|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 [15] 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
19.8.2016 12:47:28   
Veronique
Daj smeh na usta in samo pozitivno naprej!user posted image na polno akcija zdaj za vikenduser posted image upam, da oba pocita in da bos cez 14dni zagledala tako pricakovani user posted image Mogoce bota pa celo dvojcka pristimalauser posted image bom drzala pesti, da so ravno prav veliki in bodo pocili. Imas se kak pregled/kontrolo?
Drugace pa tudi jaz svoje cikle stejem tako, da je prvi dan M prvi dan cikla.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
19.8.2016 13:07:02   
katjesss
Saj to so ravno moji pomisleki, jaz bi enega po enega, ne pa dva...ne vem mam nek strah pred tem, in res ni moja zelja...bi naj se sla v pon k G, ampak ima dopust...tako da je rekel, da v primeru, da bi kako napetost in bolecine cutla, da pol naj grem h G, ki je tam zraven njega, drugace pa je to to zaenkrat

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
19.8.2016 13:12:22   
Veronique
Aha razumem ja, popolnoma. Tudi jaz bi raje enega po enega, me je ful strah nosecnosti z dvemauser posted image ceprav ni pomoje nujno, da oba pocita, lahko da bo samo eden.user posted image

Danes si pakiram stvari za domov in sem nasla svoja dva testa! Ha ha, tako sem jih spakirala, da sem jih se pred sabo skrila. Ampak je super to, vsaj nisem vsak dan mislila na to kdaj bom lulala na palckouser posted image bom pa pocakala do ponedeljka, ker ima obcutek, da me bouser posted image pricakala in nocem se en mesec gledati teh snezno belih testov.user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
19.8.2016 13:15:37   
mava1975
Veronique sem ti poslala ZS...glede spermiograma

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
19.8.2016 15:18:03   
MartinaTaja
Nič ne bo .... je prišla user posted image

Gremo v nove boje user posted image bi bil že skoraj čudež zame, da bi kar v prvo ratalo

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
19.8.2016 15:45:24   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: MartinaTaja

Nič ne bo .... je prišla user posted image

Gremo v nove boje user posted image bi bil že skoraj čudež zame, da bi kar v prvo ratalo


Pogumno naprejuser posted image Dajte, punce, septembra ozelenit tale seznamček, navijam za vseuser posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
19.8.2016 16:33:57   
Allstar
user posted image user posted image user posted image AVGUST user posted image user posted image user posted image

8.8.
user posted image pika poka 1, 1. krog, 1 otrokuser posted image
user posted image Damuš, 6. krog, 1 otrokuser posted image
user posted image Ječi12, 1. krog, 2 otrokauser posted image

9.8.
user posted image izida, 7. krog, 0 otrokuser posted image

11.8.
user posted image Allstar, 13. krog, 0 otrokuser posted image

18.8.
user posted image Katte, 2. krog, 2 otrokauser posted image

20.8.
user posted image Katriss, 14. krog, 0 otrokuser posted image
user posted image Rožica15, 1. krog, 1 otrokuser posted image

22.8.
Veronique, 3. krog po SS, 0 otrok

26.9.
Anaina, 6. krog, 1 otrok

31.8.
Kaličopka6, 1. krog, 3 otroci

avgust
user posted image user posted image Lola85, 1 otrokuser posted image user posted image
user posted image MartinaTaja, 1. krog, 1 otrokuser posted image

navijačice
katjesss


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
19.8.2016 16:35:23   
Allstar
Žal mi je MarrinaTaja. Bo pa naslednjič user posted image !

Jaz bi pa imela dvojčke. Takoj podpišem user posted image !!

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
19.8.2016 16:51:48   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Moj UZ je pokazal 2folikla...en velikosti 22, drugi pa po pravici ne vem tocne velikosti, ampak recmo da tam nekje isto...G rekel da imava pred sabo delovni vikend, jutri in v nedeljo morva bit pridna...M sem dobila 8.8. - jaz sem racunala da je danes 12.dan..G pa je na podlagi datum, torej 8.8. rekel, aha 11.dan cikla...kaj pol jaz narobe stejem al kaj, ni prvi dan M, ze prvi dan cikla? Hjoj no ja..rekel je, da sta folikla ze kar velika, in da upa da ne bota prevec, torej je mozno da sem/ bom celo prevec reagirala na clomid, kar pa bi pomenlo, da folikla ne bota pocla in bosta rastla naprej ...:S no pac...zdaj cist zmedena.. Ne vem al naj bom vesela al naj se jocem...:S


Vse bo ok. Ne pozabi veliko veliko pit. To so meni rekli.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
20.8.2016 1:46:17   
ječi12
Js nimam nc proti dvojckom, mislm da ce so ti namenjeni jih sprejmes z veseljem in to je to...smo pa zdj 4je in v 6 clansko druzino bi bil ogromn preskok plus menjava avta ker mamo zdj enga mini 3 vratnega ker mamo dost...tko da bi blo kr pestro, bi bla pa nasa dva tamala dva ful vesela....

Zdj sm pa pozabla kera je mela zdj pregled s temi folikli, skratka js sm tut stela dneve ciklov s prvim dnem, mam 9.8 tko da bi stela js 12. Dan danes...skratka pridno delajta zdele za vikend pa bova skupaj test delali 5-6.9 juhuuu....

Midva zacneva jutri z akcijo delamo dojencka prvi krog....ampak midva planirava da se prime in pika ;)

Ok nakladam!

Uzivajte v vikendu!

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
20.8.2016 18:41:13   
Veronique
Ojj punce, cisto ste tiho, je kaj novega?

Pri meni ni nic za napisat, pricakujem jo v ponedeljek znakov pa nobenih. Sem pa dobila mozolje in pikanje v trebuhu kar je pri meni vedno znak za prihajajoco user posted image , juhu. Se bom tudi jaz kar v september prestavila.user posted image Sem ravno gledala, da se nimamo nove teme?user posted image ce je ne bo jo bom pa jaz v ponedeljek odprlauser posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
20.8.2016 19:33:36   
ječi12
Ja dejmo v pondelk odprt september k bo zihr bolj zelen! Midva greva od dons v akcijo, pa upajmo da me prvi torek v septembru razveseli plus oz v sredo user posted image

Sj bo allstar odprla k vidm da ji gre prou fajn!

Veroniqe mogoce pa useeno bo kej, sj te znaki so vsi isti za M in N 😜😀


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
20.8.2016 19:56:59   
Veronique
Sem bila pametna, da ne bom delala testa dokler mi ne bo zamujala. No, jutri zjutraj ga bomuser posted image ceprav vem kaksen bo rezultat se ne morem upretiuser posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
21.8.2016 8:33:15   
Veronique
Tako, test narejen. Pri najboljsi volji ne bi mogla videt crtice, bel kot sneguser posted image
Me pa ze dajejo krci, ce me ne bo danes user posted image presenetila pa pride jutri zagotovo. Bomo pa spet v septembru cvekaleuser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
21.8.2016 11:28:55   
katjesss
Ahja Veronique skoda... Zgleda bos res september zelen, upam da za cimvec od nas ..

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
21.8.2016 12:12:52   
Veronique
Zalostna sem saml zato, ker sem res mislila, da bo najin mesecuser posted image no ja, glavo gor in gremo naprej, bo pa september najinuser posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
21.8.2016 13:10:21   
Allstar
Sva na istem Veronique, tudi jaz sem mislila, da bo to najin mesec, vse je bilo kot mora biti in sem bila tokrat najbolj razočarana. Upam, da čimprej pride tisti pravi mesec user posted image

Evo punce, september je odprt za zeleni seznam user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
21.8.2016 14:29:06   
Veronique
Saj to je ja, prejsnji mesec sem vedela, da ne bo nic in sploh nisem bila razocarana. Zdaj pa priznam, da malo sem.
Ni kaj reci, en dan si pustim potem pa pozitivno naprejuser posted image
Javim, ko pride, da se me obarva rdeco. Grozljiv seznam, resuser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
21.8.2016 15:56:56   
Kaličopka6
Midva tokrat delava dvojčke ali pa kar trojčke haha :).

Drugače pa sem zgleda malo hecno napisala zadnjič in bom na kratko povedla kako je pri nas, ker sem zgleda malo vas zmedla :) - imam živega fantka in živo punčko ter punčko angelčka. torej dva živa in eden izgubljen otrok. tri nosečnosti so za mano.

škoda za vse negativne izide.

meni se dozdeva, da nekdo nastaja v meni. sem kot srsen na momente, spet zatem pa cukr za pojest haha. sama sebe komi prenasam. in apetit me tud heca zelo! sicer pa se malo in vse bo jasno, teden se hitro obrne naokoli. zdaj pa sibava skoristit, otroka spita!

pozdravckeee

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
21.8.2016 17:06:38   
Veronique
Kalicopka drzim pesti!user posted image

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
21.8.2016 22:49:05   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Zalostna sem saml zato, ker sem res mislila, da bo najin mesecuser posted image no ja, glavo gor in gremo naprej, bo pa september najinuser posted image


Glavo gor, s tabo smo! Vem, najhuje je ko mislis, da je zdaj pa ziher ratalo, delaš vse in računaš, pa spet ni! Ne obupaj! Hitro v septemberke in upam, da ozeleniš seznamcekuser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
22.8.2016 8:18:09   
Veronique
Tudi mene lahko obarvate rdece... je vsaj tocnauser posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
22.8.2016 13:09:10   
Allstar
user posted image user posted image user posted image AVGUST user posted image user posted image user posted image

8.8.
user posted image pika poka 1, 1. krog, 1 otrokuser posted image
user posted image Damuš, 6. krog, 1 otrokuser posted image
user posted image Ječi12, 1. krog, 2 otrokauser posted image

9.8.
user posted image izida, 7. krog, 0 otrokuser posted image

11.8.
user posted image Allstar, 13. krog, 0 otrokuser posted image

18.8.
user posted image Katte, 2. krog, 2 otrokauser posted image

20.8.
user posted image Katriss, 14. krog, 0 otrokuser posted image
user posted image Rožica15, 1. krog, 1 otrokuser posted image

22.8.
user posted image Veronique, 3. krog po SS, 0 otrokuser posted image

26.9.
Anaina, 6. krog, 1 otrok

31.8.
Kaličopka6, 1. krog, 3 otroci

avgust
user posted image user posted image Lola85, 1 otrokuser posted image user posted image
user posted image MartinaTaja, 1. krog, 1 otrokuser posted image

navijačice
katjesss



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
22.8.2016 16:07:24   
Bibabuba12
Punce, se spomnim da ste sprasevale po madjanci. Sem ravno opazila, da se je prejle javila v temi februark. Zgleda da je vse ok. user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
24.8.2016 8:05:57   
Kaličopka6
A je možno, da je nosečnost razlog za to, da ti barva ne zagrabi na laseh? Tista, ko ji vedno uporabljam in vedno super zagrabi...? Se puščam presenetit, razočarana nad frizuro seveda, v pon testiram nosečnost.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 14 [15] 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 [15] 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




imena
luncaa

katero ime za fantka???

Žak (17%)

Tadej (20%)

Nejc (35%)

Anej (29%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!