dobila na 29 dan. Bomo videli kaj bo iz tega. Vedno bolj pa se mi kaže na pripravljanje na user posted image .

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 23:14:04   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Yuki

Izida napotnico na neplodnostno dobiš po 12 mesecih poskušanja, oziroma po 6, če si pri ta starih (nad 35). Poleg ebe mora it tvoj partner do osebnega zdravnika, dobit napotnico za spermiogram in se naroči na isti kliniki kot ti (seveda pred tabo).
Jaz sem dobila napotnico po 7 krogih (v začetku aprila), z oznako ne nujno. Hoteli so mi dati datum enkrat junija ampak sem imela že prej splanirani+o tujino, tako da imam (še vedno) datum v začetku septembra. 2 kroga kasneje - pred dobrim tednom pa sem zagledala user posted image . (sej sem napisala v junijsko temo, ampak je bilo takrat čisto preveč pluskov)
A katera ve, kako se odjaviš od neplodnostne?

Kar pa se tiče znakov nosečnosti, sem jih jaz imela vsak mesec stotine (od slabotsti do obiskov wc-ja do ogromnih prsi do vrtoglavic). Zadnji mesec s pluskom pa nič - no v zadnjem tednu so mi prsi zrastle za ene pol košarice, ves čas sem žejna in posledično hodim na wc. Moram pa reči, da se čisto "premalo" počutim nosečo - če ima to kaj smisla ...



Hvala za obširno obrazložitev glede postopka. Bomo videli, kaj bi rekel G. v avgustu. Glede znakov pa se mogoče nisva v redu razumeli. Sama jih nimam, da bi zdaj rekla, da so prisotni. Zmedlo me je to, da moj vidi nek nabrekel trebuh in pa moja zadnja M ter rahla črtica na BC. Drugače sem se sama itak že dala v novi krog, a sem šla zdaj razmišljat za nazaj par dni o poteku M in počutju zadnje dni ter vprašala. Sekiram se le zato, ker smo imeli dva vikenda prave turneje po piknikih in rojstnih dnevih, pa seveda kaj tudi spili. Vprašala sem, če je to sploh možno, da se vsaj malo pomirim,drugače sem pa že itak priključena k julijkam. Tako da mi je logično, da to niso ti znaki novega kroga.

(odgovor članu Yuki)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
29.6.2016 23:24:42   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar


IZVIRNO SPOROČILO: izida

Punce. Eno vprašanje. Je možno, da bi bila N kljub zadnji krvavitvi, ki je bila zame pač še ena M? En večer prej je bil na hlačkah rjavkast sluzast izcedek. Naslednji večer res rahla črtica na BC nato krvavitev. Trajala ca. 3-4 dni srednje močna. Včeraj sem imela ene čudne krče pa je čas po O. Niti ne bi razmišljala o tem, ker sem pristaš tega, da je veliko v glavi, ampak moj mi danes reče ko leživa, da imam nabrekel in špičast trebuh. Neki sirast izcedek imam še zraven tega...v nedeljo pa vem, da se mi je ful vrtelo, ko sva hodila po gozdu. Saj vem, neko brezvezno razmišljanje. Ampak res razmišljam o tem, ker smo zdaj dva vikenda fajn zažurali in tudi kaj spili...je to sploh možno, da bi imela krvavitev v primeru vgnezditve? Jutri bom šla po test, da si razčistim te brezvezne dvome....Kakšna bedarija, kajne?


Glede krvavitev ti sebe najbolj poznaš. Ponavadi je vgnezditvena 4-7 dni pred pričakovano menstruacijo. Trjala naj bi 1-2 dni in je lahko blaga - samo kakšna kapljica ali pa močna tudi kot menstruacija, le barve naj bi bila rjavkaste ali rozkaste.
Res najbolje, da narediš še en test jutri, da ne boš v dvomih.

Danes sem 1 uro guglala o tem user posted image . Jaz sem danes 7 dni pred predvideno menstruacijo oz. O naj bi imela 23.6. Včeraj sem imela samo enkrat malo rjavkaste sluzi. Danes zjutraj čisto nič, opoldne spet malo rjavkaste sluzi, nato enkrat kar močno, ko sem se obrisala, kot začetek menstruacije - tudi rdečkasto, potem pa kak wc nič, kakšen pa malo rjavkastega, zdaj pa spet nič. Čisto malo me je začelo tiščat v spodnjem delu trebuha, kot pred M, tako da imam vložek in me prav zanima kaj bo zjutraj. Če je to menstruacija, se mi je dobro podrl cikel, danes je 25 dan. V zadnjih 4 letih sem najhitreje dobila na 29 dan. Bomo videli kaj bo iz tega. Vedno bolj pa se mi kaže na pripravljanje na user posted image .


Hvala za napisano, sem nehala razmišljat o tem, ker je itak bv.
Ampak to kar ti opisuješ, je zagotovo vgnezditvena, ali pa se ti je sistem res zrušil. Je kak razlog, da bi se ti zrušil, karkoli. En teden še imaš do M, 29. Dnevni cikel pa je torej najkrajši. Potem nekaj ne štima. A se ji je zmešalo al pa boš nas razveselila!držim pestike zateuser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 2:24:38   
Bibabuba12

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

A ni to čudno kako lahko to mnenje niha od dneva do dneva user posted image . Sama imam 1x na mesec sigurno pomislek, kaj pa če bi še počakala user posted image . Ampak močno prevladuje želja, da bi takoj user posted image . Tako, da bi se jaz tudi šla končno nekam zmenot, da bi takooooj user posted image


Mah, pri nama oz. njemu je cel kup stvari v ozadju. Od tega da mava poroko v avgustu, do tega da bi rad sluzbo menjal v septembru. Potem je pa ena taka stvar kot je nosecnost full pomembna. Bomo videli kako bo iin predvsem kdaj bo. Pa ko bo, upam da ne bo spet kakih komplikacij.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 10:12:30   
Bibabuba12
talisman13 kako kaze pri tebi? Si prva na seznamcku in je ne pricakujes cez dva dni. Kaksni posebni znakci? user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 10:39:41   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

On nima nikakrsnih skrbi glede poroke, ker mu ni treba nicesar naredit glede tega. Njemu se gre samo za to, da ne bi slucajno kaj pokvarilo zurke in dejstva, da bo v srediscu pozornosti. user posted image Tudi ce bi po neverjetnem nakljucju uspelo v prvo, ne vem ce bom sploh kaj povedala do po poroki. Itak bo samo tri tedne razlike pa se od tega bova en teden vsak na svojem koncu in niti skupaj ne bova, tako da ne bo nobene panike. Mu lahko po poroki zjutraj pokazem test pa mir. user posted image

Hehe Bibabuba, ta je pa dobra user posted image user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
30.6.2016 10:40:51   
katjesss
Tako punce...jaz se počasi vračam, ta pavza je res prav prišla oz je bila dobrodošla, zdaj pa se počasi spet resno lotiva user posted image
Konec julija začnem s clomidom - 3 cikle - imam pa septembra že termin za neplodnostno v mb....ampak jaz seveda upam da rata do takrat user posted image

Ta mesec pa bom še samo navijačica - tako da kar nadaljujte z rezultutati, ki so bili junija - tako imamo me malo več volje pri vsem tem oz upanjauser posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?