|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 9:30:51   
Veronique
Cestitke za pluske! Radenska, za tebe sem sploh vesela po vsem skupaj, srecno do koncauser posted image

< Sporočilo je popravil Veronique -- 4.11.2016 9:31:07 >

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 9:53:23   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Yogi

Zdaj berem ocene teh One Step na amazonu in naj bi bili totalen crap. Verjetno niso tako občutljivi kot piše (10 my ass). Veliko ljudem kaže negativno, ko digitalni CB že zdavnaj kaže nosečnost. Pa evaporacijskih je tudi ogromno.


Moja izkušnja je pa ravno obratna. Onestep testi so pokazali črtico, 2 dni kasneje pa je bil CB negativen. Ni pa šlo za evaporacijsko črto, ker je bila črta tudi na Viola testu (istočasno kot Onestep in dva dni kasneje tudi). Sicer sem jih pa uporabila prvič. Tako da nekega mnenja o njih še nimam.

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 9:57:52   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Hvala vsem user posted image

Yogi, pejd po CB. To pomeni, da je že 13 dni od O. Koliko imaš dolgo lutealno?
Zjutri polulaj in javi.

Jaz bom tako rekla, jaz sem od nedelje delala bc minije, da bi preverila a se je hcg injekcija izločila iz telesa. No, testi so ČIST nezanesljivi...
Še danes ko je na cb čist lepa črta, ne rahla, ne pa ekstra temna, je na miniju rahla črtica, pa je kao 10 mIU.
Črtica od injekcije na minijih ni nikoli izginila, tako da ne morem rečt, a je bil test negativen, preden se je začela nosečnost.
Ampak mislim da lahko 9 dan po transferju in injekciji ter dva dni po predvideni M in znakih rečem, da je to to.
Zaj utri si šparam še digija, takrat so mi v Mb rekli da lahko delam test bp.

One stepov sem jaz imela okrog 50 doma iz ebaya. Pa moram rečt, da so se meni super obnesli. Nikoli ni bilo niti sence od črtice. edino junija, ko sem zanosila.
Bc mini mi črtice kaže ma vsak mesec, majkemi. To je pa res test, ki bi ga morali prepovedati.


BC mini je tudi meni nekajkrat pokazal user posted image pa nisem bila nosečka.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 10:10:02   
Yogi
Bom naredila tako, Radenska. Po mojih izračunih je 13. dan, ja. Tako da je faza dolga 14 dni verjetno. OS včeraj popoldne je bil negativen. Bom pa mogoče kar do nedelje zjutraj počakala, če ne bo prej kakšnih sprememb.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 10:31:30   
Yogi
Saj pomojem sem si namislila vse skupaj, ker jo že dolgo čutim na vodi. Zdajle pa sploh user posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 10:51:52   
Micka87
Cestitam Radenskauser posted image lepo in mirno nosecnost ti zelim. Jaz pa sem jo dobila vceraj zecer..sicer samo rjav izcedek, danes pa tudi..verjetno jo s svojo psiho "štopam"user posted image , ker test je negativen..na seznamcek pa pridem sele na zacetku decembra, ker se je ta ciklus podlaljsal na 32 dniuser posted image ..vsem ostalim pa itak stiskam pesti! Lp

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 13:27:34   
Reese5
Čestitke Radenska!!!user posted image user posted image Držim pesti, da bo vse tako kot mora biti user posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 13:54:22   
tamala86
Punce...a gre še kateri vse kaj drugega po glavi razen šiht!user posted image to je noro...pa šele v torek oz. sredo imam test. Ampak jaz sem itak ziher, da nekaj je user posted image moj prav, nej se malo umirim. Samo jaz pravim, da sem noseča, dokler test ne pokaže drugače.user posted image ...če sem pa res...user posted image Še nikoli po postopkih nisem imela tako dolgo nekih znakov, nisem bila tolk napihnjena, sploh pa ne lačna!user posted image smo šli na malico na šihtu in ponavadi vzamem polovično porcijo, danes sem zmazala celo user posted image . Dobro, da danes prideta moja sončka s počitnic pri babi in bom skoz zaposlena, da ne bo toliko časa za razmišljat! user posted image
Kako ve prenašate to čakanje do testa? V mislih sem z vami...user posted image

LP

(odgovor članu Reese5)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 13:58:15   
Katte
Meni kar gre čakanje, delovne vneme pa vseeno ni in komaj čakam, da grem domov user posted image .
Drugače pa me že vse boli, kot da bo vsak trenutek prišla...

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 14:18:21   
pika poka 1
Pozdravljene punce!

Evo mene po dolgem času. Se še vedno pobiram po zadnjem negativnem testu. Res me je zlomilo. Zelo. Sem bila prepričana, da nama je uspelo. Vse je kazalo na to. In zdaj si razbijam glavo s vprašanji kaj je šlo narobe user posted image
Za piko na i sva se z možem se skregala, ker jaz baje preveč planiram in da jemljem to kot neki projekt in se ne znam sprostit, itd. Kaj naj, če ne gre drugače??

Drugače pa se je moja M že poslovila in drugi teden imam ovulacijski teden tako da močno upam, da nama tokrat uspe in tako dobim najlepše darilo za rojstni dan user posted image

Radenska, iskrene čestitke za user posted image user posted image Vse dobro do konca!


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 15:49:29   
sarica3
Radenska iskrene čestitke user posted image , želim ti da novega user posted image spoznaš naslednje poletje.

Pika poka koliko časa se pa že trudita zanositi?

Jaz pa imam ta mesec tudi kar eno upanje da je uspelo. Ne znam pojasniti zakaj, upam, da se mi uresniči ta želja.


(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 16:38:58   
pika poka 1

IZVIRNO SPOROČILO: sarica3

Pika poka koliko časa se pa že trudita

V bistvu sva se maja letos odločila, da nehava pazit in do danes še ni uspelouser posted image Imava pa že enega otroka, 4 letnika, ki pa je uspel v prvo. Zato ne razumem zakaj nama zdaj ne uspeuser posted image

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 16:56:21   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1


IZVIRNO SPOROČILO: sarica3

Pika poka koliko časa se pa že trudita

V bistvu sva se maja letos odločila, da nehava pazit in do danes še ni uspelouser posted image Imava pa že enega otroka, 4 letnika, ki pa je uspel v prvo. Zato ne razumem zakaj nama zdaj ne uspeuser posted image


Ne sekiraj se. Od maja do zdaj je ubistvu kratka doba. Midva sva se trudila več kot eno leto...ampak je uspelo. Vse bo ok. Drži se.

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 19:32:11   
pika poka 1

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1


IZVIRNO SPOROČILO: sarica3

Pika poka koliko časa se pa že trudita

V bistvu sva se maja letos odločila, da nehava pazit in do danes še ni uspelouser posted image Imava pa že enega otroka, 4 letnika, ki pa je uspel v prvo. Zato ne razumem zakaj nama zdaj ne uspeuser posted image


Ne sekiraj se. Od maja do zdaj je ubistvu kratka doba. Midva sva se trudila več kot eno leto...ampak je uspelo. Vse bo ok. Drži se.

Hvala! Ja saj vem, enkrat bo že, samo Jaz bi rada čim prej, ker nisem ravno mlada, pa še velika razlika bo med otrokoma. Upam, da zdaj novembra uspe, Ker bi bilo to perfect darilo Za rojstni dan user posted image Punce, kako pa Kaj vaši partnerji sprejmejo to, da ni in ni pluseka? Se Kaj kregate tudi glede tega al sva midva edina? user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 19:48:52   
Yogi
Moj mož celo sam predlaga in vztraja pri seksu vsak dan okoli ovulacije. Pravi, da je škoda, da bi zamudila in bi potem predolgo trajalo. Samo midva se tudi na splošno ne kregava, sva si zelo podobna. Nama je vseeno, če je teh par mesecev malo bolj splanirano vse skupaj user posted image Je to le skupni projekt in rabiva all hands on deck.
Nista pa edina, zagotovo. Zna biti stresno, ko kar ni in ni plusa, obup pa vedno večji.

< Sporočilo je popravil Yogi -- 4.11.2016 19:49:59 >

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 19:58:15   
*lala*
zdravouser posted image user posted image user posted image

jst je sicer ne pricakujem sele 20.11 ampak danes sem dobila nek izcedek...nevem kaj je to. bom vidla kako bo v naslednjih dnes, kaj se bo pokazalo.
sem pa v sredo narocena na pregled da vidim kaj se dogajauser posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 20:28:20   
Micka87
Joj pika poka, moj je isti! Trudiva pa se od aprilauser posted image user posted image ..vsakic, ko dobim user posted image ,ne samo, da sem zlomljena, se na njega sem jezna, kot, da je edino on kriv, da ni uspelo! On vse tak lahkotno jemlje in pravi saj bo saj bo..jaz pa iz meseca v mesec bolj potrta:(pomoje smo vse toliko bolj zlomljene, ker cutimo ta pritisk s casom..si mislis koliko casa nam bo vzelo, da pridemo do prvegauser posted image , kaj sele dodrugega..plus vse prijateljice ali nosece ali z otroci in zato toliko vecjo bolecina ob neuspehu:(..ampak pol se zavem, da nisem edina, niti nisem dozivela kaj so ene in se poberem..samo nic prej dokler moja user posted image ne mine..vse bomo prisle do nasih, na tak ali drugacen nacin, v to sem prepricana! Ni predajeuser posted image

(odgovor članu *lala*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 21:05:47   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1
Punce, kako pa Kaj vaši partnerji sprejmejo to, da ni in ni pluseka? Se Kaj kregate tudi glede tega al sva midva edina? user posted image


Seveda je tudi on žalosten. Enako kot jaz. Ampak kregava se pa zaradi tega ne. Škoda energije za prepir.Jo raje usmeriva kam drugam ;-)
Pa sva midva tudi že 35+ in bije urca tikataka. Pa trudiva se tudi že od februarja (do enega leta pravijo je še vse v mejah normale - meni je gin. rekla, da če v pol leta ne uspe, naj pridem po kakšno vzpodbudo - očitno se s starostjo toleranca nižauser posted image ).

Verjamem pa da je težko dočakat plus, če je prvič ratalo v prvo. Midva sva tudi prvič čakala 5. mesecev. Tako da sem bila nekako pripravljena na čakanje. Pa še vseeno mi je bilo na trenutke težko.

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 21:20:49   
Radenska_
Eno leto je cist normalno...
Pride, ko je namenjeno.
Mkdva sva prvega cakala skoraj 3 leta.
Moja BF pa se vedno caka, tece sedmo leto. To je sele grozno.
Pa je vesela zame, ampak meni je pa tako hudo, ker njima ne uspe, da ne morem povedat...tudi z umetno ne.
Midva se ne kregava. Vedno sva okol O skoz. Moj se ni pritozeval...so bili pa meseci ko se je obema seks zagravzal. Pa sva vseeno cepeav se novebemu vec ni dalo.
Pri nama je bolj kot ne problem v njem. Ampak pac, je to najin skupen problem.
Tudi on je bil bolj v izi...itak, moskim ni treba kaj dosti razmisljat, nadzorovat ciklusa, cakat po O....

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 22:58:32   
pika poka 1
Vem, da od maja do novembra ni ne vem kako dolgo, ampak ja, glede na to, da je v prvo takoj ratalo, sem mislila, da bo v drugo tudi. In ker ne, je zame to zelo velik šok. Sem tudi po karakterju ful planer in imam rada vse tipi topi splanirano.
Mojega pa moti ravno to, da ni več spontanega seksa, ampak je to kot neka obveza. Ja jeb*t ga, če želiva otroka, se je pač treba potrudit tudi takrat, ko se mu recimo ne da, a je tako?! Me prav zanima kakšen teden je pred nama...

Damuš, ja leta so verjetno tudi razlog. Pa stres. Midva pa bo vzpodbudo ziher ne bova šla. Če ne bo uspelo naravno, potem bova ostala pri enem. Moj noče čez vse postopke, jaz pa tudi nimam moči za to. Če nama je namenjen še en, se bo zgodilo, drugače se pač bova morala sprijaznit, da bo sinek edinček.

Micka, moje kolegice so tudi vse noseče. Sem vesela za njih zelo, hkrati pa mi je tudi hudo, ker še jaz nisem nosečka. A praviš, da je tvoj isti, hehe? Se pa strinjam s tabo, jaz se tudi poberem, ko se konča M in začne O.

Pa tako ko si želiva poletnega otročka...zdaj pa že loviva zadnji vlak...
Pa ne me narobe razumet, moj možek je super dečko in nekako ga razumem, da je njemu težje kot meni, ko se gre za seks in verjamem, da ga to moti, da ni spontanosti, ampak bo pa tudi on moral razumet, da, če si želi otroka, da bo pač moral kdaj tudi stisnit zobe, ko se mu ne bo dalo.
V glavnem polna optimizma bom vkorakala v novi ovulacijski teden in da vidimo, če bova uspela kaj pridelat user posted image

Močno stiskam pesti tudi za vas punce, še posebej pa za tiste, ki še nimate otrok! user posted image user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
5.11.2016 18:36:28   
Katte
Moja M je spet pritekla. Gremo v 6. krog.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
6.11.2016 7:49:27   
Yogi
Moja tudi. Sem jo točno napovedala.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
6.11.2016 12:26:09   
Radenska_
Eh no :/

A katera od vaju, Katte Yogi se v november pade?
Seznam posodobim jutri, nimam racunalnika na dohvatu ruke

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
6.11.2016 15:51:31   
Katte
Jaz bom kar december otvorila po mojem, 1.12. in potem ostanem v decembru, če spet ne bo uspelo.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
6.11.2016 16:22:06   
Yogi
Ne. Najprej 6.12. Bom pa bolj natančno vedela, ko bo ovulacija za mano. Tokrat upam, da kaj prej kot na 22. dan.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?