|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 11:24:53   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Bi res moralo biti dovolj. Jaz bom pocasi morala O teste narociti, te bolj hitro porabimuser posted image ampak upam tudi, da prej uspe.
A sta bila ze kaj pridna ta krog Damus?user posted image



Ne, tud ce bi hotela biti, ni bilo sanse, ker je bila takrat absolutna gužva. Pa sej boljš. Da pridem malo k sebi ... se mi zdi, da mi je ful udarilo ne toliko na psiho (čeprav priznam, ko sem zadnjič videla nosečnico, sem se kar zjokala), ampak bolj na telo (išijas, bolečine v hrbtenici itd). Sem 100% da je to samo zaradi tega.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 11:39:26   
Veronique
Te cisto razumem... tudi jaz sem potrebovala pavzo 1m po vsakem SS, pa niti ne toliko telesno (to je bilo vse ok) kot pa psihicno, me je cisto povozilo. Sem pa zdaj toliko bolj pripravljena na nove bojeuser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 11:53:24   
katjesss
Jeci12 je ze ziher, da je to to?? user posted image

Punce upam, da ne date niti enega SS vec skozi !!! Samo se pluske do konca!!

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 12:12:46   
Veronique
Moj test je se vedno brez crtice tako da tukaj nic novegauser posted image cakamouser posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 12:51:45   
Veronique
Opa, sem prehitro rekla! Mini mini crtica je zeuser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 13:11:17   
katjesss
Jeeeeej za mini crtico user posted image zvecer se kak test naredi, bo mogoce ze kaj bolj :D ...jaz sem tudi po 2x na dan delala

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 13:33:00   
ječi12
Js pa brez vseh testov, ker se mi ne da s tem ukvarjat ;)

Ja js nimam izkusenj s vgneztitvenimi sam po mojem mnenju bi mogl bit to cist svoh, js mam pa pac cist k prvi dan M tko da ja. Razn boli me ne nic ampak pac je ta mesc sreca in me ne boli...

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 13:34:47   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Jeeeeej za mini crtico user posted image zvecer se kak test naredi, bo mogoce ze kaj bolj :D ...jaz sem tudi po 2x na dan delala


Jaz sem nazadnje (in edinkrat do sedaj) delala popoldan in potem naslednji dan zjutraj. In je bila popoldan rahla črtica, zjutraj pa konkretna. No, moram povedat, da jaz načeloma vem kdaj imam o - večinoma me boli jajčnik, včasih pa tudi ne - tokrat me recimo ni bolel in mi je bilo res fajn, da sem delala O test.

Sem pa ugotovila, da se sluz pojavi en dan pred O oz. en dan pred pozitivnim testom. Res zanimivo, jaz sem mislila, da ko je sluz, da je to to.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 14:29:59   
Veronique
Res me je razveselila, imam kar polepsan danuser posted image danes bom naredila se ob kakih 9 zvecer enega, pa potem jutri dopoldan spet.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 15:32:51   
Bibabuba12
Punce, tale seznamcek mora bit cel zelen za protiutez prejsnjemu! Tako da pridne bit in stiskam da se prve crtice zacnejo ze danes ali jutri! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 16:07:26   
izida
Zdravo, punce. Malce Vas pozdravim in čestitam novim nosečkam. Sicer pa dalje pridno navijamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 16:33:53   
Veronique
Ah pa daj no, sem videla, da si se oglasila v temi pa sem ze bila prepricana, da imas ti lepe novickeuser posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 18:27:02   
pika poka 1
Ojla punce!

Pri meni še vse belo user posted image

Celi dan me že špika vsepovsod doli, zadaj, ob strani, na trenutke mi je slabo, ko pa so me začele bolet še prsi, si nisem več mogla pomagat in sem šla naredit N test. Jaz vidim rahli plusek. Moj vidi rahli plusek. Rahli pa zato, ker je danes komaj 29-ti dan in mi M načeloma še ne zamuja in nisem delala s prvim jutranjim urinom. Vajo ponovim spet v soboto takoj zjutraj. Jutri grem po nov test. Se še ne veselim, ker se bojim.

Bi vam pokazala slikco, pa ne vem kako jo sem naložit, če to sploh gre...


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 18:29:29   
Veronique
No, ce ga vidita potem je verjetno to touser posted image user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 18:30:22   
Veronique
Gre nalozit sliko ampak je ne znamuser posted image bi pa z veseljem pogledala plusekuser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 18:34:04   
pika poka 1

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

No, ce ga vidita potem je verjetno to touser posted image user posted image


Joj ne se še veselit. Jaz se še ne upam. Moj tudi ne- Oba sva ono čist skulirana...brez čustev...počakajmo do sobote za čestitke ali solze user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 18:52:35   
ječi12
Punce kako nej si zdj zracunam kdaj cca naslednja m? Torej eno leto sm mela skos na 28 dni. Prejsni mesec je prisla 29. Dan. Ta mesec pa 23. Dan! Torej a nej ksno povprecje uzamem al racunam spet cca 28.dan kot je blo prej skos ful dolg? Ne zarad O, ampak cist iz pricakovanja in kontrole? zdj sm zracunala da sm mela O ubistvu ze nekje 8-10. Dan cikla kar je ubistvu prec po M....

Kaj je fajn k se neki dogaja skos a?

No ampak sm vesela da je Ne pricakujem še ta mesec, da sm še v igri za zelen seznam! Juhuuuu!

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 18:54:51   
Veronique
Tudi jaz sem imela vmes en tak cikel, ko je prisla menda 24 ali 25 dan, drugace imam daljse. Pa je bila tudi hitro O, cudno se mi je zdelo ampak nisem nekaj prevec razmisljala o tem, zdaj imam spet normalne cikle, vedno vzamem tistega rednega za povprecje. Sem si mislila, da je verjetno kaka motnjauser posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 18:57:56   
katjesss
pika poka1 super...cel dan sem ze cakala na to novico...se bomo pa potiho veselili zaenkrat, saj ti verjamem, da sta se zadrzana z veseljem, dokler ne bo bolj mocna crtica, potem pa veselo naprej user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
1.9.2016 18:58:50   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Bi vam pokazala slikco, pa ne vem kako jo sem naložit, če to sploh gre...




Tule http://shrani.najdi.si/ se lahko registriras, shraniš slikco in potem link pripneš na forum (te vse lepo vodo, vse je ful jasno napisano kako in kaj).
Tudi jaz bi rada videla plusek.

Čestitam! Če oba vidita je to to.

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 8:01:04   
izida
Pozdravljene. Ta mesec sem navijačica, ker z mojim nisva ravno "lovila" O in opravila sem hsg. Pričakujem jo za 3 dni. Danes zjutraj sem naredila nek kitajski test iz ebaya in po ca.5 do 7 min se mi je izrisala rahla senca. Jaz mislim, da je tole evaporacijska. Ali pa je lažno pozitiven. Pa to ni res, kako sem si zadnja dva dni porušila vso mirno sferouser posted image .

http://shrani.najdi.si/index.php?kaj=URL&ime=3G/fJ/3xG9xroA/20160902074940.jpg&thumb=3G/fJ/3xG9xroA/20160902074940.jpg&server=4&mapa=Nerazporejeno#

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 8:26:42   
Radenska_
Po mojih izkušnjah je to pozitiven test.
Jaz sem vedno delala samo kitajce in za razliko od baby checka ki res ni zanesljiv, so se vse črtice na kitajcih izkazale za nosečnost.
Mogoče ponovi čez 3 dni, bi pa moralo biti za ziher jasno.

Enako je debela kot kontrolna in jaz sem imela še preceeeej šibkejše ko je bil +. Ta je vidna iz aviona.
Važna je debelina.
lažno pozitivnih testov ni :D

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 2.9.2016 8:29:12 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 8:42:43   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: izida

Pozdravljene. Ta mesec sem navijačica, ker z mojim nisva ravno "lovila" O in opravila sem hsg. Pričakujem jo za 3 dni. Danes zjutraj sem naredila nek kitajski test iz ebaya in po ca.5 do 7 min se mi je izrisala rahla senca. Jaz mislim, da je tole evaporacijska. Ali pa je lažno pozitiven. Pa to ni res, kako sem si zadnja dva dni porušila vso mirno sferouser posted image .

http://shrani.najdi.si/index.php?kaj=URL&ime=3G/fJ/3xG9xroA/20160902074940.jpg&thumb=3G/fJ/3xG9xroA/20160902074940.jpg&server=4&mapa=Nerazporejeno#



Pri meni je bil to pozitiven test. Čestitke user posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 8:44:27   
Yogi

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Po mojih izkušnjah je to pozitiven test.


Enako. Tudi babycheck se je vedno izkazal pri meni za zanesljivega. Iz strani je ponavadi močnejša, ker tam ni folije čez. Skratka vedno, ko je bila vsaj malo malo malo vidna črtica, sem bila noseča.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 8:53:11   
katjesss
Izida cestitkeeeee, to pa je zdaj lepo presenecenje, glede na to da si samo navijat hotela, super, se vec tega si zelimo user posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?