|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 9:30:54   
Radenska_
Pol bo slo pri meni spet naprej :(

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 8.11.2016 9:31:13 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 9:41:42   
Bibabuba12
Radenska_ ne smes tako razmisljat! Pa saj ves, da je nivo hormonov razlicen od punce do punce in sploh ni nujno, da vam isto kaze! Samo pozitivno razmisljaj naprej pa bo, bos videla.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 9:45:13   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Pol bo slo pri meni spet naprej :(



Radenska, malo optimizma no. Tudi meni je pokazal 1-2 tedna. Lej, jaz sem si rekla ... kar bo pa bo. Vpliva nimam nobenega, lahko samo upam, molim, prosim ...
In jaz sem se odločila, da bo vse OK (sorry dete, nimaš spasa ... se vidimo čez 8 mesecev - lahk tud kak teden zamujaš, ni panikeuser posted image , ampak prej kot v 8 mesecih pa nimaš izhoda!)

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 9:56:14   
Radenska_
Jaz sem delala test v soboto, 3w6d. 1-2 clear blue.
Danes isto. Sem pa 18 dpo.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 10:00:26   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Jaz sem delala test v soboto, 3w6d. 1-2 clear blue.
Danes isto. Sem pa 18 dpo.



Radenska, jaz sem delala CB 4t3d. Pa mi je pokazal 1-2 tedna.

Če si ti delala 3t6d ti je čisto prav pokazalo.

Svetujem ti, da nehaš delat teste in se prepustiš. Če je namenjeno, da se bo spet končalo, se bo končalo pa če boš delala teste ali pa jih ne boš.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 10:23:03   
tamala86
Joj Radenska...nisem hotela te spravit v slabo voljo...user posted image Pozitivno razmišljaj...pri vsaki je drugače...verjamem, da ti bo tokrat uspelo in pripelješ do konca!!!user posted image probaj ne se preveč psihirat...sej vem, lahko je govort...sam jst se tud sekiram...dokler ne držim bebike v rokah ni ziher. Poznam preveč takih zgodb. To je moja 6. nosečnost, 3. otrok. Med 1. in 2. punčko sem 2x imela splav in 1x IMN. Zdaj tudi...dokler ne vidim srčka, ne verjamem. user posted image

kdaj imaš pregled? Jaz čez dva tedna pri Reševi in potem pri svojem G, če bo vse ok.


(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 10:26:05   
Radenska_
Damus danes sem 4t3d. In kaze isto, sem prej naredila. Ma nima veze,kot si rekla.ce bo slo naprej, bo slo...
Danes imam krvnega.cakam rezultate.


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 10:27:10   
Radenska_
Uz pa cez 14 dni.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 10:35:23   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Damus danes sem 4t3d. In kaze isto, sem prej naredila. Ma nima veze,kot si rekla.ce bo slo naprej, bo slo...
Danes imam krvnega.cakam rezultate.



Držim pesti za dobre novičke. Javi, kako si zrihtala.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 10:38:20   
Bibabuba12
Sporoci rezultate krvnega, bos videla, vse bo ok! Poleg tega se pa meni tale CB digital full pretirava v visini hormona. Ker za 3+ bi naj imela HCG cez 20 000, po standardih v tabelah lahko imas dosti, dosti manj pa je vseeno ok.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 10:50:55   
Radenska_
Sem sla brat.s temi tedni je tako, da ko so naredili raziskavo in so vzeli 100 zensk nsecih do dneva is,to, je samo 25im pokazal pravilen rezultat s tedni.

Javim, seveda.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 11:15:23   
MartinaTaja
Zdravo punce

Vidim, da se seznam polni z user posted image user posted image


Po dolgem času se spet javljam, za mano je prvi ciklus clomida in ovulacije ..... zdaj pa čakat na user posted image ta mesec sem optimistična, upam, da bo user posted image in da ne bo preveč razočaranja .... Ovulacijo, pa sem kar pošteno čutila

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 11:49:00   
Bibabuba12
Ma ja, sej to. Ker majo res full visoke norme za hormone, kar pa pri vseh zenskah ne more bit enako. So tudi zenske, ki imajo celo nosecnosti nizek HCG pa nosecnost poteka brez problema, tako da tale CB digitalni s tedni je dober samo za psihiranje in cisto nic drugega. Zato sem js navadnega digitalnega naredila. Pove pregnant pa mir s tem!

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 12:26:08   
*lala*
Hejjjjjuser posted image

Najprej ČESTITKE vsem ki vas je presenetil +user posted image

Tisti moj izcedek je bil samo enodnevni, tko da se upamo user posted image

V nedelje nas je svakinja presenetila z lepo novicko da bodo zibali ☺ in itak sm se zjokala user posted image


(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 14:46:58   
Radenska_
Beta 43. Ce bo iz te moke kaj kruha sem mesni burek.
Trenutno samo upam da ni imn.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu *lala*)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 14:48:20   
Radenska_
Sicer je internet poln pozitivnih zgodb, ki pa se jih ne oklepam.
Cez dva dni grem dat kriv zd, cez en teden v mb.
And the nervous roller coaster begins.
Najraje bi videla da se ulije, pa gremo dalje.
Kaksni so znaki za imn?

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
8.11.2016 16:06:10   
Reese5
Waw punce, čestitke vsem!!!user posted image user posted image Kok lepo je videti tako pozitiven začetek meseca! Upam, da bo cel mesec tako uspešen :) user posted image Držim pesti, da bo vse tako kot mora biti, še posebej zate Radenskauser posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
9.11.2016 7:00:13   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Beta 43. Ce bo iz te moke kaj kruha sem mesni burek.
Trenutno samo upam da ni imn.


Radenska, vse kar je nad 40 je že nosečnost. Zdaj je samo odvisno, kako bo Beta naraščala.
Znaki za IMn pa so ful različni (nimam izkušenj, sm pa v zadnjem tednu ogromno prebralauser posted image ). največkrat hude bolečine v trebuhu in krvavitev.
Sam pri IMN hormon narašča, vendar bolj počasi.

Lej, počakaj na izvid iz ZD pa boš videla. Če bo beta padel, pol veš, da bo SS, če pa bo malo narasel, pa naredi paniko. No, vsaj jaz bi jo ;-)

Vsekakor pa držim pesti, da bo tvoja zgodba ena izmed navdihujočih pozitivnih. Pa čeprav še ne verjameš v to.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
9.11.2016 7:25:10   
tamala86
Radenskauser posted image user posted image user posted image upam, da so bo vse ok izteklo. Pri meni, ko je bil takrat po IVF SS sem imela beto 107...ko sem imela pa IMN sem imela pa beto po 2,5 mesecih 78. Je bilo pa tako, da po testu sem dobila menstro in sem ponovila test, ki je bil nato negativen. Vse ok, brez bolečin prvi mesec, do naslednje menstruacije, ko sem krvavela 12 dni in imela take bolečine, da nisem mgola skoraj več hoditi. Na UZ niso nič videli in sem imela naslednji dan laparoskopijo, ker je hormon naraščal (zelo počasi sicer). Kot sem že rekla, hvalabogu, da so me operiral, ker mi je počil jajcevod in sem imela krvavitve. Ampak jaz sem imela res smolo...
Ne obupat, ne konča se vedno tako...držimo pesti in navijamo zate, da bo vse ok.

LP

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
9.11.2016 10:45:23   
pika poka 1
Ojla punce!

Najprej iskrene čestitke vsem nosečkam!! user posted image user posted image user posted image
Upam, da tudi ostale pridemo za vami.

Moja O je danes na višku. V ponedeljek sem začela delat teste, črtica je bila rahla, ampak vidna. Včeraj je bila močnejša od ponedeljka, ampak še vedno rahla,
danes pa pričakujem zelo obarvano črtico user posted image Pridna sva od nedelje, edino včeraj sva si vzela pavzo, ker verjamem, da ni fajn, da vsaki dan. Je rekel moj včeraj, da si mora malo naboje napolnit user posted image

Torej, če sva še danes, jutri in v petek pridna, pa bila sva pridna že v soboto, nedeljo in ponedeljek, bi se skoraj da moralo prijet, a ne? user posted image
Vem pa, da ni recepta...je le usoda, čudež...Upam, da nama bo ta čudež namenjen! Presrečna bi bila!

Katera testka naslednja?

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
9.11.2016 13:48:40   
Veronique
Radenska samo pozitivno naprej, da se bo beta le podvajala, to je bolj pomembno kot sama vrednost. Drzim pesti!

pika poka 1 me veseli, da si se pobrala in gres spet optimisticno naprejuser posted image sem tudi jaz imela dva taka mesca, ko sem bila 100%, da bo uspelo, pa ni. Najprej je hudo,potem pa gres naprej, ni druge:
Dneve bosta imela pokrite, tako da naredila bosta vse, kar je v vajini moci. Potem pa ostane samo upanje, da padeta v tistih 25%, ko se prime user posted image upam, da se novembra docakas user posted image user posted image

Jaz bom skoraj naslednja, ko bom testkala. Ampak nimam dobrega obcutka, verjetno sploh ne bom delala testa pred M (me zanima kako bo tov petek zjutraj zdrzalo ha hauser posted image )

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
9.11.2016 14:12:19   
pika poka 1

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

pika poka 1 me veseli, da si se pobrala in gres spet optimisticno naprejuser posted image sem tudi jaz imela dva taka mesca, ko sem bila 100%, da bo uspelo, pa ni. Najprej je hudo,potem pa gres naprej, ni druge:
Dneve bosta imela pokrite, tako da naredila bosta vse, kar je v vajini moci. Potem pa ostane samo upanje, da padeta v tistih 25%, ko se prime user posted image upam, da se novembra docakas user posted image user posted image

Jaz bom skoraj naslednja, ko bom testkala. Ampak nimam dobrega obcutka, verjetno sploh ne bom delala testa pred M (me zanima kako bo tov petek zjutraj zdrzalo ha hauser posted image )


Ja nisem imela druge izbire kot pa da se poberem in grem v nov krog.
Hvala bogu, da ta čas od začetka M in do konca O ful hitro mine. Najhujše je to čakanje, ko se O konča in do dneva za test.

Tudi, če zdaj ne uspe, bo razočaranje ogromno, ampak se bom morala pobrat. Madona enkrat bo pa ja uspelo! user posted image
Pa tako lepe plane, ko imava za preureditev stanovanja, če bo prišla drugo leto bebika user posted image

Držim pesti za + Veronique! V petek najprej test, potem pa tako imaš posvet, a ne?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
10.11.2016 9:38:54   
Damuš
IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Sicer je internet poln pozitivnih zgodb, ki pa se jih ne oklepam.
Cez dva dni grem dat kriv zd, cez en teden v mb.
And the nervous roller coaster begins.
Najraje bi videla da se ulije, pa gremo dalje.
Kaksni so znaki za imn?


Radenska, danes imaš spet krvnega, a ne? Držim pesti! S tabo smo!



< Sporočilo je popravil Damuš -- 10.11.2016 9:39:24 >

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
10.11.2016 9:42:30   
Radenska_
Ja....tud ce bo boljsa stevilka niv ne pomeni. Se vedno je lahko imn, propadla nosecnost....
Mah cist sm fuc. Dejansko si zelim da ce bo itak propadlo, da bi cimprej. Vem kako sem trpela tri tedne julija, ko so me puscali v negotovosti glede splava...
Kako si pa ti?

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
10.11.2016 9:51:36   
Damuš
Jaz pa ... se prepuščam. Ne delam več testov, slabo mi je, spodaj me boli podobno kot v prvi N. Se pa še vedno nisem naročila na pregled. Si nekak kar ne upam.
Po drugi strani pa si mislim, kar bo, tako bo. Spremenit ne morem nič. Niti nimam vpliva.

Tako da se trudim veselit novega življenja in uživat v blaženem stanju. user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?