|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 17:56:30   
Veronique
Jaz imam eno malo neumno vprasanje pa lahko samo tu vprasam, tiste, ki ste ze dale to cez (oz vasi partnerji). Spermiogram v Mb - to mora tam opraviti ali se "material" prinese s seboj?user posted image
Morda je res malo hecno, da to sprasujem ampak res ne vem

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 18:13:29   
Katte
Hej punce.
Jutri je moj dan za M, pravzaprav že danes. Če je jutri slučajno ne bo, bom testirala v petek.
Drugače me bolijo (občasno) prsi, kdaj mi hoče biti malo slabo, pa krče imam. Nič neobičajnega pred M.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 20:51:22   
Katte
In se selim v naslednji mesec.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 21:07:25   
Veronique
Pa ne se ti, sem tako upalauser posted image res je grozen mesec, nic kaj zelen. Objem!user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 21:40:03   
Katriss
Tudi jaz ne bom polepšala seznama. Sem zjutraj naredila test, je bil popolnoma negativen, pa tudi roza izcedek pred menstruacijo se je že pokazal, tako da bo očitno menstruacija ponovno malo pohitela. Grem septembra h ginekologinji, ko pride iz dopusta, da se pogovorimo, kako naprej. user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 23:34:09   
ječi12
Punce glave gor! Sj bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Itak je avgust super mesec za delat dojencke pa september tudi, tko da bo lepa šansa za drug mesec user posted image

Drzim pesti za vse!

Js sele otroke spokala spat, tko da zdj na terasi s pogledom na polno luno in morje spijem deci vincka z mojim!

Uzivajte vse, pa pridno vadite kako se dojencka dela ❤️😉

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 11:03:21   
Allstar
user posted image user posted image user posted image AVGUST user posted image user posted image user posted image

8.8.
user posted image pika poka 1, 1. krog, 1 otrokuser posted image
user posted image Damuš, 6. krog, 1 otrokuser posted image
user posted image Ječi12, 1. krog, 2 otrokauser posted image

9.8.
user posted image izida, 7. krog, 0 otrokuser posted image

11.8.
user posted image Allstar, 13. krog, 0 otrokuser posted image

18.8.
user posted image Katte, 2. krog, 2 otrokauser posted image

20.8.
user posted image Katriss, 14. krog, 0 otrokuser posted image
Rožica15, 1. krog, 1 otrok

22.8.
Veronique, 3. krog po SS, 0 otrok

avgust
user posted image user posted image Lola85, 1 otrokuser posted image user posted image

navijačice
katjesss



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 11:05:54   
Allstar
Žal mi je za Katte in Katrissuser posted image . Res je že čas, da ena počasi polepša seznam!
Ta "rdeče" bomo pa naprej klepetale v septembrski temi in mooooočno upam, da nam bo pa septembra le uspelo.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 11:10:27   
rozica15
Allstar mene si pozabila označiti rdeče. Tudi ni bilo sreče ta mesec.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 11:27:02   
Anonimen
Pozdravljene

Punce, tako sem neučakana, od ovulacije špikanje, pekoča bolečina .... danes je 12 dan po user posted image bi test že lahko pokazal user posted image
ali naj še počakam?

(odgovor članu rozica15)
  Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 11:33:17   
Allstar
user posted image user posted image user posted image AVGUST user posted image user posted image user posted image

8.8.
user posted image pika poka 1, 1. krog, 1 otrokuser posted image
user posted image Damuš, 6. krog, 1 otrokuser posted image
user posted image Ječi12, 1. krog, 2 otrokauser posted image

9.8.
user posted image izida, 7. krog, 0 otrokuser posted image

11.8.
user posted image Allstar, 13. krog, 0 otrokuser posted image

18.8.
user posted image Katte, 2. krog, 2 otrokauser posted image

20.8.
user posted image Katriss, 14. krog, 0 otrokuser posted image
user posted image Rožica15, 1. krog, 1 otrokuser posted image

22.8.
Veronique, 3. krog po SS, 0 otrok

26.9.
Anaina, 6. krog, 1 otrok

31.8.
Kaličopka6, 1. krog, 3 otroci

avgust
user posted image user posted image Lola85, 1 otrokuser posted image user posted image
MartinaTaja, 1 otrok

navijačice
katjesss



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 11:35:27   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: rozica15

Allstar mene si pozabila označiti rdeče. Tudi ni bilo sreče ta mesec.


Se opravičujem, mi je ušlo očitno. Tudi "pričakujoče" sem pozabila in sem jih zdaj dodala. Če sem še katero pozabila mi le javite user posted image

(odgovor članu rozica15)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 11:37:34   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene

Punce, tako sem neučakana, od ovulacije špikanje, pekoča bolečina .... danes je 12 dan po user posted image bi test že lahko pokazal user posted image
ali naj še počakam?


12. dan po ovulaciji ali po user posted image user posted image ? Če je 12. dan po ovulaciji, lahko že pokaže, ni pa še nujno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 11:38:39   
Kaličopka6
Svetujem ti, da testiraš vsaj 15. dan po ovulaciji. Sama sem testirala tudi že prej in potem so tiste rahle črtice in se sprašuješ ali je ali ni.

Hvala za posodobitev seznama. :)

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 12:02:44   
MartinaTaja
Če sem bolj natančna sem imela ovulacijo med 2.8. in 7.8. ... rdeč izcedek v času ovulacije 6.8.

Zadnji user posted image user posted image pa je bil 6.8. .....

Do včeraj znakov veliko, od bolečin in špikanj do bolečih jošk .... danes pa skoraj nič ....

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 12:15:25   
katjesss
Ja ta seznam pa res ni kaj prevec lep...no dajte ga preostale v lepo zeleno barvo obarvat, drzim pesti... Vse rdece obarvane pa v septembru pol zelene, smo zmenjene?! Huh bo Maj 2017 cvetel... user posted image

Jaz pa jutri na UZ, me ze tudi mantra, kaj bo pokazalo, ce bo kaj z O al nic...

Veronique glede spermiograma in "materiala" ...mislim da se tam kar opravi...imam pa nekje bezno v spominu, da ce pa se prinese, da mora obvezno partner sam osebno prinest...zdaj kako in kaj tocno tudi jaz ne vem..to sem brala nekje..tako da ce ima katera bolj tocne informacije..


(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 12:19:54   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Jaz imam eno malo neumno vprasanje pa lahko samo tu vprasam, tiste, ki ste ze dale to cez (oz vasi partnerji). Spermiogram v Mb - to mora tam opraviti ali se "material" prinese s seboj?user posted image
Morda je res malo hecno, da to sprasujem ampak res ne vem


Evo, ravnokar klicala in dobila termin. Če ti kaj pomaga, seme odda tam, nakar ima za slab mesec odčitavanje izvida. Napotnica od osebnega zdravnika. Je kar čakalne dobe, ampak nič ne de...vse za naš cilj!

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 12:27:43   
Sofie

Speriogram se da opravit tudi samoplačniško v Zdravstvenem centru Dravlje. Cene ne vem, a pomoje ni drago. Pa vsaj čakati ni treba in takoj veš a je v tem težava ali v čem drugem. Midva sva takrat razmišljala, da greva to kar samoplačniško opravit.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 13:11:08   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


Speriogram se da opravit tudi samoplačniško v Zdravstvenem centru Dravlje. Cene ne vem, a pomoje ni drago. Pa vsaj čakati ni treba in takoj veš a je v tem težava ali v čem drugem. Midva sva takrat razmišljala, da greva to kar samoplačniško opravit.


Res je, tudi samoplačniških opcij je malo morje in še prej si na vrsti. Tudi jaz sem razmisljala o tem, ampak se mi v MB ne zdi tako dolga doba, do sep imava malo pavze, termin sva pa dobila 29.9, tako da se nama časovno poklopi.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 15:16:46   
Veronique
O bog kaksen seznamuser posted image ce gre verjeti trendu tu na forumu to pomeni, da bo september ekstra zelenuser posted image en slab mesec, en doberuser posted image
Hvala vsem za odgovore. Itak imava sele novembra prvi posvet tako da se mi ne mudi se tako zelo.

Pri meni drugace nic novega. Bolijo me se cel dan prsi na levi strani pa sem ze bila cisto vesela, dokler se nisem spomnila, da je to od zoganja v vodi ha hauser posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 15:43:35   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

O bog kaksen seznamuser posted image ce gre verjeti trendu tu na forumu to pomeni, da bo september ekstra zelenuser posted image en slab mesec, en doberuser posted image
Hvala vsem za odgovore. Itak imava sele novembra prvi posvet tako da se mi ne mudi se tako zelo.

Pri meni drugace nic novega. Bolijo me se cel dan prsi na levi strani pa sem ze bila cisto vesela, dokler se nisem spomnila, da je to od zoganja v vodi ha hauser posted image



Močno stiskam pesti, da ni od žoganja!!user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
18.8.2016 22:33:37   
ječi12
Joj seznam je res bedn😳😱

Upam da ga se ksna malo bolj pozeleni, pa se nebi rada da bi bla maja prevelika guzva dejmo se mal razporedit pa greste loh ene tut aprila 😂😂

Nam se 14 dni dopusta izteka, ampak prihaja O, tko da bo useen ful lustn 😜

K sreci mam tok fajn sluzbo, da mi ne bo tezko it...

Uzivajte v vikendu, jutri se zacne 😃

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
19.8.2016 9:00:43   
Anonimen
Pozdravljene

Se vam še jaz pridružujem v upanju da zagledam user posted image

Od ovulacije naprej pekoča ostra bolečina, joške so se mi povečale za 1 številko ...... Včeraj 12. dan po ovulaciji user posted image , pa je bil samo roza izcedek na papirju in rahla krvavitev in to je vse ... kdaj naj delam test ?

Kaj pravite, da bi lahko bila vgnezditvena krvavitev?

(odgovor članu ječi12)
  Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
19.8.2016 11:24:21   
Veronique
Jaz mislim, da bi lahko bila vgnezditvena, lahko pa je tudi zacetek Muser posted image upam, da zagledas user posted image !!

Pri meni se vedno nic novega, bolecina je bila definitivno od zoganja, ker me nic vec ne boliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
19.8.2016 12:02:13   
katjesss
Moj UZ je pokazal 2folikla...en velikosti 22, drugi pa po pravici ne vem tocne velikosti, ampak recmo da tam nekje isto...G rekel da imava pred sabo delovni vikend, jutri in v nedeljo morva bit pridna...M sem dobila 8.8. - jaz sem racunala da je danes 12.dan..G pa je na podlagi datum, torej 8.8. rekel, aha 11.dan cikla...kaj pol jaz narobe stejem al kaj, ni prvi dan M, ze prvi dan cikla? Hjoj no ja..rekel je, da sta folikla ze kar velika, in da upa da ne bota prevec, torej je mozno da sem/ bom celo prevec reagirala na clomid, kar pa bi pomenlo, da folikla ne bota pocla in bosta rastla naprej ...:S no pac...zdaj cist zmedena.. Ne vem al naj bom vesela al naj se jocem...:S

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?