|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
24.10.2016 8:31:48   
Micka87
Pika poka1, ti si nosecauser posted image ..jej, jaz bi s temi znaki upala ze prej testkat, no ponavadi tudi brez njihuser posted image ..jaz nimam nic, tolazi me, da niti bolecih josk (zaenkrat) ampak moja se je res dalec, tocno teden dni ali se kasneje glede O test..drugace pa mi spet nekaj pravi, da nisemuser posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
24.10.2016 9:28:32   
pika poka 1
Joj, ko bi bila user posted image user posted image Dokler test ne pokaže +, ne verjamem user posted image
Definitivno me ne bo premamilo, da bi ga naredila pred soboto.

Upam, da ne bom razočarana, ker potem res nič več ne bom razumela...


(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
24.10.2016 10:03:51   
saramiska
Pikapoka, jaz tudi mislim, da si nosečauser posted image . Zdej moraš samo se stisnit zobe do sobote, itak ne bo nič spremenilo, če je usojeno, bo test v soboto pozitiven, pa če jih vmes narediš 30 ali pa nobenega.

In s to mislijo se bom verjetno odpravila v Muellerja po testeuser posted image user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
24.10.2016 12:53:55   
pika poka 1
Saramiska, naj se tvoje besede uresničijo user posted image

Ti boš zdržala do petka al boš kaj prej testkala? user posted image

< Sporočilo je popravil pika poka 1 -- 24.10.2016 12:54:26 >

(odgovor članu saramiska)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
24.10.2016 14:01:01   
saramiska
Sem ravnokar polulala en test in je negativen. Ampak ni bil jutranji urin. Imam še en testni listek, tako da bom probala še zjutraj. Whatever. user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
24.10.2016 14:27:55   
pika poka 1
Pa daj hehe, kaj ne moreš zdržat do petka? user posted image
Katere teste to delaš?

Jaz sploh nimam nekega apetita danes. Sodelavka mi je prinesla štručko, ki sem jo na silo spravila v sebe.

Mater ej, ta teden bo dooooolg user posted image

Kaj sva samo midve še ostali za testkanje ta mesec?!

(odgovor članu saramiska)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
24.10.2016 15:33:48   
saramiska
Pika poka, jaz VEM, da bi morala počakat, v vseh prejšnjih poskusih sem zdržala do konca, ma tokrat so me hormoni reees vrgli iz tira. Ponoci ne spim, ves čas sem živčna in se počutim res malo neuravtovešeno. Sej si govorim, da se moram skulirat, ma nič ne pomaga. Tudi to, da sem si rekla, da bom tokrat vzela vse bolj na izi, nič ne deluje.

Joooj, kje je še petek!

< Sporočilo je popravil saramiska -- 24.10.2016 15:34:56 >

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
24.10.2016 15:42:48   
pika poka 1
Joj kako te razumem user posted image
Kaj pa, če bi potem vsaj probala naredit oni test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti, ko je mislim da Damuš enkrat prilepila link.
V Mullerju se kupi menda.
Moje misli so že tudi grešne....ampak NE!!! NE SMEM DELAT TESTA PRED SOBOTO!!

(odgovor članu saramiska)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
24.10.2016 16:01:36   
Micka87
Mene ste pozabileuser posted image ..jaz tudi delam 31.10 test ampak kot pravim nic od nic znekcev, se manj pocutja user posted image . Vama pa zelo stiskam pesti..user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
24.10.2016 20:34:29   
saramiska
Micka, nekatere pa nimajo nobenih znakov, tako da držimo pesti tudi zate! user posted image

Jaz obljubim, da jutri ne bom spet goljufala in prehitevala s testom... mogoče v sredouser posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
25.10.2016 8:47:16   
pika poka 1
Micka87, če ni znakov, to še ne pomeni, da nisi nosečka.
Isto kot pri meni, to, da imam neke znake, še ne pomeni, da pa sem nosečka.
Hodim s strahom na WC. Joške še vedno bolijo na dotik. Zjutraj mi je bilo slabo, ampak ne tako hudo kot včeraj. Mi pa ni več do bele kave, ki sem jo vsako jutro pila.

Joj, da bi že bila enkrat sobota!

Saramiska, če boš testkala pred petkom, naredi onega iz Mullerja za zgodnje ugotavljanje nosečnosti.


(odgovor članu saramiska)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
26.10.2016 12:21:40   
pika poka 1
Pozdravček iz domače postelje user posted image

Danes sem na bolniški. Od ponedeljka se že slabo počutim, driska, vrtoglavica, oblivanje z vročino, itd. Pa sem se nekako še držala na nogah. Danes pa enostavno nisem mogla v službo. Sem pa šla k zdravniku, dala kri in vodo in so izvidi OK user posted image Sem pa vprašala v laboratoriju, če mi lahko še za nosečniški hormon pogleda, pa je rekla, da ne more, da nima teh meritev in da to delajo samo v bolnici.

V glavnem, obdajajo me nekakšni občutki in sicer, da nisem nosečka. Po moje test v soboto ne bo pokazal +. Filing pač...
Se že pripravljam na to, ker vem, da me bo zlomilo.

Kako ste ostale? Micka, saramiska?

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
26.10.2016 14:39:32   
Micka87
Ajoj se mi kar smilisuser posted image ..ampak ne gledat tako crno, to ti je zdaj malo imunski sistem se podrl,kar pa se ne pomeni, da nisi srecka user posted image . Jaz cutim da siuser posted image ..jaz sem ze neka sitna cel dan, tako kot pred vsako user posted image .. nic hudega, sem tudi jaz pripravljena na njo saj mi nikoli ne telo ne notranji obcutek ne dasta nekega upanja..2 dni bo solz ampak se bomo pobrali in sli v nove boje..aja pa test ovulacijski sem delala danes..in ni niti rahle crtice, kar pomoje pomeni, da tudi ni nosecnosti..dosti forumov obstaja na to temo, kjer imas tudi slikice, da ovul.test pokaze prej nosecnost..in jaz mi verjamem-popravite me ce se motim oz, ce je katera probavala z ovul.testi tudi po O in so crtice zbledele, nosecnost pa je bila?

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
26.10.2016 15:05:49   
Yogi
Skoraj vsak mesec katero ''''obtožimo'''', da je noseča pa potem ni. Tako da raje počakajmo na ''''papir'''' user posted image

Meni cel cikel kaže rahle ovu. črtice (prej in potem). Mogoče v primeru nosečnosti pokaže močno? V vsakem primeru pa to ni pravilo. Bolj ''''napaka''''. Torej mogoče je ni, pa je nosečnost ali kaže močno pa v resnici nosečnosti ni. Na to se ne bi zanašala.

< Sporočilo je popravil Yogi -- 26.10.2016 15:07:18 >

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
26.10.2016 15:46:12   
Reese5
micka87 in Pika poka 1 držim pesti!! in tudi za ostale, ki še čakate ta mesec user posted image Jaz nimam nobenih znakov za N, imam pa znake za M, že kar nekaj mesecev imam dan pred M močno napenjanje, cel dan in drisko... enako danes..tako da jutri lahko pričakujem Muser posted image
Srečno vsemuser posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
26.10.2016 20:32:51   
saramiska
Hej, punce!

Če bi bili "filingi" dovolj, ne bi potrebovale N testov. Tako da počakajmo uradne rezultate pa se bomo takrat veselile ali pa jokaleuser posted image

Danes je bil v službi in doma tako naporen dan, da se nisem dosti ukvarjala sama s sabo. Še srečauser posted image drugače pa nisem več napihnjena, nimam krčev, tudi joške me ne bolijo več tako zelo, tako da bi po filingu tudi jaz rekla, da ne bo nič. V petek grem dat kri, ker ti N testi so krneki al pa jst nisem zadost pametnauser posted image

Zdaj si prav želim, da se umirim, ker ta mesec srm res kot kura brez glave. Še zeliščni čaj spijem in grem spaaaatuser posted image

Ajde, babe, držte se! user posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
27.10.2016 18:06:36   
Micka87
Reese si dobilauser posted image ? Pri meni je pa danes taksna situacija, tako, da se najvlja v svoje sarmuuser posted image Zakaj je temu tak? To crvicenje in druska mislim?user posted image . Kako se ostale punce drzite?miska in pikapoka?

(odgovor članu saramiska)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
27.10.2016 18:07:19   
Micka87
Aja pa yogi?

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
27.10.2016 18:57:04   
pika poka 1
Prišla M user posted image user posted image user posted image
Tako sem žalostna, da sploh nimam besed... Ne razumem... user posted image

Držim pesti za ostale, da zaključite seznam z zeleno!

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
27.10.2016 19:07:12   
saramiska
Joj, pika poka, zal mi jeuser posted image To je pa to sranje, ko si prepričan, da bo, pa niuser posted image

Bom mislila nate, čeprav ti to ne pomaga kaj dosti. In močno upam, da uspe tebi in tudi vsem ostalim, ki še čakate svoj +

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
28.10.2016 9:28:00   
Katte

user posted image OKTOBER 2016 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.10.
user posted image bebica25 user posted image user posted image

3.10.
user posted image katjesss , 14. krog, 0 otrok user posted image user posted image

8.10.
user posted image Pikapoka1980, 0 otrok

10.10.
user posted image rozica15, 3. krog, 1 otrok

11.10.
user posted image Katte, 4. krog, 2 otroka

12.10.
user posted image Katriss, 16. krog, 0 otrok

15.10.
user posted image Veronique, 5. krog, 0 otrok
user posted image Allstar, 15. krog, 0 otrok

28.10.
user posted image Reese5, 15. krog, 0 otrok
user posted image saramiska, 1 otrok

29.10.
user posted image Yogi, 2. krog, 0 otrok
user posted image pika poka 1, 1 otrok

31.10.
user posted image Anaina
user posted image Micka87, 7. krog, 0 otrok

Skupaj nas je: 14

Nosečk: 2

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Damuš, Bibabuba12, Micka87, saramiska, Žabinčica




_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
28.10.2016 11:41:40   
Reese5
Evo, tudi jaz javljam, da smo rdeči, kot sem predvidevala user posted image Punce, srečno do konca meseca, držim pesti, da bo vsaj konec obarvan zeleno user posted image user posted image user posted image Ostale pa zberimo nove moči ter upanje za naslednji kroguser posted image In pa ena pozitivna za vse: Breathe. It was just a bad day, not a bed life! user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
28.10.2016 14:47:01   
Micka87
Zal mi je drage..user posted image glavo gor, nasmeh na obraz, hrabro naprej,druga nam ne preostane:) mogoce smo pa ze nasl. mesec na vrstiuser posted image ..jaz se mojo pocakam pa se preselim v november

(odgovor članu Reese5)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
28.10.2016 19:54:53   
saramiska
Ta mesec res ni bil zelo uspešen. Moj betaHCG je negativen. Edino, kar mi je žal je to, da bo moja hčerka edinka, ker sem tudi jaz in sem si vedno želela imeti sestro ali brata. To je bil moj zadnji poskus, ker po naravni poti ne moreva imeti otrok. Tako se tudi poslavljam od foruma.

Tistim, ki je ta mesec uspelo, želim, da pridete srečno do konca nosečnosti, vsem ostalim pa, da pridete do istega cilja 1 mesec kasneje! user posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
29.10.2016 15:01:07   
Yogi
Žal mi je, saramiska user posted image

(odgovor članu saramiska)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?