|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 8:43:23   
pika poka 1
Mislite, da Je lahko kako povezano s tem, da sem ponoči lulala ko zmešana-4x? Čudno mi Je, da M ni. Nič mi ni jasno...user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 8:46:09   
mava1975
Ja itak urin ni dovolj koncentriran pa še CB ima vrednost 50 da zazna hormon. Glede na to da si lahko zanisila kak dan kasneje ga ne zazna. First sign ima nižjo vrednost zaznave, mislim da 25 enot

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 9:01:02   
Mayche
Izida, mislim, da je to to... bravo user posted image user posted image

Pika poka 1, poskusi test ponoviti čez kak dan, ali pa poskusi še s katerim drugim testom. user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 9:02:07   
Veronique
izida kako pa pri tebi kaze s crtico?user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 9:04:07   
pika poka 1
Jutri zjutraj ponovim. Imam doma še en CB in en FS.user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 9:07:40   
pika poka 1

Najmočnejšo O sem imela 16.8. in takrat sva tudi slončkala. Ve se ful spoznate na te izračune. Se vam zdi prehitro za test?

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 9:08:44   
katjesss
Pika poka 1 kateri dan cikla pa si danes?

Pri meni tudi bolj slabo kaze, danes itak da nisem mogla drugace, kot da naredim test, bolj kot ne je negativen, 27.dan, ceprav se mi dozdeva da vidim nekaj malega, ampak res res res malega, moj ne vidi nic recimo, lahko da jo jaz pac samo tako zelo hocem videt, da potem res nekaj vidim, ampak sem realna oz se zavedam, da to ni nic, danes bom sicer sla nabavit se kak test, pa mogoce jutri oz menda bolje v pon se probam, ce do takrat ne bi ze M prisla. Sem pa zdaj delala BC mini, sem ga dobila in je bil edini trenutno, ki sem ga imela doma. Katerega naj zdaj kupim...first sign, ta bc mi ni vsec, pa se marsikatera rekla, da ni najbolj zanesljiv...

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 9:16:31   
pika poka 1

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Pika poka 1 kateri dan cikla pa si danes?

30-ti dan je.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 9:19:34   
katjesss
Hja...nimamo druge, kot cakat, naredit se kak test, pa da se zjasni cimprej...

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 9:29:37   
ječi12
Katjesss upam da m me pride, she bo hit rock Svazic Dani, Bomo držal pesti!

Pika pika 1 motive pa se bo plus, Jurij probaj, al pa dons s first sign....men je pokazal plus provide Dan m, ok je in blo....

Jst mam m....ta mesec bova pridna kr po 8. Dnevu pa 10dni....Bomo vidl ce Bomo Zadel ta cikel me je zdj cist zmedu.....


(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 9:30:52   
ječi12
Ta motive mi je iPad not vrgu....user posted image user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 9:31:51   
ječi12
Ojojoj ker post user posted image pardonnnnn

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 9:45:49   
Veronique
Hahha keri postuser posted image user posted image
Katjess pocakaj mogoce do jutri zjutraj. In upam, da se tisto malo kaj vidis razvije v pravo crticouser posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 10:04:19   
pika poka 1
Mogoče je pri meni res še vse prehitro. Jutri bo 14 dni od konca O. Sem pa brala, da N testa Naj ne bi delal prej kot po 14 dneh od zadnjega dneva O. Tolažim se. Moram se. Danes ne bom več delala testa. Jutri zjutraj ponovim, tokrat najprej z FS. Imam pa še CB digital. Bankrotirala bom na testih user posted image Ne vem čemu naj pripišem Vse te znake...slabost, špikanje...

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 10:05:30   
pika poka 1

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Hja...nimamo druge, kot cakat, naredit se kak test, pa da se zjasni cimprej...

Tako je. Držim pesti tudi zate!!!user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 10:43:03   
Veronique
Ta mesec je pa hecen pri meni. O test je imel vceraj kar crtico (ampak ne se dovolj mocno), danes je enaka ali pa mogoce res piiikico svetlejsa. Me je pa zacelo pikat v enem jajcniku in sem itak mislila, da je pa to O. Ampak sluz niti vceraj niti danes ni bila vsaj priblizno taka, kot bi mogla biti.
Pridna nisva bila, teh testov imam pa ze tudi dovoljuser posted image jutri naredim se enega, da vidim in to je to. Blaaah.

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 11:50:01   
pika poka 1
Punce Kak je z odvzemom krvi? Lahko grem to kar sama v laboratorij? Rabim napotnico od G? Je za plačat? Je bila že katera?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 12:01:32   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Punce Kak je z odvzemom krvi? Lahko grem to kar sama v laboratorij? Rabim napotnico od G? Je za plačat? Je bila že katera?


V Adrialabu plačaš mislim da okoli 11€. Jaz sem bila 2x tam...ampak šele ko mi je zamujala nekje 10 dni. Jaz bi počakala še kakšen dan, ker se ti je lahko samo zamaknil ciklus. Špikanje in slabost so lahko tako znaki nosečnosti kot tudi PMS-ja. Ponavadi ti slabo postane nekje v 6. tednu.

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 12:05:06   
pika poka 1

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Punce Kak je z odvzemom krvi? Lahko grem to kar sama v laboratorij? Rabim napotnico od G? Je za plačat? Je bila že katera?


V Adrialabu plačaš mislim da okoli 11€. Jaz sem bila 2x tam...ampak šele ko mi je zamujala nekje 10 dni. Jaz bi počakala še kakšen dan, ker se ti je lahko samo zamaknil ciklus. Špikanje in slabost so lahko tako znaki nosečnosti kot tudi PMS-ja. Ponavadi ti slabo postane nekje v 6. tednu.

Ne saj ne bi šla na odvzem krvi. Samo informiram seuser posted image Hvala! Jutri ponovim vajo.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 12:16:19   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Punce Kak je z odvzemom krvi? Lahko grem to kar sama v laboratorij? Rabim napotnico od G? Je za plačat? Je bila že katera?


V Adrialabu plačaš mislim da okoli 11€. Jaz sem bila 2x tam...ampak šele ko mi je zamujala nekje 10 dni. Jaz bi počakala še kakšen dan, ker se ti je lahko samo zamaknil ciklus. Špikanje in slabost so lahko tako znaki nosečnosti kot tudi PMS-ja. Ponavadi ti slabo postane nekje v 6. tednu.

Ne saj ne bi šla na odvzem krvi. Samo informiram seuser posted image Hvala! Jutri ponovim vajo.


Ne vem iz kje si...a pri nas v Lj. lahko opraviš to tudi v ZD. Napotnice ne rabiš, ker je samoplačniško.

Jaz bi test delala v ponedeljek. Da se raven hormonov podvoji.

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 12:40:49   
pika poka 1

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Punce Kak je z odvzemom krvi? Lahko grem to kar sama v laboratorij? Rabim napotnico od G? Je za plačat? Je bila že katera?


V Adrialabu plačaš mislim da okoli 11€. Jaz sem bila 2x tam...ampak šele ko mi je zamujala nekje 10 dni. Jaz bi počakala še kakšen dan, ker se ti je lahko samo zamaknil ciklus. Špikanje in slabost so lahko tako znaki nosečnosti kot tudi PMS-ja. Ponavadi ti slabo postane nekje v 6. tednu.

Ne saj ne bi šla na odvzem krvi. Samo informiram seuser posted image Hvala! Jutri ponovim vajo.


Ne vem iz kje si...a pri nas v Lj. lahko opraviš to tudi v ZD. Napotnice ne rabiš, ker je samoplačniško.

Jaz bi test delala v ponedeljek. Da se raven hormonov podvoji.

Mariboruser posted image Kupila sem dva testa. FS za jutri in CB za ponedeljek. Takrat pa že mora biti Vse kristalno jasno.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 20:22:17   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Ta mesec je pa hecen pri meni. O test je imel vceraj kar crtico (ampak ne se dovolj mocno), danes je enaka ali pa mogoce res piiikico svetlejsa. Me je pa zacelo pikat v enem jajcniku in sem itak mislila, da je pa to O. Ampak sluz niti vceraj niti danes ni bila vsaj priblizno taka, kot bi mogla biti.
Pridna nisva bila, teh testov imam pa ze tudi dovoljuser posted image jutri naredim se enega, da vidim in to je to. Blaaah.


Meni tudi isto prejšnji mesec. Potemtakem si jo imela včeraj? Poskusi še jutri pa boš videla. Pri meni isto kot včeraj, test je danes zjutraj pokazal bledo crtico.Mam pa zdaj ene take čudne krče v trebuhu kot pred M ..bomo videli kaj, če sploh kaj, bo iz tega. Lep vikend, punce

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 20:55:11   
Veronique
Mislim, da ti ne kaze crtice, ce ni nicesaruser posted image
Mah, pomoje sem jo imela danes. Vcerajsnji test je bil se najmocnejsi, danes pa me ze cel dan zbada levi jajcnik (isto kot me je prejsnji mesec desni). Edino tiste sluzi nimam. Nevem, res ne. Pa tudi pridna nisva bila, ko bi mogla. Ah, saj ni vazno, bomo videli cez 14 dni. user posted image sem pa izracunala, da potem naslednje user posted image ne pricakujem oktobra pa potem se ene ne novembra tocno na dan, ko imava termin v neplodnostni user posted image tako da dejansko imava se 3kroge, ne 2 kot sem mislila.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 21:24:10   
Sofie
IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Mislim, da ti ne kaze crtice, ce ni nicesaruser posted image
Mah, pomoje sem jo imela danes. Vcerajsnji test je bil se najmocnejsi, danes pa me ze cel dan zbada levi jajcnik (isto kot me je prejsnji mesec desni). Edino tiste sluzi nimam. Nevem, res ne. Pa tudi pridna nisva bila, ko bi mogla. Ah, saj ni vazno, bomo videli cez 14 dni. user posted image sem pa izracunala, da potem naslednje user posted image ne pricakujem oktobra pa potem se ene ne novembra tocno na dan, ko imava termin v neplodnostni user posted image tako da dejansko imava se 3kroge, ne 2 kot sem mislila.


Če je bila včeraj črtica najmočnejša pol imaš O danes ali jutri. Tako da kar pridna bituser posted image Pa ne pozabi bit še dan ali dva po O.

Aja pa pri meni črtica ni bila nikoli tako močna kot kontrolna.

< Sporočilo je popravil Sofie -- 3.9.2016 21:25:46 >

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 21:35:00   
Veronique
A mislis da vseeno steje, tudi ce bi bila danes pa 3 dni prej ne? Kaki problemi a user posted image se bom kr nehala raje obremenjevat s tem, sva kdaj ze tudi vsak dan pa ni bilo rezultatauser posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?