|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 8:57:36   
Veronique
Izida moja cestitke, to je zagotovo pozitivno. Rahla je, ker je se malo hormona. Tudi jaz se na teh kitajskih nisem imela dveh crtic, ce nisem bila N. user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 9:07:27   
katjesss
Heheh zdaj ze mene zacenjajo srbet prsti za testkanje...samo me strah ponovnega razocaranja...danes je sele 26.dan...

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 9:13:20   
Veronique
O kako poznanouser posted image jaz bi ze zdaj lulala na test pa se niti ni bilo ovulacijeuser posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 9:14:50   
izida
Hvala za spodbudne misli in besede. Nočem si delati nobenih utvar, kajti počakati moram dan M. Nikoli še nisem imela take črte, to je res. Če mi je naklonjeno, potem bo, če ne, pa novim bojem naproti.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 9:16:55   
Veronique
user posted image user posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 9:23:38   
Damuš
Izida tole je 100% pozitiven test. Če se ti ljubi, lahko greš pobrskat v avgustovsko temo - takrat sem tudi jaz imela tako rahlo črtico. user posted image user posted image user posted image

Čestitam. Lepo in mirno nosečnost želim.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 9:41:22   
rozica15
Čestitke Izidauser posted image , tudi jaz sem prvič imela tako rahlo črtico en dan pred predvideno user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 9:46:56   
Katte
Čestitam, izida! To je to! user posted image user posted image
Zelo lep začetek meseca.
Čez par dni bomo pa tudi pika poki čestitale.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu rozica15)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 10:05:34   
pika poka 1
Lp iz službe user posted image

Pri meni ni nobenega sledu o M user posted image user posted image
Počutim se za en drek. Utrujena, slabo...
Test sem kupila zjutraj v lekarni. Kot rečeno ga naredim jutri takoj zjutraj in vam javim.

Izida kaj jaz to vidim?!? Črtico?! Čestitke!! user posted image

Zgleda, da se bodo napovedi o zelenem seznamu uresničile user posted image Dajmo punce!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 10:45:34   
Veronique
Same lepe novice danes zjutrajuser posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 10:52:59   
izida
Hvala še enkrat za pozitivne misli, kot sem rekla, pa ustavljam konje in čakam na dan M. Ni mi dalo mira in sem šla zdaj naredila še en test s poznejšim urinom (vem, da sem nora) in je trajalo ca. 12 min, da se je naredila črtica, ki pa ni tako izrazita kot prva, je pa enake debeline kot kontrolna. Pa saj si cel čas govorim, zakaj za vraga bi sploh bila tam. Jezna sem nase, da sem sploh šla, po eni strani pa tudi če pride M, veva, da za "brezveze2 že ni bila tam in torej imava upanje, da nama v prihodnosti lahko uspe. Kako dobro mi zdaj odzvanja v ušesih Pušenjakov nasvet, da bi bilo bolje, da ženske počakajo s testiranjem na dan M, ker gre lahko za SS, za katerega ženska, ki počaka M, sploh ne ve. Tako da, jaz si puščam odprte možnosti za vse.

Pika poka 1, navijam, da ti uspe. Veroniqe, verjamem tudi vate in tvoje O črtice, veš, da vama je že uspelo in cilj ni več tako daleč. Ostale punce, stiskam pesti, pojutrišnjem Vam javim, ali se družimo v septemberski temiuser posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 10:59:41   
Veronique
Dnevno porocanje o O crtici: je ze bolj mocnauser posted image verjetno bo pozitiven danes, najverjetneje pa jutri user posted image jupii

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 11:00:42   
izida
To je to, zdaj pa v akcijouser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 11:22:59   
Sofie

Jaz pa mislim, da to da tiste, ki zanosimo podarimo O teste naprej deluje user posted image

Pa očitno je nekaj tudi na sproščenosti. Nama je uspelo, ko sem že dobila Klomifen in se čisto pripravila na to, da junija itak ne bo nič. Da preprosto brez spodbude ne gre in da bo julija sigurno plusek.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 12:15:54   
Allstar
Ja pa iiiiiii, 24 ur me ni na forumu pa komaj dojemam vse kaj berem user posted image !! izida to je definitivno to, čestitkeeee user posted image !! Zdaj pa čuvat pikico in srečno do konca user posted image !! Te lahko dopišem in obarvam? Za spodbudo nam ostalim user posted image ?
Sigurno je pika poka 1 uspelo user posted image ! Črtic brezveze ni, evaporacijskih pa je tudi zelo malouser posted image ! Meni se še nikoli ni pokazala, upam pa da jo čimprej zagledam user posted image . Vse me tišči okoli jajčnikov in maternice, že od O naprej. Vem da to ni noben znak, tudi težko da bi ta mesec uspelo, ker sva.enkrat imela 2 dni pavze, zaradi natrpanega urnika in če vse ne preživi tako dolgo kot piše, potem sva zamudila O. Bomo videli user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 12:22:17   
Allstar
user posted image user posted image SEPTEMBER 2016 user posted image user posted image

1.9.
pika poka 1, 1 otrok

5.9.
katjesss, 13. krog, 0 otrok

12.9.
Mayche, 0 otrok (2SS)

14.9.
rozica15, 2. krog, 1 otrok
Katte, 3. krog, 2 otroka

15.9.
Katriss, 15. krog, 0 otrok
Allstar, 14. krog, 0 otrok

18.9.
Veronique, 4. krog, 0 otrok

24.9.
MartinaTaja, 2. krog, 2 otroka

26.9.
Anaina, 1 otrok

29.9.
Ječi12, 2. krog, 2 otroka

30.9.
Yogi, 1. krog, 0 otrok

user posted image navijačiceuser posted image
Damuš, izida



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 14:05:03   
izida
Jooj Allstar, ne še na seznam. Saj probam biti optimist, ampak saj veste, da nas vedno razjeda dvom. Ovulacijo pa ni možno, da mi kaže test za N? Mam jo sicer 15.dan, ampak zdaj mi ni dalo mira pa sem še na O palčko lulala in mam obe črtici enako močni.

http://shrani.najdi.si/?R/Kq/3yyPiRUV/20160902135846.jpg

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 14:09:01   
Veronique
Jaaa izida, ja ja jauser posted image user posted image
To je namenjeno temu, da o test pokaze nosecnost, in ne obratno. Ne kaze ti O ampak nekaj drugauser posted image

A mas kaki recept za uspeh?user posted image

< Sporočilo je popravil Veronique -- 2.9.2016 14:12:12 >

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 14:10:56   
Veronique
Ko bo to dete slisalo, kako mami ni mogla verjeti, da je noseca in je lulala na vse mogoceuser posted image (ne mislim nic slabega, ker jaz bi bila istauser posted image )

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 14:11:02   
Allstar
Menda lahko ovulacijski test tudi pokaže nosečnost in nosečniški ovulacijo....ampak saj veš kje v ciklu si? Ali je proti koncu ali na sredini? Kdaj je ti ne pričakuješ?

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 14:15:09   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Menda lahko ovulacijski test tudi pokaže nosečnost in nosečniški ovulacijo....ampak saj veš kje v ciklu si? Ali je proti koncu ali na sredini? Kdaj je ti ne pričakuješ?


Pojutrišnjem je M oz. v ponedeljek (28-29d). Konec cikla.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 14:23:27   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Jaaa izida, ja ja jauser posted image user posted image
To je namenjeno temu, da o test pokaze nosecnost, in ne obratno. Ne kaze ti O ampak nekaj drugauser posted image

A mas kaki recept za uspeh?user posted image


Iz ure v uro ga bolj "biksam" s temi testi. Najraje bi vse vrgla nekamuser posted image Nimam recepta, ker če smo kaj "skuhali, zvemo v nedeljo ali pon. Drugače pa: nisem niti malo odmislila in nisem bila bolj sproščena, čeprav nisva štela O dni. Enostavno ne gre mi to dati iz sebe. Poglej me zdaj, kako sem skoraj hiperaktivna s temi testi in tisočimi vprašanji. Javim vam v ned., če ne, pa me bo Allstar dopisala, da je ne pričakujem mislim da enkrat, 3.10. V vsakem primeru bo ok. Veliko sončka na zunaj in navznoter, punce!user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 15:30:36   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: izida


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Menda lahko ovulacijski test tudi pokaže nosečnost in nosečniški ovulacijo....ampak saj veš kje v ciklu si? Ali je proti koncu ali na sredini? Kdaj je ti ne pričakuješ?


Pojutrišnjem je M oz. v ponedeljek (28-29d). Konec cikla.


Potem pa je sigurno to to user posted image !

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
2.9.2016 16:49:30   
ječi12
Uauuu!!! Dons dogaja!!!

Bravo izida!!! Cestitke!!!user posted image

Pika poka 1 se veselim jutri tvojega pluska!

Veronique juhu za crtico! Akcija dons!

Uzivajte v vikenduhu

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
3.9.2016 8:00:55   
pika poka 1
Clearblue ni pokazal pluseka user posted image Ne vem kaj se dogaja. M ni, slabo mi Je za popiz... Ne vem...sem brez besed...user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?