|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
20.10.2016 12:01:57   
Katte
user posted image OKTOBER 2016 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.10.
user posted image bebica25 user posted image user posted image

3.10.
user posted image katjesss , 14. krog, 0 otrok user posted image user posted image

8.10.
user posted image Pikapoka1980, 0 otrok

10.10.
user posted image rozica15, 3. krog, 1 otrok

11.10.
user posted image Katte, 4. krog, 2 otroka

12.10.
user posted image Katriss, 16. krog, 0 otrok

15.10.
user posted image Veronique, 5. krog, 0 otrok
user posted image Allstar, 15. krog, 0 otrok

28.10.
user posted image Reese5, 15. krog, 0 otrok
user posted image saramiska, 1 otrok

29.10.
user posted image Yogi, 2. krog, 0 otrok
user posted image pika poka 1, 1 otrok

31.10.
user posted image Anaina
user posted image Micka87, 7. krog, 0 otrok

Skupaj nas je: 14

Nosečk: 2

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Damuš, Bibabuba12, Micka87, saramiska, Žabinčica



_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
20.10.2016 12:15:42   
Veronique
Za vse, ki boste narocale folno oz. folat na iHerbu. Jaz sem res pozitivno presenecenauser posted image mislim, da ni niti 1 teden od narocila pa sem danes ze dobila, dala pa sem prbl 3-4e za postnino (najcenejsa opcija) s posto. Vredno nakupa, resuser posted image
Sem razmisljala, da bi se D vitamin narocila.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
20.10.2016 12:41:36   
Micka87
Jaz sem pa spet danes delala LH test..iz dolgega casauser posted image in na moje presenecenje sok?! spet kar mocna druga crtica..zdaj pa me je spet zmedlo, da ne vem kateremu O testu naj "verjamem"?..ker glih danes je moj sel na sluzbeno pot in pol je vse izgubljenouser posted image . No, se dobro, da sma ponociuser posted image user posted image ..ampak vseeno, mislila sem, da je ze O za mano zdaj pa to?user posted image prilagam link testa: http://shrani.si/f/n/r4/3VydDmId/image.jpg

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
20.10.2016 12:55:38   
Yogi
To ni pozitivno. Verjetno pada bolj počasi.

Imam pa en ''problem'' tudi sama. Me zanima, če ima katera izkušnje. Včeraj zjutraj se je prvič pokazala malo močnejša črtica. In zvečer zelooo močna (močnejša od testne). Taka, da bi kar eksplodirala. Danes zjutraj spet in zdajle spet. Nič ne pada. Je katera kdaj imela več dni zapored tako močno testno črto?

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
20.10.2016 12:59:12   
Micka87
Sem nalozila se v album slikico, ker se mi zdi, da v casu, ko sem pisala se je se bolj potemnila..v bistvu je to najmocnejsa do zdaj..kar pa me ne veseli ..se bojim, da bom glavne dni zamudilauser posted image user posted image ..zanimivo, da imamo vse ta mesec pozno O..

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
20.10.2016 13:03:53   
Micka87
Hvala Yogi..ampak mocnejse od te se pa res ni bilo:/..zdaj pa mi res vec nic ni jasno? Kateri dan cikla pa si ti danes? Mogoce namiguje na kaj ra test?user posted image ..drzim pestiuser posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
20.10.2016 13:15:09   
Yogi
Pa res zgleda še temnejša. Taka je moja ponavadi pred vrhom. Pa imaš kdaj tako dolge cikle (32+ dni)? Škoda res, ker nimaš moškega na razpolago, ampak možnosti vseeno so, če sta včeraj user posted image Si limaš teste enega pod drugim? Tako boš najlažje primerjala in videla kdaj je vrh pred O.

22. dan je danes. Saj zdaj so me jajčniki začeli precej boleti. Pomojem imam ravno O.

< Sporočilo je popravil Yogi -- 20.10.2016 13:17:14 >

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
20.10.2016 13:16:17   
Veronique
Yogi to je potem pozitivno, ce je tako mocna je to vrhunec. Sem vcasih po tujih forumih prebrala, da imajo nekatere 2 dni tako mocno mocno crtico potem pa zacne bledeti.

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
20.10.2016 13:21:06   
Yogi
Sem tudi jaz brala, da se dogaja, ampak če je več dni zapored, je lahko tudi cista (pri enih pa nosečnost, uuuu). Upam, da vsaj do jutri pade, da se mi ne bo treba več zaradi aktivnosti sekirati, ker se nama ne da več user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
20.10.2016 13:21:31   
Micka87
Nikoli nimam tako dolgih..vedno na 29 dni, prejsni izjemoma 30..zdaj se mi zdi, da je vse po vodi splavalouser posted image ..zalostna

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
20.10.2016 13:43:12   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Micka87

Hvala Yogi..ampak mocnejse od te se pa res ni bilo:/..zdaj pa mi res vec nic ni jasno? Kateri dan cikla pa si ti danes? Mogoce namiguje na kaj ra test?user posted image ..drzim pestiuser posted image



Tudi jaz se nisem imela mocnejse crtice od tega v tvojem albumu (teste delam 3 mesece). Pa si pač mislim, da imam manjšo vsebnost tega hormona.


(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
20.10.2016 15:24:59   
sončektvoj
Se pridružujem mnenju da so lahko ful močne črtice tudi od cist. Jaz imam PCO in je kadarkoli naredim ovulacijski test druga črtica fuuul močna.
To je tipično pri PCO da imaš povišan LH. Poleg tega pa lahko LH povzroči lažne črtice na nosečniškem testu. Nekateri slabši testi reagirajo tudi na LH.
Jaz lahko zato kadarkoli nalulam user posted image na babycheck mini. Tako da ga NIKOLI več ne kupim.

Za primerjavo kakšen ovulacijski test je pozitiven priporočam da si pogledate na stran countdown to pregnancy. Tam so cele galerije testov.
Pa še ful dobro zbirko simptomov nosečnosti po dnevih imajo.

Po podatkih na ameriških straneh, naj bi upoštevale prvi pozitivni rezultat O-testa, potem pa nehale testirat. V drugi polovici ciklusa lahko spet naraste LH, pa je pol sama zmeda. Velja tisto prvo :)

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
20.10.2016 15:39:45   
sončektvoj

IZVIRNO SPOROČILO: Yogi

Sem tudi jaz brala, da se dogaja, ampak če je več dni zapored, je lahko tudi cista (pri enih pa nosečnost, uuuu). Upam, da vsaj do jutri pade, da se mi ne bo treba več zaradi aktivnosti sekirati, ker se nama ne da več user posted image


Yogi se strinjam da je to čisto normalno, da je dva dni ful močna. Če bi bila cista, bi te najverjetneje tudi tiščalo v jajčnikih in to več dni, do menze.

Ne prehitro nehat slončkat :) Ovulacija je lahko tudi 24-72 ur po LH vrhu. Tak da še par dni user posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
20.10.2016 16:43:27   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Micka87

Hvala Yogi..ampak mocnejse od te se pa res ni bilo:/..zdaj pa mi res vec nic ni jasno? Kateri dan cikla pa si ti danes? Mogoce namiguje na kaj ra test?user posted image ..drzim pestiuser posted image



Tudi jaz se nisem imela mocnejse crtice od tega v tvojem albumu (teste delam 3 mesece). Pa si pač mislim, da imam manjšo vsebnost tega hormona.




Odvisno je tudi od tega koliko piješ predno delaš test.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
21.10.2016 9:19:03   
Yogi
Hvala vsem za mnenje user posted image Danes zjutraj je bila končno šibkejša. Sem res potem nekje prebrala, da lahko višek traja tudi 24 ur.
Ko boste naslednji seznam delale, me kar zbrišite v oktobru. Se bom v začetku novembra pofočkala user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
21.10.2016 10:24:22   
Micka87
Pol jaz tudi se ti v novembru pridruzim? Glede na vcerajsni test?user posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
22.10.2016 14:57:04   
saramiska
Jaz sem zjutraj "za hec" delala N test i je bil negativen. Uradno ga moram delati šele v petek, tako da VEM, da je prezgodajuser posted image , ampak si nisem mogla pomagatuser posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
22.10.2016 16:58:11   
pika poka 1

IZVIRNO SPOROČILO: saramiska

Jaz sem zjutraj "za hec" delala N test i je bil negativen. Uradno ga moram delati šele v petek, tako da VEM, da je prezgodajuser posted image , ampak si nisem mogla pomagatuser posted image


Hehe faca user posted image Vse smo tak nestrpne, tudi jaz. En teden še do testkanja. MORAM zdržat do naslednjega vikenda.
Imaš kakšne znake? Jaz imam kar precej boleče joške. To neko občasno špikanje pa ne pripisujem N, ker je lahko povezano s prebavo, itd. Samo joške...hm...bog daj, da je to zaradi N! user posted image user posted image V petek ponoviš test?

(odgovor članu saramiska)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
22.10.2016 17:29:17   
Micka87
So kaksni znakci pri kateri? Pri meni nicuser posted image ..sem pisala, da se mi zdijo tembejse bradavice zdaj pa se to vec ne..

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
22.10.2016 18:14:09   
Yogi
Mene noro joški bolijo. Ne vem pa zakaj, ker ne more biti ne od M ne od N. Mogoče od O user posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
22.10.2016 18:33:20   
Micka87
Zakaj nebi moglo bit od N in M?

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
22.10.2016 18:35:20   
Yogi
Ker je bila O včeraj :)

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
22.10.2016 19:22:56   
saramiska
Pika poka - ma jst mam znakov kolkor češuser posted image samo kaj, ker so od hormonov, ki jih jemljem zaradi umetne oploditveuser posted image
Joške me bolijo ful pa iz vseh modrcev mi lezejo, kar mi je sicer super, ker mam od poroda naprej čajne vrečke namesto joškuser posted image Pa od prenosa zarodka mam skoz krče, ma te znake sm mela v vseh prejšnjih poskusih, takrat ko je ratalo in takrat ko ni, tako da vem, da je od tablet in se ne sekiram.

V petek naredim CB digital in bomo videli.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
22.10.2016 20:54:20   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Micka87

So kaksni znakci pri kateri? Pri meni nicuser posted image ..sem pisala, da se mi zdijo tembejse bradavice zdaj pa se to vec ne..



Mene lepo prosim spomnite čez 10 dni, da so moje bradavičke že ves mesec ultra občutljive in torej to NI in NE MORE bit znak za morebitno nosečnostuser posted image user posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
24.10.2016 8:05:58   
pika poka 1
Dobro jutro!

Punce meni je tak slabo, da bom umrla. Komaj sem se pripeljala do službe, do WC-ja user posted image Nisem vedla al bo šlo kaj spredaj ven al zadaj user posted image Joške me na dotik še vedno bolijo ko hudič. Ko dam modrc dol, je kot balzam.
Če nisem noseča, pol ne vem kaj se dogaja... user posted image user posted image user posted image Kje je šele sobota...

Kako ste kaj ostale, ki še testkate ta mesec??

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?