|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2017
6.11.2016 12:01:51   
Jasmina011
Radenska. Katero pa ješ? Znamko?

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julijke 2017
6.11.2016 12:07:26   
Činčila
Ste me malo pomirile. Se mi zdi da vec kot mislim na bolecine, vec jih je. Jaz tudi jem folno, oziroma pripravek iz dm-a A-Z Mama, da pojem se dosti vitaminov. Malo se sekiram ker sem imela pred kratkim ss in upam da bo tokrat vse ok.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Julijke 2017
6.11.2016 12:15:56   
Radenska_
Jaz mam en multi vit od nature's plus - source of life for women.
Ma isto kolicino folne kot elevit in podobne....to jem ze skoraj eno leto.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Činčila)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Julijke 2017
6.11.2016 12:16:28   
Radenska_
Cincila jaz sem mela julija zamujeni splav. Me je tudi strah.

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 6.11.2016 12:17:00 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Julijke 2017
6.11.2016 12:34:07   
Činčila
Ocitno je to zadnje case zelo pogost pojav. Pri ginekologu mi je rekla da dejansko vsaka tretja dozivi splav. Drzim pesti za vse nas in nase otrocke. Komaj ze cakam cetrtek. Upam da so ta skelenja pri pelvicni kosti res samo raztezanje maternicnih vezi.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Julijke 2017
6.11.2016 12:38:04   
Radenska_
Meni je v porodnisnici, ko sem prisla na splav ( ni slo samo...) Rekla da imajo nehotenih splavov toliko,kot porodov (na teden).
Jaz sem poleg tega mela se ss lani oktobra.
Tako da jaz se pred nuhalno ne upam veseliti. Samo vsak dan posebej...
Ampak nekaj mi pravi, da bo tokrat ok.
Prejsnjic sem ze od zacetka vedela da nekaj ne stima.
Me pa tudi slabi, cudna slabost je, kot da imam luknjo v zelodcu. Pa skoz moram imet kaj v njem, ce ne je se slabse.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Činčila)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Julijke 2017
6.11.2016 13:47:14   
Činčila
Ja sesti cut je tudi pri meni zdaj veliko boljsi kot prejsnjic. Je pa res da me je strah zaradi ss. Pac podzavestno... Sem bila preden sem zanosila v bolnici in so me s kar nekaj zdravili nasopali tako da sem ss pripisala tudi temu. Zdaj naj bi bila zdrava ampak me vsako spikanje prestrasi. V prvi nosecnosti se sploh ne spomnim, da bi inela tezave s tem. Sicer mi je moj rekel, da sem bila enako vsa utrujena in da naj se ne sekiram. Samo da bo cim prej ta cetrtek, da vidim da je vse ok :)

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Julijke 2017
6.11.2016 15:12:08   
Anonimen
Tudi mene obcasno spika v jajcniku, pa utrujena sem dosti bolj kot v prvi uspesni nosecnosti. Mene glede na pretekle slabe izkusenje 1x ss in 1xIMN tolazi in daje optimizem predvsem to, da znakov takrat ni bilo nikakrsnih sedaj pa so. Nisem pa se dobila datuma prvega pregleda ker so pomojem bli na dopustu prejsnji teden. Upam da bo cim prej. Jaz pijem redno elevit.

(odgovor članu Činčila)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julijke 2017
6.11.2016 18:39:14   
Jasmina011
Joj ko tole berem glede ss me je kar strah. Ampak ti naši julijčki bodo ostali v nas do julija..! Sama s splavom še nisem imela izkušenj (trkam), tako da si lahko samo predstavljam kako težko more biti.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julijke 2017
6.11.2016 20:06:53   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz se tudi še nisem narocila se bom ta teden. Imam pa velik strah v tej nosečnosti, ker sem imela prejsno IMN.
Tako da komaj cakam na pregled.



Se opravičujem, ker vpadam v debato. Ampak bi te rada nekaj vprašala glede IMN. Kdaj so ugotovili, da gre za IMN? Si imela tipične nosečniške znake (slabosti, boleča prsa) ali ne?
Si že sama kaj slutila?

Hvala ti za odgovore.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julijke 2017
6.11.2016 20:14:05   
Enciii74
Tudi pri meni je spikanje v levem jajcniki pogosta. Vceraj zvecer me je tako trebuh bolel kot da bom menstruacijo dobila,da sem morala popiti lekadol ampak ni nic pomagalo. Zdaj me neboli vec tako. Mogoce me je zato,ker sem bila na poroki,plesala in utrujena sem bila. Upam,da ta bolecina ni pomenila nic hudega. Mi je pa zelo slabo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jasmina011)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julijke 2017
6.11.2016 22:13:41   
Anonimen
Glede IMN je tako, da je bil pri meni test pozneje pozitiven cca 15 dni izostanku menstruacije. Znaka nobenega, ootem pa krvavi izcedki. Nikakrsne bolecine nisem imela kar je cudno ker ponavadi je vedno. Potem sem sla na pregled, kjer niso nic videli. Sele krvni izvid je pokazal da nekaj ni ok. Sama sem pa cel čas vedela da nekaj ni ok. Potem so me hitro operirali in odstranili jajcevod kjer je bila nosecnost. Groooozna izkusnja ne privoscim nikomur, pa tezko sem se pobrala po tem, zato tudi zdaj toliko strahu....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julijke 2017
7.11.2016 7:46:49   
vesna91
Pozdravljene!
Tudi jaz se vam pridružujem. Po mojem izračunu je pdp 13.7. Ginekologu in na nuhalno se moram se narocit. Kam se bote narocile na nuhalno ?
Sicer pred nuhalno se ne veselim kej preveč, eno leto nazaj sem imela v 6 tednu krvavitev in v 9 tednu ni bilo več utripa tako da sem morala na splav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Julijke 2017
7.11.2016 8:57:53   
Radenska_
Jaz grem na nuhalno kar k svojemu ginekologu, ima licenco.

Madonca kok nas je s slabimi izkušnjami.
Upam da bodo tokrat dobre za vse.

Kako ste na ta snežen dan?

Jaz imam jutri krvnega, to me še ne skrbi toliko kot uz čez 14 dni. Kakšnih posebnih znakov, razen lakote, občano čudnega občutka v želodcu in občasnih krčev, takih blagih, nimam.
tudi utrujena (še) nisem nič.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu vesna91)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julijke 2017
7.11.2016 10:19:57   
Anonimen
Dobila datum pregled 24.11., še se bom sekirala 😣😣😣

(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Julijke 2017
7.11.2016 11:19:06   
Damuš
Jaz sem se odločila, da bo z mojo nosečnostjo vse ok (sicer pa tudi če ne bo, pomagat tako ne morem) in se vam pridružujem.

Predvideni PDP (po mojih izračunih) 13. 7. 2017.

Za mano je že ena uspešna nosečnost in en SS v avgustu. Strah me je ko cucka, ampak kaj naj.

Želim nam vsem, da uspešno prikrmarimo do poroda in seveda še naprej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Julijke 2017
7.11.2016 12:26:06   
vesna91
Jaz imam pa fulll izcedka :-( začel se mi je pa že ene 4 dni pred menstruacijo. Pa spahuje se in mal v križu boli to je pa to.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julijke 2017
7.11.2016 15:24:33   
Enciii74
Punce.. a katera ve kako blaziti slabost? Meni nic ne pomaga,se preden vstanem pojem piskot,prepecenec in ne pomaga nic. Notri mi tako kruli kot,da nebi jedla 3 dni user posted image . Kupila sem si tablete proti slabosti z ingverjem,caj od ingverja tudi to ne pomaga. Vem da bo minilo,rada bi samo malo ublazila,da lahko funkcioniram normalnouser posted image . Hvala za nasvete,lp

(odgovor članu vesna91)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Julijke 2017
7.11.2016 15:35:32   
Radenska_
Encii74, kdaj imas pa pdp?
Kaz pa novenega znaka danes :/

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Enciii74)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julijke 2017
7.11.2016 15:48:03   
Enciii74
Po zadnji menstruaciji je pdp 2.7. Ker tocno vem kdaj sem zanosila sem noseca 2tedna manj

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Julijke 2017
7.11.2016 15:55:18   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Enciii74

Punce.. a katera ve kako blaziti slabost? Meni nic ne pomaga,se preden vstanem pojem piskot,prepecenec in ne pomaga nic. Notri mi tako kruli kot,da nebi jedla 3 dni user posted image . Kupila sem si tablete proti slabosti z ingverjem,caj od ingverja tudi to ne pomaga. Vem da bo minilo,rada bi samo malo ublazila,da lahko funkcioniram normalnouser posted image . Hvala za nasvete,lp



Meni v prvi nosečnosti ni pomagalo čisto nič. Še najbolj je zalegla ena žitna ploščica (sem že pozabila kako se reče - če se spomnim, ti povem. Jaz sem pač morala odležati en mesec (dobesedno sem ga prespala, ker ni šlo drugače).

(odgovor članu Enciii74)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julijke 2017
7.11.2016 19:15:27   
Jasmina011
Šele 28.11. imam prvo pregled...joooj kje je šele to. :/ že komaj čakam da vidim to malo pikico. ;)

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Julijke 2017
7.11.2016 20:31:24   
moorje
Zdravo punce!
Pridruzujem se vam user posted image in po izdacunu pdp je 13.7.2017 user posted image
Prvi pregled imam sele 12.12. se mi zdi took dalec se to user posted image drzimo pesti za use da bo tako kot trebaa!
Danes me tako boli trebuscek kot da bi imela m. res me zlo boli, ma mogoce se katera podobne tezaveuser posted image

(odgovor članu Jasmina011)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julijke 2017
8.11.2016 9:08:46   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: moorje

Zdravo punce!
Pridruzujem se vam user posted image in po izdacunu pdp je 13.7.2017 user posted image
Prvi pregled imam sele 12.12. se mi zdi took dalec se to user posted image drzimo pesti za use da bo tako kot trebaa!
Danes me tako boli trebuscek kot da bi imela m. res me zlo boli, ma mogoce se katera podobne tezaveuser posted image



Nočem te strašit, ampak v zadnji nosečnosti je mene kar en dan začel bolet trebuh - tako kot med M. Sem mislila, da je to zaradi tesnih hlač, ampak ni bilo nič bolje ko sem dala nekaj bolj udobnega gor. No, zvečer pa se je začel SS.

Upam, da bo pri tebi drugače. Predvsem pa upam, da so se do sedaj bolečine že umirile.


A te danes še boli?

(odgovor članu moorje)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julijke 2017
8.11.2016 9:17:31   
Anonimen
Punce a ma katera boleče prsi? Mene so nekaj časa malo bolele danes pa ne in me je čist panika zagrabila. V prvi nosečnosti se ne spomnim če me je kaj bolelo in koliko časa. Kaj dela ta psiha uničuje me....

(odgovor članu Damuš)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?