|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
10.11.2016 9:53:57   
Damuš
Te pa čisto razumem, da si želiš, da se čim prej konča. Meni je bilo avgusta kar Ok, da se je vse končalo v roku 1 tedna (tolk sem krvavela - dejansko sem že prvi večer, ko sem začela krvaveti vedela, da ni nič več).

Poskusi vseeno razmišljat pozitivno. Saj vem ... ne da se ...

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
10.11.2016 11:13:17   
tamala86
Radenska user posted image Upam, da bodo izvidi ok in, da bo vse kot mora biti....do konca. Kot je rekla Damuš, poskusi biti pozitivna...verjamem in vem, da je težko...user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
10.11.2016 14:18:04   
Radenska_
Ni, beta je 53.

Skrbi me IMN....Noro skrbi. Upam da sama zakrvavim v naslednjem tednu dni....Res.
Imam še dva zamrznjenčka, po tedva grem v kompletu.
že eno leto (še preden sem sploh izvedela, da bodo zamrznjenčki...) imam občutek, da bom imela dvojčka.
Upam da me občutek ne vara, in da se prime vsaj eden od vstavljenih.
Če se ne zaključujeva s postopki in bo sin edinec, razen če slučajno uspe naravno v prihodnjih 3 letih.

Prosim če lahko ena druga prevzame urejanje seznama, jaz rabim odmor.... od vsega....

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
10.11.2016 14:20:57   
tamala86
Radenska user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
10.11.2016 16:11:33   
Veronique
Joj Radenska objemuser posted image upam, da bo ta mora cimprej za tabo.

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 10:00:26   
Damuš
Pozdrav!

Veronique, a sem si prav zapomila, da si danes na vrsti za testkanje in za posvet? Evo, držim pesti za oboje. Da bodo same super novice.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 10:27:10   
indy84
Pozdravljene punce, mogoče se vam tudi jaz priidružim,,....to bomo šele videli v ponedeljek oz naslednji teden,...doma pa imam 3 user posted image ...joj tok sem prehlajena, pa kašljam ...ko zmešana...lep dan punce. Indira.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 10:56:24   
Veronique
Damuš prav si si zapomnilauser posted image
Testa nisem delala, ker sem videla, da sem zdaj 11 dni po O in preprosto vem, da bi bil negativen. Dovolj imam razocaranja ob pogledu na eno crtico, vsak mesec je isto. Nevem, ce bom ta mesec sploh delala kaj prej test, ker vem, da bo prisla M.
Posvet sem imela ja, tako tako. Nisem vedela niti kaj pricakovati. Dobila napotnico za kri (hormoni in se neke okuzbe) pa za UZ. Bi morala dobiti kaj vec? Ampak zaupam v proces, ni druga. Naslednji termin pa imam konec januarja.

(odgovor članu indy84)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 12:29:17   
Veronique
Bravo jaz, res. Itak nisem mogla zdrzati, sem zdaj naredila enega tistega kitajskega one step. Je dobro vidna s prostim ocesom ampak rahla. Sem naredila potem se enega istega in jo tudi ima, ampak se svetlejso. No, potem pa sem naredila se tistega roza, ki ga je imela Damuš in spet nekaj vidim. Verjetno se mi mesa in imam privide, ker je vse skupaj tako rahlo.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 12:41:58   
Veronique
user posted image
V zivo so roza, pojavile so se v 5min. Kaj mislite? user posted image so me pa 3 dni noro bolele prsi ampak je zdaj to popolnoma izginilo. Tako da upanja res nimam, se se ni dobro koncalo, ko so se tako nehali znaki.

< Sporočilo je popravil Veronique -- 11.11.2016 12:43:53 >

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 12:59:31   
Micka87
Veronique TO JE TO!! ne mesa se ti, samo si hitra v delanju in temu primerna crtica! Torej se prelepo vidna za 11dpo! Cestitamuser posted image ..ce se ti da, naredi se ovul.test, me res zanima kak mocna bo crticauser posted image vesela zate, res lep zacetek meseca!

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 13:01:01   
mava1975
Jaz tudi vidim črtice...kdaj bi morala dobiti M?

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 13:04:18   
Sofie

Jst tut vidim črtice. Čez tri dni bo že lepo močnauser posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 13:14:08   
Veronique
M je napovedana za ponedeljekuser posted image
Saj ocitno nosecnost je, dvomim, da bi mi 3 testi pokazali, ce ne bi bilo nic (sploh, ker so ponavadi snezno beli). Mene bolj skrbi, da ni vec znakcov, da je tako hitro in da itak lahko pride M pa tudi to, da sem v zadnjih dveh dneh nosila fuul texke stvari. Ampak saj ni kaj za narediti, pac moram pocakati. Se tolazim, da so vcasih tudi zenske delale na njivi, ko niso vedele, da so nosece ha ha. Ce je namenjeno se bo obdrzalo, kaj naj recem druga. Me je pa noro strah.
Sem zdaj v isti vzorec namocila se CB digital (prosim ne me obsojati), in je + (1-2), tako da uspelo je. Kaj pa se bo dogajalo pa vprasanje.
Ampak a ni zanimivo... danes sem imela posvet, vceraj pa bi bil moj prvi pdp.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 13:17:38   
Katte
Veronique, čestitam in srečno!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 13:18:10   
diamantina
Čestitke Veronique, tudi jaz vidim črtice in če ti je tudi CB digit. pokazal +, ne rabiš več skrbeti. Želim ti srečno naprej!

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 13:33:48   
Veronique
Micka sem naredil se O test, tak je kot tisti par strani nazaj (za sebe bi ga opredelila kot pozitivnega, crtica pa vseeno ni isto ali pa bolj mocna)

Sem zdaj vnesla v aplikacijo pozitiven test in kaj dobim? 3t3d ha ha ha hauser posted image to sploh ne steje nouser posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 13:34:11   
mava1975
Čestitkeeeee fulll vesela zate. Vidiš sam na posvet je treba pa se prime...se hecam..tako kot pri meni

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 14:19:19   
sarica3
Damuš user posted image user posted image user posted image mislim nate.

Veroniqe oprosti, kar ti bom napisala ampak jaz žal drugih črtic ne vidim na teh testih, ki si jih objavila. Upam, da samo slabo vidim. Če ti pa na CB kaže + in tedne potem pa mislim, da je ratalo. Samo pozitivno misli, jutri na martinovo soboto pojdi s tvojim kaj dobrega pojest pa na kakšen deci rdečega, v glavnem uživaj, v pon. pa še en test, ki bo itak user posted image
Glede dvigovanja težkih stvari pa ne skrbi, kot si napisala, če ti je namenjeno lahko dvigneš tono pa bo vse ok.

Jaz pa jutri pričakujem M, znaki so vsi kot ponavadi preden jo dobim. Ker pa jutri odhajam na izlet bom v primeru, da M ne bo testkala v nedeljo in vam sporočim.

Uživaje user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 14:22:15   
sarica3
Radenska ti pošiljam virtualni objem user posted image in naj se vse odvije tako kot je prav. Mislim nate

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 14:23:19   
Veronique
Sploh ni problema, ti kitajci znajo biti malo tako tako, sem se odlocia, da bom verjela digitalnemu in konec. Ce v ponedeljek pride pac pride, do zdaj sem se 2x sekirala na polno, prebrala pol interneta pa imam vseeno dva splava za sabo. Itak, da me skrbi ampak zaenkrat sem noseca in to je to, ostalo pac vec ni v mojih rokah.

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 14:30:24   
sarica3
Točno tako, ni več v tvojih rokah,

prepusti se, kar bo bo, upajmo na najboljše.

Držim pesti.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 14:40:52   
Bibabuba12
Veronique full sem vesela zate in za user posted image ! Drzim pesti, da gre v tretje rado in da bos julija v rokah drzala svojega user posted image ! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 15:27:21   
Reese5
Veronique, bravo!! Čestitke user posted image user posted image Držim pesti, da bo v ponedeljek že vidna močna user posted image . Ta mesec zgleda da je nekaj posebnega user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
11.11.2016 16:32:14   
Yogi
IZVIRNO SPOROČILO: sarica3
Veroniqe oprosti, kar ti bom napisala ampak jaz žal drugih črtic ne vidim na teh testih, ki si jih objavila. Upam, da samo slabo vidim.

Pomojem bo bolj nekaj s svetlobo/računalnikom, ker jaz jih na vseh treh vidim jasno. Upam, da tokrat rata, V. user posted image

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?