|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
30.8.2016 19:24:03   
Veronique
No mava isti pristop sva imela midva, 1x uspesno, 2x ne. Ko delam te O teste se mi zdi to najboljse. Upam, da bo ta mesec vec sreceuser posted image jutri je ravno 10. dan pa bom kar zacela.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
30.8.2016 20:15:43   
Yogi
Še nekaj me zanima... Merite 1x na dan ob isti uri?
Super informativne ste user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
30.8.2016 20:21:52   
Veronique
Jaz delam vcasih 2 na dan (takrat ko se zacne temniti crtica) - enega dopoldan (drugi jutranji urin recimo) pa enega popoldan ob kakih 5 recimo, s tem da 2 uri prej probam ne pit.
Drugace pa je vseeno kdaj delas, edino prvi jutranji urin ni ok, ker je tako koncentriran in je lahko lazno pozitiven rezultat, pa preden delas test mogoce 2 uri prej nic ne pij pa ne lulajuser posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
30.8.2016 20:22:15   
mava1975
1 x na dan približno ob isti uri, pa ne s prvim urinom....jaz sem popoldne testkala. Pa ni dobro da ful pijes prej ker razredcis urin

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
30.8.2016 21:03:38   
Yogi
Ojoj user posted image Hvala vama!

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
30.8.2016 22:50:53   
Veronique
Upam, da se ta mesec zadnjic ukvarjamo s tem in da bomo kmalu vseuser posted image
user posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 9:23:37   
katjesss
Se strinjam Veronique ....tudi jaz upam da bo tako...

Jutri pa se zacne nas september user posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 10:17:09   
Veronique
katjesss kako si ti in clomid, si se imela kaki UZ ali zdaj cakas na dve crtici?user posted image
Jaz prav ne morem verjeti, da je ze september. Noro kako hitro gre cas.user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 10:18:04   
Veronique
Ali ima katea druga clomid pa podobno ime in sem jaz kaj zamesalauser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 10:30:59   
katjesss
Nisi zamesala...jaz sem bila na clomidu...UZ bil na zalost, samo tisti en, ker je pol G bil na dopustu...pa zdaj ze vsakic vsa nervozna grem na wc..oz me vedno malo stisne, samo cakam pac, da se bo kaj rdecega pojavilo..kaj pa vem, drugo nimam kaj rect, nobenih sprememb, no prsa so me 2dni nazaj zacela bolet, kar je pa lahko tudi samo znak prihajajoce M..ceprav po pravici povedano, me prsa zadnje mesece sploh vec ne bolijo, ne ob O, ne ob M , heh ja, tako to je zgleda...

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 10:37:13   
Veronique
Oo drzim pesti, da je to znak za prihajajoci user posted image in da bo prvi krog s clomidom uspesenuser posted image
A bos ze kaj prej delala test?user posted image

Jaz danes zacnem z ovulacijskimi testi, upam da bo cimprej pozitivenuser posted image

< Sporočilo je popravil Veronique -- 31.8.2016 10:38:27 >

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 10:40:53   
katjesss
Ahja...tako potiho ze razmisljam, ce bi ze sla kak test probat naredit, pa se mi pol vedno zdi brezveze, zna bit ze cez vikend znano, ne vem saj pravim, malo zmesana ze postajam...
Vceraj sem brala, da CB lahko ze 23. dan cikla pokaze pozitivno... ;)

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 10:57:30   
katjesss
Ok hitro vzamem nazaj, kar sem napisala glede CB na 23. dan cikla...ni cisto tako, zgleda sem samo to vidla kar sem hotla videt, da obstaja opcija, da bi mi ze pokazalo, ce bi kaj bilo, sem si narobe interpretirala...
Pise za hcg - da se v seču ali krvi nosečnice pojavi 23. dan menstrualnega cikla

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 11:05:50   
Mayche
Navijam za vse nas, da nam uspe user posted image

Jaz pa sem si ta cikel zabičala, da ne bom delala testov nosečnosti nič kaj prej, pred predvidenim izostankom M. Če sem iskrena, sem si to zabičala že kar nekaj zadnjih ciklov, ampak nisem zdržala user posted image Ta mesec pa upam, da se mi rata zadržat user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 11:19:57   
Veronique
Jaz si vsak mesec isto recem, ampak vedno testkam en dan pred predvideno M, samo toliko da vem kaj pricakovatiuser posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 11:43:37   
Allstar
Jaz imam pa ta mesec očitno spet nalo zbrkljano vse.... ovulacije nisem ujela s testi. Imam dve opciji. Ali je prišla spet prej in se bo cikel malo skrajšal nazaj (končno), ali pa se mi bo cikel podaljšal in bo šele prišla ko si bo izmislila user posted image . Jaz si brez ovulacijskih testov sploh ne predstavljam več biti user posted image . Jih bom verjeto delala še potem, ko ne bova več delala na otrocih, hahahaha user posted image . So mi super napovednik za menstruacijo. Vedno jo dobim 15 dni po pozitivnem testu.

Komaj čakam na prve septembrske user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 11:51:08   
Veronique
Kdaj pa ste potem pridni po pozitivnem testu? Npr. na dsn pozitivnega pa se potem koliko dni zapored ali bolj po navdihu?user posted image
Tudi jaz komaj cakam, da se zacnejo prve septembrske crticeuser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 12:18:14   
katjesss
Vsak drugi dan...oz po navdihu user posted image

Veronique kdaj pricakujes pozitiven O test?

Allstar kaj se bojis, da bodo O testi postali del tvojega vsakdanjika, heh user posted image

< Sporočilo je popravil katjesss -- 31.8.2016 12:24:16 >

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 13:26:57   
Veronique
Nevem v bistvu, vsakic je malo drugace. Ampak nekje med 13 in 15 dnem.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 16:05:21   
Veronique
Je pa danes 10. dan in cisto negativen test, druge crtice se sploh ni na vidikuuser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 16:52:11   
pika poka 1
Punce, ko bi vedele kakšno moro sem doživljala danes user posted image
Zjutraj sva z mojim imela petelinji zajtrk user posted image Ne vprašajte kje sva našla čas pred službo, ampak se je zgodilo čisto spontano. No nakar v službi opazim na papirju ful svetlo rdečo kri. Sem bila ziher, da je prišla M. Kar pogrelo me je.
No potem sem vsako uro hodila na wc gledat, s takim strahom, da mi je bilo kar slabo, ampak potem je to izginilo.
Nekak mislim, da bi znalo to bit od slončkanja, da me je ranil al kaj, sej ne vem. A mislite, da je bila menstrualna kri in je potem izginila in se bo vrnila spet nazaj danes ali jutri? Glupo vprašanje, se opravičujem.

No do zdaj M ni. Še vedno upam, da je ne bo. Ampak me je vedno bolj strah. Vedno, ko grem na wc je to z velikim strahom.
Ne vem kako se naj pomirim user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 16:56:01   
Veronique
Lahko je od spolnega odnosa, morda si tudi user posted image in takrat je vse bolj ranljivo pa zato zacnes prej krvavet. Lahko pa tudi, da je bila kaka vgnezditvena?
Drzim pesti, da user posted image ostane stran naslednjih 9 mesecevuser posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 17:12:55   
Mayche
pika poka 1, glede na to, kdaj ne pričakuješ M (04.09. če se ne motim), bi lahko to bila tudi vgnezditvena krvavitev, Jaz sem jo imela pri obeh nosečnostih in vedno se je pojavila kot rahel rožnat izcedek, ki se mi je pojavil samo en dan, opazila sem ga, ko sem se obrisala s papirjem in takoj potem tudi izginil. Držim pestke, da je pri tebi tudi tako. user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 17:17:05   
Veronique
Dajmo z zeleno zaceti septemberuser posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
31.8.2016 17:32:28   
pika poka 1
Mayche v bistvu Je ne pričakujem jutri, ker Je 29-ti dan. Do zdaj sem jo imela redno na 29 dni. Na seznamu je treba popraviti. Ne vem kaj si naj mislim. Če do vikenda zdržim brez M, potem bi se že skoraj lahko veselila. Do takrat pa živčkanje...user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?